Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Pro všechny maminky, co přemýšlí nad tím, co jedí jejich rodinky...
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@MUFICE asi tak nějak…Peču i loupáky-po zkoumání obalu, co Penam dává do loupáků jsem odmítla takový věci kupovat. Rohlíky, chleba taky upeču, ale i někdy koupím. A v Po jsem koupila vánočku, ta je tak hnusná, že i za ty nehorázný prachy letěla do koše a už to nekoupím. Radši upeču doma. Jenže doma peču takovýho obra, že bych to s malou jedla 14dní ![]()
chemické dorty
@janca84 píše:
Je dobrej, v podstatě mě nijak nepřekvapil. Je to hnus, co se do nás snaží nacpat
Mě taky ne, víceméně to složení potravin znám. Ale, když to tak člověk čte najednou shrnuté, tak mu dojde, co tu prodávají za odpad
![]()
A taky se mozna zase par lidi zamysli nad tim, ze do nas cpou odpad, co ani zvirata nezerou…obarvit, ovonat a cesky clovek sezere i hov-o, protoze my prece snesem vse…navic mnohdy ty zdravejsi jidla stoji fakt hodne…
- Upravit
@janca84 me taky neprekvapil, mozna tou horcici, tu jsem nezkoumala, ale mnohe lidi to asi prekvapi, tomu verim, naivne si myslim ze kupujou neco super…kazdemu se obcas stane, ze neco kupuje a mysli, ze ma kvaoitu a pak se dela nejaky test a vyjde najevo, ze to je sunt a treba muj pritel z toho byl lehce vyveden z miry, zni to verohodne, mozna mi konecne da za pravdu
a bude spolupracovat
- Upravit
@MUFICE píše:
http://www.zdravi4u.cz/…at-iluze-aledobrý a pravdivý článek
Je dobrej, v podstatě mě nijak nepřekvapil. Je to hnus, co se do nás snaží nacpat ![]()
Potraviny jsou dnes samá n á h r a ž k a
http://www.zdravi4u.cz/…at-iluze-ale
dobrý a pravdivý článek
@ArankaA my ted zacali bojovat s odplenkovanim, nerika si, takze posazuju, nekdy se cely den nestane nehoda a nekdy nevychytame nocnik ani jednou
ale v noxi ma jednorazovky a dokonce prebaluju…strasne moc v noci cura…no detska je fakt dobra, vyhlasena po okoli, my k ni budem jezdit hodinu cesty (zmenila misto ordinovani, ja o tom nevedela a nova male dala hned atb na rymu
takze bylo jasno) a vice rodicu k ni jezdi tak daleko, ovsem moje dr bych rekla, ze nic moc, ani mi to nejak nenabizi, pise atb pokud si nereknes, takze se k ni snazim nechodit, ted druhy tyden bojuju s kaslem ![]()
- Upravit
Ne kazdy homeopat je dobry. Homeopatie je umeni a je tu plno homeodoktoru z rychliku, kteri delaji jomeopatii u bezne praxe. Tim nesnizuju jeho umeni, ale ve vetsine pripadu to tak je.
Homeoprofylaxi znam zatim jen jako kulicky taky.
Nebrala sem to, ze musi vzdy vymesovat do pliny, ale aby si v klidu zvykla na nocnik a nebyla zbytecne v mokrym.
Ja jsem to nepoznala az do chvile, kdy si zacala rikat
davala sem ji automaticky po probuzeni a v urcitych casech behem dne.ona si zvykla a byla ochotna cekat.ne samozrejme vzdy. Vedela po probuzeni, ze prijde nocnik, po jidle, pred cestovanim, hned po nem atd. Jednou si zacala rikat sapanim se po nocniku a takovym honem honem stylem a bylo. Kdyz byla uplbe miminko, tak sem ji nad nocnikem drzela. Naucil se to i muz, hlidaci kamaradka ci moje mama. Ted uz vydrzi zase dele a hlasi. Ted uz prakticky opravame onosene pliny. Kadila do pliny hodne davno, ani si nepamatuju moc kdy. Snad naposled nekdy v 7m. Je ji ted skoro 14m.
Návštěvy uživatelů
- Naťula95 , 24.9.25 05:46
- MrsNorris , 5.8.22 15:03
- Sheryll , 20.11.21 20:47
- oggyvm , 8.6.21 15:36
- Petr_B84 , 8.1.21 15:40
- Aspera , 11.12.20 22:44
- ELIbeta , 9.2.20 13:04
- viajeen , 6.1.19 23:23
- hermínahadickova , 28.2.18 07:57
- LaraA , 10.12.17 01:02
- lailaCZ , 2.10.17 09:33
- Strmulka , 30.6.17 20:42
- EscapistV , 20.6.17 23:05
- Heduna , 17.6.17 14:56
- Klopotkova , 13.5.17 21:51
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:08
- Anonymní
- 1
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:06
- Aurellia77
- 3
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 14:43
- andiedvorakova
- 14
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 14:57
- andiedvorakova
- 52
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 14:28
- 884135
- 46
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 15:09
- IcePlanet7
- 43
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 12:21
- Konys
- 36
Nové příspěvky
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:12
- takamine
- 4
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 15:12
- stinga
- 196
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 15:11
- Barevné klubíčko
- 88
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 15:11
- Venetia
- 113651
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 15:09
- IcePlanet7
- 43
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:08
- Anonymní
- 1
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 23.6.26 15:06
- IcePlanet7
- 43410
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1