Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše: Více
Ahoj, velmi podobně bych popsal svého otce. Nepochválil, věčně něco špatně, když s námi někam jel, tak jsme si to nedokázali užít… Teď když je v důchodě, tak mu to všechno dochází, protože to vidí na vnoučatech. Ač jsem si to nechtěl dlouho přiznat, tak jeho vzorce chování mám i já. Ve vtazích se taková výchova projeví. Člověk je potom takový studený čumák.
Změnit svou povahu a programy lze často až po nárazu do zdi. U některých je to stejně jen krátkodobé.
@LukeR1 píše: Více
Podle mě se změnit nejde. Je to v tobě zakódované už napořád.
Co ale jde, si to začít uvědomovat a chování upravit tak, abys nepřekračoval hranice. Je to takový vnitřní boj sám se sebou.
Protože to dlouhodobé překračování hranic, potom bolí. ![]()
@Andelskej_Satan píše: Více
No milenci a milenky jsou odporné bytosti. A je docela dokázány, že kdo je milenec x milenka tak je hnusný ( nadváha, x problémů atd )…ti lidé si tím validuji ego
nemyslí si, že bude pár vypadající jak Sharon stone a Clooney a budou se vzájemně podvádět ![]()
@Justin Case píše: Více
Co znamená je „docela dokázaný“? Odkaz na nějakou studii by tedy byl?
@Anonymní píše: Více
Jo to je blby, to mas pravdu…asi vic uz psat nemusis. Proto seber odvahu a odejdi, on ei vas nezaslouzi…Otec tvych deti bude ale porad, na to nezapominej.
@stodvacetjedna píše: Více
Na tohle vyšlo mraky studií. Jsem v práci, ale příklad…
Dej tohle do googlu a vyjede ti článek z pro ženy nebo tak nějak. Pak jsou na to bakalářské práce a spoustu dalšího.
Nevěra je jedním z hlavních prostředků ke zvýšení sebevědomí. Lidé, kteří mají nízké sebevědomí, si dalšími milostnými
Je logické, že milencem/milenkou se může stát jen absolutní nula, která se snaží dostat alespoň na 0.1 když už nebude nikdy jednička
To snad chápe i absolutně dementní člověk, no ne? Na to nemusíš mít studie případně. Stačí EQ
Příspěvek upraven 25.11.25 v 09:28
@Justin Case píše: Více
Trosku jsem tvuj prispevek nepochopil, samozrejme, ze nejlepsi by bylo, kdyby se ti co ve vztahu maji neresitelne problemy nejdriv rozvedli, byli chvili sami a az potom zacali novy vztah s idealne nezadanym/nezadanou…cesty osudu to vsak nekdy proste chtely jinak…
@Andelskej_Satan píše: Více
Protože jsou to prostě ubožáci. Lidský odpad co nemá na to být upřímný. Navíc bez ega
@Justin Case píše: Více
Chapu, ze ti nekdo hodne ublizil a uplne ses z toho jeste nedostal…jsem na tom stejne, ale urcite to nevidim tak cerne jako ty…
@Justin Case píše: Více
To není o tom co já nebo ty chápu. To je o tom, že pokud říkáš, že je „docela dokázaný“, že kdo je milenec x milenka, tak je hnusný a oháníš se studiemi a pracemi na toto téma, tak čekám, že to umíš podložit.
V opačném případě je to tvůj osobní názor a na ten máš plné právo, nebudu ti ho rozporovat. Ale nevydávej to za vědecky podložený fakt ![]()
Příspěvek upraven 25.11.25 v 09:33
@Andelskej_Satan píše: Více
lol…takže když má někdo názor, který je podložený tak mi někdo ublížil? Já nevěru nezažil ( x o tom nevím ) a měl jsem nádherný 5+ lety vztah a teď mám ženu skoro 3 roky, což se tady ví. Neberou mi ublížení nebylo. Dokonce ani nikomu v rodine ( rodiče, sourozenec ) ale tak každý normální chápe, že je to jak odpadní voda ![]()
@stodvacetjedna píše: Více
Najdi si to. Je toho na netu mraky ![]()
@Justin Case píše: Více
Tak pusobis tady tak, trosku zhrzene…nevim…
Kazdopadne je fajn, ze ti je fajn:)
@Justin Case píše: Více
Takže jen plácáš, jako obvykle
to mi stačí, nemám zájem cokoliv hledat ![]()
@stodvacetjedna píše: Více
https://www.news24.com/…ows-20180216
Tady to máš. a je toho na netu asi 140.
X práci a článku. Ty jsi fakt typický volič spolu…dokáž…dokážu a stejně si pojedeš svoje ![]()