Žijete s někým koho nemilujete?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3328
25.11.25 08:41
@Anonymní píše: Více

Ahoj, velmi podobně bych popsal svého otce. Nepochválil, věčně něco špatně, když s námi někam jel, tak jsme si to nedokázali užít… Teď když je v důchodě, tak mu to všechno dochází, protože to vidí na vnoučatech. Ač jsem si to nechtěl dlouho přiznat, tak jeho vzorce chování mám i já. Ve vtazích se taková výchova projeví. Člověk je potom takový studený čumák.

Změnit svou povahu a programy lze často až po nárazu do zdi. U některých je to stejně jen krátkodobé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
429
25.11.25 08:59
@LukeR1 píše: Více

Podle mě se změnit nejde. Je to v tobě zakódované už napořád.
Co ale jde, si to začít uvědomovat a chování upravit tak, abys nepřekračoval hranice. Je to takový vnitřní boj sám se sebou.

Protože to dlouhodobé překračování hranic, potom bolí. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
25.11.25 09:22
@Andelskej_Satan píše: Více

No milenci a milenky jsou odporné bytosti. A je docela dokázány, že kdo je milenec x milenka tak je hnusný ( nadváha, x problémů atd )…ti lidé si tím validuji ego :) nemyslí si, že bude pár vypadající jak Sharon stone a Clooney a budou se vzájemně podvádět ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1543
25.11.25 09:24
@Justin Case píše: Více

Co znamená je „docela dokázaný“? Odkaz na nějakou studii by tedy byl?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
25.11.25 09:24
@Anonymní píše: Více

Jo to je blby, to mas pravdu…asi vic uz psat nemusis. Proto seber odvahu a odejdi, on ei vas nezaslouzi…Otec tvych deti bude ale porad, na to nezapominej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
25.11.25 09:26
@stodvacetjedna píše: Více

Na tohle vyšlo mraky studií. Jsem v práci, ale příklad…

Dej tohle do googlu a vyjede ti článek z pro ženy nebo tak nějak. Pak jsou na to bakalářské práce a spoustu dalšího.

Nevěra je jedním z hlavních prostředků ke zvýšení sebevědomí. Lidé, kteří mají nízké sebevědomí, si dalšími milostnými

Je logické, že milencem/milenkou se může stát jen absolutní nula, která se snaží dostat alespoň na 0.1 když už nebude nikdy jednička

To snad chápe i absolutně dementní člověk, no ne? Na to nemusíš mít studie případně. Stačí EQ

Příspěvek upraven 25.11.25 v 09:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
25.11.25 09:28
@Justin Case píše: Více

Trosku jsem tvuj prispevek nepochopil, samozrejme, ze nejlepsi by bylo, kdyby se ti co ve vztahu maji neresitelne problemy nejdriv rozvedli, byli chvili sami a az potom zacali novy vztah s idealne nezadanym/nezadanou…cesty osudu to vsak nekdy proste chtely jinak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
25.11.25 09:30
@Andelskej_Satan píše: Více

Protože jsou to prostě ubožáci. Lidský odpad co nemá na to být upřímný. Navíc bez ega

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
25.11.25 09:30
@Justin Case píše: Více

Chapu, ze ti nekdo hodne ublizil a uplne ses z toho jeste nedostal…jsem na tom stejne, ale urcite to nevidim tak cerne jako ty…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1543
25.11.25 09:32
@Justin Case píše: Více

To není o tom co já nebo ty chápu. To je o tom, že pokud říkáš, že je „docela dokázaný“, že kdo je milenec x milenka, tak je hnusný a oháníš se studiemi a pracemi na toto téma, tak čekám, že to umíš podložit.
V opačném případě je to tvůj osobní názor a na ten máš plné právo, nebudu ti ho rozporovat. Ale nevydávej to za vědecky podložený fakt ;)

Příspěvek upraven 25.11.25 v 09:33

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
25.11.25 09:32
@Andelskej_Satan píše: Více

:D lol…takže když má někdo názor, který je podložený tak mi někdo ublížil? Já nevěru nezažil ( x o tom nevím ) a měl jsem nádherný 5+ lety vztah a teď mám ženu skoro 3 roky, což se tady ví. Neberou mi ublížení nebylo. Dokonce ani nikomu v rodine ( rodiče, sourozenec ) ale tak každý normální chápe, že je to jak odpadní voda :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
25.11.25 09:32
@stodvacetjedna píše: Více

Najdi si to. Je toho na netu mraky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
25.11.25 09:33
@Justin Case píše: Více

Tak pusobis tady tak, trosku zhrzene…nevim…
Kazdopadne je fajn, ze ti je fajn:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1543
25.11.25 09:34
@Justin Case píše: Více

Takže jen plácáš, jako obvykle :mrgreen: to mi stačí, nemám zájem cokoliv hledat :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
25.11.25 09:34
@stodvacetjedna píše: Více

https://www.news24.com/…ows-20180216

Tady to máš. a je toho na netu asi 140.

X práci a článku. Ty jsi fakt typický volič spolu…dokáž…dokážu a stejně si pojedeš svoje :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová