TESTOVÁNÍ: Baby Brush kartáčky od MAM a zubní pastu Biorepair

Zobrazuji pouze komentáře k článku TESTOVÁNÍ: Baby Brush kartáčky od MAM a zubní pastu Biorepair, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
96
25.11.22 21:07

Určitě ano, a moc se na to těším. :) Dceru by potěšil růžový, zelený i modrý 😅 má ráda všechny barvy

  • načítám...
  • Zmínit
50
25.11.22 20:59

Určitě moje děti navštíví zoubková víla a chtěly by dcerušky modrý a zelený kartáček :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 25.11.22 v 21:00

  • načítám...
  • Zmínit
106
25.11.22 20:54

Samozřejmě budeme mít zoubkovou vilu :srdce: vždy jsem toto chtěla pro sebe, ale rodiče tohle nedodržovali, zoubky si jen uchovávala maminka na památku, ale s moji malou zoubkova vila ožije i u nas doma :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
20
25.11.22 20:29

Samozřejmě, že navštíví. :srdce:
Rádi bychom testovali růžový zelený kartáček. :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
110
25.11.22 20:02

Pri vyberu do testovani bych rada modrý kartáček
zoubkova vila nas pravdepodobne navstivi

  • načítám...
  • Zmínit
111
25.11.22 19:44

Zelený kartáček a zda prijde, to jeste nevim

  • načítám...
  • Zmínit
86
25.11.22 18:56

Určitě přijde…miluji tu radost v dětských očích…přáli by jsme si růžový

  • načítám...
  • Zmínit
25.11.22 16:01

Nejsem si jista, mozna dorazi a mozna ne

modrý kartáček

  • načítám...
  • Zmínit
200
25.11.22 15:43

Zoubkova vila k nam domu zcela jiste nezavita
v pripade vyhry bych si prala modrý kartáček

  • načítám...
  • Zmínit
56
25.11.22 15:24

Nenavstivi
zelený kartáček

  • načítám...
  • Zmínit
28
25.11.22 08:38

Rozhodně přijde. Jako malá jsem měla pod polštářem svítící prstýnek a radost jsem měla obrovskou až do doby než jsem ho ztratila. Bylo to kouzelné probuzení a to samé chci dopřát i svým dětem. Kartáček bych, prosím, chtěla modrý.

  • načítám...
  • Zmínit
86
25.11.22 08:04

Určitě přijde a rádi bychom modrý kartáček ;)

  • načítám...
  • Zmínit
202
25.11.22 07:30

Určitě přijde. Kartáček zelený :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
1375
25.11.22 04:48

Určitě ano, kartáček by se hodil klučičí, takže zelený nebo modrý.

  • načítám...
  • Zmínit
94
25.11.22 01:01

U nás určitě Zoubková víla přijde, když jsem já byla malá, taky přiletěla. :) Líbil by se nám modrý kartáček.

  • načítám...
  • Zmínit
410
25.11.22 00:00

O zoubkove vile dcerka uz vi, takze Ano :), i k nam prijde :) a kartacek ruzovy :)

  • načítám...
  • Zmínit
115
24.11.22 23:41

Zatím máme dva zoubky, ale už je taky čistíme. Zelený kartáček je pěkný.

  • načítám...
  • Zmínit
1836
24.11.22 22:22

Jednoznačně ano, dcera je velmi pohádková a má neuvěřitelně bujnou fantazii, tak jí v tom chci co nejvíce podporovat ❤️ 🙂.

  • načítám...
  • Zmínit
81
24.11.22 22:00

Zoubková víla

Ještě nevíme, musíme to s manželem probrat. Synovi zoubky teprve rostou :) Ale možná bychom z toho mohli udělat hezkou tradici. A kartáček bychom vybrali modrý :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
63
24.11.22 21:56

Původně jsem zoubkovou vílu nechtěla, ale dcera si svůj první zub vyrazila a tak jsem ustoupila a zoubková víla přišla. ☺️️ Barva asi modrá, ale jinak je mi to celkem jedno, u nás by se využily všechny barvy.

Příspěvek upraven 24.11.22 v 21:57

  • načítám...
  • Zmínit
64
24.11.22 21:21

Určitě ano, když jsem byla malá taky chodila, v tradici budu pokračovat :-)

  • načítám...
  • Zmínit
81
24.11.22 20:57

Určitě. Zoubková vila k dětství patří ❤️️ měla bych případně zájem o růžový ☺️️

  • načítám...
  • Zmínit
180
24.11.22 20:56

Určitě pro vílu a malý zoubek máme připravený malinký kelímek, do kterého zoubeček uložíme na památku, rádi bychom růžový nebo zelený kartáček

  • načítám...
  • Zmínit
18
24.11.22 20:16

Testovani

Male teprve zoubky lezou ale urcite nas jeste brzo navstivi ale pravidelne cistime a snazime se aby se ji to libilo :)

  • načítám...
  • Zmínit
157
24.11.22 20:13

Zoubková víla už nás “navštívila”, nedávno starší dceři vypadl první zub 😅 a radost byla veliká 🤭 u mladší dcerky začínáme s čištěním zoubků a určitě by nám to s růžovým kartáčkem MAM šlo dobře 🙏🏻

  • načítám...
  • Zmínit
5661
24.11.22 19:31

Popravdě jsem o tom ještě neuvažovala, ale myslím, že něco vymyslíme :). Kartáček by se nám hodil v modré nebo zelené barvě.

  • načítám...
  • Zmínit
206
24.11.22 19:14

Nenavstivila a nenavstivi. kartacek by se mi libil v modre barve

  • načítám...
  • Zmínit
358
24.11.22 19:05

Nám prosím zelený nebo modrý kartáček a ano zoubkova vila k nám chodí, mám tři děti, ty dvě už to mají za sebou, toho třetího to teprve čeká… za každý zub si vybrali vždy dáreček :-)

  • načítám...
  • Zmínit
229
24.11.22 18:56

Modry, ale vila k nam nezavita, spise mame radi ceske zvyky

  • načítám...
  • Zmínit
115
24.11.22 17:09

Zelený kartáček se nám líbí moc, vílu zatím nevidíme.

  • načítám...
  • Zmínit
5
24.11.22 16:57

Zoubková víla k nám určitě přijde, ale momentálně máme spoustu času. Malé (5 měsíců) se zatím klube její první zoubek :srdce:
Rádi bychom vyhráli růžový kartáček

  • načítám...
  • Zmínit
119
24.11.22 15:59

Testování

Zatím u nás Zoubková víla nebyla máme syn 4roky a mladší dcerku. Zoubky nám zatím nepadají ale určitě chci aby každé z našich dětí až jim vypadne první zoubek je navštívila Zoubková víla. ❤️️. Pro dceru by jsme chtěli růžový kartáček

  • načítám...
  • Zmínit
380
24.11.22 13:58

Zatim jeste nevim, jestli budeme mit zoubkovou vilu. Dcera je hodne chytra a ma rada, kdyz ji narovinu rekneme, jak to je. Takze uvidime casem, podle momentalni situace. :srdce:
Kartacek ruzovy.

  • načítám...
  • Zmínit
66
24.11.22 13:21

Určitě, ikdyž si ještě pár let na ní počkáme. Je hezké dětem vytvářet milé příběhy, které si z dětství budou pamatovat. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
20
24.11.22 13:00

U nás se taky zoubky schovávají na památku asi z nějaké nostalgie :mrgreen:
Zelený kartáček.

  • načítám...
  • Zmínit
34
24.11.22 12:48

Zoubková víla k nám nejspíš nedorazí. Jako malá jsem byla velmi zvídavé dítě, s mamkou zoubky dávala do dřevěné „pusy“, prohlížela jsem je ze všech stran a chtěla si je nechat. Doteď je má mamka někde schované. Stejně to dělala i s mladším bráškou a se synem mám v plánu to stejné :) Modrý kartáček :)

Příspěvek upraven 24.11.22 v 12:49

  • načítám...
  • Zmínit
14
24.11.22 12:30

Se zoubkovou vílou ještě nejsem rozhodnutá. Já jsem ji ve svém dětství neměla a nemyslím si, že bych byla ochuzena. Dceři teprve rostou první zoubky, takže máme ještě čas se rozhodnout. Kartáček bychom braly růžový.

  • načítám...
  • Zmínit
24.11.22 11:07

Kartáček + zubní pasta

Zoubková víla chodí stále i k velkému klukovi a navštíví samozřejmě i syna, až vypadne první zoubek🦷
Máme tyto zvyky moc rádi.
Kartacek by jsme vybrali modry.
Značku MAM máme radi i pastu Biorepair💙

  • načítám...
  • Zmínit
90
24.11.22 09:57

Ano, i k nám vílá dorazí :) Kartáček modrý

  • načítám...
  • Zmínit
34
24.11.22 08:32

Ruzovy…ano zoubkova vila u nas byla u starsiho a mel velikou radost tak ted budem cekat u male 😂 💋

  • načítám...
  • Zmínit
1695
24.11.22 08:27

Brala bych růžový kartáček :)
Zoubková víla k nám 100% dorazí, přijde mi to moc hezky zvyk :)

  • načítám...
  • Zmínit
262
24.11.22 08:14

Zoubková víla nás navštěvuje, děti si o to samy řekly a nemám s tím problém. Kartáček bych případně uvítala zelený.

  • načítám...
  • Zmínit
32
24.11.22 08:13

Nás jako malé se ségrou také navštěvovala Zoubková víla, tudíž tuto tradici chci zachovat i pro mého syna. A radost by mu udělal kartáček zelené barvy.

  • načítám...
  • Zmínit
123
24.11.22 06:37

Ano, deti u nas urcite navstivi Zoubkova vila, uz jsme jim o ni povidali. Kartacek bych nejradsi modry, je to synova oblibena barva.

  • načítám...
  • Zmínit
110
24.11.22 01:23

Zoubková víla nás určitě navštíví
A kartáček by jsme využili modrý nebo zelený, jelikož máme doma velkou spotřebu kartáčků, protože je malý má každou chvíli v puse

  • načítám...
  • Zmínit
98
24.11.22 00:54

Zoubková víla k nám chodí pravidelně už několik let, věří na ni všechny tři naše děti. A teď máme malého benjamínka a až přijde čas, tak i pro jeho zoubky si Zoubková víla bude určitě chodit :srdce:
Barva kartáčku zelená nebo modrá.

  • načítám...
  • Zmínit
316
24.11.22 00:32

MAM Baby Brush a zubní pastou Biorepar

Dobrý den,
ano dá mu za první zoubek pod polštář penízek.
Malému určitě modrý - modrou má moc rád. :pankac:

  • načítám...
  • Zmínit
42
23.11.22 22:55

Zoubková víla

Určitě ano :pankac:

  • načítám...
  • Zmínit
83
23.11.22 22:37

Byla u staršího syna a kvůli dcerce také dorazí, pokud si to bude přát. A barvičky nejlépe růžový. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
94
23.11.22 22:27

Růžový kartáček pro dceru.

  • načítám...
  • Zmínit