Ikea - vrácení zboží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 11.10.14 15:58
Ikea - vrácení zboží

Holky, kdo máte zkušenost s vrácením nakoupeného zboží v Ikee? Mám účtenku, klubovou kartu (to snad ani účtenku nepotřebuji?). Zboží je v krabicích, nerozbalené.

Zajímalo by mne jestli mi vrátí hotovost nebo jen peníze na Ikea kartě, které tam stejně budu muset utratit. Také kde najdu místo k vracení (pojedu na Zličín) a jak proces probíhá…

Moc děkuji za zkušenosti!

Reakce:
vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 11.10.14 16:04

Jednou jsem vracela skrinku, kterou jsem si vzala navic, vse v pohode, dali mi zpet hned penize. Uctenku si urcite vezmi, i kdyz mas klubovou kartu. Na Zlicine to vyrizuji u vychodu, kdxz dovnitr vlezes vychodem, tak poleve strane je automat na listecky s poradim a nekolik prepazek, kam si te zavolaji

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 11.10.14 16:07

@vrtulka78 moc díky! Pojedu tam s mrňouskem, jsem ráda že budu vědět, co mne čeká ;)

Zzzuuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 16:24

Přidám se k tématu, ale jednalo se o vrácení hrnců. Byli jsme si koupit sadu hrnců, ovšem protože jsem se nikde nedočetla, jestli jsou hrnce vhodné na indukční desku, tak jsme se zeptali obsluhy. Slečna nám potvrdila, že hrnce jsou stoprocentě i na indukčku. Přijeli jsme domů, okamžitě jsem hrnec vyzkoušela a nefungoval. Ještě ten den jsem je jeli vyměnit, popřípadě vrátit. Pán u reklamací se na mě díval, jakobych spadla z Marsu. Prvně mi řekl, že je to moje vina a že mi zboží nevymění. Po naléhaní se zeptal, která slečna nám radila (celkem vtipné, když jich v oddělení kuchyňských potřeb bylo asi 5), poté někde volal, s někým mluvil osobně, trvalo to asi 40 minut a pak nám řekli, že nám teda zboží vymění. Podotýkám, že nebylo nic poničené, byla jsem ochotná si i ten jeden hrnec, který jsem rozbalila a vyzkoušela si ponechat, ostatní byly neporušené (jednalo se o nákup za cca 5tis.) Opravdu poprvé jsem se setkala s takovou neochotou a s tím, že mi zboží nevymění. Jednalo se o Ikeu v Ostravě. Tolik z mé zkušenosti :-)

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 11.10.14 17:40

U nás teda bylo vraceni uplne v pohodě stejne jako u @vrtulka78 jim jevto asi celkem jedno, nerozbalene zboží vrati do regálu a ostatní prodají třeba se slevou.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.10.14 18:55
@Eveelin píše:
Holky, kdo máte zkušenost s vrácením nakoupeného zboží v Ikee? Mám účtenku, klubovou kartu (to snad ani účtenku nepotřebuji?). Zboží je v krabicích, nerozbalené.

Zajímalo by mne jestli mi vrátí hotovost nebo jen peníze na Ikea kartě, které tam stejně budu muset utratit. Také kde najdu místo k vracení (pojedu na Zličín) a jak proces probíhá…

Moc děkuji za zkušenosti!

vraceli jsme cca 2 měsíce zpět, vrátili peníze bez problémů. Chlap došel na výdejní místo, doložil účtenku, dal tam zboží a dostal papír, s tím na pokladnu, tam mu to vyplatili :think:

evill
Závislačka 3775 příspěvků 11.10.14 20:17

@Zzzuuz hrnce na indukcku musis chodit nakupovat s magnetem ;)

Zzzuuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 20:38

@evill Děkuji za radu :-) Tehdy by me to vůbec nenapadlo… Vlastně ted taky ne :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >