Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
salme: jj je to oblíbené jméno ![]()
filutka: Bydlím na Podhoří a ty?
A když jsme u toho představování
. Jmenuji se Míša a je mi 24let. Bydlím s přítelem ..kousek od lesa v rodiném baráčku.. idilku mi kazí fakt, že pod námi bydlí tchýně
. Máme užasné syna Matyase (11.7.011) , který nám dělá jen samou radost. Do budoucna plánujeme dalšího mimiška..ale kdy to ukáže čas
..
Nelliska: ja bydlim v Lukove (cca 10 km od Zlina), v cervnu se snad budem stehovat do baracku, ted bydlime v byte. Mame prvorozene ditko, Petrika, ktery bude mit za 14 dni pul roku..
Ahoj Salme ![]()
Co jste dneska holky delaly? My jsme byli klasicky 2× venku, je to ted mnohem lepsi, kdyz sviti slunicko..uz jsem z toho zacinala mit depky, jak byla venku porad tma ![]()
holky, já se teda taky přidávám, jsem ta, co bydlí na JS ve Zlíně
, mám 4,5 měsíční holčičku ![]()
Jinak jsem se dívala na netu a tohle je na těch JS http://zlin.sdb.cz/…pro-dospele/ ? Ta Kavárna pro rodiče s dětmi - úterý a středa 8:30 - 11:30 ? To mi příjde ideální.. posedět a děti si mohou pohrát..byli jste tam některá?
nebyla jsem tam, ale slyšela jsem o tom. je to spíš už pro batolata, děti tam mají koberec a hračky. Ale ted mi jedna maminka říkala, že i menší děti se tam dají položit (jsou tam malé boxy). Malá ještě nesedí, neleze, tak když nebude spát v kočáře, na klíně bych ji neudržela. Je potřeba to tam vyzkoušet ![]()
Náš Maty tak neleze
..Mě by vyhovovalo sednout někde na zem položit ho a pokecat
…nějaké hračky bych mu vzala sebou.
Lepší jak ve slunečnici ..ta na děti pomalu ani nevidíš a Maty se neustále překuluje ..to bych pořád lítala od stolu k němu.
Tak můžem příští týden otestovat
. mně by víc vyhovovalo úterý, co ty?a ostatní?
Klidně by to šlo
..už se cítím mnohem líp..jen rýma, ale té se snad do té doby zbavím.
Našla jsem i fotečky ja to tam vypadá http://zlin.sdb.cz/foto-zlin/?…
A jedna maminka na fb mi psala : od 8:30 je kavárna otevřena,můžete přijít kdykoliv a kdykoli odejít. Při příchodu se jako nová ohlásite paní na „recepci“..ona vám vše vysvětlí a můžete si hrát. Když máte žízeň,… můžete si něco koupit. Vstup je zdarma.
JJ … je to posledni dobou velice oblibene jmeno … ![]()
Ja bych s vama holky velice rada sla … ale maly ma teprv par dnu - tojsme tu asi nejmladsi … ![]()
Jinak ja bydlim u Zlateho Jabka … ale ono je to jedno dojet ci dojit se da vsude … ![]()
Salme však malí může hajat v kočárku
. ale i tak bych ejště nějakou dobu počkala.. přece jen budou tam i větší děti tak ať se nechytne nějakého bacila.
Petulka se zatim umi jen pretocit na brisko, takze taky asi jeste neni dostatecne „velky“, ale nemam zkusenosti s detskyma hernama, tak proc to nezkusit
Divala jsem se na to na mape, a vypada to, ze hned vedle je docela velke parkoviste..nejsem totiz v parkovani moc zdatna, potrebuju hodne mista
8:30 - 11:30 je zrovna cas, kdy se Petrik podruhe vzbudi a pak se jde ven, tak bych mohla tak na hodinku nez pujde zase spat..
fitulko, před kostelem je fakt docela velké parkoviště, určitě nebudeš mít problém
, plno tam na 100 % nebude. já taky počítám, že malá nějaký čas prospí, nějak to tam zvládnem a když bude nejhůř, půjdem ven. nakojit je tam taky určo nebude problém…
My dorazíme torlejbusem
..a asi tam budem určo svačinkovat. Doufám, že se tam může s kočárkem.
Holky, na kolik tam prijedete? Myslite, ze mi pripadne ohrejou prikrm pro maleho?