UKÁZKA: Vyrobte si fotoalbum, které budou všichni obdivovat

UKÁZKA: Vyrobte si fotoalbum, které budou všichni obdivovat

Řekněte samy, není prohlížení fotek v počítači tak trochu nuda? Stačí vám ale jen papír, nůžky a vyvolaná fotka a pod vašima rukama se dějí zázraky. Připomeňte si na fotkách první léto s dětmi u moře, pohodovou podzimní procházku nebo výjimečnou chvíli, kdy vaše raubíři pokojně spali. Knížka Scrapbook - fotoalba a dárky vám ukáže, jak na to.

Jak to funguje? Vyberete si pár fotografií k určitému tématu, rozložíte je na čtvrtku papíru, doplníte dalšími vzorovanými papíry, na kartičku napíšete datum a popisek k fotografiím, vymyslíte a z písmen vytvoříte výrazný nadpis, doladíte vhodnými ozdobami a celé slepíte a zařadíte do alba.

I když vám malování nikdy nešlo, na scrapbooking potřebujete jen trochu šikovné a taky neposedné ruce? Vyrábění a zdobení fotoalb má svůj název - scrapbooking -

Více informací o scrapbookingu pohromadě neseženete. Knížka popisuje prakticky krok po kroku, jaké vybavení si pořídit, kam se vydat pro zásoby nebo i co se neosvědčilo.

představuje jednotlivé metody, tipy, které pomáhají. Vždyť s dětmi je tolik chvil, které stojí za to zvěčnit.

„Scrapbooking naplňuje mé dn! O mém bytě ani nemluvě.“

Autorky knížky přiznávají, že tvoření jim přineslo nejen krásné výsledky a pochvaly okolí, ale také závislost na ručních pracích.

Se scrapbookovým materiálem nemusíte tvořit jen fotoalba, ale i originální ručně dělaná přáníčka, která jsou mnohem hezčí a osobnější než kupovaná. Také obrázky, diplomy, kalendáře, rámečky na fotografie, krabičky a jiné zdobené předměty – takovéto dokonalé dárky ke všem příležitostem značně zvýší vaši popularitu v rámci rodiny.

http://www.idnes.cz/

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...