Porodnice Žatec

, http://www.nemzatec.cz/cz/gynekologicke-oddeleni

gynekologicko-porodnické oddělení: 414 110 302
Kurz předporodní přípravy: 414 110 301
Vrchní sestra: 414 110 301

Primář: MUDr. Jaroslav Těšina

Žatecká porodnice pracuje jak s rizikovými, tak i patologickými, ale i zcela zdravými těhotenstvími. Na porodním sále se udržuje intimita nastávajících maminek. Také je zde možnost vést porod v epidurální anagézii, tzv. bezbolestný porod. Gynekologické sály poskytují možnost provádění malých zákroků přímo na oddělení.

Doporučují maminky porodnici Žatec?

hodnotilo 26 maminek

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Žatec

Rodila jste v porodnici Žatec?
doporučuje
Porodnice Žatec - Anonymní 06.03.19 napsala :

Jen jedno slovo.. Super!

Personál: Mudr Saga,PA Barbora Klouckova Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Ditu139 30.06.17 napsala :

Není co vytknout, porodní asistentky u porodu úžasné, všichni vyjdou vstříc, nic není problém. Tím, že je oddělení poměrně malé, je to tak opravdu domácí, a tím pádem velmi přátelské. Péče o miminko také na 1. Hlavně přístup dětských sestřiček se jen tak nikde nevidí, ohromná ochota pomoct mamince s kojením, zkoušení různých možností. Byla jsem se vším moc a moc spokojená, druhé miminko jedině v Žatci.

Personál: MUDr. Ježek, MUDr. Sága Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Markytkaa 13.06.17 napsala :

Porodnici mohu jen doporučit. Profesionální, ale zároveň lidský přístup lékařů. Úžasné sestřičky, u kterých je vidět, že to dělají od srdce a jedou na 150 %, neustále s úsměvem (který je tak trochu na škodu po císaři, když se nemůžete smát, protože vás to bolí). :D

Vstřícnost a schopnost řešit věci individuálně. I když jsou pokoje plné, snaha o co nejpohodlnější umístění. Snaha o bonding, i když jste po císaři, miminko vám vozí na kojení. Dále propagují dobré kojení (nepodporují dudlík a krmení z flašky v porodnici).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - JajulkaNatalka 22.01.17 napsala :

Porodnici v Žatci bych doporučila. Rodila jsem tam 15.11.2016. Co se týče příjmu, vadilo mi jen, že jsem byla dlouho napojená na poslech srdíčka. Pčes hodinu. Co se týče personálu na porodnim sále a pana doktora Ságy, bylo vše super, personál moc příjemný. Jak u porodu tak i na oddělení novorozeneckém. Sestřičky se vším poradily, nebojte se zeptat na jakékoliv otázky. Celkově jsem byla spokojená, partnera jsem měla u porodu a nic jsme za to ani neplatili. Až na tu stravu, ale to je všude v nemocnicích stejné.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě si nezapomenout toaletní papír, porodnické vložky a mýdlo s neutrálním PH.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Anonymní 08.01.17 napsala :

Celkově bych hodnotila porodnici kladně, rodila jsem zde v červnu 2016. Porodnici jsem si zamilovala, příjemné prostředí, malá porodnice, pěkně vybavené pokojíčky a super personál, zvlášť na oddělení šestinedělí byly sestry úžasné, se vším poradily a pomohly, skvělá péče o miminka a úžasná dětská doktorka (mladá, bohužel nevím jméno).

Před termínem porodu jsem navštívila jednou poradnu a absolvovala vyšetření panem primářem, který má na první pohled svérázné, někomu možná nepříjemné chování. Na druhý pohled ale fajn doktor, který vše vysvětlí (do nemocnice jsem se pak bohužel ještě několikrát vrátila, takže mohu soudit). Příjem probíhal trochu laxně, byl horký letní podvečer a víkend k tomu, takže se nic jiného nedalo čekat.

Porod jako takový bohužel nemohu hodnotit, syn přišel nakonec na svět císařským řezem, dobu předporodní jsem strávila v malém pokojíčku, kam za mnou mohl bez problému přijít i manžel. Byl to první porod, takže nemohu srovnávat, ale když se kouknu zpětně, možná bych očekávala aktivnější účast porodní asistentky, ale možná to bylo prostě jen tím, že porod nepostupoval tak jak měl, i přes to, že jsem se (sama)snažila. Syna mi asi 4 hodiny po probuzení vozily sestry pravidelně na kojení a nebyla jsem tak ochuzena o kontakt i přesto, že jsem byla po sekci, což hodnotím velmi kladně.¨

Dva negativní postřehy však mám.

1. Pestrost stravy, problém dozajista ve všech nemocnicích. Jako novopečené maminky jsme byly poučeny o stravě při kojení, bod číslo jedna - nejíst čerstvé pečivo, které tvořilo součást jídelníčku minimálně jednou denně.

2. Po porodu nemocnice nedělá ultrazvukové vyšetření, tudíž vás domu propustí pouze po běžné kontrole (ohmatání na lůžku), aniž by se podívali zda se čistíte a děloha se zmenšuje. U mě to mělo za následek zbytky placenty, na které přišel můj ošetřující doktor až po dlouhé době a musela jsem na čištění.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Na stránkách porodnice je přímo seznam. Určitě nezapomenout příbor a toaletní papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - rybaarka 20.05.16 napsala :

Za mě rozhodně ANO… Velice vstřícný a milý personál. Vše mi do podrobná vysvětlili a poradili i přes to, že jsem byla druhorodička. Porod proběhl i poměrně rychle. Rodila jsem v Žatci září 2015 a rodil mě primář Ježek s mladou doktorkou. Ráda vzpomínám na zážitky.

První dceru jsem porodila v Kadani v roce 2009, která byla super vybavena. Porod jsem měla tedy dlouhý a těžký, ale sestry už nebyly až tak příjemné jako v Žatci.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Alčák1 30.01.16 napsala :

Před 3 roky jsem rodila v Kadani a tak mohu porovnat a hodnotit z mého pohledu.
Porodnice v Kadani je krásně vybavená, mají perfektní polohovací postýlky, nadstandardní pokoje, hezky vybavené porodní sály i tzv. hekárny… oproti Žatci. Co se týče personálu, doktoři jsou na tom stejně - moc milí, ochotní, sympatičtí - hodně pomohli a povzbudili.

Jen sestřičky, tam je trochu velký rozdíl. V Žatci byly milionové. :) Pomohly, poradily, měly vždy vlídné slovo, i když jsem „otravovala“ ve tři ráno, vždy měly úsměv na tváři a nikdy nedaly najevo, že by člověk otravoval. I když malý v noci dlouho plakal, okamžitě přišly na pokoj a ptaly se nebo si malého na chvilku odnesly, aby ho utišily nebo zjistily příčinu brekotu. Co se týkalo kojení, také hodně pomáhaly, ale bohužel malý špatně sál, první den pořád zvracel plodovku a nepil, tak ho sestřičky odnesly a musely mu odsát žaludek. Měl tam plno plodové vody a pak spíš nesál - dva dny jen žužlal a nic nevypil a hodně ubral na váze, takže jsme dokrmovaly Nutrilonem. :(

Byla jsem bezradná a bylo mi líto, že nebudu zase kojit. Sestřičky mě utěšovaly a hlavně paní primářka, že je malý hodně zesláblý, ale až nabere, že by mohl krásně sát, ať to nevzdávám, odsávám a malého přikládám. Sestřičky mi ukázaly, jak kojit, různé polohy a ejhle, jsme 3 týdny po porodu a malej se před týdnem krásně přisál. Tak týden kojíme a dokrmujeme. Třeba se nám podaří jen kojit - uvidíme. :)

Sestřičky v Kadani bohužel takhle vstřícné nebyly nebo spíš, jak která. Jedna se vám snažila pomoc, druhá se tvářila, že ji to obtěžuje, když jste s čímkoliv jako prvorodička přišla. :( Jedna tam byla obzvlášť nepříjemná, dokonce mě skoro seřvala, když jsem se jí zeptala, že malej dva dny zvrací a nejí - se slovy: „Co se divíte, když se nalokal plodovky, tak zvrací plodovku.“ Obrátila se a šla pryč. Nechala mě stát na chodbě a mě se chtělo skoro brečet, když jsem nevěděla jako prvorodička, co mám s ním dělat. Pak se strašně divily, jak je možné, že malej tak ubral. :( Když jsem jim to řekla, že malej dva dny zvracel, tak na mě koukaly, proč jsem jako nepřišla a něco neřekla.

Pokud bych znovu otěhotněla, což neplánuji, šla bych okamžitě rodit do Žatce.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Ofocený OP Váš i manžela, papíry se jménem miminka, těhotenský průkaz a pokud jste manželé tak ofocený oddací list. Noční košile, pantofle, příbor, porodnické vložky - dlouhé 2 balení, toaletní papír, kojicí podprsenku, vložky do podprsenky, glycerinové čípky, ručník 2×, utěrku na nádobí, balík neperlivých vod, kojicí čaj, kosmetiku/šampón, sprchový gel …/a pro miminko pleny, vlhčené ubrousky, oblečení v čem půjde miminko domů, autosedačku. Pro miminko vám oblečení a zavinovačku během pobytu půjčí, k dispozici máte pro miminko v porodnici krém na zadeček, šampón, mycí emulzi, líh a čtverečky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Katciicek 28.12.15 napsala :

Na gynekologii a v porodnici jsme strávila 17 dní, :) vše bylo v pořádku. Za mě můžu doporučit personál i lékaři super, jen to jídlo nooo. :/

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Žatec - Anonymní 01.12.15 napsala :

Porodnice Žatec byla moje vysněná už v době, kdy jsem otěhotněla. Slyšela jsem na ní samou chválu a četla dobré recenze, tudíž jsem byla přesvědčená, že tam budu 100% rodit. Chodím i na gynekologii k panu doktoru Lochovskému, který v této porodnici pracuje, a tak proto jsem tam chtěla rodit o to víc.

Týden před porodem jsem byla v Žatci na gynekologicko-porodnickém oddělení přijata s nějakým „problémem“ a byla jsem spokojená. Sestřičky byly hodné a usměvavé. Problém přišel až s panem primářem, o kterém jsem si do té doby myslela že je „elita“ nemocnice, ale s jeho slovy a arogantním jednáním jsem názor okamžitě změnila.

Jsem silnější postavy a to byl kámen úrazu. Pan primář mi naznačil, abych jim nerozbila svou vahou porodní i operační lůžko, řekl mi, že po mém předešlém SC budu rodit jedině dalším CS - když jsem si přála zkusit rodit přirozeně. Že mi nepracuje děloha, že určitě normálně neporodím, že mi může prasknout děloha, že mám určitě obrovské dítě atd atd… Všechen přítomný personál se chichotal a mně jako klientce nebylo vůbec do smíchu.

Plakala jsem celý půl den na pokoji a chtěla jsem okamžitě domů. Po tomto jsem najisto věděla, že v Žatci opravdu rodit NEBUDU! Sama pracuji ve zdravotnictví a takovéto jednání ke klientovi bych si nikdy nedovolila. Myslím, že to je veliké selhání a neúcta k člověku. Neříkám, že pan primář není dobrý doktor, ale chování má neomluvitelné.

Proto radím „silnějším“ maminkám, aby měly štěstí a nezažily takové ponížení jako já.
Po této zkušenosti jsem o týden později porodila v porodnici Ostrov, kde se mi nikdo nevysmíval, nikdo mě neponižoval a porodní lůžko pode mnou VYDRŽELO. :-) Porodila jsem krásně přirozenou cestou a byl to nejhezčí zážitek, na který nikdy nezapomenu. Takže za mě bohužel - palec dolů. :-(

Personál: MUDr. Ježek

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, toaletní papír a ručníky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - teliee 18.08.15 napsala :

Je to sice už delší doba od porodu (2005), ale všichni byli naprosto skvělí a profesionální.
Za sebe mohu jen doporučit. Loni v prosinci jsme tam byli za kamarádkou a potkala jsem se se sestřičkou, kterou jsem měla u porodu. Stále si na nás pamatovala - dcera byla totiž dost veliká.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Těhotenská průkazka, občanský průkaz, průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, oddací list, občanský průkaz - kopie, rodné listy u svobodných, prohlášení k narození dítěte. Balík jednorázových plenek, vlhčené ubrousky, čaj pro kojící maminky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Lucajda1987 26.03.15 napsala :

Žateckou porodnici mohu určitě všem jedině doporučit.

Sestřička se o mě v první době porodní perfektně starala a vyšla mi vstříc, když jsem potřebovala (např. při monitoru plodu, kdy jsem potřebovala ležet na boku).

Dne 10.3.2015 jsem zde rodila svého prvního syna za pomoci primáře MUDr. Ježka a porodní asistentky Markéty Kučerové a nemůžu si je vynachválit. Rodila jsem přirozenou cestou, i syn byl velký (4275 g a 55 cm a doteď nikdo nechce věřit, že jsem nemusela rodit císařem) a díky pomoci primáře, který mi perfektně vysvětlil jak správně a kdy tlačit, syn nenapáchal žádné větší škody. :-D

Porod proběhl celkem rychle a malého mi hned po vážení apod. donesli ke kojení. Potom ho odnesli, protože jsem měla problémy s odlučováním placenty, ale po oblbovačce (pak už mám celkem oknuo se zadařilo, takže jsem se vyhnula anestezii.
Při čekání jsem si výborně popovídala s primářem i sestřičkou a hned poté mi přivezli malého na sál, abych ho mohla mít u sebe. O šití díky oblbovačce téměř nevím. :-)

Na oddělení šestinedělí si taky nemohu stěžovat. Na pokoji jsme byly ve třech a sestřičky ochotně pomáhaly či poradily s prvním kojením, přebalováním, koupáním… Péče byla výborná a pokud bych snad někdy zatoužila po druhém miminku, pro porod bych znovu volila žateckou porodnici.

Personál: MUDr. Ježek a PA Kučerová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě se ničeho nebát. V porodnici jsou velice příjemní (nesetkala jsem se s nikým, kdo by nebyl) a ochotní se vším pomoci a poradit.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Mít s sebou polévkovou lžíci, protože polévky jsou při každém obědě.
Dále pak pleny pro miminko a vlhčené ubrousky na zadeček. Všechno ostatní pro mimčo Vám zapůjčí.
Maminkám doporučuji mít sebou alespoň 1 balení jednorázových kalhotek a nejméně 2 balíky vložek do porodnice, protože po šití jako když najdete.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - nikolinam 13.03.15 napsala :

V Žatci se nám 3.3.2015 narodil chlapeček Oldříšek. Původně jsem jako lounská chtěla rodit ve Slaném, ale protože v Žatci rodila kamarádka týden před námi, byla naprosto spokojená, tak jsme se za 5 minut 12 rozhodli rodit v Žatci a teď jsem za to neskutečně šťastná!

Personál perfektní, porodní asistentka úžasná, pan doktor taky. Sestřičky na šestinedělí všechny milé, o maminky i miminka se staraly skvěle.

Také se nám líbilo, že jsme na jednotlivá vyšetření nemuseli nikam chodit, vždy za námi přišel někdo na pokoj.

Super byla i každodenní návštěva laktační poradkyně, která mi jako prvorodičce neskutečně pomohla a poradila, jak správně kojit. :)

I když v mém okolí jsou lidé, kteří mají s touhle porodnicí špatné zkušenosti, já tam byla naprosto spokojená a druhé miminko půjdu určitě rodit zase sem. :)

Personál: MUDr. Ježek, PA Kučerová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady - např. uznání otcovství, hodně ručníků, plenky, ubrousky, pyžamo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - mišul86 24.05.14 napsala :

Rodila jsem zde 11.11.2013. Tato porodnice mi byla doporučená a určitě jsem neprohloupila. Byla jsem velmi spokojená, cítila jsem se tu skoro jako doma. Personál vstřícný, každou chvíli se mě sestřičky chodily ptát, jestli něco nepotřebuji nebo nechci něco na bolest (rodila jsem císařem). Panuje zde taková domácí atmosféra, ale je to asi i tím, že je to menší porodnice. Prostě spokojenost.

Personál: MUDr. Sága

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dobrou náladu, hlavně nemít zbytečný strach.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Papíry se jménem děťátka, plenky a ubrousky na zadeček.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - 1Petra1 26.02.14 napsala :

Rodila jsem tam v listopadu 2013. Za mě super. Příjemné por. asistentky, doktoři také. ;-) Částo se ptali, zda je vše OK a zda něco nepotřebuji. Sestry na dětském hodné a příjemné, dětští lékaři také.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Okopírovat doklady.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, toaletní papír, plenky a ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Radamax 03.01.14 napsala :

Naší malé princezně jsou dva měsíce. Narodila se v nemocnici v Žatci, jinam bych už nešla. Vzpomínám na to často a ráda. Porodní asistentky, lékaři i dětské sestřičky jsou perfektní. Cokoliv jsem potřebovala vědět nebo ukázat, tak mi ochotně sdělili a ukázali. Pokoje byly čisté, sprcha a WC na každém pokoji. Prostě jednička s hvězdičkou. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Petulíík 11.10.12 napsala :

Rodila jsem zde 30.6. 2011.

Porod mi museli vyvolat o 17 dní dříve, jelikož byly slyšet špatně ozvy. Přijala mě příjemná porodní asistentka, a poté mě pan doktor Ježek vyšetřil a začal s vyvoláváním, bohužel ale nastala menší komplikace, když mi začali bolesti, zjistilo se asi po 5ti hodinách, že Daneček nemá dostatek kyslíku a muselo se rychle na sál, takže Danda přišel na svět nakonec císařským řezem…

Díky panu doktorovi Lochovskému a panu doktorovi Ježkovi bylo všechno v pořádku, jizva se krásně zhojila. Největší dík patří dětské sestřičce pí.Čížkové, ale i ostatní sestřičky na šestinedělí byli moc fajn.

Moc všem děkuji…ŽE jste to se mnou vydrželi :D.

Personál: Mudr.Ježek, Mudr. Lochovský

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plínky, vlhčené ubrousky, kosmetiku a oblečky pro mimi tam mají, i porodnické vložky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Oddací nebo rodný list, jméno pro dítě.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Žatec - mmi 23.05.12 napsala :

Ahoj maminky. Zítra je mé dcerušce měsíc, je to už má druhá dcerka. První porod v Žatci jakž tak ušel, ale druhý katastrofa. 7 hodin v bolestech po 5 minutách a do finále mě pan doktor ani nenastřihnul a já se hrozně potrhala a dostala jsem zákaz 14 dní si sednout, abych se prý nepotrhala.

Jinak porodní asistentka anděl a sestřičky na šestinedělí také. Nojo asi to tak mělo být. Ale to co jsem si u malé vytrpěla.Když se na ni ale dívám, stálo mi to za to.

Tak přeji všem hodně štěstí, ať jste vy i mimča zdraví a rychle na tu bolistku zapomenete.

Personál: Dr.Ježek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nechat doma strach.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Papíry se jménem dítěte.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Osti 07.05.12 napsala :

Zítra to bude rok,co se v žatecké porodnici narodil můj syn Osman, přivedl ho na svět Mudr. David Ježek, jemuž patří mé veliké poděkování. Necelé dva roky před tím jsem rodila v Praze, po týdnu vyvoláváni, zvolili sekci, musela jsem porodit v epidurální anestezii, i když jsem prosila o uspání, byla jsem jen označena špatnou matkou, která nechce vidět své dítě, poté tři dny na JIP, dceru jsem viděla jen dvakrát, kojit se nepodařilo, dokrmili mi jí s láhve. Vše o co jsem byla ošizena mě bylo vrácena při mém druhém porodu v žatecké porodnici, rodila jsem také sekcí, ale ulehala jsem na sál v klidu a s absolutní důvěrou. Osmánka mě nosili stále a nechávali mě, jak dlouho jsem potřebovala, i přes velký úbytek na váze, byl dokrmen jen stříkačkou a mě se po pár dnech podařilo plně kojit, všichni se perfektně starali o mě i o mého syna, nikdy jsem nepocítila, že někoho svýmy dotazy obtěžuji.

Celému personálu chci takto poděkovat a řict všem maminkám, aby až tak moc neřešili maličkosti, jako je létající můra na záchodě atd., vžyť na prvním místě je přece zdraví naše a našich dětí. Přivádějte na svět spoustu dalších miminek a dělějte maminky štastnými, tak, jako jste před rokem udělali štastnou mě. Děkuji

Personál: Mudr.David Ježek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby se necítily zklamané pokud porod nedopadne, jak plánovali, maminkami budou určtitě skvělými.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pozitivní myšlení.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Anonymní 18.02.12 napsala :

Spokojenost, porodní asistentka výborná! Pořad kolem mě skákala, nemůžu si na ni stěžovat!

Personál: Dr. Ježek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plínky a ubrousky, ale také porodní vložky!!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Pginger 04.01.12 napsala :

Naš Daneček se narodil po dlouhém přemlouvání nakonec císařským řezem. Původně jsem měla rodit přirozenou cestou ale po týdnu přemlouvání a použití všech metod doktoři rozhodli že ukončej mé trápení :-). Všechen personál byl velmi vstřícný a ve všem poradil. Nemohu si na nic stěžovat, po předchozím 3 dením pobytu na ginekologii v Mostě to byla procházka růžovím sadem. Mohu jen doporučit. Sestřičky příjemný doktoři dobří a jídlo se dalo jíst :-).

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Plenky a vlhčené ubrousky

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - katule27 28.12.11 napsala :

Byla jsem velmi spokojená.Syna mi odrodila p.a.Studená velmi zkušená,příjemná,poskytovala aktivní oš.peči a hlavně podporu po celou dobu porodu.Na šestinedělí taky nemám žádné stížnosti,dětské sestry byly trpělivé, problémy s kojením řešily okamžitě a názorně. Sama za sebe můžu tuhle porodnici jen doporučit.

Personál: p.a. Studená Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - T.Hololinka 05.12.11 napsala :

Moje zkušenost v porodnici Žatce je skvělá,až na personál na předporodním,asistentka vynadala přítely že tam přijel v 7 ráno za mnou,aby byl u toho až se naše dceruška narodí,že to bude trvat tak 24 hod než nastane porod,porod nastal za 4 hodinky. Takže asistentka vážně nepříjemná
Ale na šestinedělí bylo úžasné,měly sme problém s kojením,jelikož maličká byla nedonošená,atk bylá líná sát,tak sme musely dávat mé mlíčko přes stříkačku,na pokoji sme byly 4 ženské,ale dalo se to zvládnout,aspon člověk pokecá a získá rady :)) Po 5 dnech co měla malá už 2,40kg jsem mohly jít domů.
Ale porodnici rozhodně doporučuji!!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy na asistentky

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plínky,ubrozky vlhčené

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Žatec - evick2 09.08.11 napsala :

Rodila jsem tam před třemi týdny. Přijala nás protivná porodní asistentka slovy: No když teda hlásíte nějaké to bolení tak já vás příjmu. Z toho boleníčka byl za 3 hodiny kluk jak buk!
Personál na šestinedělí byl víceméně příjemný až na to že jsem měla málo mlíčka a sestřičky mi odmítali dát dokrm a brouček plakal den a noc hlady, než se mi rozběhla laktace.
Tohle bych byla ochotná přejít a možná i zapomenout, ale dnes jsem byla na kontrole u dětské lékařky, která mi oznámila, že má malý už částečně zhojenou zlomeninu klíční kost. Stalo se to při porodu, ale v žádné zprávě z porodnice to uvedeno nebylo. Nejspíš na to ani nepřišli a já jsem nevědomky malému mohla ublížit, protože jsem ho brala při zvedání jak za pravou ručičku tak za levou!
Takže celkové zklamání!
Co ale musím pochválit jsou páni doktoři, všichni byli hodní, usměvaví a moc příjemní.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doktoři jsou bezvadní, ale obrňte si nervy před porodními asistentkami. Počítat s tím, že jsou ubytované 3-4 pacientky na jednom pokoji.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plínky, vlhčené ubrousky, dobrou náladu

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - xaminka 10.12.10 napsala :

Mé zkušenosti s porodnicí v Žatci jsou velmi pozitivní.
Personál byl úžasný… Jak sestřičky, doktoři či primáři, prostě si nemohu stěžovat. Když jsem si nevěděla rady nebo potřebovala s něčím pomoct nebo měla jakýkoliv dotaz, tak poradili a pomohli. byli moc hodní a milý.
Pokoje pěkné a čisté. Sice jídlo nic moc, ale to už lepší v nemocnicích nebude.
Prostě naprosto spokojená a jestli jednou bude druhé dítko, vím kam jít ;-).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - Anonymní 11.11.10 napsala :

Můj druhý porod se odehrával právě tady. I když jsem měla velké dítě (syn měl 54 cm, 4650 g), porod díky dr. Ježkovi probíhal velice rychle a téměř bez bolesti. Snažil se mi co nejvíce poradit, jak mám Ondru co nejrychleji vytlačit ze sebe. Když jsem porodila, vše mnohokrát zkontroloval, zda je vše v pořádku. PA taky byly moc fajn. Dětská sestřička pí. Čížková byla suprová. Oni všichni byli moc fajn a výborný. Se vším se mi snažili pomáhat. I když jsem už byla zkušená rodička a matka, stejně mi ukázali, jak vykoupat a ošetřit malýho. Od dcery jsem na to nějak zapomněla. Tuto porodnici mohu jen doporučit. Pokoje velmi krásné, čisté. Jídlo také ušlo, ale je známo, že v nemocnicích strava nic moc. Dokonce, když mi došly noční košile, ochotně mi půjčili jejich erární. Nebyl s nima žádný problém.

Personál: Dr. Ježek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

dobrá nálada

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Žatec - ekrovka 09.05.10 napsala :

Rodila jsem zde před více než dvěma roky, ale v té době jsem byla naprosto spokojená a učarovaná. Veškerý personál (počínaje lékaři a konče uklízečkami) byl naprosto skvělý. Lékaři a sestry velice ochotní. Vše mi ukázali a vysvětlili. Pokud byl problém ihned ho řešili. Po pobytu na gynekologickém odd. v Mostě jsem si zde připadala jako v pohádce.

Nahlásit

Fotky z porodnice

Michaelka se nam narodila 11:zaří 2015 v 13.43 a vsem patří velike díky..

49 cm a 2950g

8.2.2013 toto je den po porodu

Daneček s rodičema

Daneček Adámek Rameš

Radim Tikal nar.27.11.2011.

Radim Tikal nar.27.11.2011.

Radim Tikal nar.27.11.2011.

Markétka Krebsová (Davidová) Louny 2,710kg 50cm

Naše malá Anetka,které jsou už dnes 2 roky a po znovuotevření naší porodnice...

Ahojik, tady Esterka Dundáčkova a hrozne rychle rostu:-) Dekuji porodnici a...

Přidejte Vaše fotky k porodnici Žatec.>

Děti z porodnice Žatec

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti narozené v porodnici Žatec
Martinkovamaminka Martninek
48 cm, 2480g 19.11.2018
heevi Anežka 50 cm, 3560g 16.09.2018
Eliška Cinová Eliška Cinová
46 cm, 2600g 19.03.2018
Martina Matyášová Anička 49 cm, 3260g 12.03.2018
atta88 podborany Jakub 47 cm, 2800g 23.02.2018
Andrysek25 Alex 49 cm, 3290g 20.02.2018
Maruška Demeterová Marie Demeterová 46 cm, 2490g 24.01.2018
Maruška Demeterová Marie Demeterová
46 cm, 2490g 24.01.2018
Enycloo Adam
52 cm, 3830g 19.12.2017
Monca hrbku velteze Marek hrbek
49 cm, 2860g 05.12.2017
Nikkollka Žatec Tereza 51 cm, 3170g 09.11.2017
Michaelasantnerova Vintířov u Kadaně Nicol
49 cm, 3510g 07.11.2017
LeniMatty Matthias
49 cm, 3560g 02.11.2017
_Marcela_Tod_ Vojtěch Novák
52 cm, 3990g 15.10.2017
Makynavladik Vladimírek
49 cm, 3690g 25.08.2017
Markýz88 Davídek
47 cm, 2980g 10.08.2017
veruzamy Laurinka
50 cm, 3760g 05.05.2017
Jasminka Krištofova Žatec Jasminka
47 cm, 3060g 01.03.2017
JiricekMazak Jiříček Mazák
51 cm, 3410g 21.10.2016
Wevinka Vojtíšek
55 cm, 3630g 24.07.2016

Rodily v porodnici Žatec

Chystají se rodit v porodnici Žatec

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici Chystám se rodit v porodnici Žatec (přidat na profil) »

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Žatec?