Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro ty, které našly v srpnu //

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

69
20.5.13 18:29

@Paja R ahoj první 15týho a druhý 24týho a ty?

3635
20.5.13 18:00

@iwetka05 Ahoj kdy mas termin?

69
20.5.13 17:53

Ahoj holky, taky vás to už strašně otravuje? :( mě hrozně čekám každý den že třeba konečně něco se začne díť ale nic :( :(

3635
20.5.13 17:11

@Kelly3 diky :-) ja uz se totiz trapim treti den s kontrakcemi po 15 minutach a porad nic :-(

3477
20.5.13 16:57

@Paja R Taky mi dr. dělala hmat a za dva dny jsem rodila, tak držím palce, aby u tebe hmat taky zabral :pankac:

3635
20.5.13 15:37

Tak jak holky? Tady to nejak vazne :-( Mame nejaky novy prirustek? U nas jeste nic :-(, ale dnes jsem si vyzadala hamiltna tak uvidime co to s nama udela, teda jestli vubec neco :think:

16
11.5.13 20:59

Gratuluju holky :). A tem, co to ceka, hodne stesti.. :)

3635
10.5.13 17:23

@AndrejkaFr Andy a co ty? Vse v poradku, jeste se nic nechysta??

3635
10.5.13 17:23

@kacirek.ko drzim palecky at mas hladky a rychly prubeh porodu bez vyvolavani :hug:

225
10.5.13 17:06

@kacirek.ko me ho udělali tez a večer jsem jela. Tak držím palce.

60
10.5.13 15:59

Ahoj holky tak dnes ráno mi v porodnici udělali hamiltona :-D pokud neporodim přes víkend tak v pondělí nastupují v 6:30 na vyvolávání! Tak mi držte palečky protože se bojím bojím:-D nevím co mě čeká na poprvé! Jinak podle ultrazvuku má prcek 4000g tak se mám na co těšit:-(

71
10.5.13 12:05

@AndrejkaFr Také se přidávám ke gratulacím… krásná holčička to je ;-)

3635
9.5.13 14:12

@AndrejkaFr juj, gratuluji, je nadherna, preji mnoho stesticka a zdravicka

225
225
9.5.13 10:50

Ahoj tak ja hlasim ze po pondelni kontrole a provedenem Hamiltonu na vecer ve 20 prdla voda, o pulnoci prisly kontrakce a ve 4.43 se nam narodila Sofie s vahou 3280 g a 50 cm. Jen mi museli delat revizi-neporodila jsem celiu placentu. Takze ted cekam na vysledky krve a snad v sobotu pujdeme domu, mala se hezky prisava ale mlucko zatím nikde :( asi i stresem z toho vykonu a cekani co bude :( jinak se narodila presne 40.tt ukonceny dle prvního utz.

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny