Reklama

Zvláštní poloha dítěte při spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetaŠedrlová
Nováček 6 příspěvků 23.11.17 11:17
Zvláštní poloha ve spaní

Ahoj maminky, chci se zeptat. Malá (15m) přes den spí normálně na zádech, ale v noci se přetočí na bříško nožičky nacpe pod sebe až tak, že zadeček má skoro u stropu. Spávalo vám vaše mimčo taky tak? Doktorka říká, že to znamená bolest břicha, ale přece by ji neměla jen večer. A hlavně usne a pokud do toho necestuje že hlavičkou narazí o čelo postele, tak spí klidně celou noc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 23.11.17 11:19

Mladší tak spí taky. Mne nenapadlo to zkoumat, proste je mu to pohodlne. Bolesti břicha to u nás určitě není

Šarlota4
Echt Kelišová 9717 příspěvků 23.11.17 11:20

@AnetaŠedrlová nase tak taky spala a obcas ji tak najdu i ted ve 3 letech. Deti kamaradek spi take tak, dle fotek na fb treba

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 23.11.17 11:22

Je to běžná poloha v tomto věku, spaly tak moje děti, viděla jsem spoustu fotek jiných děti, všechno kolem roku.
Důvod nevím, ale bolesti bříška to téměř jiste nejsou.

Tamtama
Extra třída :D 11708 příspěvků 23.11.17 11:27

Kamarádky syn tak spává i v sedmi letech.. moji spí taky ve svých polohách, tříletý „na Ježíše“ a skoro šestiletý na břiše s pokrčenýma nohama trčícíma do vzduchu :lol:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 23.11.17 11:28

Syn 15m spí taky s prdkou nahoru. Je mi asi jedno jak spí, hlavně když spí :D

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 23.11.17 11:29

Takhle spí i naše jedno dítě v 11-ti letech :D.
Já zase okolo puberty měla jinou krkolomnou polohu ;-)

Kriss Tina
Závislačka 4936 příspěvků 23.11.17 11:31

To je este dobra poloha :D neres kdyz ji je to pohodlne :) malej dokaze spat i tak ze mu pulka tela visi z postele dolua, hlavu pod perinou apod takze vystrcena prdka je este fajn :D

Katerina308
Kecalka 473 příspěvků 42 inzerátů 23.11.17 11:50

Takhle spaly obě moje děti, 18m tak stále ještě spí, nikdy mě nenapadlo pátrat po tom, proč tak spí. Přesně jak spal někdo výše, hlavně že spí :-D

Ornwen
Závislačka 4352 příspěvků 23.11.17 11:51

@AnetaŠedrlová tak.jsem pry spala ja

zuzu224
Extra třída :D 14246 příspěvků 23.11.17 12:10

Ja mam za to, ze tohle je uplne bezna detska poloha. Nekde jsem o cetla proc takto spi, uz si to nepamatuji, ale urcite ne kvuli bolestem.

Nikola63 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 12:18

Stejna poloha jako je v deloze. Spavaji tak skoro vsechny deti. Takze je to normalni

niki V
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 23.11.17 12:29

Moje dítě tak spí od malinka, jako malinké miminko měl vždy uplně otlačené kolinka :kytka: teď tak spí občas taky.Je to uplně normal

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.11.17 12:30
@AnetaŠedrlová píše:
Ahoj maminky, chci se zeptat. Malá (15m) přes den spí normálně na zádech, ale v noci se přetočí na bříško nožičky nacpe pod sebe až tak, že zadeček má skoro u stropu. Spávalo vám vaše mimčo taky tak? Doktorka říká, že to znamená bolest břicha, ale přece by ji neměla jen večer. A hlavně usne a pokud do toho necestuje že hlavičkou narazí o čelo postele, tak spí klidně celou noc

náš tak spí doteď.. z postele trčí jen zadek :mrgreen: vůbec neřeš

Katrien
Kecalka 309 příspěvků 23.11.17 13:04

Syn tak spal do 3 let a bricho ho urcite nebolelo ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >