Zmizí popálenina od žehličky?

Anonymní
25.11.19 10:11

zmizí popálenina od žehličky?

Ahoj mamky.Mam dotat. Dnes jsem žehlila a můj dvouletý syn šel kolem žehličky, nekoukal na cestu a čelem zavadil o žehličku. Byla to vterina, ale nebrečel nic…Teď to má na čele trochu červený, ale nevím jestli to je tím jak narazil nebo jestli to má popálené. Dost si to vyčítam. Nevite někdo, zda mu to zmizí a kdy? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
25.11.19 10:15

A jak je to dlouho? Nadřazené by zmizelo za chvíli, spálené by ho zas bolelo kdyby si na to třeba sahnul :nevim: ale taky to zmizí, když tam nemá vypalenou díru, tak i kdyby měl puchyr tak to stopy nenechá natož jenom zacervenale místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
25.11.19 10:17

Mně v dětství spadla žehlička na ruku a na prstu mi zbyl jenom takový malý ostrůvek světlejší kůže, nikdy si toho nikdo nevšiml. V dětství se kůže regeneruje rychle, tak bych mu to mazala nějakou měsíčkovou nebo konopnou mastičkou a pokud nepláče, tak to nebude nic hrozného… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4297
25.11.19 10:17

Já jsem si v dětství přejela hranou žehličky přes břicho. Měla jsem tam čáru docela dlouho, ale nakonec to zmizelo. Já byla ale popálená fest. Jestli ani nebrečel, tak to určitě brzy zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 10:19

Dekuji.Byla to fakt vterina a je to asi 20 minut.Ma to tam pořád. A vůbec nebrecí.

• Citovat
  • Nahlásit
13386
25.11.19 10:23

Ja si palim ruce docela casto pri vareni o horni hranu hrnce :oops: a trva vzdy nekolik mesicu, nez zarudnuti zmizi. Kdyz se udela strup, ten je do tydne pryc, ale zarudnute misto vydrzi fakt dlouho. Ale casem zmizi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
25.11.19 11:00

Ja se popalila pred tydnem a bolelo to teda dost, udelal se strup a az ted se to hoji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13056
25.11.19 11:22

Já se před půl rokem spálila o troubu, celkem dost (bez puchýřů, ale zůstala taková ta seškvařená rýha). Nemazala jsem to ničím a je to pryč. Takže u dítěte bych se vůbec nebala, zvlášť když neplakal (já málem jo :):kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
25.11.19 11:40

Ahoj, urcite zmizi :lol: kdyz jsem byla mala, mamka zehlila pradlo a ja byla naproti ni. Hrala jsem si na prodavacku a celou dlani jsem se dotkla zehlicky, brala jsem to jako vydej uctenky :roll: :mrgreen: no pamatuju si jak jsem tu ruku mela cervenou az bilou jak mi kuze popraskala a je vsechno oka, ruka zdrava nic nejde videt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
25.11.19 12:50

Taky jsem si dala žehličkou jako malá a po píchnutí puchýře jako k**** nemám na ruce ani jizvičku :) snad tak zmizí i ostatní fleky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
25.11.19 13:28

Časem zmizí. Několikrát jsem se popalila a vždy se to ztratilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lenkanovosadova
10.1.20 12:13

Co na popáleniny

Zdravím,
Také se mi to stalo v dětství, dneska tam mam minimální jizvičky. Používala jsem na to sádlo a nebo mastičku na popáleniny. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat