Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@avinka já teda nemám a nikoho takovýho neznám, ale můžu se zeptat..? Malá je teda míšenka nebo je po tatínkovi? ve škole jsme měli Mulatku, byla nádherná! ![]()
Snad jsem nijak neurazila, to bych nerada..
Muj bratr ma pritelkyni a ta ma dcerku z predchoziho vztahu. Tatka nebyl primo cernoch, byl Arab, na male je videt, ze je „jina“, ma jine rysy a strukturu vlasu, ale neni extrem.
Bohuzel, v dnesni dobe to bude mit ve skole asi tezsi, navic jsme male mestecko a jeste se to asi bere jinak. Az projde pubertou, bude tim pro okoli naopak „zajimava“…
@avinka je úžasná, ty očička!! Gratuluju, máte opravdu krásnou dceru
Čím bude starší, tím bude větší kočka ![]()
Mám spolužačku a ta měla za manžela černocha a s ním měla 2 chlapečky. Bohužel se rozvedli, prootže on měl rád hodně moc ženský
Dokonce hrál v Románu pro ženy. Ted co vím tak se vrátil do Afriky kde podniká ![]()
Ty bláho, já chcu černocha. Je opravdu překrásná, jak namalovaná ![]()
Je tu nějaká maminka nebo slečna co má za manžela či přítele černocha? Pojď me si popovídat odkud jsou a jaké zvyky dodržují a jaké máme s nimi krásné děti. Já mám doma manžela je to černoch a pochází z Nigérie, mám s ním 2 letou princeznu