Jak na to, aby děti baštily ryby? Vyzkoušejte rybí filé bez kostí od Nowaca

Zobrazuji pouze komentáře k článku Jak na to, aby děti baštily ryby? Vyzkoušejte rybí filé bez kostí od Nowaca, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
82
15.11.23 07:55

Mám raději krokety. Když bych si měla vybrat mezi kečupem a tatarkou, zvítězí kečup🙂

  • načítám...
  • Zmínit
7
15.11.23 03:12

Děcka snědí rybu díky příloze :lol:
Ty plněné krokety vypadají báječně, to jsme ještě neměli.
Jinak kečup a majolka vítězí, nejlíp dohromady :nevim: :oops: a hranolky. čím jsem starší tak zdravotně z toho já bych mohla jen tu rybu :* určitě je výborná.

  • načítám...
  • Zmínit
4341
14.11.23 22:23

Hranolky a kečup.

  • načítám...
  • Zmínit
170
14.11.23 22:03

No hranolky a kečup :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 21:44

Já hranolky s tatarkou 😋

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 21:15

U nás doma spíše hranolky a to vždy s kečupem nebo zakysanou okořeněnou smetanou..krokety spíše výjimečně…

  • načítám...
  • Zmínit
13435
14.11.23 21:00

U nás děti krokety s kečupem, dospělí hranolky s tatarkou :D

Příspěvek upraven 14.11.23 v 21:00

  • načítám...
  • Zmínit
391
14.11.23 19:56

Dospělý hranolky s tatarkou, děti krokety s kečupem.

  • načítám...
  • Zmínit
24
14.11.23 19:47

U nás jede kečup❤️ Krokety a hranolky máme spíše výjimečně na zdravější způsob v horkovzdušné fritéze🙂

  • načítám...
  • Zmínit
69
14.11.23 19:19

U nás doma vyhrává kečup a hranolky

  • načítám...
  • Zmínit
213
14.11.23 19:16

U nás doma vítězí poctivý s láskou dělaný
:srdce: domací kečup ze surovin z babičiny zahrádky.

  • načítám...
  • Zmínit
272
14.11.23 19:07

Kečup :pankac: na všechno :jazyk:
Krokety i hranolky jsou oboje výborné a nezdravé :mrgreen: tak trochu doma klamu,,americkými bramborami,, na sucho v troubě.

Batátové hranolky za mě vítězí :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
56
14.11.23 18:16

Za mě rozhodně hranolky s tatarkou a obojí nejlépe homemade😉to je nej

  • načítám...
  • Zmínit
167
14.11.23 18:13

Kdyz jsem byla mensi, tak jasne vedli hranolky s kecupem…ale postupem casu jsem se vypracovala na krokety 😂 Ty zboznuju a tatarku snad jeste vic :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
54
14.11.23 18:13

U nás vedou krokety a tatarka.

  • načítám...
  • Zmínit
73
14.11.23 18:07

My máme rádi obojí, jak krokety tak i hranolky. My dospělí raději tatarku a malá kečup.

  • načítám...
  • Zmínit
126
14.11.23 18:04

Milujeme krokety s tatarskou

  • načítám...
  • Zmínit
2016
14.11.23 17:39

Naše rodina má nejraději hranolky a vede u nás kečup.

  • načítám...
  • Zmínit
99
14.11.23 17:35

My milujeme krokety i hranolky a jedině s kečupem :) :)

  • načítám...
  • Zmínit
2783
14.11.23 17:12

To je jasne :mrgreen: Krokety a tatarka :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 16:50

Tým hranolky a já obojí tatarka s kečupem a děti kepuč :D

Příspěvek upraven 14.11.23 v 16:51

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 16:46

Tým hranolky a tatarka

  • načítám...
  • Zmínit
326
14.11.23 16:35

Testování

Mám rada hranolky a tatarku

  • načítám...
  • Zmínit
271
14.11.23 16:21

Krokety a kečup. :)

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 16:12

Celá rodina milujeme hranolky a děti jsou spíš pro kečup a já tatarku ❤️

  • načítám...
  • Zmínit
100
14.11.23 14:57

Obvykle si dáváme hranolky. Po letech jsem koupila krokety a překvapilo mě, jak nám chutnaly. Kečup i tatarka, mají u mě stejné místo

  • načítám...
  • Zmínit
268
14.11.23 14:41

Manžel a syn jsou na hranolky, u mě jasně u mě vedou krokety. S kečupem se shodneme :). Akorát je škoda, že smažené,,prasáničky" si dáváme většinou jako street food a v 90% kiosků, bister a restaurací narazíme na hranolky. Krokety jsem venku snad nikdy neměla :nevim:

  • načítám...
  • Zmínit
867
14.11.23 14:39

Hranolky a kečup :-)

  • načítám...
  • Zmínit
277
14.11.23 14:05

Krokety jsou top, jiné než Nowaco nejím. Ideální kombo je kečup smíchaný s tatarkou, ale pokud bych si musela vybrat, volím tatarku :D

  • načítám...
  • Zmínit
859
14.11.23 13:12

Raději mám hranolky, krokety mě nikdy moc nenadchly ale se sýrem? Ooo, to zní zajímavě a ráda bych jim dala šanci a objektivně zhodnotila :wink: a doma všichni milujeme tatarku ♥️

  • načítám...
  • Zmínit
36
14.11.23 12:51

Hranolky a tatarkaaaa

  • načítám...
  • Zmínit
253
14.11.23 12:49

Krokety a tatarka :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
123
14.11.23 12:41

Máme raději krokety a děti raději kečup, já hranolky :-)

  • načítám...
  • Zmínit
12
14.11.23 12:10

Hranolky

U nás se jí hranolky po kylech a kečup po litrech. Syn si někdy udělá změnu a dá si krokety

  • načítám...
  • Zmínit
77
14.11.23 11:09

Jsme jednoznačně hranolková a kečupová rodina.

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 11:07

Radeji mam krokety s kecupem

  • načítám...
  • Zmínit
105
14.11.23 11:00

Vždycky jsem měla radši hranolky, ale poslední dobou si ujíždím na kroketách. Jsem rozhodně tým kečup.

  • načítám...
  • Zmínit
109
14.11.23 10:46

Mám ráda hranolky a kombinaci kečupu, tatarky a hořčice. :mrgreen: Ale když si musím vybrat, jsem tým kečup. :*

  • načítám...
  • Zmínit
10
14.11.23 10:42

Jsme rodina hranolků :lol: a jednoznačně jsme tým tatarky (i přesto, že si kečup vyrábíme domácí :P )Hranolky + tatarka= spokojená naše bříška ;)

  • načítám...
  • Zmínit
412
14.11.23 09:35

Milujeme doma hranolky a jsem jednoznačně tým kečup, který si doma děláme sami při bohaté úrodě rajčat

  • načítám...
  • Zmínit
613
14.11.23 09:11

Já miluju krokety ale u dcerky spíš bodujou hranolky a je jasné že s kečupem! :dance: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
325
14.11.23 09:01

Jsme tym kroket s tatarkou :D

  • načítám...
  • Zmínit
1304
14.11.23 08:21

Hranoly jsou u nás přílohou k jídlu, ale krokety zvládneme jíst samotné i jen tak u televize. Hranolky s tatrkou a krokety zásadně s kečupem :)

  • načítám...
  • Zmínit
14.11.23 07:53

Jsme spíše tým hranolky a k tomu kečup, ale když občas uděláme krokety, děti se po tom mohou utlouct.

  • načítám...
  • Zmínit
561
14.11.23 07:31

Hranolky a Tatarka :) ale krokety máme taky rádi :)

  • načítám...
  • Zmínit
20
14.11.23 07:14

U nás určitě hranolky, ale za sebe k tomu mám nejradši majonézu. Tatarku a kečup moc nemusím. :D

  • načítám...
  • Zmínit
7240
14.11.23 07:10

Rozhodně hranolky, ale samotné - doma nejíme ani kečup ani tatarku 😄
A když krokety, tak s marmeládou! 😃

  • načítám...
  • Zmínit
161
14.11.23 06:19

My jsme tým hranolky s tatarkou :)

  • načítám...
  • Zmínit
672
14.11.23 05:53

My jsme tým hranolky🤣 Syn má nejraději kečup, manžel tatarku a já bez ničeho 🤣 🤣

  • načítám...
  • Zmínit
277
14.11.23 05:17

Poslední dobou jsme spíše tým krokety. Pořídili jsme si horkovzdušnou fritézu, ve které se dělají jedna báseň. A co k nim? Já osobně nemám ráda ani kečup ani tatarku 🤭,ale zbytek rodinky to dožene za mě a dá si obojí. Převládá ale tatarka.

  • načítám...
  • Zmínit