Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Taky vám přijde, že ty zlaté koryta českých politiků nemají obdoby? Zrovna dnes to bylo ve zprávách, obědy za pár korun, na práci prd, ale platy zvyšující se o desítky %. Toto není normální, a mělo by se stim něco dělat.
Má někdo nějaký tip na skupiny kde se svolavaji demonstrace? Kdyztak prosím SZ. Nemáme na jidlo, na plínky, na energie… Ale na miliardy na zvyšování platů politiku, a leštění zlatých koryt, to jsou.
Třeba něco dělat a začít jednat. ![]()
A ty sem na demonstraci pojedes z Anglie? Nezijes tady, neplatis tady dane, tak co se staras?
@Hanka1 píše:
A ty sem na demonstraci pojedes z Anglie? Nezijes tady, neplatis tady dane, tak co se staras?
Ne nepojedu, budu to organizovat v Manchesteru před Českou ambasádou, pokud si dohledas žije v Anglii přes 100 tisic Čechů, a bůhví kolik Slováků. My do toho nename co mluvit ti přijde?
Že tam nežiju máš pravdu, to se dá dle mých příspěvků dohledat, ale jak kurde víš, že tam neplatím daně? Máš křišťálovou gulu?
Měla by sis sama udělat pořádek ve stružoku, a ne se obouvat do mě, že založím diskuzi. Když tě to nezajímá, běž na houby. ![]()
Příspěvek upraven 11.10.22 v 06:47
@Rotha píše:
Ne nepojedu, budu to organizovat v Manchesteru před Českou ambasádou, pokud si dohledas žije v Anglii přes 100 Čechů, a bůhví kolik Slováků. My do toho nename co mluvit ti přijde?
Hmmm a Slovaky, zijici v cizine, budou urcite zajimat cesti politici…
![]()
@Rotha píše:
Taky vám přijde, že ty zlaté koryta českých politiků nemají obdoby? Zrovna dnes to bylo ve zprávách, obědy za pár korun, na práci prd, ale platy zvyšující se o desítky %. Toto není normální, a mělo by se stim něco dělat.Má někdo nějaký tip na skupiny kde se svolavaji demonstrace? Kdyztak prosím SZ. Nemáme na jidlo, na plínky, na energie… Ale na miliardy na zvyšování platů politiku, a leštění zlatých koryt, to jsou.
Třeba něco dělat a začít jednat.
Ty uz jsi na plinkach? Nebo ještě
@Hanka1 píše:
Hmmm a Slovaky, zijici v cizine, budou urcite zajimat cesti politici…![]()
Divila by si se, že mě to zajímá. A taky dalších X desítek tisíc lidí. Z pohledu své osoby už vím, že se tam nikdy vracet nebudu. Na
české zprávy se ale dívám každý den, máme tam známé, rodiny. Takže nám není lhostejné co se u Vás děje.
@Rotha píše:
Taky vám přijde, že ty zlaté koryta českých politiků nemají obdoby? Zrovna dnes to bylo ve zprávách, obědy za pár korun, na práci prd, ale platy zvyšující se o desítky %. Toto není normální, a mělo by se stim něco dělat.Má někdo nějaký tip na skupiny kde se svolavaji demonstrace? Kdyztak prosím SZ. Nemáme na jidlo, na plínky, na energie… Ale na miliardy na zvyšování platů politiku, a leštění zlatých koryt, to jsou.
Třeba něco dělat a začít jednat.
Hlavně si založ transparentní účet, aby lidé mohli na ty demošky přispívat. To je teď v módě.
@vokishka píše:
Ty uz jsi na plinkach? Nebo ještě
Hahaha, Chvála bohu ještě ne. My ta mladší generace, až bude jednou potřeba se vrátíme do starých časů, jen se neboj na stáří možná i ty budeš muset pleny dělat s prostěradla, a marně budeme hledat na YouTube jak se vyvaruji pleny. Potom se bude třeba rozhodovat, až nebudou důchody, jestli budeš jist, bydlet topit, nebo kupovat Pampers / Huggies. ![]()
@akavi píše:
Hlavně si založ transparentní účet, aby lidé mohli na ty demošky přispívat. To je teď v módě.
jo, a poucen by to nemel delat ve dvojici ![]()
Ses strasne pruhlednej, to je na urovni Okamury tohleto. Na tohle ti doufam neskoci uz ani stara baba.
@akavi píše:
Hlavně si založ transparentní účet, aby lidé mohli na ty demošky přispívat. To je teď v módě.
To není potřeba, když máš angínu dostaneš antibiotika, když nefunguje stát, a že nefunguje, nasadíme Babiše, a on to vyřeší. To je jediný možný lék. Je mi to líto, ale je to tak.
když tam bude Fiala, ani dynamit nepomůže puso.
![]()
@Rotha píše:
Taky vám přijde, že ty zlaté koryta českých politiků nemají obdoby? Zrovna dnes to bylo ve zprávách, obědy za pár korun, na práci prd, ale platy zvyšující se o desítky %. Toto není normální, a mělo by se stim něco dělat.Má někdo nějaký tip na skupiny kde se svolavaji demonstrace? Kdyztak prosím SZ. Nemáme na jidlo, na plínky, na energie… Ale na miliardy na zvyšování platů politiku, a leštění zlatých koryt, to jsou.
Třeba něco dělat a začít jednat.
Spise bych se starala jak si uzijes duchodu v uk. Zdravotni pece tam pry neni zadna hitparada, radeji demonstruj tam..a co vase nova premierka, pry uzbtaky nejaky skandal. Ta tvoje nenavist k nynejsi vlsde uz je tu proflakla..tak to neprehanej nebo te znovu bloknou.