Letní péče pro pleť a vlasy: Objevte tajemství oleje Meruňka & Centella

Zobrazuji pouze komentáře k článku Letní péče pro pleť a vlasy: Objevte tajemství oleje Meruňka & Centella, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
45
2.7.25 10:04

Miluji meruňky! Mám vyzkoušený šampon. Na moje suché konečky používám různé olejicky, ráda vyzkouším i tento. A jelikož je multifunkční, ráda vyzkouším i na pleť a tělo.
Mám ráda různé krémy, másla a oleje na tělo, jsem mazalka :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
22794
2.7.25 09:27

Od Manufaktury mám vyzkoušeno dost produktů a některé se staly mými stálicemi, hlavně lehké pleťové fluidy a kuličkové deodoranty. Na oleji mě láká všestrannost použití plus jsem zvědavá, jestli by pomohl s krepatými konečky vlasů, aniž by je zmastil. A vůně, samozřejmě :)

  • načítám...
  • Zmínit
1
2.7.25 09:23

Vůně, přírodní složení a všestranné použití to vše v jednom produktu

  • načítám...
  • Zmínit
288
2.7.25 09:22

Mám strašně suché konečky a celkově bojují s vlasy. Láká mě i vůně :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2.7.25 09:19

Vůně, a pak, že zklidňuje citlivou pokožku :think:

  • načítám...
  • Zmínit
3181
2.7.25 09:05

Ta vůně a samozřejmě ochrana před sluncem :)

  • načítám...
  • Zmínit
75
2.7.25 08:41

Perfektní načasování - v létě mám vždycky příšerně suché konečky vlasů a musím na ně používat masky a olejíčky. Na tamto od Manufaktury se mi líbí složení, mohlo by to vážně fungovat a ještě k tomu i vonět. Jsem zvědavá :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
2.7.25 06:56

Nejvíce mě láká ho vyzkoušet o dovolené na vlasy. Chystáme se k moři a tam vlasy dostávají zabrat

  • načítám...
  • Zmínit
2.7.25 06:54

Nejvíce mě láká spoustu možností pro použití a také vůně.

  • načítám...
  • Zmínit
277
2.7.25 05:28

Jeho všestrannost. Zatímco já bych vyzkoušela jeho účinnost na pleť a tělo, dcera by zkoušela na vlasy. A vůně meruňky bude určitě skvělá :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
307
2.7.25 01:45

Vůně meruňky a jednoduchost aplikace. Chtěla bych najít fajn olej, po kterém nebudou vlasy mastné :)

  • načítám...
  • Zmínit
46
2.7.25 00:50

Láká mě vyzkoušet tuhle kosmetiku, ještě jsem tuhle neměla, vlasy mám dost suché a ráda bych zkusila něco co by mě třeba pomohlo? Děkuji :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
191
2.7.25 00:50

Vůně meruňky a snadná aplikace :)

  • načítám...
  • Zmínit
461
2.7.25 00:45

Zaujala mě rychlá aplikace, stříknu na obličej a jdu + to že se dobře vstřebává a nemastí se :palec:
Ráda vyzkouším, od manufaktury jsem měla kdysi jen nějaké vzorečky ;)

  • načítám...
  • Zmínit
22
1.7.25 23:08

Miluji tu vůni meruňky. Líbí se mi, že olej se dá použít na pleť, tělo a i vlasy. Zajímalo by mě, zda nemastí vlasy, když se dá použít do délek i konečků.

  • načítám...
  • Zmínit
125
1.7.25 22:54

Ráda používám oleje na pleť a meruňky miluji, takže tato kombinace je to, co mě láká ❤️

  • načítám...
  • Zmínit
279
1.7.25 22:37

Hebká hydratovaná pokožka a vůně meruněk.

  • načítám...
  • Zmínit
19
1.7.25 22:30

Hydratační a regenerační účinky a vůně meruňky.

  • načítám...
  • Zmínit
197
1.7.25 22:29

Láká mě přírodní složení a všestranné využití :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
214
1.7.25 22:11

Jak voní meruňka už od Manufaktury vím, ale nevím co s tím může udělat Centella. Jinak meruňku miluju a pro suchou kůži kterou se synem máme bych tento výrobek mileráda vyzkoušela.

  • načítám...
  • Zmínit
2
1.7.25 21:43

Určitě mě láká vůně meruňky a i ta varianta použití na tělo i vlasy. Jsem člověk, který bez namazání se nedá ani ránu, takže pro mě by testování bylo něco jako splněný sen :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
1.7.25 21:30

Nejvíc mě láká jeho všestranné využití a vůně meruněk.

  • načítám...
  • Zmínit
44
1.7.25 21:30

Moc ráda bych vyzkoušela. Olejíčky miluju ;-)

  • načítám...
  • Zmínit
64
1.7.25 21:24

Chtěla bych ho vyzkoušet po opalování, mohl by být ideální na léto.

  • načítám...
  • Zmínit
3701
1.7.25 21:23

Miluji takové olejičky, moc ráda je používám jak na pleť tak i na vlasy. Blížím se k šedesáti, tak preferuji kvalitu a přírodní kosmetiku. Testovala bych tento produkt moc ráda.

  • načítám...
  • Zmínit
129
1.7.25 20:59

Láká mě to, že je od Manufaktury, její produkty mi voní, sedí mi. Taky to, že zklidňuje pokožku po holení, mám vždy podrážděnou pokožku, což je zvlášť v létě nehezké. Tudíž bych testovala to, také vlasy, jelikož mám dredy a ty nějaký ten olej také potřebují. O vůni ani nemluvím. 😁

  • načítám...
  • Zmínit
730
1.7.25 20:43

Urcite, ze obsahuje koenzym Q10 - bohuzel uz neni clovek nejmladsi :D a da se pouzit na cele telo vcetne vlasu :oops:

  • načítám...
  • Zmínit
801
1.7.25 20:30

Nejvíce mě láká rychle vstřebávání, protože většinu krému co mám nechává mastný film 🙄 a to že obsahuje koenzym Q10-čtyřicítka už ťuká na dveře 😁

  • načítám...
  • Zmínit
89
1.7.25 20:29

Meruňková rada se mi moc líbí a nejvíc mě láká vůně. Babičce jsem dávala k narozeninám hydratační sérum a oběma se nám parfemace moc líbí - sladká a svěží, ale lehká. Olej bych otestovala ráda na vlasy 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
73
1.7.25 20:29

Nejvíce mě láká vyzkoušet po holení, protože teď v létě je holení trest samo o sobě. A líbí se mi víceúčelové využití. 🍑 🍑

  • načítám...
  • Zmínit
297
1.7.25 19:50

Nejvíce mě láká vůně :kytka: A hned potom omlazující složky lift oleaoctif a koenzym Q10, protože čas bohužel nezastavíš a má pokožka potřebuje tu nej péči :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
887
1.7.25 19:37

Na oleji Meruňka & Centella mě zaujalo, že se dá používat na suché a roztřepené konečky vlasů. S tímto problémem bojuji totiž odjakživa, kupuji různé oleje a na tento jsem ještě nenarazila.
Takže mě zaujala všestrannost tohoto oleje a složení. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
1048
1.7.25 18:33

Nejvíce mě láká vuně meruněk a taky složení :)

  • načítám...
  • Zmínit
16
1.7.25 18:27

Sama mám alergii na meruňky, ale jejich vůni a všechno kolem nich mám moc ráda, tak bych ji ráda vyzkoušela 😍

  • načítám...
  • Zmínit
1.7.25 18:22

Rychlé vstřebávání a nemastná pokožka po aplikaci. Protože s klasickýma olejema je to bída, vždy mám mastnou celou postel nebo oblečení atd…

  • načítám...
  • Zmínit
270
1.7.25 18:06

Nejvíc mě láká všestranné použití jak má tělo, tak pleť. Teď v létě je to něco, co každý vážně ocení.

  • načítám...
  • Zmínit
272
1.7.25 17:52

Zdravím :mavam:
Tenhle olejíček od Manufaktury mě láká úplně celý! :srdce: Zrovna jsem přemýšlela co dál si pořídit v mém boji se sluncem a jak pomoci mé přesušené pokožce a vlasům? Většina krémů mě štípe a najít přírodní složení bez přílišné chemie je opravdu těžké.
Multifunkčnost tohoto výrobku bych chtěla vyzkoušet na 100% :kytka: a vonět po meruňce :srdce: by byl bonus :*

  • načítám...
  • Zmínit
13
1.7.25 17:34

Láká mě přírodní složení a příjemné podmanivé vůně meruňky

  • načítám...
  • Zmínit
49
1.7.25 17:19

Nejvíce mě láká meruňková vůně a složení s centellou :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
44
1.7.25 17:16

Nejvíce mě zaujalo všestranné použití: Vhodný pro obličej, tělo, vlasy nebo masáže. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
11
1.7.25 17:00

Všestranné použití a hydratace, kterou teď velmi potřebuji.

  • načítám...
  • Zmínit
135
1.7.25 16:58

Hydratace

  • načítám...
  • Zmínit
9356
1.7.25 16:44

Výrobky Manufaktury mám ráda. Olej mě zaujal pro svou všestrannost. Moc ráda bych ho vyzkousela

  • načítám...
  • Zmínit
59
1.7.25 16:27

Nejvíce mě láká vůně meruňky. Produkty Manufaktury miluji a tuto kolekci jsem zatím ještě nevyzkoušela

  • načítám...
  • Zmínit
219
1.7.25 16:27

Nejvíc mě zaujalo všestranné použití. Na léto je vůně meruňky dokonalá. Centella ve složení udělala taky dobrý dojem.

  • načítám...
  • Zmínit
385
1.7.25 16:22

Vůně meruňky. Vrací mě do dětství 😊

  • načítám...
  • Zmínit
3
1.7.25 15:50

Manufaktura

Výrobky od Manufaktury mám moc ráda a jsem zvědavá na tento nový produkt. Určitě bude krásně vonět, ale hlavně mě zaujala ve složení centella a jestli by mi pomohla na podrážděnou pokožku ve vlasech.

  • načítám...
  • Zmínit
1.7.25 15:38

Vůně…miluji Meruňky :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
53
1.7.25 15:28

Vůně, hydratace, regenerace, aplikace. 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
108
1.7.25 15:06

Vlasový olej jsem nikdy ještě nezkoušela. Meruňka musí krásně vonět ;) vlasy mám suché, teď v létě jsou úplně lámavé a hrubé na dotek. Doufám, že by mi olej mohl pomoct ;)
Mám i suchou pokožku, pořád se musím mazat, ruce nohy nejvíc. I přes důkladný pitný režim je kůže suchá a svědí. Určitě bych teda zkusila olej i na pokožku ;) bylo by bezva kdyby mi to pomohlo :think:

  • načítám...
  • Zmínit