Jak se zbavit rýmy u miminka? Otestujte jemné nosní spreje STÉRIMAR™ Baby

Zobrazuji pouze komentáře k článku Jak se zbavit rýmy u miminka? Otestujte jemné nosní spreje STÉRIMAR™ Baby, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
44
28.10.24 20:54

Dcera má 2 roky a často má rýmu

  • načítám...
  • Zmínit
298
28.10.24 20:52

Mám tříletou holčičku a s rýmu momentálně bojujume co 14dní.

  • načítám...
  • Zmínit
2783
28.10.24 20:43

Syn má 2 roky, a pokud nám něco je, vždy je tu přítomna „nudle“ :lol: Nosní spreje máme v oblibě :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
98
28.10.24 20:39

Syn má aktuálně 17 měsíců. S rýmou samozřejmě bojujeme, zvlášť, když starší sestřička chodí do školky a druhá do školy

  • načítám...
  • Zmínit
412
28.10.24 20:27

Syn má aktuálně deset měsíců, a ano, má hnusnou zelenou rýmu, musíme odložit i očkování. Ráda bych testovala, tyto přípravky neznám.

  • načítám...
  • Zmínit
252
28.10.24 20:10

Dcerce je 2,5 roku, zrovna jsme úspěšně rýmu odehnaly, že se ani nestihla rozjet, ale všude kolem nás to lítá, tak se obávám, že to nebylo na dlouho.

  • načítám...
  • Zmínit
303
28.10.24 20:00

Bohužel současné počasí různým rýmičkám a nachlazením jen nahrává a je to vždy tak „týdenní“ boj, Sotva se náš 27 měsíců starý chlapec z jednoho nachlazení dostane, je tu další. Nový sprej bychom proto velmi rádi vyzkoušeli.

  • načítám...
  • Zmínit
388
28.10.24 19:35

Máme malé novorozeně a druhé dceři jsou 3 roky, vodu bychom doma velice upotřebili :) :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
851
28.10.24 19:35

Dceri je 6 mesicu, synovi 2,5 roku a nemocni jsou aktualne oba.

  • načítám...
  • Zmínit
1494
28.10.24 19:27

Syn má 5 měsíců a prave jsme dobojovali s jeho prvním nachlazenim.

  • načítám...
  • Zmínit
191
28.10.24 19:13

Děti mám staré rok a půl a 3 roky. S příchodem podzimního období se bohužel s rýmou a nachlazením potýkáme více než bychom chtěli.

  • načítám...
  • Zmínit
119
28.10.24 19:05

Dcerka má tři roky. Ano, zrovna od včerejšího večera. Vypadá to bohužel na dýl 😔

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.24 18:40

Rýma

Máme 17 měsíců. Aktuálně, teď ne bojujeme ♥️. Když ano. Používáme nosní odsávačka a kapky do nosu a vodní bylinkovou mlhu.

  • načítám...
  • Zmínit
10
28.10.24 18:13

Mě holčičce je 18 měsíců a aktuálně tet bojujeme s rýmou.

  • načítám...
  • Zmínit
s j
634
28.10.24 17:35

Moje děťátko Kristýnka má dnes přesně 22 měsíců a bojujeme s rymkou tento měsíc už po druhé.

  • načítám...
  • Zmínit
64
28.10.24 17:21

Miminku je 6 tydnu a ma kapku rymu, tak by se morska voda urcite hodila :)

  • načítám...
  • Zmínit
5
28.10.24 17:10

4 měsíce a s rýmu naštěstí nyní nemá :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
5
28.10.24 17:06

21 měsíců…odsávání, mořská voda a čaj usmrkánek :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
1050
28.10.24 17:04

@Cullenova Gratuluji :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
238
28.10.24 17:00

Syn 22 měsíců, chytá rýmu od starší sestry často. Používáme jiné mořské vody, tuto rádi vyzkoušíme.

  • načítám...
  • Zmínit
5
28.10.24 16:47

Mám dvě dcery 6 měsíců obě právě mají chycene průdušky a rýmu 😊 sterimar právě používám a je to boží

  • načítám...
  • Zmínit
25
28.10.24 16:44

Sterimar

Malá má 16m.
Bojujeme právě se sterimarem, který známe a sterimar Cu bych řekla, že nam na rýmu pomáhá. Ale nemám ho ještě tak moc odzkoušený. :)

  • načítám...
  • Zmínit
325
28.10.24 16:31

Rýma je u nás v tomhle období pořád, řešíme nudle u nosu až do jara. Děti 2 a 4 roky.

  • načítám...
  • Zmínit
391
28.10.24 16:30

Máme 13 měsíců a zrovna s rýmou bojujeme oba.

  • načítám...
  • Zmínit
126
28.10.24 16:19

Dcera (1) a syn (3) v pátek odjeli na podzimní prázdniny do přírody, tak předpokládám, že se s nachlazením vrátí.

  • načítám...
  • Zmínit
191
28.10.24 16:15

Testovala bych s dcerou (3m). Zrovna teď rýmu nemá a třeba by ji díky spreji ani nedostala. :)

  • načítám...
  • Zmínit
1003
28.10.24 16:01

Mam dve deti stare 2 a 4 roky.

Rymu obe deti prave maji.

  • načítám...
  • Zmínit
637
28.10.24 15:32

Můj syn měl v srpnu rok a ano právě teď už máme od začátku školního roku druhé nachlazení a s takovým prckem to není teda vůbec sranda… když už si myslíte, že je to za vámi, přijde po týdnu další realita🫣 😅

  • načítám...
  • Zmínit
188
28.10.24 15:17

Dceři budou tři roky a zrovna teď bojujeme s rýmou. Smrkat neumí, odsávačky se bojí, tak bychom rády vyzkoušely tento sprej, třeba náš problém vyřeší

  • načítám...
  • Zmínit
21
28.10.24 14:43

Sterimar spreje

Dceři jsou necelé 2 roky a s rýmou bojuje průběžně v průběhu roku. Teď bude nastupovat. do dětské skupinky, tak to asi bude ještě častější záležitost..

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.24 14:36

Adamkovi jsou 2 a bojujeme poslední 2 měsíce snad každých 14 dni s rýmu a nachlazenim a je to hrozny, pokud by malý tyto spreje vzal byla bych šťastná😊

  • načítám...
  • Zmínit
125
28.10.24 14:33

Náš Šimonek má 5 měsíců a zrovna s rýmou bojuje, rádi otestujeme sprej :srdce:

Příspěvek upraven 28.10.24 v 14:33

  • načítám...
  • Zmínit
59
28.10.24 14:24

Dcerce je 20 měsíců a díky bohu právě teď nachlazená neni :palec: nicméně to všude litá, takže to za chvíli taky očekáváme :? bohužel, na podzim si tím prochází každý :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
483
28.10.24 14:17

Syn má přesně dnes 1,5 roku o to víc mě mrzí, že je nachlazený.

  • načítám...
  • Zmínit
1614
28.10.24 13:49

Syn má 2 roky a zrovna rýmu výjimečně nemá. Většinou mu rýma přejde v suchý kašel.

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.24 13:48

18 měsíců, teď máme jen menší nachlazení

  • načítám...
  • Zmínit
273
28.10.24 13:26

Starší naštěstí na rýmu moc netrpí, ale mladší prodělal v půl roce covid a od té doby se každé rýmy děsím, protože okamžitě špatně dýchá. Odsávačka je jeho nepřítel, ale jinak to zatím nejde, je mu rok a půl a smrkání ještě není tak efektivní. Starší začal chodit do školky, takže to každou chvíli opět začne. :roll:

  • načítám...
  • Zmínit
32
28.10.24 13:22

16měsíců a naštěstí jsme zdravý :)

  • načítám...
  • Zmínit
1107
28.10.24 13:20

Dcera má 2 roky, nyní bojujeme s mírným nachlazením a drobnou rýmou, ale počítám, že se jí to ještě rozjede jako vždy a bude jí ucpaný nos trápit delší dobu. 🤷‍♀️

  • načítám...
  • Zmínit
233
28.10.24 13:19

Mám dvě děti 2 a 5 a co dcera začala chodit do školky máme rýmu neustále 🤦🏼‍♀️

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.24 13:14

Syn 2 roky
Bývá nachlazený často. Teď zrovna rýmu nemá, tak bych tomu ráda zkusila předejít. Když už rýmu dostane, potýká se s ní i tři týdny.
Dcera 4 měsíce
Zatím naštěstí rýmu neměla. Ráda bych Sterimar také vyzkoušela jako prevenci.

  • načítám...
  • Zmínit
116
28.10.24 13:06

Roční chlapeček

Mám doma syna trpícího na záněty průdušek a časté rýmy s vysokou produkci hlenu jsou u nás běžné. Rádi otestujeme i pro moji školkovou dceru, která nebývá nemocná.

  • načítám...
  • Zmínit
220
28.10.24 13:04

Malej ma pul roku a zrovna ma podruhe rymu, dcera nas zasobuje ze skolky

  • načítám...
  • Zmínit
542
28.10.24 13:03

Syn ma tri roky a tyden a prave ma rymu tzv. jak bic :roll: radi bychom vyzkouseli, jestli by se spreji Sterimar byla ryma snesitelnejsi 8)

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.24 13:02

Moc rádi by jsme testovali mám 4 mesicni holcicku a 3 letou ktera ma rymu snad kazdy tyden skolky a chytne to i ta maličká. Sehnat jemné spreje s dobrým dávkovačem není jednoduché a už jsme jich vyzkoušeli hodně ale žádný nevyhovoval.

  • načítám...
  • Zmínit
128
28.10.24 13:02

Syn ma zitra pul roku a od porodnice ho furt trapi ucpany nos. Prvne ze se cisti po porodu, pak nachlazeni a ted pry podzim ale nevim. Ma ji moc casto na to jak je maly…pouzivame morskou vodu a odsavame obcas to pomuze na delsi dobu jindy zas ne. Zkousely jsme uz nejake znacky tak by jsme radi vyzkouseli i tuto ;) tuhle nemame otestovanou a starsi by to mel jako prevenci do skolky 😊

  • načítám...
  • Zmínit
899
28.10.24 13:01

Testování

Dobrý den, mám desetiměsíčního syna, který má staršího školkového sourozence, takže bohužel nachlazení nám není cizí a momentálně již podruhé bojujeme s rýmou. Věřím, že mořské kapky Sterimár by nám s ucpaným nosíkem pomohly a ty hygienické (snad) dalším rýmám předcházet. :)

  • načítám...
  • Zmínit
525
28.10.24 12:59

Nejmenší cácorka je takový malý lapač. Stačí návštěva smrkajícího druhého člena ze střídavky a už chroptí. Utíráme soplíky a stříkáme nasivin. Rády vyzkoušíme něco nového..

  • načítám...
  • Zmínit
52
28.10.24 12:55

Můj syn má čerstvě 3 roky a bojuje s rýmou neustále vzhledem k tomu, že chodí do jesliček a do dětského kolektivu. Kapičky do nosu naprosto nesnáší, zkoušeli jsme spoustu druhů, ale tento ještě ne. Rádi vyzkoušíme ;)

  • načítám...
  • Zmínit
41
28.10.24 12:54

Testování

Dceři jsou 3 roky. Co nastoupila do MŠ je pokaždé nemocná. Už jsme se zbavovali chřipky a teď zas viróza. Vždy to jsou 3 dny kdy je v MŠ a zas něco přinese. Teď má rýmu které se ne a ne zbavit. A jelikož jsme velká rodina tak se to pak koluje.

  • načítám...
  • Zmínit