Zhnusení se muži po porodu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
107112
1.11.20 14:15
@Bábrdl píše:
Zřejmě. Doporučuju kouknout na jeden díl pořadu Malé lásky. Nebojte, žádnou frndu nebo krev neuvidíte. Ale zíkáte přibližnou představu, jak vypadá porod, jak dlouho trvá a kčemu tam vlastně ten chlap je :kytka:
k ničemu :D
@Voltík píše:
@markytka3 Jo a na každý spotřebič si dostala paragon a záruční list, na byt a hypotéku máš papír na povinné ručení máš papír, ale na život, naco. Stačí že si něco řekneme, hele víš co nastěhuj se ke mně…? Lidé měli k manželství úctu, byl to prostě slib. A ne jediný, hold panovníkovi, zásnuby, vojenská přísaha, promoce, maturita. A ke všemu kupodivu se už staletí dává papír. Představ si studenta medicíny, jak vystuduje 5 let a pak přestane. Umí už skoro všechno co má umět lékař, ale nemá papír… Zaměstná ho nemocnice jako lékaře, nebo jenom lapiducha?
Nebo řidičák? Umí řídit třebas opravdu umí, ale nemá ten papír, sedneme si k němu do auta?
Dáváme všanc sebe sama někomu, kdo nám má být oporouz. Homosexuálové po tom touží, nějaká regostrace byl jen první plátek ze salámu. Ale dámy některé se spokojí se sestěhováním. Jako důvera to je, ale limitně se blíží lehkověrnosti. A ani vzrůstající procento rozvodů neznamená, že manželství není důležité.
A v cem je podle tebe tak dulezite ?
@Voltík píše:
@fenny papír je i smlouva mezi lidmi, státy, a samozřejmě se všechno sype jako i mezi státy tak i mezi lidmi. Přesto stále a stále uzavíráme dohody a mezi těmi ústními a paírovými je rozdíl. Pracovní poměr se taky může uzavírat ústně, ale dovoluji si tvrdit ze ten papír si přeje dostat do ruky ( do mailu) 99% z nás. K pobavení : můj děda vyhrál na plácnutí si rukou v sázce hospodu. Nic nesepisoval. Ale babičku si vzal v kostele. Dneska by asi na lecos chtěl papír a ženu by měl na psi knížku. Ale co chtít po světě, kde slovo přítel ztrácí svůj pravý smysl. Stává se z něj synonymem pro “souložník”.

spolubydlící souloznik…to není tak spatne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
1.11.20 14:19

@Venetia K ničemu? :lol: Tak jasně, ale to se týká toho, jaké si volíš partnery ty, ne?
Normální chlap podá pití, pomůže vstát, pomůže přesunout se na záchod, do sprchy. Takové obyčejné věci. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
1.11.20 14:20
@Bábrdl píše:
@Venetia K ničemu? :lol: Tak jasně, ale to se týká toho, jaké si volíš partnery ty, ne?
Normální chlap podá pití, pomůže vstát, pomůže přesunout se na záchod, do sprchy. Takové obyčejné věci. :nevim:
:nevim:…nejak jsem to nepotřebovala…ale uz si to zase tak moc nepamatuju. nastesti jsem nerodila dva dny.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
1.11.20 16:02
@Voltík píše:
@markytka3 Jo a na každý spotřebič si dostala paragon a záruční list, na byt a hypotéku máš papír na povinné ručení máš papír, ale na život, naco. Stačí že si něco řekneme, hele víš co nastěhuj se ke mně…? Lidé měli k manželství úctu, byl to prostě slib. A ne jediný, hold panovníkovi, zásnuby, vojenská přísaha, promoce, maturita. A ke všemu kupodivu se už staletí dává papír. Představ si studenta medicíny, jak vystuduje 5 let a pak přestane. Umí už skoro všechno co má umět lékař, ale nemá papír… Zaměstná ho nemocnice jako lékaře, nebo jenom lapiducha?
Nebo řidičák? Umí řídit třebas opravdu umí, ale nemá ten papír, sedneme si k němu do auta?
Dáváme všanc sebe sama někomu, kdo nám má být oporouz. Homosexuálové po tom touží, nějaká regostrace byl jen první plátek ze salámu. Ale dámy některé se spokojí se sestěhováním. Jako důvera to je, ale limitně se blíží lehkověrnosti. A ani vzrůstající procento rozvodů neznamená, že manželství není důležité.

no mozna tim, ze se za zadny spotrebic nepovazuji, nektere zeny to tak maji, patri pro muze do stejne kategorie jako mycka, pracka, sporak… pletes hrusky s jablkama - ridicak, maturitu, vs diplom dostavas ty za sve zasluhy, s podpisem manzelstvi se v dnesni dobe uvazujes, ze jsi zodpovedna i za ciny druheho a kdyz narazis na cloveka ne moc charakterniho, muzes si zadelat na dluhy, ze kterych se v zivote nevyhrabes.. nedavno byl snatek jeste obchod, spojovani uzemi, dnes to ma vetsina paru na haku, kolik lidi je rozvedenych, kolik je nekolikanasobne vdanych/zenatych? proto nechapu, proc pro tolik zenskych jsou vdavky mantrou zivota, manzelstvi nezatracuji, jen pohrdat nekym, kdo to ma v sobe jinak, mi prijde ubohe… ostatne, optej se par rozvedenych, zda by sly do snatku znova… pulka rekne ano, pulka ze ne. moji rozvedeni kamaradi (plno jsou ted na hranici 40tky a rozvadi se jak na bezicim pase) vesmes odpovidaji, ze uz by do toho nesli… ja vim, ze diky nepotrebe mit na vztah s nekym papir, jsem si usetrila nemale starosti… a jak predesilam vyse, je to vec nazoru a stylu zivota…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
1.11.20 16:07
@Venetia píše:
spolubydlící souloznik…to není tak spatne

jj, spolubydlici souloznik ktere se k tobe chova s uctou, chce byt s tebou, ze chce, ne ze kvuli papiru musi, to neni tak spatne, mnohem lepsi nez se trapit s manzelem souloznikem, ktery te ma na haku, vecery travi s kamosi/hospode/u pc, naseka dluhy, s milenkou jako bonbonek na dortu… jak to tu mnohe uzivatelky maji…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
1.11.20 17:17
@markytka3 píše:
jj, spolubydlici souloznik ktere se k tobe chova s uctou, chce byt s tebou, ze chce, ne ze kvuli papiru musi, to neni tak spatne, mnohem lepsi nez se trapit s manzelem souloznikem, ktery te ma na haku, vecery travi s kamosi/hospode/u pc, naseka dluhy, s milenkou jako bonbonek na dortu… jak to tu mnohe uzivatelky maji…

Chová se k tobě s úctou a chce být s tebou, jen nechce, abys byla součástí jeho rodiny… Jinak úcta, láska nebeská :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
1.11.20 17:34

Kdyby nastala situace, že se chlap u porodu koukne, kam nemá a zamává to s ním tak, že se bude s partnerkou rozcházet, jak už tu někdo psal, tak je u mě bačkora a karikatura chlapa a fakt za nic nestojí. Život nejsou lesklé stránky módních časopisů, občas vidíme partnera v situaci, u které bychom mohli začít vřískat, že se nám zhnusil a nebudeme s ním mít sex.
Já se například kdysi dva týdny starala o manžela, když měl salmonelu - zvracel, průjem (někdy to chudák ani nestihl), vypadal hrozně, měl horečky, potil se. Taky bych jako fiflena mohla vřískat, že se mi tím zhnusil a že se s ním rozejdu, protože to „nedávám“.
Kecy ufňukaných chlapečků, kteří mají do skutečného chlapa daleko. :roll:
Jinak jsem proti nucení chlapů, aby šli k porodu, když nechtějí. Ale z pár pohledů do „zakázané zóny“ bych teda drama nedělala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1072
2.11.20 18:41

Viděl jsem přímo jak stydke pysky objímá hlavičku. Docela to šlo. Ale nejodpornejsi podobna věc, že které jsem chtěl. tyden blit byl záznam operace změny pohlaví z může na ženu… To nechceš.. :poblion: :poblion: :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.20 18:49

Pokud by můj chlap nechtěl k porodu, ne nutila bych ho a vzala si tam třeba kamarafku. Pokud by chtěl sám a přesto se toto stalo, tak bych asi vyhledala psychologa :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
2.11.20 20:35
@Anonymní píše:
Holky, je tu některá, která měla super vztah, všechno ok, na dítě jste se oba těšili. Vše Vám klapalo, včetně sexu… Pak se Vám narodil prcek a chlap se vyhýbal sexu, něžnostem a nakonec Vám to i řekl? Že jste se mu přestala líbit, že utrpěl Trauma z porodu, už se na Vás nemůže podívat jako dřív a že se mu prostě najednou „hnusíte“? :think:

Můj nebyl a jsem ráda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10140
2.11.20 21:24

Mě se to stalo, a to ex u porodu ani nebyl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová