banner LOVI

Soutěž k Týdnu kojení s LOVI probíhá od 15.9. — 21. 9. 2019

LOVI

15. 9. Proč je kojení důležité?

Kojení je krásné, přirozené a intimní spojení mezi maminkou a miminkem. Čekáte zrovna své první miminko a přemýšlíte, jak dlouho budete muset kojit? Podívejte se, proč byste měla kojit co nejdéle a proč je tak důležité, a vyhrajte balíček vložek do podprsenky »

LOVI

16. 9. Problémy s kojením jsou běžné. Jak je vyřešit?

Kojení může být ze začátku pro maminky stresující a plné obav. Proč mají málo mléka? Kojí ve špatné poloze? Přečtěte si, co dělat, aby kojení bylo snazší a příjemnější, a zároveň si s námi zasoutěžte o dnešní balíček »

LOVI

17. 9. Jaká je pro kojení vhodná poloha?

Z počátku se může stát, že budete kojit pořád. Proto je nutné najít si polohu, která bude vyhovovat miminku i vám. Znáte základní pozice při kojení? Pojďte je s námi prozkoumat a také vyhrát balíček, který vám kojení ulehčí »

LOVI

18. 9. Co když jsou prsa citlivá a bolí?

Prsa se při kojení hodně namáhají, je proto nutné, aby o ně maminka důkladně starala, a předcházela tak případným zánětům, které jsou nepříjemné pro ni i miminko. Jak o prsa a bradavky pečovat a co dělat, když bolí? Máme pro vás pár tipů a soutěž o balíček »

LOVI

19. 9. Kdy sáhnout po odsávačce mateřského mléka?

Citlivá prsa, bolestivé bradavky, infekce nebo špatná technika kojení, s těmito problémy se potýká mnoho maminek. Co všechno vás může během kojení potkat a jak předcházet nepříjemnostem? Přečtěte si dnešní článek a vyhrajte hodnotný balíček s odsávačkou mateřského mléka »

LOVI

20. 9. Poznejte kouzlo speciální savičky

To, že musíte sáhnout po lahvičce, neznamená ztrátu přirozeného sacího reflexu. Podívejte se, podle čeho zvolit správnou savičku, abyste mohla kojení kombinovat s krmením, a vyhrajte samosterilizující láhev »

LOVI

21. 9. Jaké jsou typy odsávaček?

Kojení je překrásná věc, ale někdy maminky trápí zdravotní problémy či nízká laktace. Zjistěte, jak pomůže kvalitní odsávačka a kterou vybrat, a hrajte o elektronickou odsávačku mléka »

logo LOVI

Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii značka LOVI přináší inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících maminek i výrobky pro alternativní krmení (láhve a savičky pro podávání odsátého mateřského mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Výrobky LOVI jsou navrhovány na základě nejnovějších lékařských poznatků a inovačních technologií. Vybrané produkty LOVI jsou podrobeny klinickému testování v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů. Jsou prováděny na velkých skupinách kojenců, což umožňuje získat důvěryhodné informace a výsledky.

LOVI Krmení s láskou
www.lovibaby.com