Jak na to, aby děti baštily ryby? Vyzkoušejte rybí filé bez kostí od Nowaca
Zobrazuji pouze komentáře k článku Jak na to, aby děti baštily ryby? Vyzkoušejte rybí filé bez kostí od Nowaca, zpět na článek můžete jít ZDE.
Mám raději krokety. Když bych si měla vybrat mezi kečupem a tatarkou, zvítězí kečup🙂
- načítám...
- Zmínit
Děcka snědí rybu díky příloze ![]()
Ty plněné krokety vypadají báječně, to jsme ještě neměli.
Jinak kečup a majolka vítězí, nejlíp dohromady
a hranolky. čím jsem starší tak zdravotně z toho já bych mohla jen tu rybu
určitě je výborná.
- načítám...
- Zmínit
U nás doma spíše hranolky a to vždy s kečupem nebo zakysanou okořeněnou smetanou..krokety spíše výjimečně…
- načítám...
- Zmínit
U nás děti krokety s kečupem, dospělí hranolky s tatarkou ![]()
Příspěvek upraven 14.11.23 v 21:00
- načítám...
- Zmínit
U nás jede kečup❤️ Krokety a hranolky máme spíše výjimečně na zdravější způsob v horkovzdušné fritéze🙂
- načítám...
- Zmínit
U nás doma vítězí poctivý s láskou dělaný
domací kečup ze surovin z babičiny zahrádky.
- načítám...
- Zmínit
Kečup
na všechno ![]()
Krokety i hranolky jsou oboje výborné a nezdravé
tak trochu doma klamu,,americkými bramborami,, na sucho v troubě.
Batátové hranolky za mě vítězí ![]()
- načítám...
- Zmínit
Za mě rozhodně hranolky s tatarkou a obojí nejlépe homemade😉to je nej
- načítám...
- Zmínit
Kdyz jsem byla mensi, tak jasne vedli hranolky s kecupem…ale postupem casu jsem se vypracovala na krokety 😂 Ty zboznuju a tatarku snad jeste vic ![]()
- načítám...
- Zmínit
My máme rádi obojí, jak krokety tak i hranolky. My dospělí raději tatarku a malá kečup.
- načítám...
- Zmínit
Tým hranolky a já obojí tatarka s kečupem a děti kepuč ![]()
Příspěvek upraven 14.11.23 v 16:51
- načítám...
- Zmínit
Celá rodina milujeme hranolky a děti jsou spíš pro kečup a já tatarku ❤️
- načítám...
- Zmínit
Obvykle si dáváme hranolky. Po letech jsem koupila krokety a překvapilo mě, jak nám chutnaly. Kečup i tatarka, mají u mě stejné místo
- načítám...
- Zmínit
Manžel a syn jsou na hranolky, u mě jasně u mě vedou krokety. S kečupem se shodneme
. Akorát je škoda, že smažené,,prasáničky" si dáváme většinou jako street food a v 90% kiosků, bister a restaurací narazíme na hranolky. Krokety jsem venku snad nikdy neměla ![]()
- načítám...
- Zmínit
Krokety jsou top, jiné než Nowaco nejím. Ideální kombo je kečup smíchaný s tatarkou, ale pokud bych si musela vybrat, volím tatarku ![]()
- načítám...
- Zmínit
Raději mám hranolky, krokety mě nikdy moc nenadchly ale se sýrem? Ooo, to zní zajímavě a ráda bych jim dala šanci a objektivně zhodnotila
a doma všichni milujeme tatarku ♥️
- načítám...
- Zmínit
Hranolky
U nás se jí hranolky po kylech a kečup po litrech. Syn si někdy udělá změnu a dá si krokety
- načítám...
- Zmínit
Vždycky jsem měla radši hranolky, ale poslední dobou si ujíždím na kroketách. Jsem rozhodně tým kečup.
- načítám...
- Zmínit
Mám ráda hranolky a kombinaci kečupu, tatarky a hořčice.
Ale když si musím vybrat, jsem tým kečup. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jsme rodina hranolků
a jednoznačně jsme tým tatarky (i přesto, že si kečup vyrábíme domácí
)Hranolky + tatarka= spokojená naše bříška ![]()
- načítám...
- Zmínit
Milujeme doma hranolky a jsem jednoznačně tým kečup, který si doma děláme sami při bohaté úrodě rajčat
- načítám...
- Zmínit
Já miluju krokety ale u dcerky spíš bodujou hranolky a je jasné že s kečupem!
![]()
- načítám...
- Zmínit
Hranoly jsou u nás přílohou k jídlu, ale krokety zvládneme jíst samotné i jen tak u televize. Hranolky s tatrkou a krokety zásadně s kečupem ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jsme spíše tým hranolky a k tomu kečup, ale když občas uděláme krokety, děti se po tom mohou utlouct.
- načítám...
- Zmínit
U nás určitě hranolky, ale za sebe k tomu mám nejradši majonézu. Tatarku a kečup moc nemusím. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Rozhodně hranolky, ale samotné - doma nejíme ani kečup ani tatarku 😄
A když krokety, tak s marmeládou! 😃
- načítám...
- Zmínit
My jsme tým hranolky🤣 Syn má nejraději kečup, manžel tatarku a já bez ničeho 🤣 🤣
- načítám...
- Zmínit
Poslední dobou jsme spíše tým krokety. Pořídili jsme si horkovzdušnou fritézu, ve které se dělají jedna báseň. A co k nim? Já osobně nemám ráda ani kečup ani tatarku 🤭,ale zbytek rodinky to dožene za mě a dá si obojí. Převládá ale tatarka.
- načítám...
- Zmínit