Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
@radkka no dnes se chystam na bramborovou kasi, mam hlad, ale nechce se mi do toho. Nemuzu moc otevrit pusu, cisteni zubu je problem.No snad uz to bude jen lepsi. Dekuju Ti. ![]()
Mne se jednou udelala modrina i po injekci pred vrtanim. Vysvetluj pak, ze te doma nebijou ![]()
@Eemii píše:
@radkka no dnes se chystam na bramborovou kasi, mam hlad, ale nechce se mi do toho. Nemuzu moc otevrit pusu, cisteni zubu je problem.No snad uz to bude jen lepsi. Dekuju Ti.
Mne se jednou udelala modrina i po injekci pred vrtanim. Vysvetluj pak, ze te doma nebijou
Já si vzpomínám, jak jsem nemohla otevřít pusu ani na vidlličku
Ať je to brzy dobré, soucítím s tebou ![]()
@Eemii píše:
@radkka dikyJsi stale cela?
Stále 3v1, už toho mám plný kecky, připadám si jako velryba
Díky za optání ![]()
To nezávidím. Mě zatím nebolí ale čeká mě operace a vytrhnutí všech 4 osmiček najednou. Nemám je ještě ani prořezané ale musí ven. Má někdo nějaké zkušenosti? docela se toho bojím. Půjdu hned domů nebo tam budu muset být? budou mi to dělat v olomouci
Ahoj holky strasne moc me boli dole osmicka vcera jsem byla na pohotovosti pychli mi inekci dali mi dren a porad je stejna bolest uz nevim jak dal ![]()
Ahoj holky strasne moc me boli dole osmicka vcera jsem byla na pohotovosti pychli mi inekci dali mi dren a porad je stejna bolest uz nevim jak dal ![]()
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se někomu nestalo něco jako mě. Před rokem a půl jsem byla na extrakci spodní osmičky. Doktor mi to zašil a všechno vypadalo v pořádku, ale špatně jsem cítila spodní čelist, dnes po roce a půl, me to stále bolí je to cele zatuhlé a přijde mi, že pořad špatně citim a je v tom velký tlak, nevíte co s tím můžu dělat prosím? Moje zubařka mi řekla že je to v pořádku
V pořádku to není, spíš ona tam nic nevidí, tak pro ni je to „v pořádku“. Asi bych se snažila dostat na čelistní chirurgii nebo neurologii. Dělal se aspoň rentgen toho místa?
@Okta ano dělala, právě mě už to, ale leze na mozek, jak je to nepříjemné://