Další miminko na světě a já depkařím

Snažení

Je to víc jak rok, co jsme se s manželem začali snažit o drobečka z naší lásky. A i když se snažím být v pohodě, stejně to bolí.

Vše to začalo na konci března 2010, kdy jsem vysadila antikoncepci. Naivně jsem doufala, že budu patřit mezi ty, co jsou těhu hned. První 3 měsíce jsem testila jak divá… Pokaždé jen sněhobílo a jedna kontrolní čárka a hlavně slzy :-(

Na konci června jsem dala výpověď v práci, protože to byl samý stres a nervy. Chtěla jsem si užít léto v klidu. Měli jsme jet na dovolenou, pro mě poprvé, k moři… Byla to nádhera a já naivně doufala, že si drobečka dovezeme z dovolené. Opět nic.

V říjnu jsem nastoupila do nové práce, kde jsem úspěšně zatloukala, že se snažíme o mimi. Našla jsem na těhu testíku moje vysněné //, ale bohužel se jednalo jen o chemické těhotenství. Přišla mrcha a já si to obrečela. No co… říkala jsem si, mám aspoň práci a mimi časem příjde. Jenže to jsem netušila, jak se mi loňský rok zapíše do vzpomínek.

16. 12. jsem dostala výpověď ve zkušební době k 17. 12., nadřízená mi popřála ještě hezké Vánoce.

18. 12. jsem si na popud kamarádky udělala jen z hecu testík. A co jsem tam nenašla. Ještě před koncem limitu na mě vykoukly //. Nemohla jsem tomu uvěřit.

20. 12. byl můj Dr. marod a já měla jet s manželovými prarodiči jako taxi do nemocnice na nějakou kontrolu. Chtěla jsem si těhu nechat potvrdit tam. Na UTZ nebylo nic vidět. Hnali mě na krev a z té znova na UTZ, kde mi Dr. oznámil, že není nic vidět a že to vypadá na mimoděložní těhotenství a že je nutná hospitalizace kvůli pozorování. V ten moment se mi zhroutil svět. Musela jsem ještě na úřad práce, kde mi dali poslední ránu tím, že nemám nárok na žádné peníze. Nechápu, jak jsem s brekem dokázala odřídit celou cestu, abych odvezla babí a dědu. Musela jsem poprosit tchýni, ať mě doveze do nemocnice, aby manželovi zůstalo auto. Nejhorší bylo zavolat manželovi a nevystrašit ho.

22. 12. HCG kleslo a mě čekala revize. Psychicky jsem to až kupodivu zvládala, byla jsem ráda, že půjdu aspoň na Štědrý den domů.

Svátky jsem zvládla v pohodě, ale ke konci roku mě ještě chytly uši, takže antibiotika před Silvestrem. A aby toho nebylo málo, tak po antibiotikách kvasinky…

Loňský rok pro mě byl opravdu kritický. Nezvládla bych ho nebýt mého skvělého manžela, který mě podporoval, i když vím,že to se mnou nebylo lehké. A pak také dvěma super ženským, které z nám z jedné diskuze. Ale celkově můj dík patří rodině a přátelům.

Ten, kdo o mimi nepřišel, to nemůže chápat, jaká je to bolest. Vím, že v tom nejsem sama a že se jednou zadaří, ale já bych toho bobíška chtěla mít už teď.

Spousta lidí mi říká, že na to moc myslím, ale kolem mě je to samé mimino a copak na to jde nemyslet?!

Takže holky, které za sebou máte něco podobného… Nesmíme zoufat. Dočkáme se!

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Elisia  11.05.11 09:27

:hug: společně to zvládneme :huban:

 
Tallulah
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 11.05.11 09:28

Držím palce při dalším snažení a celkově ať už jsou v tvém životě jen ta světlá místa :wink: Vím,jak se cítíš, taky jsem si v listopadu prošla revizí (ZT v 9tt), těhotenství se nám podařilo po druhém měsíci snažení, byla jsem šťastná. Bohužel po té revizi se mi totálně rozházel cyklus, takže se budeme muset obrnět větší trpělivostí a přečkat tu trnitou cestu za miminkem.
Moc ti přeji brzké //, určitě by sis to zasloužila, stejně jako ostatní holky, které si ošklivým zážitkem jako revize je, prošly :kytka:

 
vlastecka
Povídálka 40 příspěvků 11.05.11 09:30

Ahoj, tomu věř, že se i Ty dočkáš!!! Mám za sebou podobnou zkušenost, jen jsem si ji odbyla už loni v únoru. Celý pobyt v nemocnici jsem probrečela. Za půl roku na to se mi poštěstilo a dnes mám doma malého mrňouska. Držím Ti palce, ať se Ti zadaří co nejdříve a vše proběhne tak, jak má!!!!!

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 11.05.11 09:33
  • holky moc Vám děkuju…já mám naštěstí cyklus přesný jak hodinky..dýl jak 29 dní mi netrvá..až mě to občas pěkně štve :-D

ale co..počkám do června a když se ná nepodaří otěhotnět,tak začnu řešit dr.

 
band
Nováček 3 příspěvky 11.05.11 13:34
držim palce

ahoj, úplně tě chápu…i já měla minulý rok podobný…po 2 letech snažení sem otěhotněla a bylo to biochemické a pak se mi to loni stalo ještě 2× :cry: :cry: :cry:
pak ale na imunologii přišli na příčinu a já sem dnes v 19tt :srdce:
Přeju ti, aby si měla tento rok stejně šťastný - moc bych ti to přála. Držim palce :hug:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 11.05.11 13:56

držíme palce :hug: :hug: :hug:

 
maacek
Extra třída :D 12247 příspěvků 11.05.11 14:12

jak moc ti rozumím, toto jsem prodělala v dubnu :cry:
nyní jsem ve stadiu čekání na první ms po samovolném potratu :-( a vůbec nevím co čekat, každopádně jak dorazí jdeme do dalšího pokusu IUI!!!!

musíme to zvládnout i když je to opravdu hodně náročné - psychicky hlavně!!!

přeju nám všem co nejdřív //

 
Iveta84
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.05.11 15:51

Lucko, opravdu vím, jak se cítíš. Žádné chlácholení Ti nepomůže a přestat myslet na to také nejde, nebo aspoň já to tak měla. Prožila jsem to v červnu 2010, na revizi jsem musela 2×, poprvé se to doktorům nepovedlo. Dr. mi říkala, že teď nesmím v žádném případě otěhotnět 6 měsíců, ale třetích měsíčků už jsme se nedočkali :wink: jak můžeš vidět na mém metříku, termín porodu mám téměř na den přesně o rok později, kdy jsem byla na revizi. Chtěla bych Ti poslat hodně síly, zdraví a hlavně psychické pohody. Věř, že se dočkáte :hug: Držím moc palce :wink:

 
Kolárka
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 11.05.11 16:36

Na každého jednou dojde!!! :wink: Držím moc pěstičky, ať je to brzy! :kytka:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 11.05.11 16:42

děkuju…já doufám,že už se brzy zadaří…už bych si štěstí zasloužila…loňský rok byl až moc náročný

 
Aries6
Neúnavná pisatelka 19340 příspěvků 2 inzeráty 11.05.11 19:38

Nejde na to nemyslet, sama jsem na to myslela, jak blázen. A tady ty řeči nemám ráda.
Držím pěsti, ať se zadaří … zkus si dupnout kvůli nějakému vyšetření a taky doporučuji nějakou fajn masáž … někdy to dělá zázraky :)

 
Bibi82
Extra třída :D 10700 příspěvků 11.05.11 19:44

Ahoj,
vím, čím si procházíš, prožívám hodně podobný příběh… po roce a čtvrt snažení obrovská radost, následovalo ZT v 9tt :cry:
Držím palce, ať se co nejdříve zadaří a hlavně ať je příště všechno v pořádku :andel: :andel: :andel:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 11.05.11 21:56

holky jste zlatíčka..všechny se dočkáme..určitě a určitě brzy :-)

 
Nutel
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 11.05.11 22:27

Luciasku, držím palečky, určitě se dočkáš :huban:
Byla jsem taky na revizi, v 9.tt moje první těhu zamklo :cry: cítila jsem se úpe stejně jako ty, všude kolem mimískové a my pořád nic… Na Matýska jsme čekali víc jak rok, bylo to fakt na palici, až jsme přestali doufat, tak jsem otěhotněla… Dneska už chodí do školky a v košíku spinká tříměsíční Vikinka :srdce:

Uvidíš, že se taky dočkáš, broučku :huban:

 
turny
Závislačka 4875 příspěvků 12.05.11 07:41

Luciasku, taky moc držim pěstičky, ať se to brzo povede. Nedá se na to nemyslet, prošla jsem si něčim podobnym, když jsem na testu našla // měla jsem obrovskou radost, pak jsem ale začala slabě krvácet, na UZ zjistili že mám v děloze kromě mimíska hematom a je stejně velkej jako mimí, pak velká naděje, mimísek měl srdíčko a hematom zmizel, měli jsme obrovskou radost, že to mimí zvládlo a za týden šok, doktor zjistil že srdíčko přestalo tlouct :cry: tak mě čekala revize, doktor nám řekl, že se můžem začít snažit po první MS, ale během šestinedělí, jsem chytila od kočičky plíseň, takže na kožní, antimykotika a zákaz otěhotnět :cry: bylo to hrozný trápení, když jsem dobrala prášky a byla v pořádku, tak jsme tomu nechali volný průběh a malér na sebe nenechal dlouho čekat, najednou tu samou plíseň měl manžel a opět zákaz snažení…ale stejně se na nás usmálo štěstí v tom, že jsem otěhotněla během tý doby co jsme byli oba zdravý. přiznám bylo to překvapení, nečekala jsem to. Těch prvních 9 tt jsem se bála, aby to nedopadlo jak posledně, ale vše dopadlo dobře a i přes komplikace od 30 tt jsme to zvládli a malej se narodil krátce po termínu, a teď je mu půl roku a je to malej drak, je to největší štěstí a ať je ta cesta trnitá jak chce, stojí to za to. Tak moc držim pěstičky, ať se brzo dočkáš

 
pamonteka
Nováček 3 příspěvky 12.05.11 13:08

jen se zeptam a to jsi po zakoroku nebo jen klasicky ms…o:} :mrgreen: :wink:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 12.05.11 15:04

první těhu odešlo s ms a druhé bylo zakončeno revizí dělohy.

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 12.05.11 21:52

Jednou to přijde, neboj. Já čekala 10 let, a dočkala jsem se a rok po porodu jsem otěhotněla podruhé :palec: Držím palečky. :huban:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Nikdo to nemá lehké


Reklama