Zrušila hrob a prarodiče zakopala na zahradě

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4637
26.6.14 21:49

@alenka84 Co kdyz te promichaji s nejakym darebakem? :think:
To uz pak tezko vyreklamujes. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
26.6.14 21:50
@29 píše:
Málá technická :mrgreen:Oheň kosti nespálí, ty se potom melou. Viděla jsem chytrý dokument o požárech a tam zmiňovali i toto. :think:

jo jo, já si o tom teď ze zvědavosti četla nějakou reportáž tuším na idnesu…kosti se pomelou a kovové součástky (náhradní díly, hřebíky z rakve) zbydou a vyhodí se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
26.6.14 21:52
@St. Estephe píše:
@alenka84 Co kdyz te promichaji s nejakym darebakem? :think:
To uz pak tezko vyreklamujes. :mrgreen:

po smrti už by byl neškodnej :mrgreen: Ale ideální by teda bylo, aby ten kdo bude zařizovat pohřeb zařídil, aby rozptýlili i toho přede mnou a po mně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
26.6.14 21:56

Prababička milovala skalku na chatě, její dcera ji tam rozprášila, věděla, že to tam měla ráda a chtěla ji mít blízko sebe. Další příbuzní si vysloveně přáli být s urnou zakopáni u svého domu. Pokud to bylo jejich přání, nevidím v tom problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
26.6.14 21:56

@J_Doe doufám, že ničího dědečka, ale jenom ty výkresy…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4637
26.6.14 21:57

@Angua Nahlizej opatrne… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
26.6.14 21:58
@Tereza1986 píše:
Prababička milovala skalku na chatě, její dcera ji tam rozprášila, věděla, že to tam měla ráda a chtěla ji mít blízko sebe. Další příbuzní si vysloveně přáli být s urnou zakopáni u svého domu. Pokud to bylo jejich přání, nevidím v tom problém.

Přesně tak, tahle přání by se měla respektovat, pokud je to aspoň trochu možné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
26.6.14 21:59
@Anonymní píše:
Jsem ještě v šoku a možná píšu zmateně - sestřenice zrušila nájemní smlouvu na hrob, odvezla urny s ostatky rodičů a prarodičů a ty zakopala na zahradě 8o 8o 8o V zemi ještě zůstaly ostatky těch, co byli pohřbeni v rakvích. Vůbec to nechápu a ani nevím, jak to řešit, jestli to vůbec mám řešit. Přijde mi nedůstojné, aby lidé, které jsem měla ráda skončili takhle. Nevíte, co stojí v zákoně o pohřebnictví? Mohla bych jejich ostatky přemístit do našeho hrobu, kdyby mi dovolila, je na její zahradě vykopat?

Já mám s dětmi domluvené, že mi postaví kolumbárium na zahradě, nechci být na hřbitově. Nic morbidního mi na tom nepřijde :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
26.6.14 22:00

@St. Estephe doufám, že kdyžtak by nějaká končetina čouhala z tašky ven :think:

Chudák zakladatelka :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
26.6.14 22:02
@Angua píše:
@St. Estephe doufám, že kdyžtak by nějaká končetina čouhala z tašky ven :think:Chudák zakladatelka :oops:

Taky mě napadlo, že nebude nadšená, jak se to tu vyvinulo…ale tak odpovědi na svoje otázky snad dostala :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
732
5.7.14 15:17

My jsme měli společný hrob se sousedy - vzdálená rodina a před x lety se hrob zrušil a každá rodina si udělala vlastní pomník na zahradě. Máme tam dědu, pradědu a teď už bohužel i babičku. Přijde mi hezký, že lidi, který jsme měli rádi jsou stále s námi. Někomu je to proti srsti, já na tom nic špatnýho nevidím.

Když to po sobě čtu, zní to trochu divně no… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová