Podpořte imunitu svojí rodiny: Otestujte zdarma OmegaMarine PREMIUM

Zobrazuji pouze komentáře k článku Podpořte imunitu svojí rodiny: Otestujte zdarma OmegaMarine PREMIUM, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
105
12.10.22 08:45

Snažíme se jíst hodně zeleniny, brat Vít D a chodit na procházky.

  • načítám...
  • Zmínit
148
12.10.22 07:39

Procházky venku s mímem, práce na zahradě, ovoce, citrusy s zázvor

  • načítám...
  • Zmínit
209
12.10.22 07:21

Snažíme se stravovat zdravěji, jíme vitamínové doplňky a jsme hodně na čerstvém vzduchu

  • načítám...
  • Zmínit
221
11.10.22 23:36

Na podzim se snažíme stále chodit ven a tužit imunitu, k tomu hlavně vitamíny C a D, když je pak potřeba těžší kalibr, není nad kvalitní rybí olej, jen se těžko shání opravdu dobrý, proto bych velmi ráda otestovala tuto značku :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2969
11.10.22 23:35

Snažíme se otužovat (ale v mírné formě doma ve sprše), zdravě jíme, dáváme si více ovoce a jíme doplňky stravy už v létě, abychom podpořili imunitu dostatečně dopředu.

  • načítám...
  • Zmínit
191
11.10.22 23:00

Snazim se stravovat zdraveji a uzivat vitaminove doplnky ve vetsi mire :)

  • načítám...
  • Zmínit
119
11.10.22 22:40

Snažím se trávit čas venku, beru vitamíny. Bohužel na ovoce a zeleninu zapomínám 😂.

  • načítám...
  • Zmínit
147
11.10.22 22:18

Snažím se s dětmi trávit čas venku, jinak sirupy na podporu imunity. Zatím jsme od září, co začala školka, všichni zdraví :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
80
11.10.22 22:15

Procházky v lese, hodně ovoce a zeleniny.

  • načítám...
  • Zmínit
42
11.10.22 21:39

Snažíme se nepřetápět, jíst vitamínky ze zahradky, doplňovat vitamin C, ale hodně nám chybí Déčko… moc ráda bych tento produkt vyzkoušela.

  • načítám...
  • Zmínit
10
11.10.22 21:22

Hlavně ovoce, vitamíny a domácí sirupy ;).

  • načítám...
  • Zmínit
11.10.22 21:21

Pohyb na čerstvém vzduchu každý den, vitamíny, vyvážená strava.

  • načítám...
  • Zmínit
751
11.10.22 21:18

Ovoce + vitamíny tabletách.

Příspěvek upraven 11.10.22 v 21:19

  • načítám...
  • Zmínit
164
11.10.22 21:10

Hlavne ovocem a podporuji jeste doplnky stravy

  • načítám...
  • Zmínit
228
11.10.22 21:09

Za prvé sebe a svou dceru teple oblékám za 2 dceři dávám Marťánci PROimun sirup a taky každý den má jeden rakytnicek žvýkací bonbon od Zn. Tereza a taky jednou za čas dostává zazvorky až se divím že ji tk chutná… Jsme 3× denně venku tak si myslím že tím má taky snad imunitu trochu chráněnou jen nevím jak to budeme dělat v zimě kdy nebudeme moc chodit 3× denně ven ale maximálně tak na něj is 2× :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2422
11.10.22 20:45

Vitamíny v podobě ovoce a doplňků stravy a ještě imunoglukan.

  • načítám...
  • Zmínit
271
11.10.22 20:29

Domácím likérem ze zázvoru, citronu, medu a slivovice :jazyk:

  • načítám...
  • Zmínit
228
11.10.22 20:15

Každé ráno piji sklenici vody s vymačkaným citronem. Jím vitamíny jak v podobě ovoce a zeleniny, tak jako potravinové doplňky. Také přidávám chlorelu a zelený ječmen.

  • načítám...
  • Zmínit
48
11.10.22 20:13

Podzimní imunia

Rakytník ze zahrady, lichořeřišnici v podobě domací tinktury, noření do řeky(v tomto okamžiku má 11°C)…jen ten vitamín D by mne zajímal…

  • načítám...
  • Zmínit
229
11.10.22 19:27

Konzumaci ovoce a zaleniny

  • načítám...
  • Zmínit
213
11.10.22 18:35

Spousta ovoce je číslo 1,ale taky pobyt venku a dobrý spánek :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
39
11.10.22 18:10

Na podzim trávím hodně času venku za jakéhokoliv počasí. Sbíráme šipky, děláme si jablka s krenem, což je na imunitu pecka.

  • načítám...
  • Zmínit
229
11.10.22 17:22

Jíme pestrou stravu hodně ovoce a zeleniny. Chodíme ven za každého počasí

  • načítám...
  • Zmínit
96
11.10.22 16:51

Jíme hodně ovoce, každý den lžička rybího oleje a dcera ještě imunoglukan :)

  • načítám...
  • Zmínit
42
11.10.22 16:35

Denně B komplex a vitamín C :)

  • načítám...
  • Zmínit
6307
11.10.22 16:20

Žijeme na vesnici, děti běhají venku, tak ono se to vlastně tak samo nějak podporuje. Navíc snad jíme zdravě… plno toho máme ze zahrádky nebo od babičky

  • načítám...
  • Zmínit
Nelahee
11.10.22 16:15

Nijak zvlášť imunitu na podzim nepodporuji, bohužel. Chodíme téměř každý den po celý rok na dlouhé procházky a v rámci možností jíme pestrou stravu, ale stejně to není úplně ideální a doplňky by bylo potřeba pořídit a užívat. Přesně na přípravky s omega 3 mastnými kyselinami jsem se nedávno dívala, že by byly prospěšné. Cítím se unaveně a slabě a vím, že je to zhoršenou životosprávou a nedostatkem slunce.

  • Upravit
91
11.10.22 16:11

Na podzim posiluje E imunitu tak, že častěji pijeme horké nápoje, jíme více ovoce a zeleniny, více se oblékame, chodíme na čerstvý vzduch a bereme vitamíny v tabletkách :)

  • načítám...
  • Zmínit
130
11.10.22 15:55

Minulý rok jsem začala s otužováním a saunováním a musím uznat, že na imunitu naprostá pecka :palec: jinak podporuji imunity vitaminem D3,jinak zdravá vyvážená strava :)

  • načítám...
  • Zmínit
2613
11.10.22 15:37

Mám tři syny (10let, 4roky a 1 rok). Nejvíce nemocí nám nyní nosí prostřední syn ze školky a tak i přes betaglukany, vit. D, domácí sirup z Černého Bezu, hodně pobytu venku, je už potřetí doma s nemocí. Bohužel to vždy chytne i ten nejmladší. Takže si od začátku září připadám jak zdravotní sestra, než matka :)

  • načítám...
  • Zmínit
31
11.10.22 15:32

Chodíme ven, snažíme se jíst zdravě a dodržovat pitný režim.

  • načítám...
  • Zmínit
11.10.22 15:08

Snažíme se byt co nejvic venku na zahradě nebo v prirode. A jist hodně ovoce a zeleniny. Ale u dcerky jeste podporuji imunitu pripravky na imunitu, zrovna vybiram, co ji letos koupit, protoze je porad nemocna :(

  • načítám...
  • Zmínit
413
11.10.22 14:55

Máme velkou zahradu, takže ona se ta imunita tak nějak podporuje sama, ptž na zahrádce je nejvíce práce na podzim, takže jsme, i s dětmi, pořád venku (samozřejmě, když nepadají trakaře :lol: ). Jinak na podzim zavádím mlsání laktobacílků a moštujeme, moštujeme, moštujeme :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.10.22 v 14:56

  • načítám...
  • Zmínit
1633
11.10.22 14:52

U nás podporujeme tak, že za každého počasí i kdyby na 15 minut chodíme ven na procházku. Jíme hodně zeleniny a ovoce.

  • načítám...
  • Zmínit
298
11.10.22 14:47

Otužování, sport, zdravá strava a vitamínové doplňky :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
209
11.10.22 14:32

OmegaMarine

Na podzim netopíme, každý den chodíme ven, pijeme dostatek vody, hlavně zázvorového čaje. :pankac:

  • načítám...
  • Zmínit
293
11.10.22 14:29

Hlavně sport, i venku, a tím tedy i spojené otužování.

  • načítám...
  • Zmínit
1231
11.10.22 14:23

Vitamín D každý den. Od podzimu do jara.

  • načítám...
  • Zmínit
198
11.10.22 14:19

Každý deň si dávame bobulky rakytnika

  • načítám...
  • Zmínit
308
11.10.22 14:05

Každý den užívám Macu, popijim ovocné a bylinkové čaje🙂

  • načítám...
  • Zmínit
86
11.10.22 13:54

Neustale se cpeme ovocem a zeleninou, hodne vetram a jsme venku na slunicku. Na nejake otuzovani nikoho z nas neuzije, tam musi stacit tohle 🙂 Ja beru nejake vitaminy celorocne, detem obcas D, probiotika..

  • načítám...
  • Zmínit
2485
11.10.22 13:49

Každý den si zobnu hlívu ústřičnou s echynaceou. Nedám na to dopustit

  • načítám...
  • Zmínit
509
11.10.22 13:28

Testovačka

Na podzim se snažím jíst hodně vlákniny, sezónní ovoce a zeleninu. Z doplňků stravy beru vitamín C a D.

  • načítám...
  • Zmínit
64
11.10.22 13:23

Jíme vitamíny

  • načítám...
  • Zmínit
212
11.10.22 13:20

Jíme dostatek ovoce a zeleniny, snažíme se dodržovat pitný režim, trávíme čas venku na čerstvém vzduchu, užíváme vitamíny a doplňky stravy, občas otužování..

  • načítám...
  • Zmínit
11.10.22 13:13

Jime hodne ovoce a zeleniny 🙂 hpdne chodime ven a pridavame i vitaminy 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
164
11.10.22 13:10

Snažím se zařadit co nejvíce zeleniny a ovoce do jídelníčku a nepravidelně vitaminy

  • načítám...
  • Zmínit
113
11.10.22 13:03

Jíme hodně ovoce a zeleniny a snažíme se být co nejvíce venku.

  • načítám...
  • Zmínit
159
11.10.22 12:44

Jim hodně ovoce a zeleniny a beru doplňky stravy ale stále to proti „školkovým“ nemocem nepomáhá… :nevim:

  • načítám...
  • Zmínit
2899
11.10.22 12:43

Nejen na podzim, ale celoročně se snažím o dostatečný přísun vitamínů v podobě ovoce a zeleniny a na noc si beru tabletu rybího tuku. Na podzim ale přidávám i nějaké multivitamíny a doplňky stravy, zejména když se v mém okolí vyskytne nějaký marod. A ráno začínám neslazeným bylinkovým čajem - střídám heřmánek, šípky, směsi na podporu imunity, směsi na dýchací cesty atd.

  • načítám...
  • Zmínit