Budu podruhé maminka

Těhotenství

Je tomu přesně rok, co jsme se s manželem rozhodli pokoušet štěstí a vy:,(it antikoncepci, abysme si mohli pořídit druhého potomka.

Naše Vendulka pomalu dorůstá do puberty (10 let) a mě začínalo „něco“ v naší rodině chybět.

Vzhledem k mé nepravidelné MS v poslední době, jsem ani nepostřehla, že se ve mě něco nového děje, ale když už to opoždění bylo velké a začala mě bolet prsa, přece jen jsem se rozhodla si ten těhotenský test udělat. A jaké bylo mé překvapení, když jsem doma žádný nenašla!? Byla jsem opravdu naštvaná sama na sebe. Ale tam vzadu ve skříňce se přeci jen jeden našel. Honem jsem běžela si ho udělat. Jak píší na návodu, tak jsem udělala a netrpělivě čekala na //. Když jsem je uviděla, málem jsem se štěstím sesypala. Musela jsem si jít dát sprchu a vychutnat si to naplno. Později odpoledne jsem svému milému řekla: „Víš co znamenají tyhle dvě čárky?“ no ovšem že mu to nedošlo „To je naše miminko“ řekla jsem mu polohlasně. V tu chvíli jsem dostala obrovskou pusu. Teprve po chvíli se mu to rozleželo v hlavě a začalo spousta „aaa jaakk“..... To vše se stalo tuto sobotu.

Dnes jsem byla na gyndě pro potvrzení mé doměnky: „Milá paní, jste opravdu těhotná, blahopřeji“. Tak to je ta nejkrásnější věta, kterou jsem už deset let neslyšela.

Dámy a pánové, já budu podruhé maminka :-)

Ilka 4tt (to zní tak krásně:-))

Váš příspěvek
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 02.09.04 20:31
:-))))))

Gratuluji!

Lucie+ Slimáček (36+6)

Jana272
Nováček 5 příspěvků 02.09.04 22:21

Ahoj Ilko,
moc a moc Ti gratuluji k druhému těhotenství. A taky Ti musím říct, že jsi to moc pěkně napsala.Ráda bych se radovala jako ty, taky máme doma holčičku, ale dvouletou, a snažíme se o druhé mimčo. Třeba se zadaří a já se moc ráda do tvého deníčku přidám.
Ahoj Jana a Leonka

Alica
Povídálka 25 příspěvků 03.09.04 09:52

Ahoj ilko!
Je to úžasná správa a súhlasím s Janou27,že si to moc pekne popísala. Ja osobne mám to šťastie, že som ten nádherný pocit tehotenstva mala možnosť poznať v živote už dvakrát. Máme s manželom 5 ročného statočného Daniela, ktorý dnes dostal očkovaciu vcielku a ani nemrkol. Hrozne moc sme sa od januára (leden)tohoto roku tešili na druhé dieťatko a v 23 tt mi vytiekla z ničoho nič plodová voda a potratila som za otrasných bolestí 500 g a 30 cm chlapceka Mirka. Stalo sa to 16.6.2004.
Máme teraz doporučené s manželom čakať pol roka a rozhodli sme sa nečakať, naviac som mala 10.6. svojich 35 rokov života za sebou. Takže uvidíme ako to dopadne. Moc by sme si priali mať druhé dieťatko.
Ilka, budem na Teba myslieť, dávaj na seba pozor a opatruj sa!!!Držím palce, aby prebiehalo všetko podľa Vašich predstáv.

P.S.: Čo na to 10 ročná dcerea?

Alica.

Ilka1
Povídálka 14 příspěvků 03.09.04 19:18

Ta o tom ještě neví. 20.9. si jdu k doktorovi pro těhotenský průkaz a ona má 21.9. své desáté narozeniny. Takže jí to dáme s manželem jako dárek. U nás doma o tom ještě nikdo neví, nechci to zakřiknout.

P.S.: Ať se i tobě brzy narodí druhé a hlavně zdravé miminko.

Ilka

Verunkatehulka
Povídálka 37 příspěvků 04.09.04 05:06

Taky se pripojuji s gratulaci!!!!

Mela jsem podobnou radost z otehotneni a ted na koci tehotenstvi me to stale dojima :o)
Tak si uzivej toho krasna !!!!

Verca + Barca

Vložit nový komentář