Vytřeno na Štědrý den? Vyhrajte elektrický sprejový mop Vileda Looper

Zobrazuji pouze komentáře k článku Vytřeno na Štědrý den? Vyhrajte elektrický sprejový mop Vileda Looper, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
212
28.11.22 08:53

Veškeré domácí práce obstarávám já. Občas mi čtyřletá dcerka pomůže s prádlem a v kuchyni, tak jsem ráda, že se chce zapojovat. A partner jednou za čas vyluxuje.

  • načítám...
  • Zmínit
97
28.11.22 08:49

Jelikož jsem doma na mateřské, tak uklízím já tak nějak za pochodu. Partner má na starost úklid klece našeho morčátka, dále má na starosti odpadky a práci na zahradě.

  • načítám...
  • Zmínit
111
28.11.22 08:47

Většinou uklízím já, přeci jsem na mateřské, ale když je potřeba tak uklidí i manžel

  • načítám...
  • Zmínit
230
28.11.22 08:47

Domácí práce máme rozdělené férově. Prostě to udělá ten, kdo má momentálně víc energie a motivace. Většinou jsem sice iniciátorem všech prací, ale manžela naštěstí na kolenou prosit nemusím, ať jde např. vyluxovat :)

  • načítám...
  • Zmínit
167
28.11.22 08:46

Vetsinu domacich praci delam presden ja, protoze jsem na materske :) Ale kdyz je potreba, tak pritel nema problem vytrit podlahy, ci vyluxovat… nastesti “bez kecu” :D :D

  • načítám...
  • Zmínit
28.11.22 08:43

Většinou uklízím já, ale manžel často uvaří 😀 Občas začínají pomáhat i děti 😀

  • načítám...
  • Zmínit
209
28.11.22 08:43

S dvouletou holčičkou a třemi kočkami v domě se u nás běžný denní úklid děje tak nějak za pochodu - kdo má volné ruce, ten uklízí…většinou to vyjde na manžela 😅
Hloubkový úklid je čistě na mně. Ne, že by manžel nebyl ochotný pomoci i s tímhle, ale tohle raději dělám sama.

  • načítám...
  • Zmínit
4226
28.11.22 08:42

No, vzhledem k tomu, že manžel jezdí v týdnu na montáže a je doma jen o víkendech, tak je úklid spíš na mě. Děti (6 a 10 let) občas pomáhají, někdy dobrovolně, někdy z donucení. Ale k vytírání podlahy s novým mopem by se určitě hrnuly :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
266
28.11.22 08:41

Já věření úklid praní chlap věci okolo domu. Dřevo, zahrada co je potřeba. Oba se tak nějak v akutních situacích dokážeme zastoupit ❤️️

  • načítám...
  • Zmínit
114
28.11.22 08:34

Přítel uklízí kuchyň a já vše ostatní :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
271
28.11.22 08:31

Ten kdo není zasypán dětmi, tak uklízí :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
650
28.11.22 08:28

Tak nějak rozdělené to nemáme, ten kdo je doma, ten uklízí :D

  • načítám...
  • Zmínit
2422
28.11.22 08:28

Většina domácích prací byla na mě. Dcery jsou již trochu větší proto dostala každá povinnost. Starší nádobí, mladší zametá.

  • načítám...
  • Zmínit
249
28.11.22 08:25

Domácí práce

Dobrý to den. No rozdělené to máme tak, že já ráno si dam kávu a pak jedu jak fretka 🤣 umýt nádobí, uvařit, umýt nádobí podruhé, uklidit, vysát vytřít, starat se o miminko 😀 přítel je věčně v práci nebo má po noční, takže mi nemá kdo pomoct 😀 takže je to sranda, kolikrát si říkám, že už to nezvládám 😀 ale musím ❤️️

  • načítám...
  • Zmínit
158
28.11.22 08:23

Rozdělené to nemáme, většinou je úklid na mě, ale když je potřeba, rád se toho ujme i manžel. :)

  • načítám...
  • Zmínit
391
28.11.22 08:18

Většinou uklízím já, manžel řekne že to neumí a radši zabaví malého.

  • načítám...
  • Zmínit
36212
28.11.22 08:16

Většinu domácích prací dělám já, protože manžel ještě dokončuje dům z venku. Ale vytírá většinou on, takže by ho nový pomocník jistě potěšil.

  • načítám...
  • Zmínit
268
28.11.22 08:16

Domácí práce máme rozdělené tak, že maminka (já) uklízí všude a všechno a ostatní přihlíží a snaží se nepřidělávat větší nepořádek, než ve skutečnosti je. :D naštěstí mě úklid baví :)

  • načítám...
  • Zmínit
289
28.11.22 08:15

Manžel vaří a pomáhá mi s úklidem, když je potřeba. Já uklízím, žehlím, peru atd. U nás vládne pohoda ;)

  • načítám...
  • Zmínit
173
28.11.22 08:12

Jak máme doma rozdělené práce? No většinou vše uklízím já =) Manžel občas uvaří nebo vyluxuje (když mě bolí záda), ale jinak to zvládám sama :) Nestěžuji si, manžel má zase spoustu jiných věcí na starost a mě to baví =) :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
5837
28.11.22 08:12

Vlastně nijak…
tak jak já nezvládnu plnou péči o auto, opravy v bytě, domě a případné drobné domácí rekonstrukce, stejně tak manžel nezvládne umýt nádobí, uklid, vyprat a poskládat prádlo, aby to bylo dle mých představ.
Proto máme klasické rozdělení rolí na žena - muž a oběma nám to vyhovuje.

Jedna výjimka je vysávání, které je denně a to se někdy zapojí.

  • načítám...
  • Zmínit
28.11.22 08:08

Dokud jsem, chodila do práce uklidil ten kdo byl dřív doma. Jen vaření bylo 100% na mě to manželovi nejde. A teď jsem na mateřské takže většinu zvladnu než manžel dorazí z práce, ale stále mi pomáhá když je potřeba. a co se týče vaření o to se semnou teď rada dělí má devíti léta dcera :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
483
28.11.22 08:03

Já já já jenom já :-D

  • načítám...
  • Zmínit
7257
28.11.22 08:00

No jak to máme rozdělené? Většinou vše domácnosti uklízím já. :) Mop by se mi nyní obzvláště hodil, jelikož jsme se ujali čtyř mrňavých koťátek z ulice a tak je potřeba uklízení daleko větší. Také mě zaujalo že likviduje 99,9% bakterií a virů pouze pomocí vody, což by se mi právě hodilo.

Příspěvek upraven 28.11.22 v 08:02

  • načítám...
  • Zmínit
71
28.11.22 08:00

Všechno je na mě, tedy kromě vaření. Vaří manžel a moc dobře, akorát toho nádobí pak :lol: :zed:…ale nestěžuju si, úklid a domácnost mě baví :)

  • načítám...
  • Zmínit
150
28.11.22 08:00

No tak v týdnu kdy chlap chodí do práce je veškerá práce na mě..v klidu si vše udělám než přijde domů… uvařím a uklidím.. ale o víkendu mi pomáhá dost.. vysaje, uklidí hračky po synovi, umyje nádobí.. občas uvaří… tak že si nemůžu stěžovat že by nepomohl 😁

  • načítám...
  • Zmínit
239
28.11.22 07:59

Ja jsem ted na rodicovske dovolene, takze domaci prace delam ja + pece o syna.
Paetner chodi do prace, uz tak to ma ted v sezone narocnejsi.
Ale pokud jsem treba nekdy opravdu unavena, tak pomuze, napr. vysaje, vytre. :)

  • načítám...
  • Zmínit
751
28.11.22 07:58

Většina domácích prací je bohužel na mě. Manžel občas umyje nádobí, vynese koš. Děti bohužel moc nepomáhají.

  • načítám...
  • Zmínit
22963
28.11.22 07:56

Manžel rád vaří, takže poslední dobou z 80% vaří on, já jsem zase polévková a peču dobroty. Klidně i vyluxuje, stará se o kuchyň/myčku atd, pomáhá s dětmi. Jediné co nikdy nedělal, že by myl koupelnu, wc, vytřel nebo žehlil :lol: ale to po něm ani nechci. Děláme každý, co je tak potřeba ;)

  • načítám...
  • Zmínit
17441
28.11.22 07:54

Dlouho jsem toužila být v domácnosti. Teď se mi to splnilo - odešla jsem z práce kde mě to ubíjelo…
Takže je sice vše na mě… ale jsem spokojená.

  • načítám...
  • Zmínit
2485
28.11.22 07:54

Manžel je vstřícný, pokud má čas, pomůže. Nicméně větší část domácích prací padne na můj hrb :mrgreen: Začala jsem také dceru zapojovat, takže také pomoc. Za mne v podstatě spokojenost.

  • načítám...
  • Zmínit
2614
28.11.22 07:54

Rozděleno nijak extra nemáme. Jsem v 8 měsíci a pokud nestíhám uklízet, tak se toho ujme manžel. Většinou vysává a já poté stírám celý dvougenerační dům. Máme všude dlažbu a parkety :-) takže by se mi mop určitě hodil, obzvlášť v těhotenství :)

  • načítám...
  • Zmínit
204
28.11.22 07:52

Úklid a všechno co k tomu patří u nás zůstává na mě. Partner občas zapne myčku, nebo vybere nádobí, ale to je asi tak všechno. Ale malý syn mi pomáhá moc rád, hlavně při luxovani nebo vytírání podlahy :smiling_face_with3_hearts:

  • načítám...
  • Zmínit
6
28.11.22 07:47

V domácnosti skoro vše zůstává na mě. Partner pomůže jen když požádám (max. vynese koš nebo vytře). Druhá dcerka je ještě miminko ale starší už zapojuji do domácnosti aby na to byla zvyklá od mala. Pomáhá například s pračkou, uklízí příbory do myčky, po jídle si vždy uklidí případně si utřel stoleček. Párování ponožek nebo zametení také není žádný problém ❤️️ šikulka

  • načítám...
  • Zmínit
577
28.11.22 07:45

Většina domácích prací je na mně, muž se stará o fungování domácnosti - technické záležitosti, opravy a aktuálně dětský pokojíček pěkně od podlahy. Syny učím si po sobě uklízet, starat se o své hračky nebo třeba třídit prádlo.

  • načítám...
  • Zmínit
20514
28.11.22 07:42

Většinou doma zůstává vše na mně, někdy už pomáhá starší dcera. Manžel chodí do práce od nevidím do nevidím a ve volnu dělá práce kolem domu (stavili jsme svépomocí a venku to stále není hotove).
Teď jsem ale v 9. měsíci a tak se chtě nechtě zapojuje doma víc, protože už toho tolik nezvládám :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
199
28.11.22 07:37

Domácí práce jsou převážně všechny na mě. Děti učím hlavně to, aby si uklidili nádobí když dojí.. aby si uklidili prádlo, které si večer vyslečou. A pak v neposlední řadě, uklid dětského pokoje.. ale i ten ve většině případů uklizím já. 😀
Manžel pak občas uvaří, něco opraví, a když je nouze veliká, pouklízí. :)

  • načítám...
  • Zmínit
178
28.11.22 07:29

Kéž by bylo nějak rozdělené 😂 ale když zavelim, manžel s dcerou se do toho úklidu pustí taky 😂

  • načítám...
  • Zmínit
18245
28.11.22 07:23

Střídame se, jeden má děti, druhý dela, co je potřeba.

  • načítám...
  • Zmínit
318
28.11.22 07:22

Ano to máme, vzhledem k tomu, že máme malé dítě a druhé na cestě, tak uklízí ten, kdo má momentálně čas :)) Tento pomocník by se tedy oprvdu moc hodil :)

  • načítám...
  • Zmínit
1498
28.11.22 07:21

Uklizim ja. občas se o to snaží děti, ale to pak znamená uklidit úklid po detech☺️

  • načítám...
  • Zmínit
177
28.11.22 07:17

Úklid domácnosti mám nastarost já. Vaření máme s pritelem tak na půl a nakupování většinou pritel

  • načítám...
  • Zmínit
267
28.11.22 07:15

Uklízení mám na starosti já, ale pokud mi není dobře nebo nestíhám, manžel vysaje a vytře + případně vypere prádlo, které nemůže „počkat“.

  • načítám...
  • Zmínit
262
28.11.22 07:14

Většinou uklízím já, ale manžel mi hodně pomáhá a pomáhal vždy, kor teď když jsem na mateřské a vše nestíhám :D

  • načítám...
  • Zmínit
202
28.11.22 07:07

Většinou si uklízím celý dům sama, ale když nestíhám, tak mi manžel vysaje, nebo vytře.

  • načítám...
  • Zmínit
370
28.11.22 07:04

No občas jsem jediná kdo uklízí, ale hodně pomáhají synové, sice někdy ne tak jak si představuje, ale to nevadí. Ale zase když se něco pokazí, muž vše opraví nebo vyrobí nové. Máme to rozdělené

Příspěvek upraven 28.11.22 v 07:06

  • načítám...
  • Zmínit
487
28.11.22 07:02

Noo, občas máme doma Samo a Seto a ti to udělají 😁. Ale když jim neřeknu, tak jako by u nás nebyli.
Teď vážně, většina domácnosti je bohužel na mě. Když neřeknu, tak není vyklizena ani myčka. Ale jakmike zadám úkoly, tak se děti zapojí. U přítele je to horší, ten sice udělá „mužské práce“, ale nebudeme si nalhávat, těch „mužských prací“ na bytě není tolik, jako „ženských práci“. Vše v uvozovkách, protože si nehrají na „ženské“ a „mužské“ práce, ale domácnost je všech, nejen ženy. Takže by se měli na ní podílet všichni a ne jen jeden.

  • načítám...
  • Zmínit
13200
28.11.22 07:00

Nejmenší (2 roky) vypíná a zapíná pračku. Ostatní 3 (13,10,8) prádlo věší. Vyžehlené uklizejí. Tříděný odpad vynášejí všechna 4 děcka. Obývák uklízí všichni, protože tam bordel dělají hlavně oni. Vytírá nejraději mladší dcera. Malé nákupy chodí všichni.
Sakra, teď to vypadá, že u nás praktikujeme zakázanou dětskou práci 😅 😁

  • načítám...
  • Zmínit
310
28.11.22 06:59

Tak rozhodně rozdělené práce nemáme dělám všechno já a přítel hlídá naše malé děti jinak by to nešlo když teda nespí. Takže jo rozdělené to máme já uklízím a přítel hlídá 🙈 😁

  • načítám...
  • Zmínit
1220
28.11.22 06:57

Rozdelene prace doma nemame. Delam vetsinou vse ja. Manzel pomuze, kdyz je potreba. Deti maji na starosti vyndavani mycky. Kybl s vodou a mop.bych jim nesverila, ale Viledu by urcite zvladly a pomahaly.

  • načítám...
  • Zmínit