Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro všechny maminky, co přemýšlí nad tím, co jedí jejich rodinky...

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

17058
19.3.14 22:05

@MUFICE asi tak nějak…Peču i loupáky-po zkoumání obalu, co Penam dává do loupáků jsem odmítla takový věci kupovat. Rohlíky, chleba taky upeču, ale i někdy koupím. A v Po jsem koupila vánočku, ta je tak hnusná, že i za ty nehorázný prachy letěla do koše a už to nekoupím. Radši upeču doma. Jenže doma peču takovýho obra, že bych to s malou jedla 14dní :-D

50186
19.3.14 21:33
@janca84 píše:
@MUFICE to je hnus. Nikdy jsem to nekoupila, upeču doma.

Taky peču doma, nakupujeme ani tatranky apod.

17058
19.3.14 13:30

@MUFICE to je hnus. Nikdy jsem to nekoupila, upeču doma.

50186
50186
1.3.14 00:56
@janca84 píše:
Je dobrej, v podstatě mě nijak nepřekvapil. Je to hnus, co se do nás snaží nacpat :zed:

Mě taky ne, víceméně to složení potravin znám. Ale, když to tak člověk čte najednou shrnuté, tak mu dojde, co tu prodávají za odpad :zed: :poblion:

elis_an3
1.3.14 00:08

A taky se mozna zase par lidi zamysli nad tim, ze do nas cpou odpad, co ani zvirata nezerou…obarvit, ovonat a cesky clovek sezere i hov-o, protoze my prece snesem vse…navic mnohdy ty zdravejsi jidla stoji fakt hodne…

  • Upravit
elis_an3
1.3.14 00:05

@janca84 me taky neprekvapil, mozna tou horcici, tu jsem nezkoumala, ale mnohe lidi to asi prekvapi, tomu verim, naivne si myslim ze kupujou neco super…kazdemu se obcas stane, ze neco kupuje a mysli, ze ma kvaoitu a pak se dela nejaky test a vyjde najevo, ze to je sunt a treba muj pritel z toho byl lehce vyveden z miry, zni to verohodne, mozna mi konecne da za pravdu :D a bude spolupracovat

  • Upravit
17058
28.2.14 23:43
@MUFICE píše:
http://www.zdravi4u.cz/…at-iluze-aledobrý a pravdivý článek

Je dobrej, v podstatě mě nijak nepřekvapil. Je to hnus, co se do nás snaží nacpat :zed:

50186
28.2.14 17:13

Potraviny jsou dnes samá n á h r a ž k a

http://www.zdravi4u.cz/…at-iluze-ale

dobrý a pravdivý článek

50186
50186
elis_an3
25.1.14 19:48

@ArankaA my ted zacali bojovat s odplenkovanim, nerika si, takze posazuju, nekdy se cely den nestane nehoda a nekdy nevychytame nocnik ani jednou :D ale v noxi ma jednorazovky a dokonce prebaluju…strasne moc v noci cura…no detska je fakt dobra, vyhlasena po okoli, my k ni budem jezdit hodinu cesty (zmenila misto ordinovani, ja o tom nevedela a nova male dala hned atb na rymu :roll: takze bylo jasno) a vice rodicu k ni jezdi tak daleko, ovsem moje dr bych rekla, ze nic moc, ani mi to nejak nenabizi, pise atb pokud si nereknes, takze se k ni snazim nechodit, ted druhy tyden bojuju s kaslem :(

  • Upravit
4957
25.1.14 19:23

Ne kazdy homeopat je dobry. Homeopatie je umeni a je tu plno homeodoktoru z rychliku, kteri delaji jomeopatii u bezne praxe. Tim nesnizuju jeho umeni, ale ve vetsine pripadu to tak je.

Homeoprofylaxi znam zatim jen jako kulicky taky.

4957
25.1.14 19:21

Nebrala sem to, ze musi vzdy vymesovat do pliny, ale aby si v klidu zvykla na nocnik a nebyla zbytecne v mokrym.

4957
25.1.14 19:20

Ja jsem to nepoznala az do chvile, kdy si zacala rikat :mrgreen: davala sem ji automaticky po probuzeni a v urcitych casech behem dne.ona si zvykla a byla ochotna cekat.ne samozrejme vzdy. Vedela po probuzeni, ze prijde nocnik, po jidle, pred cestovanim, hned po nem atd. Jednou si zacala rikat sapanim se po nocniku a takovym honem honem stylem a bylo. Kdyz byla uplbe miminko, tak sem ji nad nocnikem drzela. Naucil se to i muz, hlidaci kamaradka ci moje mama. Ted uz vydrzi zase dele a hlasi. Ted uz prakticky opravame onosene pliny. Kadila do pliny hodne davno, ani si nepamatuju moc kdy. Snad naposled nekdy v 7m. Je ji ted skoro 14m.

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny