Zkušenost s eshopem Wish

12.10.14 00:00

zkušenost s eshopem wish

Zdravim maminky má někdo prosim zkušenost stimdle eschopem?
https://www.wish.com/ zajmala by mě kvalita oblečení zaujaly mě tam par kousku jen velikost je takova zmetena :) diky moc za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

359
12.10.14 08:07

E-shop neznám, ale podle oblečení se jedná o tzv japan styl, kde cena odpovídá kvalitě. Navíc velikosti vůbec nesedí, kupovat o dvě čísla větší než běžně nosíte. Jednou jsem něco podobného koupila na aukru a děs běs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
3.12.14 13:38

Ahoj holky. Vůbec tento e-shop nedoporučuji. Manžel si tam ze srandy objednal před měsícem plavky a mikinu za 500 Kč dohromady i s dopravou. Je hubený, tak si objednal o velikost větší, mikinu dokonce o čtyři. Včera přišel balík. Do plavek vlezla jen naše dcera 10 let :D :D :D A mikina děs, tu bych nechtěla ani zadarmo. Manžel normálně nosí S, mikina byla 2XXL a je akorát, ale kapuce je malá :) A balík přišel přímo z Číny což všechno vysvětluje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.14 19:36

Nekupujte si tam nic

Zaujalo me tam spousta věci a hlavne neuvěřitelně levné zbozi světoznámých prestižních značek, ale abych to zkrátila. Nadherne vypadající brýle zn. Chopard přišly napodobenina to byla tak laciná, ze nemá ani z jedné třetiny tu hodnotu, kterou jsem za ne zaplatila. Obal na mobil Luis Vuiton to samé a z druhé strany to byla rázem značka Chanel, okamžitě se cele rozlepilo. Nedělala jsem si iluze, ze se bude jednat o originály, ale takhle zfusovane napodobeniny bych absolutně neprodavala. Foto bude originálů, ale skutečně pošlou úplně jiné zbozi. Ani jednu z peti věci, co jsem si v jedné zasilce objednala nenosím, není to ani trochu mozne!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 11:15

Mě včera pšišly šaty a jsou fakt super, dále mám objednané další kousky, tak uvidíme :roll: konečně nějaký obchod, kde mají velikosti na 50kg slečnu menších dispozic :D když člověk přijde do běžného obchodu aby nakupoval v dětském :D což je téměř ve 30 letech nevkus :D Nehledě na to, že máte téměř jistotu, že nepotkáte někoho v tom samém což je na tomto nakupování také super. Nesnáším, když si koupím nějaký hadřík a pak v něm vidím půlku města. Tento portál mohu vřele doporučit. Platba jednoduchá a co se týká reklamací, tak kamarádka reklamovala kostýmek a napsali jí, ať si ho nechá a do 3 dnů měla peníze zpět na účtě. Uvědomte si, že nenakupujete v českém krámu… ve světě jsou solidnější :dance: :zed: nebála bych se toho vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 11:03

Chtěla bych se zeptat, jak je to s dopravou, jaká je cena??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
10.8.15 11:53

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jakou adresu jste zboží vratili zpět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.8.15 16:22

Dobrý den, platili jste clo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.8.15 16:25

Ahoj můžu se zeptat jestli jste platila clo? Díky :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.15 21:23

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak to je s dopravou? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
20.9.15 22:33

Ahujte holky. právě se chystám odtud objednat pár kousků. s kvalitou je mi to jasný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
22.9.15 08:20

Ahoj holky, kdo má fakt zkušenosti s tím e-shopem? Jako chodí balíčky? Jak je to se clem? Děkuji…chtela bych si pár věci objednat ALE bude to nákup nad 1tisic a clo se platí už při 650kc… A tak mě zajímá, zda když objednám pár věcí, přijde to v jednom balíku??? Holky diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.15 14:17

Wish.com

Dobrý den. Asi před týdnem jsem si objednala par věcí z portálu wish.com. Zajímalo by mě, jestli ty produkty přijdou všechny naráz nebo každé zvlášť. Ke každému produktu mi chodí email, kde se momentálně vyskytuje. U jednoho už mám i že je na cestě do ČR tak snad mi nepřijde každá věc zvlášť. O clu nebyla ani zmíňka. :-O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.15 14:45

Ahoj holky, neobjednávala jsem to já, ale moje švagrová. Takže můžu ohodnotit akorát kvalitu oblečení. Z deseti věcí, co jsme kupovaly byla akorát jedna trochu jiná než na obrázku a to byly šaty. Jinak jsem byla docela spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
5.10.15 22:22

No a jak je to s cenou? Je tam psané bez DPH.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama