Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Téma pro všechny, kdo čekají příchod miminka v únoru 2012
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Ahoj holky,tak u nás je to taky tak,jen už naštěstí Lukášek trochu spinká i přes den a nechce kojit každou hodinu,ale tak po dvou až třech,takže se mu asi ulevili tím ochlazením.Žužlání všeho a slintání u nás taky probíhá,buď prostě ti mrňousci včechno začali poznávat pusinkou nebo už cítí zuby.
Jinak včera se krásně naučil přetáčet z bříška na záda a je z toho nadšený,normálně pást už asi nebude,jen se chce otáčet ![]()
Ahoj holky. Tak mi malá strká ručičky do pusy už dávno a hrozně u toho slintá, takže v tom nejste sami
![]()
Petulina, jak kdybys popsala náš den..u nás je to všechno úplně to samý. I s tim slintáním a ručičkama..takže možn nějaký erupce na slunci.. ![]()
Ahoj holky, tak ja valcite?
U nas je to posledni dobou horor, mala malo spi a malo ji, takze je vecne unavena a hladova. Prijde mi ze nedelam nic jinyho nez kojim nebo uspavam a uklidnuju ![]()
Navic ted zacala strasne slintat a rve si rucicky do pusy a hladi si dasne, ale na zuby se mi zda ze je jeste brzo ![]()
Kattaarino, mě se malá taky osypala úplně hrozně pod krčkem.měla to slitý jak blázen chudinka.tak sem to jeden den natírala tím bepanthenem a dobrý.Byla tam úplně zapařená chudinka, jak má tu dvojitou bradičku
![]()
Holky děkuji za rady. Jsem za ně ráda.
Já si myslím, že to bude mít potničky, protože jsem ji o víkendu dala čepičku na zavazování a ona se asi spotila a tak se osypala
Zatím to ničím nenatírám, počkám do zítřka, co to udělá.
Ahoj Verun. Já krmím přes den co 3 hodiny, ale někdy dám i po 2 hodinách, protože mi pak spí třeba i 5 hodin. Tak ji ten deficit musím vyrovnat. Ale míň než po 2 hodinách nedávám. Nestihla by to strávit. No a v noci mi spí až 8 hodin. Pak se nají a pak jde znova spát tak na 4 hodinky. A dávám podle váhy. Vypočítávám si to jako kdysi v práci. Dělala jsem v kojeneckém ústavu a tam jsme to počítali : váha (např. 5,54×150: 7 ( počet dávek, kolikrát denně krmíš) na vyjde ti kolik máš toho mlíčka dávat. Mi vyšlo 118 ml, tak dávám 120 ml. Malá mi to krásně vypije. A když krmím co 2 hod. tak dám 110 ml., aby to lépe strávila. Snad jsi to pochopila a pomůže ti to.
Veru, tak my krmíme ve dne po třech hodinách a v noci je to různý.Po třech, čtyřech,pěti…
Marti,to mě mrzí,že jsi nemocná,tak ať se z toho brzy dostaneš ![]()
Lukášek teď konečně od 5 od rána usnul
Tak snad alespoň půl hodiny vydrží ![]()
holky pisu jen narychlo..prosim vas, po jake dobe po UM maji vase deti znova hlad a kolik toho vypijí? díky
Ahoj holky!
Vy jste toho zase probraly
Já momentálně ležím s angínou.Naštěstí je malá jako andílek
dneska,tak to můžu poctivě vyležet.
Ivčo, já kdybych měla kojit jako ty co hodinu nebo dvě, tak mě z toho klepne ![]()
Jinak vyrážky a podobné věci mažu bepanthenem a vždy to pomůže.
Taky sem ještě ke všemu dnes dostala první menzes(k té angíně úplně ideál)
Ach jo,no co už.Jednou to přijít muselo ![]()
Holky, taky sem se chtěla zeptat:nechala sem si píchnout antikoncepci injekčně a teď nevím, jestli sem dostatečně chráněná, když sem přestala kojit.Nevíte jak to je?
Excipial se určitě na miminka může,dokotrka mi to doporučila mazat na stroupky v hlavičce několikrát denně a občas mu tím mažu i obličej,protože ho má hodně suchý a v pohodě.
Ja male na vyrazku nebo i na suchou kuzi mazu Excipial mast s mandlovym olejem. Kdysi mi ji poradila doktorka na moji vyrazku, zabralo to, zkusila jsem i na malou a v pohode.
Návštěvy uživatelů
- Veroniqe , 15.6.16 22:32
- IvčaL , 8.6.16 16:15
- MarFr , 14.12.15 14:28
- Kattarina2 , 15.10.15 21:33
- Martina28 , 18.5.15 13:00
- Tojo , 28.2.15 22:22
- Petulinaxx , 28.1.15 08:06
- Ewik I , 22.1.15 14:29
- Pavlix , 13.10.14 22:13
- Ivanka1971 , 17.6.14 06:44
- Evka73 , 26.5.14 10:35
- lowlands , 21.5.14 21:30
- Lenka86 , 6.5.14 09:16
- slizone , 30.4.14 13:48
- Rakosnicek1983 , 6.3.14 19:39
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Jaké cviky na posílení pánevního dna?
- 24.6.26 10:27
- Markéta188
- 2
Jak pečovat o jemné dětské vlasy
- 24.6.26 10:28
- ALIPELI
- 3
Bolesti podbřišku úplně dole a přesah do zad
- 24.6.26 10:01
- Anonymní
- 1
Je tento e-shop bezpečný?
- 24.6.26 10:22
- Kelsey1
- 10
Společná péče - jak to funguje v praxi?
- 24.6.26 09:40
- Anonymní
- 6
Undercut s dlouhými vlasy - mám do toho...
- 24.6.26 10:18
- Pučálkovic.Amina
- 17
Slovenka ziada o cesku matersku
- 24.6.26 10:32
- Šmoulice
- 30
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 06:42
- ALIPELI
- 3
Změny rodidel po 3. porodu
- 24.6.26 06:20
- Anonymní
- 3
Jak se zbavit komárů, když máme miminko?
- 24.6.26 10:25
- Snopy123
- 40
Nové příspěvky
Mladý se starší?
- 24.6.26 10:35
- kubik19
- 188
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 24.6.26 10:34
- Chauvinist
- 73
Slovenka ziada o cesku matersku
- 24.6.26 10:32
- Šmoulice
- 30
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 10:29
- Ephemeral
- 113885
Jak pečovat o jemné dětské vlasy
- 24.6.26 10:28
- ALIPELI
- 3
Zvířata podle abecedy
- 24.6.26 10:28
- Anna766
- 10183
Jaké cviky na posílení pánevního dna?
- 24.6.26 10:27
- Markéta188
- 2
Uklízečka ve školce
- 24.6.26 10:27
- Anna766
- 191
Jak se zbavit komárů, když máme miminko?
- 24.6.26 10:25
- Snopy123
- 40
Je tento e-shop bezpečný?
- 24.6.26 10:22
- Kelsey1
- 10