Znáte někdo Exadipin na hubnutí?

Anonymní
6.3.13 21:19

Znáte někdo Exadipin

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat hlavně dietářek, jestli někdo již nezkusil výrobek na hubnutí Exadipin. Hodně mě to zaujalo, ale nejsem si moc jistá jestli do toho jít. Je to „prý“ na rostliné bázi. A asi nějaká novinka. :nevim: Předem děkuji.

Omlouvám se ža anonymně :roll:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
HRENIK
11.6.13 11:21

Exadipin

Ahoj holky, tak jsem v půlce braní exadipinu a zatím žádné změny, pořád hlad a chuť, tak že velké zklamání :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.6.13 14:53
@HRENIK píše:
Ahoj holky, tak jsem v půlce braní exadipinu a zatím žádné změny, pořád hlad a chuť, tak že velké zklamání :zed:

Ahoj za mě taky šmejd. Také jsem měla hlad i když porce jsem rozdělila co do nejmenších, zkusila jsem si k tomu dietní plán a nakonec Po 3 měsících 10 kg nahoře. :cert: Za mě nekupovat, vyhozený prachy. :cert:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková