Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@AlphaOmega píše:
S nějakým doručováním se nikdo neobtěžuje. Vyvěsí se na nástěnku a za 10 je považováno za doručeno.
Už vidím soud, který se neobtěžuje se zjištěním, kam se má doručovat a vyvěsí něco na nástěnku…
@j.a.n.i1 píše:
Už vidím soud, který se neobtěžuje se zjištěním, kam se má doručovat a vyvěsí něco na nástěnku…
Tvůj optimismus, v realitě ČR, je poměrně nebezpečný.
@AlphaOmega No, ani v tom článku ale není řečeno, že by soud nemusel řešit na jakou adresu to má poslat a může si to poslat na libovolnou.