TURBO ÚKLID: Přihlaste se do testování jedinečných mopů od Viledy
Zobrazuji pouze komentáře k článku TURBO ÚKLID: Přihlaste se do testování jedinečných mopů od Viledy, zpět na článek můžete jít ZDE.
Strašně dlouho už po vilede pokukuji. Rada bych mop vyzkoušela, zda to za ty peníze opravdu stojí. Zda se mi s ním bude uklízet o mnoho snaž než s jiným. A hlavně se mi líbí, že zničí 99% bakterii ![]()
- načítám...
- Zmínit
Uz hrozně dlouho si chci nějaký takový mop pořídit, ale stále jsem nenarazila na žádný, který by mě oslovil. Tento se mi moc líbí a nejvíce mě zaujalo, že se hlavice dá rozdělat a návlek vyprat. Také bych ráda otestovala, jestli se opravdu vejde všude a vytře i ten nejhůře dosažitelný kout. Momentálně vytíráme pomocí vysavače 3v1 a můžu říct, že kolikrát raději vezmu hadr do ruky a zakleknu… ![]()
- načítám...
- Zmínit
Dobrý den, doma máme dlažbu, plovoucí podlahy a lino, proto je pro mne vytírání pravidelnou činnosti, hlavně nyní, když máme přírůstek do rodiny, mam mop od viledy na hadru a trasnovy bych velice ráda vyzkoušela a porovnala.
- načítám...
- Zmínit
Malý byt, čtyři malí kluci a dvě kočky
po letech už mám své vychytávky na úklid - rady bych mohla rozdávat ![]()
Změny se bojím, že nebude tak efektivní…ale když bude možnost otestovat, ráda do toho půjdu. Třeba mile překvapí ![]()
- načítám...
- Zmínit
Nechtěla bych ho otestovat já, ale chtěla bych tuto možnost poskytnout moji mamce (já díky emiminu už jednou mop od viledy získala a jsem s ním spokojená
mamka má starý a už se jí s ním špatně dělá - bude ji 70 let a nyní obchází lékaře, prostě jí bolí hodně ruce - zřejmě revma
a tento mop koukám, že je na „šlapání“, tak třeba by ji vyhovoval
mamka bydlí kousek ode mě, takže fota, videa a recenze není problém
určitě by nám to udělalo radost ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jsem maminkou dvou malých chlapců, kteří jsou od sebe 20 měsíců. Poslední dobou mám pocit, že doma nedělám nic jiného, než chodím s kýblem vody, hadrem a koštětem a všude stírám, co kde kluci utrousí. Ráda bych otestovala mop, který by mi v první řadě ušetřil ruce s atopickým ekzémem a i čas.
- načítám...
- Zmínit
Ráda bych otestovala tento bezva pomocník jistě by mi ušetřil spoustu času ![]()
- načítám...
- Zmínit
Doma všude podlahy. A malé mimčo, které slinta a blinka kde může. Je na čase používat na úklid něco perfektního
- načítám...
- Zmínit
Náš smeták už docela dosluhuje, takže by to pomalu chtělo obnovit a inovovat úklidové vybavení naší domácnosti. Tím pádem by moc potěšilo, kdybychom měli možnost vyzkoušet Viledu
Vypadá dobře a možná by i na nějakou dobu motivovala k častějšímu úklidu
![]()
- načítám...
- Zmínit
Moc bych si přála vyhrát mop od Viledy, protože jsem těhotná, celé těhotenství mi dává zabrat a když už mám sílu na úklid, tak používám starou klasiku na čištění podlahy. Takže dávám hadr na smeták a tím umývám třípatrový dům. Pokud mi do té doby nebylo špatně, tak po takovém úklidu, kdy stejně zvládnu maximálně jedno patro, tak pak celý den nezvládnu fungovat kvůli vyčerpání…
- načítám...
- Zmínit
Moc ráda bych mop od Viledy vyzkoušela, ta rozpadající se věc, kterou momentálně vytírám, mě přivádí k šílenství ![]()
- načítám...
- Zmínit
Po takovém mopu pokukuji už dlooouho, velmi se mi zamlouvá, zatím nebyla příležitost ho zakoupit, tak třeba se na mě usměje štěstí 😁 🍀
Zajímalo by mne, zda opravdu zvládne takovou nálož špíny a třeba i drobečků co dokážou za jeden den napáchat ty moje zlaté dětičky, například když zrovna máte vytřeno a vtom se domů přiřítí mladší syn plný radosti že mi nese kytičky a kamínky a v tom nadšení se samozřejmě zapomene vyzout z gumaku kdyz zrovna u nas pršelo a proletí chodbou jako blesk 😆 tak treba by mi vileda turbo ulehcila práci ![]()
- načítám...
- Zmínit
Už se hlásím jako testerka mopu po několikáté, zatím jsem ještě žádný nevyzkoušela, ani jsem si tedy žádný nekoupila. O koupi uvažuji, pětiletý syn neustále něco rozlívá, rozsypává, takže by se mi hodilo mít po ruce něco, na rychlé setření podlahy.
- načítám...
- Zmínit
Mám ráda pořádek, který ale není snadné udržet. Uklízet musím denně, protože máme 2 kočičky, které jsou sice milé, ale dlouhosrsté a zanechávají za sebou všude chlupy a zbytek rodinky se do úklidu zrovna taky nehrne. Úklid celého domu je na mě, a tak bych uvítala pomocníka alespoň ve formě kvalitního mopu.
- načítám...
- Zmínit
Vileda mop
By mě zajímal, pže mě čeká velký úklid na chatě před zazimováním. Už je tu taková soutěž po několikáté, tak třeba budu mít štěstí dnes.
- načítám...
- Zmínit
Mela jsem mop od Viledy a byla jsem spokojená moc. Pak jsem koupila jiny a od té doby jen nadavam. Takze by me opet Vileda potesila ![]()
- načítám...
- Zmínit
Mop bych moc ocenila. Díky přestavbě jsem zničila ten starý a nový si nestihla pořídit jelikož jsem porodila. Tak stírám hadrem omotaným na pantoflích a malým v náručí. Přítel sice mop koupil ale řešil cenu ne kvalitu takže se rozpadl při prvním použití
![]()
- načítám...
- Zmínit
Chtěla bych mop od Viledy vyzkoušet, protože už jsem měla tu úžasnou možnost testovat mop bez kýblu od té samé značky a byla jsem s ním neskutečně spokojená
Ten původní už nemám, darovala jsem ho paní mámě, protože potřebovala spolehlivý mop a tak by bylo super, kdybych ho mohla vyzkoušet ![]()
- načítám...
- Zmínit
Moc ráda bych se zúčastnila testování mopu Vileda turbo. Především by mi byl obrovským pomocníkem doma, kde mi pobíhají dvě děti. Člověk uklidi, a než se otočí, vše je při „starém“.. podlahy máme všude přizpůsobené právě pro vytírání. A tedy by jsme tento úžasný vynález ocenili celá rodina.
♥️️
- načítám...
- Zmínit
Vytírá u nás povětšinou manžel, nový mop by mu tuto nepříjemnou práci jistě ulehčil.
- načítám...
- Zmínit
Vcera jsem se odstehovala od otce deti pryc… mladsi dcera 15 mesicu je schopna udelat neskutecny bordel behem chvilky, nyni si oblibila delat BÁC s jakymkoliv jidlem, ktere dostane, takze mop by mi ulehcil praci s uklidem v novem byte do noveho zacatku ![]()
- načítám...
- Zmínit
Protoze mame jen hadr a vytiram bud na kolenou nebo na kosteti, nic moc 😁 po mopu pokukuju uz delsi dobu, protoze s mimcem chci mit vytreno rychle a ne se stvat s hadrem, na to neni cas ![]()
- načítám...
- Zmínit
Vzhledem k rostoucimu miminku je treba uklizet rychleji a casteji. Proto bych tento mop ocenila.
- načítám...
- Zmínit
Test
Ahoj, už jednou jsem zde soutěžilo o viledu a bohužel se mi nepodařilo vyzkoušet. Doufám ze tentokrát to vyjde, protože bych vazne moc ráda vyzkoušela tento skvělý mop, který by mi pomohl v těhotenství s úklidem ![]()
- načítám...
- Zmínit
Mop
Jelikož koště, které doma mám mi nevyhovuje a tento mop by mohl být účinnějš, ráda ho otestuji
- načítám...
- Zmínit
Poschoďový dům, děti, vnoučata, zvířectvo - pomoc by se móóóóc hodila ![]()
- načítám...
- Zmínit
Dům máme celkem velký, do toho 2 psy a 2 děti nadělají nepořádek musím vytírat podlahu denně. Je to zátěž na má záda. Moc by mi tento pomocník práci usnadnil. Ráda otestuji a napíši recenzi.
- načítám...
- Zmínit
Ráda na čištění podlahy používám parní čistič, Se třemi dětmi je potřeba podlahu umývat neustále, proto by se mop hodil, jelikož žádný nemám a oproti parnímu čističi se přece jen používá snadněji a rychleji
- načítám...
- Zmínit
Moc rada bych TURBO mop otestovala, protože se 2 detmi, 2 psy, manželem, co se k práci doma moc nestaví
a prací na plný uvazek toho mám až až a každý pomocník, co mi usnadní a hlavně urychlí uklid, je u nás doma vřele vitan ![]()
- načítám...
- Zmínit
Nový mop na podlahu by se mi hodil, už nějakou dobu rozvažuji, jaký nový si pořídit. A pak vždy koupi odložím na později… V našem domě máme totiž především dlažbu a vytírání je proto na denním pořádku. Děti a pes udělají přes den své a já bych nějakého nového a šikovného pomocníka na vytírání podlahy opravdu ocenila. Tak třeba budu mít štěstí:)
- načítám...
- Zmínit
4 děti, 3 kocouři, pes a manžel…Hmm, jsem zvědavá, jestli by takovou zátěž zvládl ![]()
- načítám...
- Zmínit
Mop Vileda bych chtěla vyzkoušet, protože můj starý mop mi nevyhovuje a hledám nový. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jelikož momentálně probíhá v našem bytě rekonstrukce podlah, bude co uklízet… Hlavně na ně potřebuji konečně pořádný a kvalitní mop ![]()
- načítám...
- Zmínit
Chci mop
Já už prostě chci nový mop! Potřebuji už nutně nový mop k úklidu který nemam jinak vůbec rada a chtěla bych to mít rychle za sebou a precizně.
- načítám...
- Zmínit
Moc ráda bych mop vyzkoušela, protože doma vytírám téměř každý den ručně, proto by mně to moc pomohlo 🙂
- načítám...
- Zmínit
Rada bych mop vyzkoušela, protože jsem dávno zanevrela na provazkove mopy používám plochý, ale tchýně má tento od Viledy a nedá na něj dopustit, takže bych si ráda nechala změnit názor.
A kdo jiný má šanci to udělat, než vileda..
- načítám...
- Zmínit
Moc ráda bych otestovala, jelikož úklid u nás je na denním pořádku. Máme 2 kočky a 1 psa, plus plno dalších zvířat a udržet podlahu v čistotě je nadlidský výkon. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Máme 2 kočky, skoro 20m. dcerku a v říjnu přibude druhá. Úklid je pro mě tedy dost podstatný a důležitý a stále jsme nenašli opravdu vhodný mop, který by nám vyhovoval. S třásňovým zatím nemáme zkušenost a mě velmi zaujalo lehké sundání a možnost praní a dále i šlapací máchání, takže se člověk tolik „nenadře“. Hlavně mě ale zajímá, zdali dokáže odstranit chlupy po zvířatech ![]()
- načítám...
- Zmínit
Zdravím 👋🏻 Vytírám každý den, někdy i dvakrát denně, když se zadaří 🤦🏻♀️ a s tímhle pomocníkem by to šlo raz dva 🤩
- načítám...
- Zmínit
Chtěla bych se zapojit do testování, protože nedám na Viledu dopustit. Všechny výrobky jsou top. Nás starý mop má už skoro 8 let a já bych ho ráda vyměnila za tohle dělo.
Mám navíc velkou plochu bytu, převážně kachličky a parkety, tak by to byla velká pomoc při úklidu. Navíc s 2 malými dětmi vytírám doma několikrát tydne ![]()
- načítám...
- Zmínit
Testování bych se zúčastnila ráda kvůli usnadnění úklidu v našem ne zcela malém bytě, který obývá pětičlenná rodina, a tak by bylo ideální uklízet denně (ale to už bych nedělala nic jiného).
- načítám...
- Zmínit
Nevěřím tomu, že dokáže vyčistit 99% bakterií
hlavně není tohle zrovna levné. Zkusila bych ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ráda bych vyhrála mop, který by mi usnadnil úklid. Jsme v bytě dva dospělí, náš malý roční rošťák, který se nezastaví a stále se za nim musí člověk ohánět a uklízet. Rovneg tak za psími mazlíčky
uklízím každý den, protože za mnou jezdí pravidelně handicapovaný bratr, o kterého pomáhám rodičům s péčí. Jsem přesvědčena, že by mi Vás Mop usnadnil úklid a já tak měla více času na moji úžasnou rodinu ![]()
- načítám...
- Zmínit
Proč? Protože jsme v bytě dva dospělí, dvě malé děti, pes a kočka, takže uklízet je stále co. S třásňovým mopem zatím nemám zkušenost, doteď používám jiný, taktéž od Viledy, tak bych měla srovnání.
- načítám...
- Zmínit
Doma mám dvě malé děti, manžela a nově také kočku, proto je se u nás mop nezataví a nový mop od Vileda ráda vyzkouším. Děkuji ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ráda vyzkouším, mám ráda doma čisto. A odstranění 99 % bakterií a ještě bez námahy by bylo super.
- načítám...
- Zmínit