Před a po: Neskutečné proměny maminek z eMimina

Neuvěříte, jak dokázaly uživatelky změnit svou postavu. Domácnost ani děti na krku nebyly překážkou. Sice to stálo pot a dřinu, ale ty výsledky? Podívejte se sami. Vybrali jsme z diskuzí eMimino.cz zajímavé proměny.

Před a po: Neskutečné proměny maminek z eMimina

Běh na dlouhou trať

Chtělo to obří odhodlání, občas trochu boje sám se sebou, ale vyplatilo se. Za pár měsíců se změnila jejich těla a určitě i posílila sebevědomí.

Klobouk smekáme před uživatelkou ajaja79, která se pustila do zdravého životního stylu. Tomu říká kompletní přeměna za půl roku.

Megaproměnou prošla i dreana, která v diskuzi Jak jste zhubli píše: „Sama jsem zhubla 40 kg. Motivaci jsem neměla žádnou, jen sem si sama sobě chtěla ukázat, že to dokážu. Že to zvládnu. Nechala jsem si sestavit jídelníček. Když máš kvalitní jídelníček, tak po cca měsíci až dvou tě přejdou chutě. Protože jídelníček ti dá všechno, co potřebuješ do těla. Pak je to jen o tom rozhodnout se.“ Nemáme slov, je to pecka!

A máme tu také jednoho zástupce z řad mužů. Podívejte se, jak s kily navíc zatočil Coke_men. Pomohla mu Dukanova dieta a silná vůle. Za sedm měsíců bylo dole třicet kilo.

Zázraky za měsíc

Znáte slavný videoprogram, podle kterého cvičíte 30 dní a za měsíc se ani nemůžete poznat? Diskuse Cvičení Jillian Michaels 30 Day Shred jede už několik let a pořád se v ní objevují další tipy, fotky a podpora. Počet shozených kilogramů ani nemůžeme dopočítat.

Vybrali jsme několik příkladů, které mluví samy za sebe. Uživatelka Haku poctivě cvičila program 30 Day Shred od Jillian Michaels a takhle prokoukla:

Stejné cvičení pomohlo k vysněnému tělu uživatelce ewanka. Nezabránily jí ani zdravotní obtíže.

Pouhých třicet dní stačilo uživatelce Mantinell, aby se vyrýsovala a zpevnila její postava.

„Není to žádný zázrak, se určité rozdíly vidím,“ píše Minnies. My teda rozdíl vidíme. A obří!

Pojďte do toho taky, podpořte se s ostatními a ještě vyhrajte super ceny. Celý červen 2016 běží motivační soutěž S eMiminem do plavek. Stačí nahrávat fotky z vašeho hubnutí a cvičení do fotoalba. To už je pořádný nakopávák, co myslíte?

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3515
4.6.16 20:28

Je no sla bych do toho taky… Ale ja mam tp za mesíc… Takze leda obracene :( 8) ale treba nejaky trimesicni maraton od zari do vanoc :dance:

  • Zmínit
  • Nahlásit
14149
3.6.16 13:37

@hanickar Dobrý den. Toto pravidlo je na eMimino.cz historicky, protože se množily provokativní deníčky od nováčků a žádosti o mazání z jejich strany (což zas odmítaly uživatelé). Teď už ale toto omezení nutné není. A tak, než ho programátor zruší, povolila jsem Vám vkládání deníčku.

Směle do toho, těšíme se na něj! :)

Monika

  • Zmínit
  • Nahlásit
38
3.6.16 12:15

Ty proměny jsou fakt neskutečné. Taky jsem se teď přihlásila do červnové výzvy. chtěla jsem hned založit deníček, abych mohla komentovat svoje dny, ale teda dost mě zarazilo, že deníček si můžu založit až po přidání 20 příspěvků…Tak přispívám co to jde :zed: tahle podmínka se mi teda nezdá ideální…proč to tak je?

  • Zmínit
  • Nahlásit
14149
2.6.16 15:34

@Hanka1 Víme, že měsíc je krátká doba. Však také v soutěži nejde o shazování desítek kilo nebo soupeření, kdo shodí víc. :) Právě s těmi letními teplotami se do hubnutí pouští snáz a i motivace je větší. Velká soutěž příští rok ale není vůbec špatný nápad. ;)

Hezký den přeje
Monika

  • Zmínit
  • Nahlásit
20432
2.6.16 13:48

Klobouk dolu, vsichni udelali kus prace a vypadaji vyborne. :potlesk: :palec:

A admine - dat v cervnu soutez s Emiminem do plavek? :roll: Na to je uz je trochu pozde :think:, pristi rok doporucuji duben, protoze my do plavek lezeme uz zacatkem kvetna… ;)

  • Zmínit
  • Nahlásit