TESTUJEME: 40 malých testerů a testerek vyzkouší plenky Pampers Harmonie 3
Zobrazuji pouze komentáře k článku TESTUJEME: 40 malých testerů a testerek vyzkouší plenky Pampers Harmonie 3, zpět na článek můžete jít ZDE.
Ano, určitě řeším. Ideálně aby byly z prodyšných materiálů, nebyly běleny chlorem a neměly zbytečně přidané parfemace.
- načítám...
- Zmínit
Složení nějak neřeším vyzkoušela jsem zatím 3 značky teď tu mám 4. od Dada ale zatím jsme nejvíce spokojeni s Pampers krásně sedí jsou pohodlné, perfektně sají bez nehod
- načítám...
- Zmínit
Ano řešíme. Určitě musí být z bavlny a neparfémované. Pampers Harmonie 3 bychom rádi vyzkoušeli 😍
- načítám...
- Zmínit
Při výběru plenek dávám přednost ověřeným značkám, a proto Pampers jsou pro mě volba č.1
![]()
- načítám...
- Zmínit
Urcite
Pri výbere plienok riesim hlavne to z čoho sú vyrobené a koľko chemických látok v nich je. Či už z lasky k našej Zemi alebo k láske k mojej prdolke:) často máva oprizeniny a na tých belenych chemikaliema to hneď poznať.
- načítám...
- Zmínit
Určitě při výběru plen koukám z čeho jsou vyrobené a taky jestli jsou ekologické, nejen že mi záleží v čem bude mít malý zadeček, ale taky mi záleží na naší přírodě, protože kolik plen spotřebuje každé miminko je velmi hodně. Také koukám zda jsou hypoalergenní, prodyšné a mám ráda taky indikátor zda je plenka počůraná.
- načítám...
- Zmínit
Ano, plenky a jejich složení řeším, některé značky mi navíc vyloženě smrdí, to pak už ani na to složení nekoukám a rovnou končí ![]()
- načítám...
- Zmínit
Složení a jak jsou vyrobené určitě řeším, zejména proto že některé plenky voní přímo chemicky a k nim nemám důvěru.
- načítám...
- Zmínit
Složení a jak se plenky vyrábí řeším hodně. Chci dceři dát to nejlepší ![]()
- načítám...
- Zmínit
Řeším, jelikož mám obě dcerky se sklonem k atopickému ekzému, tak bych jim plenkami nerada uškodila.
- načítám...
- Zmínit
No musím říct, že řeším jak jsou vyrobené a z čeho ale i střih, ne všechny nám vyhovovaly, protože se zařezávaly
- načítám...
- Zmínit
Při výběru plenek jsem se nijak nezajímala o to, z čeho jsou a nebo jakým způsobem jsou vyrobeny. Šla jsem v podstatě podle síly trhu a vybrala ty nejznámější a to Pampers. U prvního dítka jsme kupovali bílé Pampers, které od začátku vyhovovali, takže jsme s nimi pokračovali i u druhého. Ale v průběhu používání došlo asi ke změně složení, ptž dcerce přestali vyhovovat a byli čím dál tenčí a neměli velkou výdrž. Tak jsme přešli na zelené Pampers, které používáme i u třetího dítka. A jsme spokojeni. Nejstaršímu dítku je 8 let, takže je samozřejmě jisté, že za tu dobu došlo k „plenkovým změnám“, které podléhají i současnému informačnímu trendu, kdy se více mluví o udržitelnosti, ekologii a myslí se na spotřebitelskou budoucnost ![]()
- načítám...
- Zmínit
Převážně složení. Nedala bych detatku neco, co bych si sama na dupu nedala. Nebo hůř, co by mu mohlo ublížit ![]()
- načítám...
- Zmínit
Pampers Harmonie
Za ty roky co používáme plinky (4 děti), tak nám nejvíce vyhovují plenky Dada.
Při výběru plenek mě osobně nejvíce zajímá:
Materiál (aby byly jemné a neškrábaly),
Savost,
Střih
A aby se miminko neopruzovalo - přebaluji často, takže máme velikou spotřebu, proto jsem ráda i za výhodnou cenu.
A bonus je i pěkný vzhled ![]()
Takže vyloženě neřeším z čeho a jak jsou pleny vyrobené. Mám nejspíš jiné a dle mého důležitější podmínky pro výběr plenek.
Ráda zkouším i jiné plenky, ale zatím jsou jedničky Dady. Třeba by mě mohly nové Pampers Harmonie překvapit ![]()
- načítám...
- Zmínit
Již v těhotenství jsem si vybírala a hledala plenky, které budou mít co nejnižší eko stopu, budou příjemné, měkounké a ideálně hypoalergenní.
- načítám...
- Zmínit
Urcite resim. Primarnim duvodem je to, ze dcera ma velmi citlivou kuzi, potrebuje tedy co nejprirodnejsi a kvalitni plenky. Jiz jsme jich vyzkousely radu a ne vsechny ji delaji na kuzi dobre.
- načítám...
- Zmínit
Koukám hodně na to aby plenky měly gumu na zádíčkách, v případě
nehody. Pohodlné gumičky okolo třísel
- načítám...
- Zmínit
Po pravdě dříve jsem to vůbec neřešila, dětem seděly všechny druhy plenek, až teď u malého se na to koukám a hledám, kvůli jeho citlivému zadečku ![]()
- načítám...
- Zmínit
Priznavam, ze toto jsem nikdy neresila. Protoze dcerka dostala k narozeni nekolik druhu plen, a diky bohu s zadnym nemela problem-zadne pupinky, zadny zarudly zadecek ❤️️ Pampers Harmonie jsme jeste nemeli stesti vyzkouset, takze by to bylo paradni testovani
Dcerka ma 8kg, takze idealni tester 🥳
- načítám...
- Zmínit
Plenky
Nikdy jsem to neřešila, oběma dcerám vyhovovaly plenky Pampers,
tak jsem je kupovala, dokud bylo potřeba. Na druhou stranu, v roce
byly obě bez plen, a denně stačila jedna plenka na noc.
- načítám...
- Zmínit
Zatím jsem to moc neřešila, ale poslední dobou stále hledáme vhodnější a vhodnější pleny takže jsem začala koukat i po složení plen
ráda bych testovala pro dceru ![]()
- načítám...
- Zmínit
Určitě u plen řeším z čeho jsou vyrobené, jelikož jejich spotřeba je opravdu velká a chci, aby moje dítě mělo zadeček v příjemném a nezávadném materiálu. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ano resim to u dcerky Lucinky hodne, ma hodne citlivou pokozku, tak to bez zkoumani slozeni nejde
- načítám...
- Zmínit
Jelikož používáme papírové pleny jako doplněk k látkovým, řeším u nich hlavně to, aby dcerce nezpusobovaly opruzeniny a druhé kritérium je pro mě hlavně cena.
- načítám...
- Zmínit
Řeším hlavně, aby dítěti seděly- nebylo po nich opruzené nebo mu nebyly nepříjemné na kůži. Pak také, aby hezky seděly kolem stehen a neprotékaly. A protože mám v současné době dvě děti na plenkách, tak trochu i tu cenu
.
- načítám...
- Zmínit
Nejdůležitější pro mě při výběru plenek je aby malé sedly a neměla opruzený zadeček, takže rozhoduje i to z čeho jsou vyrobeny. Pak řešíme kam vlastně s tou hromadou použitých plenek, jak je zlikvidovat, protože tohle musí řešit asi každý
- načítám...
- Zmínit
Popravdě u plenek řešíme jen jejich velikost a účinnost : zda sedí, neprotékají, jsou měkké a pohodlné ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ano řeším, důležité je pro mě aby byli měkké a měli ci nejvyšší slabost a aby byli co nejekologictejsi
- načítám...
- Zmínit
Urcite sleduji zda lze jednorazove plenky co nejvice ekologicky zlikvidovat, protoze spotreba jednoho ditete mi prijde obrovska. Dulezite je ale i jeho pohodli 🙂
- načítám...
- Zmínit
Řeším, mám ráda plenky, které šetří přírodu, jsou pro děťátko pohodlné a nenechají děťátko v mokru. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Samozřejmě když je složení dobré, tak je to super. Ale co si budeme. V tom množství co ten malý človíček spotřebuje, tak člověk radši sáhne po těch levnějších.
- načítám...
- Zmínit
Určitě je důležité pro přírodu, z čeho jsou plenky vyrobené, ale jelikož mám třetí dítko, už tak nějak vím, které sednou a které ne..rozhodující je v dnešní době hlavně cena a hlavně pohodlí a suchý zadeček miminka
![]()
- načítám...
- Zmínit
V první řadě řeším jak plenky vyhovují synovi (otlaky, opruzeniny), pak cenu a až poté původ a material ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ano divam se obcas…ale na prvnim miste je pro me rozhodujici cena a pocet plenek v baleni
![]()
- načítám...
- Zmínit
Pleny 3
V první řadě řešíme jestli ditku sednou pleny, pak cenu až potom původ a materiál.
- načítám...
- Zmínit
Původ a složení pleny nezkoumáme, pro mě je důležité, aby dceři sedly. Neprotékaly a aby neměla dcera opruzeny zadeček ![]()
- načítám...
- Zmínit
U plen spise resime cenu nez puvod. Pokud detem vyhovuji i levne plenky, tak kupujeme je.
- načítám...
- Zmínit
Vždy sleduji, co plenky obsahují a z čeho jsou složené. Je pro mě důležité, aby syn byl v pohodlí a nikde ho nic nedráždilo. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Ano, snažím se koukat z čeho jsou plenky vyrobené. Zda jsou šetrné k přírodě, neobsahují parfém, hypoalergenní…Rozhoduje poměr cena/kvalita.
- načítám...
- Zmínit
Ano, snažím se, aby to byl materiál co nejblíže přírodě, aby malou nedráždil. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Vždy jsem řešila, zda jsou plně odbouratelné, zda neprotékají a zda jsou bez parfemace.
- načítám...
- Zmínit