Změna platební karty předplatné z obchodu play

Anonymní
31.1.20 10:24

Zmena platebni karty predplatne

Ahoj maminky dcera ma zakoupene predplatne nejaky aplikace z obchod play bohuzel jsem ztratila platebni kartu takze jsem musela delat novou. Psala sem na mail kvuli tomu predplatne ze mam novou kartu jestli by slo to predplatne poslat na jejich ucet neodpovedeli pisu tam uz mesic a neco ani jednou neodpovedeli. Co mam delat kdyz nereagujou co s tim predplatnym kdyz nebude zaplacene? Nehodlam aby mi pak poslali papir na exekuci ale nevim jak jinak to vyresit kdyz nereaguji na maili nic predplatne se da zrusit jen u nich na obchod play to nejde nevite co delat? Dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.1.20 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj maminky dcera ma zakoupene predplatne nejaky aplikace z obchod play bohuzel jsem ztratila platebni kartu takze jsem musela delat novou. Psala sem na mail kvuli tomu predplatne ze mam novou kartu jestli by slo to predplatne poslat na jejich ucet neodpovedeli pisu tam uz mesic a neco ani jednou neodpovedeli. Co mam delat kdyz nereagujou co s tim predplatnym kdyz nebude zaplacene? Nehodlam aby mi pak poslali papir na exekuci ale nevim jak jinak to vyresit kdyz nereaguji na maili nic predplatne se da zrusit jen u nich na obchod play to nejde nevite co delat? Dekuji za odpoved

Asi by to chtelo uvest co to je za predplatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2916
31.1.20 10:41

V uctu u toho google play si v nastaveni dejte novou kartu. Pokud je stara zablokovana, stane se jen to, ze to predplatne nebudou mit kde strhnout a oznami vam to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 10:52

Instalyrict predplatne prej co to je netusim

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.20 10:53

*instalytics

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.20 11:07

Myslim ze by ti melo prijit upozorneni na email, ze ta platba neni proveditelna a zda chces obnovit udaje pro platbu. Exekuce ti urcite zadna nedorazi ;) to bud v klidu… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2916
31.1.20 11:08

Ale to je burt co je to za aplikaci. Bud je karta primo v aplikaci a nebo v ramci google uctu pro vsechny platby. Zmenit v nastaveni uctu a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14375
31.1.20 11:48

Přidej do nastaveni na Googleplay prostě novou kartu. Jinak když nebude z čeho předplatné zaplatit, tak ji prostě odstrihnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 12:02

@Kriss Tina co odstrihnou?

• Nahlásit
  • Citovat
14375
31.1.20 12:09
@Anonymní píše:
@Kriss Tina co odstrihnou?

No to predpaltny, když ta placená apka nebude zaplacena, tak přestane fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12473
31.1.20 12:12
@Anonymní píše:
*instalytics

Tak zrovna toho se nezbavíš ani kdybys chtěla. Fakt bych byla ráda, že ta karta už nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 12:31

@P4ja moc dekuju za veškere odpovedi vazim si toho

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.20 12:32

@P4ja vy s tim mate zkusenosti ptala jsem se dcery co je to za aplikaci rekla ze mi dohoto nic neni tak absolutne enevim oc to je

• Nahlásit
  • Citovat
12473
31.1.20 13:08
@Anonymní píše:
@P4ja vy s tim mate zkusenosti ptala jsem se dcery co je to za aplikaci rekla ze mi dohoto nic neni tak absolutne enevim oc to je

No přečti si recenze. Předplatné se skoro vůbec nedá zrušit a aplikace na nic. A jestli to platíš, tak ti do toho je dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13209
31.1.20 15:38
@Anonymní píše:
@P4ja vy s tim mate zkusenosti ptala jsem se dcery co je to za aplikaci rekla ze mi dohoto nic neni tak absolutne enevim oc to je

No po této reakcí bych žádné předplatné neobnovila a dcerunka by se mohla stavět na hlavu a odstrkovat ušima…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama