Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahoj holky, tak jsem v půlce braní exadipinu a zatím žádné změny, pořád hlad a chuť, tak že velké zklamání ![]()
@HRENIK píše:
Ahoj holky, tak jsem v půlce braní exadipinu a zatím žádné změny, pořád hlad a chuť, tak že velké zklamání
Ahoj za mě taky šmejd. Také jsem měla hlad i když porce jsem rozdělila co do nejmenších, zkusila jsem si k tomu dietní plán a nakonec Po 3 měsících 10 kg nahoře.
Za mě nekupovat, vyhozený prachy. ![]()
Ahoj holky,
Předem děkuji.
chtěla bych se zeptat hlavně dietářek, jestli někdo již nezkusil výrobek na hubnutí Exadipin. Hodně mě to zaujalo, ale nejsem si moc jistá jestli do toho jít. Je to „prý“ na rostliné bázi. A asi nějaká novinka.
Omlouvám se ža anonymně