Kdo má za manžela nebo přítele černocha?

avinka
23.3.13 16:27

Kdo má za manžela nebo přítele černocha?

Je tu nějaká maminka nebo slečna co má za manžela či přítele černocha? Pojď me si popovídat odkud jsou a jaké zvyky dodržují a jaké máme s nimi krásné děti. Já mám doma manžela je to černoch a pochází z Nigérie, mám s ním 2 letou princeznu :)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3831
23.3.13 16:45

@avinka já teda nemám a nikoho takovýho neznám, ale můžu se zeptat..? Malá je teda míšenka nebo je po tatínkovi? ve škole jsme měli Mulatku, byla nádherná! :)
Snad jsem nijak neurazila, to bych nerada..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9649
23.3.13 16:51

Muj bratr ma pritelkyni a ta ma dcerku z predchoziho vztahu. Tatka nebyl primo cernoch, byl Arab, na male je videt, ze je „jina“, ma jine rysy a strukturu vlasu, ale neni extrem.
Bohuzel, v dnesni dobe to bude mit ve skole asi tezsi, navic jsme male mestecko a jeste se to asi bere jinak. Az projde pubertou, bude tim pro okoli naopak „zajimava“…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
avinka
23.3.13 16:57

@dandysek v pohodě :D přikládám fotku malý :D uznáte sama :)

  • Citovat
  • Upravit
LouLou
23.3.13 17:13

@avinka TA JE krasna :D

  • Citovat
  • Upravit
3831
23.3.13 17:16

@avinka je úžasná, ty očička!! Gratuluju, máte opravdu krásnou dceru :) Čím bude starší, tím bude větší kočka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33916
23.3.13 17:16

Mám spolužačku a ta měla za manžela černocha a s ním měla 2 chlapečky. Bohužel se rozvedli, prootže on měl rád hodně moc ženský :mrgreen: :mrgreen: Dokonce hrál v Románu pro ženy. Ted co vím tak se vrátil do Afriky kde podniká ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1224
23.3.13 17:25
@avinka píše:
@dandysek v pohodě :D přikládám fotku malý :D uznáte sama :)

máte krásnou holčičku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5507
23.3.13 17:29
@avinka píše:
@dandysek v pohodě :D přikládám fotku malý :D uznáte sama :)

Je moc krasna :) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
avinka
23.3.13 17:32

Holky moooooooooooc díky :hug: :hug: :hug:

  • Citovat
  • Upravit
5misa6
23.3.13 17:38

Ty bláho, já chcu černocha. Je opravdu překrásná, jak namalovaná :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
avinka
23.3.13 17:41

@levmah28 moc dkěuji :hug: :hug: :hug: :hug: ale všechny dětičky jsou něčím krásné :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
880
23.3.13 17:42

@avinka bože ta je náááááádherná :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
avinka
23.3.13 17:42

@marketa612 děkuji :hug: :hug: :hug:

  • Citovat
  • Upravit
10867
23.3.13 17:59
:palec: :palec: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová