Zlomenina v oblasti nártu

Anonymní
2.7.21 08:10

Zlomenina v oblasti nártu

Ahoj. Včera jsem chtěla pomoci manželovi a nesla jsem mu na zahradu palici. Byla gumová, ale i tak dost těžká. No a od pasu mi spadla na kraj nártu, kde začíná ta kost která vede k malíčku. Pokud do zítra nepoleví bolest vyjedu do nemocnice, ale chci se vás zeptat. Měl někdo z vás podobnou zlomeninu, abych věděla jestli mě čeká třeba operace, sádra, nebo berle a tak podobně. Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
578
2.7.21 08:28

Mama si tuhle kost zlomila pri zvrtnuti. Mela nejdriv berle a ortezu a potom chodici ortezu s kopitem. Tenkrat byla neschopna chuze skoro 3 mesice. Hrozne ji to bolelo a jeste dlouho po sundani ortezy. Puvodne si myslela, ze to zlomeny neni, protoze si jen „zvrtla“ nohu, ale prej to byla do pul hodiny hrozna bolest a velkej otok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
2.7.21 08:32

Ahoj, být na tvém místě, vyrazím na rentgen. Synovi takhle ve středu spadla na ruku židle, má zlomený prostředník-první článek až do chrupavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 19:38

Děkuji vám. Já se upřímně bojím dost, protože jsem nikdy neměla sádru a ani berle jsem nikdy neměla (Jsem stydlivka tak se toho obavam) 8o Tak mám strach. Děkuji za rady. Asi mi tedy nezbyde než vyrazit.

• Citovat
  • Nahlásit
86
2.7.21 21:47

Měla jsem tuto zlomeninu dvakrát - poprvé jsem si prosadila, ze nechci sadru, pak mě to místo 5 let pri námaze bolelo a pri zvrtnuti nohy se zlomilo znovu. Pak už jsem sadru i berle měla. Vy mate asi rozumu víc než já tehdy, ale doporučuji udělat, co je potřeba pro uzdravení, to Vám řeknou po rentgenu. Operace Vas snad neceka, to byste musela mít zlomené, nějak “blbě”. Držím palce, třeba to nakonec bude hen narazene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
18.7.21 17:01

Ahoj ja mam zlomenou patou kost v nartu, tedy malickovou. Mam uz dva tydny nohu v dlaze, sadra pry neni potreba. Jeste musim vydrzet tri tydny 😁 jen me to porad dost boli.. Ale pry se to hoji dobre tak snad to bolet prestane.. Chodit na to nemuzu, ani se oprit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat