Deníček Matýsků XIX.

Snažení
  • hajinka
  • 18.05.04

Zdravím všechny matýskaté snažilky, těhulky, nesnažilky, nakukovatelky, a ostatní nejmenované osoby a osůbky!!!! Po týdnu dovolené na jihu Moravy se cítím dostatečně odpočinutá, a tak jsem se opět ujala deníčku. Ono těch bezmála dvě stě příspěvků je na jeden deníček až až :D

V deníčku už se probíralo kde co, a mnohé reakce na zvolená témata by se slušelo navěky zaznamenat v připravované humoristické knize J ,čímž vyzývám všechny členky grafomanky k zasílání humorných povídek na adresu hajinka.matysek@sez­nam.cz :-D.

Tentokrát bych se ráda podívala na kobylku našim drahým manželům, partnerům, polovičkám, zkrátka těm, bez kterých si nedovedeme představit naši (alespoň nejbližší) budoucnost, ale které bychom občas přesto rády prodaly nebo zapůjčily někomu jinému, ať si také užije, to co my. Milujeme je, pečujeme o ně, trávíme s nimi volný čas, toužíme po tom, aby se stali tatínky našich vysněných miminek, chceme s nimi žít po zbytek života. Ale občas je nenávidíme, křičíme na ně, vyhazujeme je z (někdy jejich) bytu, rozvádíme se s nimi. (Abychom si je za chvíli zase vzaly zpět a nechaly se udobřovat, rozmazlovat, usmiřovat :-D). Takže téma dnešního deníčku je: Co mi můj manžel/přítel/par­tner provedl nezapomenutelného. (Neboli čím mě naštval/dostal/u­zemnil, co mu těžko někdy odpustím J).

Takových případů se v každém vztahu vyskytne určitě mnoho, a nemusí jít zrovna o vztah ?italského typu?. Nejinak je tomu i u mne a u manžela. Za všechny uvedu alespoň dva příběhy J.

Příběh první:
V době, kdy se vytvářel v dosti neutěšených prostorách jednoho pražského činžáku náš současný byt, měla jsem hlas pouze poradní. I došlo mimo jiné i na umístění jednotlivých spotřebičů, osvětlení, a tak. Manžel prosazoval model, který znal z bytu svých rodičů ? tj. umístit stropní svítidlo v pokoji nikoliv doprostřed, tak, aby se osvítila celá místnost, ale např. nad stůl, nad postel, apod. Já s tím nesouhlasila, chtěla jsem, aby toto svítidlo bylo svítidlem ?centrálním?, které přiměřeně osvětlí všechny kouty pokoje, a přídavná svítidla aby byla rozmístěna podle potřeby do jednotlivých účelových sfér pokoje. Argumentovala jsem tím, že když přijdu v noci do pokoje (kuchyně, ložnice? doplň dle libosti), že si chci rozsvítit a vidět, kde co v místnosti je, a ne, že se mi ozáří postel, a já se zabiju o skříň cestou k oknu, protože ji ve tmě ve zbytku pokoje neuvidím. Manža zase tvrdil, že jeho systém vytvoří dostatek světla i pro základní orientaci ve zbylých částech pokoje. Vznikla výměna názorů, která skončila tím (manžel je little bit cholerik po tatínkovi), že miláček zrudnul, funěl, chodil po pokoji, a kopal do pytlů s oblečením, rozestavěných všude kolem. Pravděpodobně i řval, ale nepamatuji se už co. Když jsem se mu začala chechtat a ptala se ho, co že to dělá, dostalo se mi odpovědi, která mě uzemnila: ?Kopu do nábytku, abych nemusel nakopat tebe!!!!!?

Příběh druhý:
Manžel jako už tolikrát přišel velmi pozdě z práce domů. Já už byla dávno po večeři (nic nezbylo, chi chi), umytá, v pelíšku. A manžel že je unavený a má hlad. A že by si dal rajčátka s majonézou (majonézu by mohl po kilech). No, tak já, blbá, krátce vdaná, vstala, a že mu to tedy udělám. A jak jsem tak krájela ta rajčátka, a myslela na něco úplně jiného, zakrojila jsem v jednom okamžiku namísto do rajčete do vlastního palce. Skorem jsem si ho čtvrtku odřízla i z nehtem. Zařvala jsem, nejprve leknutím, pak i bolestí a vrhla se k umyvadlu, do kterého crčela krev z mého zmrzačeného palce. Po chvilce se objevil manžel, co že tak vyvádím. Když jsem ze sebe dostala, že jsem si odřízla kus palce, ať mi pomůže, tak jsem se dozvěděla zhruba následující: ?Prosím tě neřvi, vždyť je to jenom říznutí (ani se nepodíval)! A to si jako mám ty rajčátka udělat sám?????. A bez nejmenšího zájmu o mně se postavil k prkýnku a jal se krájet zbytek rajčat. Až když jsem začala ječet, že to hrozně krvácí, a že se tudíž nemůžu odebrat do komory hledat náplast, hodil po mně kus papírové utěrky. Ta se mi samozřejmě nalepila na ránu, a když se nacucala, tak se od palce odlupovala i s ?odříznutou? částí. Začala jsem ječet znovu, a poté mi tedy s krajní nechutí ustřihl kus náplasti a přilepil ?oba palce? k sobě. A korunoval to následujícím výrokem: ?No vidíš, ty naděláš. Vono to zase sroste. A to bys chtěla rodit!!!!!? Srostlo to, pravda, asi po měsíci. Od té doby si dávám velký pozor při krájení čehokoli. Vím, že bych se nejspíš pomoci nedočkala :-D.

Tak, a teď sem s příspěvky.
Vaše Hajinka

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 18.05.04 06:44

Prgááááá!
Tak,a teď můžu číst!:-))))

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 18.05.04 07:01

Tak už konečně ahojky,matýskandy!
Koukám,že je tu zase téma staré jako lidstvo samo.Naši páni tvorstva.Jak Hájinka správěnpodotkla-milujeme je,snášíme jim modré z nebe a na druhé straně bychom je vyměnily,půjčily a někdy i prodaly.
I já vytasím nějakou tu story.Ta první je spíše setrvalý stav.Jsem asi jako žena rarita,ale mám totální odpor k budování čehokoliv a zařizování vlastního bydlení je pro mě noční můrou.Nesnáším vymetání Obi,Bauhausů a podobných institucí.Od té doby,co jsem poznala Pavla mě tohle trochu opustilo.A ještě jsem konzervativní­.Nechtěla bych domů nic extravagantního a nápadného.Narozdíl od mého miláčka.Pavel sní o budování domu a už se vidí,jak vybírá tu dlažbu,tu nábytek,tu například krb do pokoje.A určitě mu leze na nervy mojeneustálé:Co­žéééé?No to snad ne.Ale nějak se ovládá.Spíš mě štve,že i když se mě zeptá na můj názor,udělá to stejně podle sebe.
Druhá příhoda se stala asi tak před měsícem.Šla jsem v noci u nich doma bosa na záchod a na něco velmi ostrého jsem šlápla.Byla to slupka ze slunečnice,kterou baští jejich papoušek(kterého mimochodem strašně nesnáším).Když jsem došla na záchod,zjistila jsem,že jsem si tu věc vrazila do chodidla a zůstává za mnou krvavá stopa.Tak jsem se ošetřila a ulehla jsem.Ráno se miláček válel v posteli a já jsem ho začala prosit,aby došel pro čerstvé rohlíky.On na to,že jsem na řadě.No,měl pravdu.Tak jsem mu vysvětlila,že mě noha bolí tak,že na ní nemůžu došlápnout a navíc jsem krvácela.Vypadalo to,jako bych se zranila ve válce.A on nato:Prosím Tě,ty toho naděláš.Stejěn jste zvyklé krvácet každý měsíc.Tak Tě pár kapek navíc nezabije.Ale nakonec v rámci zachování vlastního zdraví stejně šel.No,šel?!Mají krám asi 200 metrů od domu a on jel autem.
Takže zvládám život vedle lenocha,který chrápe,občas mu poměrně nevoní nohy,snaží se mě skamarádit s jejich papouškem,kterého se štítím.Ale miluju ho a myslím,že si ho zatím nechám.A pokud jednou ppřijde mimísek,budu nejšťastnější holka na světě.
Peju vám všem krásný den a co nejméně práce.
 Nateta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 07:37

Dobré ráno Matýsci,

tak jsem včera v práci končila až o půl 8!!!! Ňákej pitomec nechtěl zaplatit opravu auta a dělal bengál:))) No stejně neodjel!
Tak co srazík? Jakej byl Ondrášek?

Monaliso: MS jsem měla dostat okolo 7.5. takže je to už jedenáctý den zpoždění!!!

K doktoru jdu zítra ráno - mezi 8 a 9 mám přijít. Hned pak podám zprávu.

Hajinko: super deníček!

U nás jsem ten cholerik spíš já:( Vždycky začnu držkovat a melu melu melu a manža se prostě nedá vyprovokovat. A to mě vytočí vždycky ještě víc:)))

jdu pracovat zatím papa Magika

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 18.05.04 07:46

Ahoj holky matýskaté.
Staré dobré téma, to já můžu. Na začátek musím upozornit, že mám doma podnikatele, takže žádné pravidelné příchody domů :-( Ráno se pán vyspinká, pak vypluje z bytu a navečer se vrací a od dveří huláká, jaký to má dneska hlad. S velkou oblibou vynáší soudy nad jídlem. A to absolutně nad jakýmkoliv jídlem. I kdyby z onoho pokrmu měl boule za ušima a pod sebou potoky slin, stejně najde vždycky něco něcičko, co zkritizuje. Když nic, tak je to aspoň „málo slanýýýý“. A pak je vám jasný, jak asi reaguju, když mám náladu a stojím tři hodiny u sporáku a s něčím se patlám. Naštěstí tyhle záchvaty složitého vaření nemám často, takže mě to jeho remcání ani nerozhodí. Zvykám si …
Páni, asi bych mohla vyprávět další a další věci, za který jsem schopná to moje srdíčko zamordovat, ale to už by mě někdo mohl nazvat „nenormální“ a říct „tak proč jsi si ho brala?“. Proč? Jak už jste vy předemnou řekly, protože ho miluju.

Krásný den.
P.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 18.05.04 08:42

Ahoj holky!!!!
Tak jsem konečně tady, Včera jsem měla pořádnej pech (Hajinko, nebyla jsi jediná s depkou, snad bude dnes líp!! Musí!!).
Koukala jsem si takhle po ránu co nového pak jsem si jen na chvili odskočila a mezitím se mi nějak zbláznil počítač, přišla jsem o nějaké soubory, no to už jsem rozdejachala. Nechtělo mě to ale vůbec pustit na internet pak když už jo, tak zase ne na emimčo, no konec…
tak tímto se omlouvám že jsem včera vůbec nepsala, a tím pádem jsem zasklila srazík :-(((( tak poreferujte holky jak bylo, jak se mají Ondrášek s Péťou a vůbec…

Hajinko, no to jsi mě moc nepotěšila, ale třeba to ještě není jistý!!! manža se skvěle zachoval, vidíš jakou máš v něm oporu (ale někdy dokážou říct zase jiné perly, viď, viz téma deníčku). Držím palce!!
Monaliso, tak to už je jasnýýýýýý. Už můžu gratulovat?? určitě, tak moooc velkááá gratulace a opatruj se!
Juančo, tfuj tfuj, ať to dopadne dobře u doktorky.
Pajdule, tak od středy začne další detektivka, to se těším, jen ať je úspěšně zakončená.
Magiko, nepřeháněj to v té práci!!
Tenarko, fotila jsi?
Tak zatim pa, k tématu v dalším komentáři.
Planetka

Sumenka
Povídálka 16 příspěvků 18.05.04 08:55

Ahojky milé těhulinky, maminky, snažilky a všechny ostatní ženušky,

po přečtení článku hajinky jsem se docela usmála? nemáme to my ženské s našimi drahými polovičkami lehké? A tak přispěji taky svým příběhem?

V loňském roce 2 měsíce před svatbou jsme koupili starší domeček s nadšením zrekonstruovat jej ? samozřejmě vzhledem ke stavu našich účtů svépomocí (důvod, proč nestavět nový). Byli jsme oba nadšení a plni elánu se rozhodli starý domek přizpůsobit moderní době a budovat a budovat? A tak jsme vymalovali jedinou místnost, nastěhovali se do ní ? a zbytek nábytku a všech zatím nepotřebných zabalených věcí nám už při stěhování vynesli kamarádi mého přítele na půdu. A začalo terno?.bourání zdí, odstraňování starých podlah, omítek, a to ve všech ostatních místnostech domu najednou?. Asi 14 dní před svatbou se však můj miláček rozhodl, že střecha a trámy nejsou v nejlepším stavu, a že dokud nedobudujeme přízemí a všechny naše krabice s oblečením, nádobím apod. budou na půdě, bude vhodné celou půdu vystříkat nějakými přípravky proti lezoucímu hmyzu, červotočům apod?. a tak, že vše z půdy přestěhujeme do přilehlé hospodářské budovy (přes dvůr našeho domu) a po impregnaci onoho sajrajtu zase zpět na půdu…
Jenomže?mužíka mám sice superšikovného, pracovitého, koumáka a kutila, ale než by měl cizího ?.kohokoli ze sousedů (které jsme bohužel do té doby blíže nepoznali)?požádat o pomoc, to raději snese pohled na nemohoucí 47 kg vážící nastávající, jak s ním trpělivě bolestně přenáší skříně, rozložené nesnesitelně těžké bukové postele (vždyť my ženy uděláme pro své miláčky první poslední a sneseme jim modré z nebe, ne?)?..no comment?..odměnou za mou snahu mi stihl ještě na oněch příkrých z půdy vedoucích rozviklaných starých dřevěných schodech ponadávat, jak jsem hrozná, že nic neunesu, ať to držím pořádně, že se mu to špatně nese a proč nejsem vyšší??? načež já mu opáčila: že si teda měl rozmyslet, koho si to bude za 14 dní brát a měl si vzít za ženu namakaného buldoka z posilovny?. Do večera jsme spolu myslím nepromluvili ani slovo?byla jsem zničená, ale v rámci své hrdosti (nebo spíš blbosti) nedala na sobě nic znát a tvářila se v pohodě.

?a jak to dopadlo? O dva dny později se mi blokla krční páteř ? a já ?myslela, že umřu bolestí. Kdykoli mne kdy předtím třeba po špatném ležení ve spánku bolel krk a nemohla jsem otočit hlavou, myslela jsem, že to nevydržím? tentokrát ? jsem nemohla nejen otočit ani 1/2 cm na žádnou stranu hlavou, ale ani míííírně zaklonit a navíc mi bolest šlehala do ramenou a já nemohla odpažit ruce ani po úroveň loktů, natož je zvednout po ramena!!! Potkalo mne to v zaměstnání a šéf se nevydržel na mne dívat, má zkušenosti s masážemi, a tak jsem se slzami v očích kýbla na jeho nabídku, naběhla k němu do kanclu, sedla si na židličku, odkryl mi halenku z ramenou (bylo mi jedno, jestli náhodou uvidí ramínko z podprsenky či co?) a masážoval a masážoval?.já brečela a brečela?.. samozřejmě že podrobnosti o masáži mým nadřízeným jsem si v rámci svého ega nechala pro sebe a mužíčkovi ani muk. Koupila si v lékárně mast VOLTAREN (svělá, úžasná, účinkující!!!) a po dalších následujících dnech trpěla?..hlavně taky představou, jak si mne můj nastávající vede za týden k oltáři o berli nebo na vozíčku? Bohudík pár dní nato bolest částečně odezněla?…já se ?bezbolestně? vdala a dnes po 8 měsících neúnavné každodenní práce domeček již dokončujeme?a počátkem října čekáme mimíska? :o))) Mimochodem později jsme poznali také skvělé sousedy okolo - a bohudík za ně!!!!

Přeji vám všem krásný sluníčkový den :o)

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 18.05.04 08:58

Ahoj holky, tak jsem si včera pochovala Ondráška! To je vám takový brouček!!! Něco málo tady popracuju a pak se hned vrhnu na fotky a hodím to někam na web.
Ahoj, T.

PS: Hajinko, bezva deníček, ti chlapi jsou fakt všichni stejný. Taky popřemýšlím, co bych vám na toho svýho práskla.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 18.05.04 09:00

Pájo, s tím jídlem - to bych mohla napsat román :-D.
Tímto mě napadá další téma deníčku - My a naše polovičky a jídlo. Budou-li ostatní matýskandy souhlasit, můžu ho koncem týdne stvořit a vypustit do „éteru“. :-)
Hajinka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 18.05.04 09:22

Já bych to brala.jídlo a Pavel je téma na kroniku.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 18.05.04 09:28

Joo, můj Pavel a jídlo je totéž. Vlastně celá jeho familie a jídlo je příběh. Spíš horor. Tak uvidíme, jestli se téma uchytí.
 H.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 18.05.04 09:44

Nafteto, Hájinko, jsem pro rozepsat téma: Muži a jídlo zvlášť, protože bych (a koukám, že nejen já) tenhle deníček zahltila. Šuměnko, téma stěhování by taky vydalo na samostatný díl. Tak alespoň trošku do mlýna přihodím. Před nějakou dobou jsme si koupili novou sedačku, trojmístnou, rozkládací a těžkou jako kráááva. První úkol byl vystěhovat tu stávající a to byl kámen úrazu. Můj nerváček se do toho s mou pomocí pustil, ale jaksi jsme se zasekli ve dveřích a nemohli se vymotat. Sedačka byla „zašprajcovaná“ ve futrech. Já byla v klidu a vymýšlela, kterak s ní pohnout, aby se uvolnila. Ale ten můj, ženský, to jste neslyšely, jak začal nadávat. A kopal do tý stařičký relikvie a špačkoval, vzteky rudej, prostě děs. Napřed jsem se uchichtávala, ale nakonec jsem na něj (zvýšeným hlasem) houkla, ať zmlkne, takhle že to nevyřeší. A to byl kámen úrazu. Ztuhnul, otočil se a odkráčel u:,–(it se na židli a hodil si kopyta na stůl. Já zůstala stát jak opařená a už klidným hlasem jsem ho požádala, ať se zvedne a jde mi pomoct. A co myslíte? Řekl mi tuším něco jako že když jsem tak chytrá, ať si pomůžu sama. Můj pán tvorstva !!! Takže jsem drapla tu šílenou sedačku sama a asi po pěti minutách klidného manipulování ji vytáhla na chodbu. Pravda, skoro jsem si utrhla pupík a divím se, že nemám kýlu, ale morálně jsem zvítězila. Samo, že jsem s tím svým nějakou chvíli nemluvila a když jsem pak hrdě oznamovala, že když se chce, všechno jde, tak mi odpověděl, že když jsem to tak hezky zvládla sama, že ho s tím příště už nemusím obtěžovat a rovnou to zmáknout.
Toť můj poklad a jeho ruka přiložená k dílu.
 P.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 18.05.04 09:53

Halóóóó!Chlapy a nábytek je téma samo o sobě.My jsme o víkendu čistili sedačku,kterou Pavel sehnal do pokojíčku,který si budeme u něj doma zařizovat.A vyh­rabal nějaký čistící prostředek,po kterém měli poleptané ruce všichni,kdo mu pomáhali.A nejvíce já.A nemohl přijít na to,proč máme oči jako králíci(na aplikaci toho hnusu použi rozprašovač na kytky) a ono to cákalo všude.Einstein ha­dr.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 18.05.04 09:53

Joudi, díky za úúúsměv z konce minulého deníčku :-D. Dík i všem ostatním za podporu. Před malou chvilkou padla i poslední špetička naděje, že by mohlo jít jen o nějaké drobné špinění a ty dvě mrchy se mohly ještě objevit. Nic z toho nebude, už jsem se rozkrvácela. Tak teď už se jen přestat cítit jako praštěná pytlem, jako ve snách, a honem zpátky do reality a k účtování :-(((.
Hajinka

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 18.05.04 10:28

Ahoj Matýskandy,
Hájinko, opravdu skvělý deníček, dneska NEJČTENĚJŠÍ!!! Musím promyslet, kterou historku sem napsat, protože jich bylo tolik, že by byl ten můj už několikanásobně zabitý:-))) Taky se musím smát, že budu práskač. On mi občas přijde do kanceláře, když jsem zrovna na emiminu a je zvědavej a já záhadná. Nedávno prohlásil: doufám, že tam píšeš o mně, jak jsem hroznej… Nejlepší bonz by byl ve vzteku, ale je teď takovej hodnej (asi 14 dní) a pořád se ptá na tu teplotu…:-)))) Přispěju ale určitě!!!
Jinak jsem to samozřejmě nevydržela a dnes, 24DC načůrala do skleničky a pak skočila do auta a letěla pro testík. Jak jsem ale předpokládala, ani vykoukaná druhá čárka tam nebyla. Chytrej manža hned přiletěl asistovat a říkal, že asi nějaká špatná značka testu :-))). Já mu odpověděla, že ne testu, ale semínka. Mrkev mi taky nevzešla :-)))

Zatím se mějte, jedu zas do Prahy (hurá hurá pro novou ložnici, tak mám vytlemený den) a večer napíšu.

Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 11:23

Milé Matýskandy!
Docela už mám i odvahu napsat nějaký komentář. Donedávna jsem byla pouze pasivní čtenářka a nakukovatelka - snažilka. Už jsem se ale rozkoukala a tak i já přispěju k dnešnímu úžasnému tématu.
Je fakt, že by se dalo spousta zážitků rozčlenit do kapitol jako - jídlo, nábytek a stěhování, dovolená, televize apod. apod. … Tak já mám zase z jiného soudku a to řízení auta. Když mi bylo krásných sladkých 18 let, můj manžílek (tehdy ještě nebyl manžílek) se rozhodl, že než půjdu na první hodinu autoškoly, musí mi dát správnou lekci, abych nebyla úplně blbá. Tak jsme sedli do našeho tehdejšího autíčka, které je jak bych to řekla hezky, šílená plechovka na baterky. A jeli jsme na jednu dlouhou a rovnou cestu, bez kopečků a zatáček. Přesedla jsem tedy na sedadlo řidiče. Manža byl velice natěšený. Ale to ještě nevěděl co ho čeká. První kyselý ksicht se objevil už při startování, kdy jsem „zbytečně“ vytáčela motor, potom následovalo řazení, kdy jsem spočítala všechny zuby převodovky a následně skok daleký asi dva metry vpřed, neboť ta blbá spojka špatně zabrala. To co následovalo bylo šílené, ale naštěstí se tomu už druhý den smál. Vystoupil z auta a utíkal do pole s křikem: „Ježiši, to nemůže být pravda! Ty do té autoškoly zítra nesmíš jít, to bude hrůza. Musíme uzavřít velkou pojistku! .....“ A tak dále asi řval půl hodiny. Potom se zklidnil a přesedli jsme si. Já jsem to ale nevydržela a jak jsem obcházela auto, tak jsem kopla do zadního kola. To byl mazec! A nejméně hodinová přednáška o tom, že můžu být ráda, že má aspoň takové auto atd. Od té doby jsem to už neudělala.
Dneska se tomu směju, ale tehdy jsem měla chuť ho uškrtit na místě. Dneska jsem prý ta nejlepší řidička, kterou zná. Mám najeto hodně, ale pořád se učím různé fígle.
Přeju všem snažilkám hodně štěstíčka a tuleníčka při tom hezkém počasí, které už konečně dorazilo.
Pa nepřihlášená Beruska7

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 18.05.04 12:23

Uff, tak už jsem to zmákla a máte na seznámku odkaz na fotky ze včerejška. Ale teď už musím doopravdy začít něco dělat. Dočtu si vás odpoledne.
Pa, T.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 18.05.04 12:27

Ještě mě napadlo, k tématu: Co mu těžko někdy odpustím.
Asi nikdy mu neodpustím, že když jsme spolu začínali chodit, ale vážně v začátcích, asi prvních čtrnáct dní, tak mi řekl jménem jedné holky, na kterou dřív bral.
Tak to mě teda dostalo a fakt jsem to neudýchala. Ale dělejte chlapovi scénu už po 14 dnech, že ano. Takže jsem se tak nějak usmála s ledovým výrazem v očích a upozornila ho, jak se jmenuju. Pravda, nebyl úplně střízlivý, ale stejně. Dodneška jsem schopná si rýpnout.
No, už nikdy se mu takovej kopanec nepovedl, páč teď už bych ho bez pardonu sekla paličkou po hlavě.

Ještě mě napadá věčné téma spojené s chlapákama: Nemoci a naše drahé polovičky. Možná to jednou zplodím jako další deníček, pokud budete souhlasit. Nevím totiž jak váš drahý, ale můj je šílenej bolestínek, umírající při každé rýmičce…

P.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 18.05.04 12:32

Tak jsem hnedle šupajdila mrknout na fotky.
Joudi, trvám na tom, že Ondrášek je ten nejkrásnější mimulín, co jsem viděla. Fotky jsou vážně povedený, až to bere u srdíčka (třeba když tam křičí, úplně ho slyším).
Ještě jednou ti musím pogratulovat ke krásnému synkovi.

P.

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 18.05.04 12:36

Ahojky tetky,
Hajinko skvělej deníček.jen dnes asi nenapíšu malej ještě od rána nepřestal plakat :-// navic sousedi něco budujou tak od rána buší do zdi!!!!!!!!!!
tak jen v rychlosti všechny zdravim a přeju bezva den.
pa Petra a koblížek

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.05.04 12:42

tak doktorka sa kona az zajtra som sa pomilila o den este ze som si to vsimla inac by sme tam dnes boli za debilou a to by som si zas vypocula ako som nemozna,pracku mi dovezu zajtra a co mi pacico vyviedol-idem porobit co mam a potom si :,-(nem a rozpisem sa -je toho vela ,sa cudujem sama sebe ze s nim este som.zatial ahojcek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 12:59

Ahoj holkýýý,

nestíhám, je tu práce jako na kostele. Na stole je to papír vedle papíru… Skoro nejsem vidět :-DDD.
Už se těším, až dorazím domů, udělám si kávu a vrhnu se na emimi, abych si v klidu přečetla deníček.
Tak jdu zase pracovat :-(((.

Radka

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 18.05.04 13:03

tak jsem neodolala a zkoukla fotečky Tenar jsou moc pěkný a moc za ně děkuji jsi moc hodná.díky

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 18.05.04 13:05

jo a poslala jsem ti tu adresu na soukromou zprávu

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.05.04 13:34

tak najdolezitejsie veci som si porobila poobede sa dam do zehlenia .
tak ze ako so uz napisala este ze som si vcera vsimla ze k tej doktorke ideme 19. co je streda ,este ze tak inac by som tyzden pocuvala aka som blba a ze on uz tam viac nepojde a ze aj tak je to zbytocne tam chodit a blal,bla bla-baby fakt ten pacico on ma vecsi strach ako ja -sa asi boji ze mu tam budu fukat kockovy cukor slamkou do riti.
tak ze rano som mu ohlasila ze ideme pozriet pracku-tak to som nemala uz bol vybuch kolko on ma roboty atd -nakoniec sme isli pracku som si vybrala ,aj celkom dobra cena-170 eur.taka ista u nas v meste stoji 278eur tak ze dobry rozdiel,no a ked ze sme boli v carefurte-myslim ze to poznate ak nie tak to su tie velikanske obchody tak som vyuzila moznost a povedala (povedala som tak sepla9 ze ked sme uz tu tak by sme mohli trosku nakupit-pacico hodil po mne pohladom ktorym mi urcite nemienil vyznat lasku -no tak sme vyslovene prebehli obchodom-som si pripadala ze kradnem taka to bola bleskovka a behom domov.ked ze som si vcera zabudla v robote mobil a bolo to po ceste tak som zas tak nevinne zahlasila ze pacico viez vcera som si nechala v robote mobil sak ked uz ideme okolo tak sa zatavme-zastavili sme sa ale tak ze motor bezal paco z auta ani nevystupil a ja som utekala o dusu ze rychlo kde je moj mobil nech ma tu ten blb nenecha.no a tak mse konecne dorazili domov kde mi moj drahy otvoril dvere vzadu na aute ,povukladal mi pred dvere domu nakup a odfrcal s tym ze mi povedal ze nech mu rychlo nachystam jest lebo ide s ovcami daleko.no ale hlavne je ze pracka je kupena -dovezu ju zajtra nakup je urobeny a ze blbecek hucal -bude menej cikat.
co mi vyviedol ze na to nikdy nezabudnem?bolo toho vela stale nieco vyvedie,lae najhnusnejsie co urobil bolo ked som bola tehotna-to bolo v roku 2001 tak sme sa pomilovali a ja som zacala krvacat jasne ze som zacala revat ze co sa dje-pacico mi s kludom anglicana zahlasi ze „a asi si neni ani tehotna a prisli ti kramy“otocil sa a ako ze ide spat-baby som ho musela vyslovene skopat z postele nech ma odvese do nemocnice kde si ma uz nechali-chodil po tom ako matoha ale co uz nebola to chyba nikoho stalo ze bolo mimomaternocive.co sa tyka urobit nieco doma -nehrozi ,co sa tyka jedla -tak to fakt treba urobit novy denicek-zaciatky boli krute ,ja som po spanielsky nevedla uvarit nic -horor nebudem o tom pisat necham to to dalsieho denicka to ze chodi domov neskoro to je normalne ze ja niekedy o pol npci robim veceru to berie ako hotovu vec-co ho musim pochvalit tak to je ze nenechava spinove ponozky po dome -to nie vsetky spinave veci dava do kosa s pñradlom -za to moj syn -to je opak.je toho este vela ale uz som sa rozpisala necham nieco aj na potom.

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 18.05.04 13:44

pajo moc děkuji,fotky se opravdu povedli už se těšim až je budu mít v rámečku.Ani k fotografovi nemusim jak jsou skvělý.
lidi hlásim že mi koblížek konečně usnul od 6hod ráno je vzhuru a plakal.ted spokojeně vrní v náruči.
a ted k deníčku.moje zlatíčko umí taky být pěkně zlí ale stejně ho miluji a zjištuji že na něm začínám být až nějak moc závislá.je 8hod v práci a mě se stýská.a k tomu co mi provedl?když jsme spolu chodili tak jsem dostavala skoro pořád dárečky a nehnul se ode mne a chodili mi sms jak mě miluje atd,v den kdy jsme se vzali vše skončilo dáreček dostanu až když si řeknu že mě miluje mi řekne až když mu to řeknu já a to řekne já taky a když jsem se ho ptla proč se tak změnil tak mi řekl:no co předtím jsem byl na lovu ted jsem si te už ulovi tak proč bych se snažil.V tu chvili jsem si myslela že se seberu a uteču.a ted jsem ráda že jsem to neudělala už jsem zjistila jak mi dáva najevo že mě má rád a tak jsem moc štastná.pak tu jsou takové maličkosti které mě ale dovedou docela slušně vytočit jako věty tipu:jaké ty můžeš mít starosti?jak můžeš být unavená vždyt si celý den doma?proč si ty fíčky zapekla?jakto že došla tatarka(mimichodem tu ji jen on)atd to bych tu byla dlouho ale stejně ho miluji milďáska mojeho.
jinak už se tešim na deniček o jidle to vam mám taky co říct.
 P+O

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 18.05.04 13:52

Joudi, když vynechám ty dárečky (ty dostávám sotva na Vánoce) a ujišťování o lásce (1× do roka?), tak jsi mi připomněla svým příspěvkem o manželovi jednu zá:,–(ní věc. Jakmile můj manžel začne otázku slovem Proč......????? (a ten tón, ten tón, který použije), tak vidím rudě. Obvykle tím totiž začíná kritika čehokoliv, co jsem dle jeho názoru udělala nesprávně nebo úplně špatně.
Třeba: Proč je zapnutá pračka a nepere??? (Čti: proč jsi zase nechala celý den zapnutou pračku, proč jsi z ní nevyndala to prádlo, proč jsi ho už dávno nepověsila, proč pereš dohoromady to a to,,...... atd.atd. Proč? Prostě proto!!!!)
Hajinka

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.05.04 14:16

co sa tyka pacico a vyznat ni lasku ,neni ten typ -musi mat v sebe niake to pivco aby zacal a to vtedy neprestane ,ked zacne na plnu hubu vykrikovat ze moja slavky-nepovie slavka,moja slavky ,moj zivot ako ta lubim daj mi pusu ,preco mi nechces dat pusu a pokracuje s taranim tak to uz viem ze sa blizi k tomu aby mal dobru opicu,je mu vtedy jedno kde sme budu hucat aj na prostred ulice naposledy tuto nedelu volala som mu na mobil ze nemusi pre mna ist do roboty ze ma veze kolegyna,no ani som ho nemusela vidiet podla toha ako zacal rozpravet som vedala kolko bije a najlepsie bolo ked povedal mojej kamoske nech mi nepovie ze bol v bare a pil-neviem mozno si myslel ze si toho nevsimnem.sta­hovanie ,malovanie ,velke upratovanie -nehrozi -povie mi len tolko ze on sa naobeduje u svojej mame ze nech nemusim varit-zlaty nezatazujema s varenim,co sa tyka prania a zehlenia tiez ma stale pripomienky a o tom ze mame doma stale spinu a neporiadok nemusim ani pisat ,psa chce obesit pravidelne kazdy tyzden rozchadzame sa asi tak dva krat do mesiaca,vtedy mi posmpomina este aj moju staru mamu ktoru som nepoznala ani ja ale ze urcite aj ona bola taka bordelarka ako ja a moj syn a on chudak musi zit s takymi ludmi pod jednou strchou ale to sa vsetko skonci on sa odstahuje k mame a potom sa uvidi ako budem zit a tak stale do kola.najviac co ma stve ze ked on nema nieco chut urobit tak nic sa nedeje ale ked mne sa nechce napr.zehlit a on zrovna chce tu koselu co neni ozehlena tak som jedna nezodpovedna zena a neviem co viac ,ked sa on posabudne s kamosmi ved sa musi porozpravat-ked sa zabudnem ja tak to uz je zle -co sa vieme tolko rozpravat.teraz sa mi naskytol doma problem ,tam kde mam pracku mame zasuvacie dvere ,pracku sme tam dali najskor a potom sa urobili dvere -no a teraz sa neda pracka vybrat-tak neviem ako to vymyslim jasne ze to idem robit sama lebo keby som zavolala pacica ze co sa deje tak je schopny tie dvere vykopat a mna tiez.neviem ja mi niak divne toci sa mi hlava sa citim tak niak vseliako -neviem moze to byt pocasim

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 18.05.04 14:23

Joudi, kdyby měl můj manžel bratra, tak se v:,–(ím, že je to ten tvůj.
Já když se totiž zeptám, proč už mi nenosí kytky, nevyznává tak často lásku a netoká jako dřív, tak mi řekne, že už mě má ulovenou, tak co? Většinou ještě vtipná dodá: „To víš, když ptáčka lapají … "
No, ale já mu to statečně vracím, takže do sebe občas pěkně vrtáme. Ale stejně, nevyměním ho. Aspoň zatím ;-)
Juanco, to s tím fofr nákupem znám. Taky mám pocit, že jsem v obchoďáku natajňačku, protože ten sprint, co můj drahý nabere mezi regály, to se nedá. Takže už ho sebou na nákupy ani neberu. Ale když jsem byla těhotná, to jste měly vidět. Zeptala jsem se ho, jestli jede se mnou nakupovat. Klasicky odpověděl, že se mu nechce. Pokrčila jsem ramenama a řekla: "Hm, jenom doufám, že to nebude moc těžký…“ A už mu to došlo a stál na nohách plně ready. Někdy se na ně holt musí trošku vyčůraně :-D

P.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.05.04 14:48

tak pracka je vonku musela som ale odsrobovat dvere aby som ich mohla nadvihnut volala som syna ze nech mi pomoze -prisiel podal mi srobovak a odisiel,volala som ho znova ze nech mi pomoze ,povedal mi ze ved som ti podal srobovak a som si pri tom aj prdol-a hotovo pracku nakoniec vytiahol a teraz je chudak unaveny a oddychuje,pacico si bol teraz zobrat jest a isiel s oveckami daleko daleko tak ze pride taaak unaveny ako pes.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 18.05.04 14:49

Tak mám pře sebou svoji odpolední kávičku a jdu nato:
musím říct, že mě moje drahá polovička vytáčí docela často, někdy se tomu docela zasměji, no někdy to trvá dýl, než to rozdejchám… často vzpomínám na jednu historku když jsme byli na koleji a už asi tak půl roku spolu bydleli (kdyby to bylo až poté, asi by se mnou bydlet nechtěla a já už vůbec :-(((
Měli jsem docela hezky zrekonstruovanou kolej s príma kuchyňkou, tak jsem docela často vyvařovala. Na jeho narozeniny jsem teda připravila něco echtovního. Sraz „doma“ byl kolem 6, že to jako bude romantika se vším všudy. Jídlo bylo přichystáno přesně, leč on ne a ne se dostavit. Když už bylo něco po 8, začala jsem se docela strahovat, nebylo ale vyjímkou že přicházel pozdě, tak jsem až tak neplašila. No po 9 začalo přituhovat, ptala jsem se kluků jestli ho nikde neviděli, jestli se jim neprotáhla škola (já bláhová…). Tenkrát jsme ještě neměli mobily, nakonec se jeden kamarád se mnou vydal ho hledat. Našli jsme ho docela brzo, byl samosebou v restauračním zařízení a zrovna jsme šli kolem když odtud vypadl už značně opilý jiný kamarád a vykřikoval, jéé my slavíme narozeniny, no tak jsem šla taky oslavit. vlítla jsem do té hospody,neřekla ani muk, popadla jeho téměř plné pivko a chrstla jsem mu ho s celou parádou do klína a řekla ? hezké narozeniny. Mít s sebou to jídlo, tak ho v klíně měl taky.
Chci podotknout, že nejsem nějaká stíhačka (jsme spolu teď 9 rok), dnes sama trochu kroutím hlavou, že jako já jsem tohle udělala, ale to zadostiučinění!!!, bylo mi pak nááádherně, otočila jsem se na imaginárním podpatku a už docela v poho šla nakonec někam pařit s holkama.
2 dny jsme spolu nemluvili, nakonec si to vyříkaly a od té doby se mě snaží informovat, pokud něco nestíhá.
Chvíli jsem měla docela i obavy, co jako na to řeknou ostatní, bylo tam docela dost obecenstva ale kupodivu, mi tenkrát dost kluků poklepalo na rameni, že jsem se svým netipickým způsobem ozvala, že se mi něco nelíbí a že to bylo nezapomenutelné. (před miláčkem se o tom ale zase tak často nezmiňuji, nějak se k tomu nerad vrací)

Jinak co se týče chlap a jídlo a chlap a bolístky, super nápad, myslím že deníček bude plný natotata.

Péťo, Ondrášek je mooc nádhernej!!!!

Pajdule pokud to teď nevyšlo, tak ať tu nvou ložnici brzo nezboříte!!

Planetka

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 18.05.04 15:06

Hodný, milý Pacico :-DDD. Ti chlapi jsou skoro jako přes kopírák :-))) (ten můj teda nepije, je nemocný a mohlo by ho to stát min. zdraví).
Juanco, mě se taky „jakoby motá hlava“, nevím, co to je, každopádně mám už všech těch příznaků a neobvyklostí plné zuby :-(((.
Hajinka

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.05.04 15:09

planetka to ja som raz pacicovi pre jeho kamosmi taku slahla ze som sa az zlakla ze co teraz vsetko ostalo ticho -to tusim tu nikdy nikomu take nieco nestalo aby zena dala muzovi facku pred kamosmi ,no ale mily pacoco nelenil a vrazil mi ju tiez -baby sme sa tam poboli ako kone mna museli dvaja drzat aby som ho nedoskriabala do krvi -sak to pozname zeny ak je zle tak hned skriabat a trhat vlasy -ked ze vlasy nema tak som sa pustila s nechtamy no tak sme sa tam prefackali a skoncilo to ze sme isli domov ako dvaja zalubenci uplakany ako sa len lubime jedn bez druheho neviem zit a ako sa uz nikdy nepohadame -prisli sme domov a zas sme sa len pohadlai ale uz sme sa nebili ani sa uz nebijeme -stalo s to raz a verim ze uz sa to nestane.inac to sem teraz nepatri ja som sa raz ked som mal asi dvadsat rokov pobila na diske s jedou babou-dostala som a ja svoje od nej ale kocka isla z disky skoro holohlava a ja napita ako cap som tancovala s jej vlasmi v ruke zbytok diskoteky

planetka
Kecalka 242 příspěvků 18.05.04 15:15

Juančo, jsi prostě dračice neskutečnáááá
je fakt, že kdyby to tak nějak šlo, taky bych si někdy ulevila fackou, bylo by to venku a vzduch by pak byl hned lehčí…
ale jsme přece něžné pohlaví!!!
Planetka

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 18.05.04 15:23

Něžné pohlaví? Tak to asi někdo zapoměl říct mýmu manžovi, protože my se teda doma řežeme jako koně. Samozřejmě ne vážně, ale stejně občas chodím do práce s modřinama na rukou. To když to přeženeme. A pak v práci „hrdě“ hlásím, jaká jsem to oběť domácího násilí :-)))))
Ale fakt je, že bych asi takovou odvahu, jako Juanca neměla a na veřejnosti mu nevlepila. No, nevím, možná kdyby provedl něco zavrženíhodného ..... Zatím jsem mu nepleskla ani doma, protože mi to přijde divný. Jako vychovávat malý dítě, i když ono se to občas podobá :-D
A myslím, že facka od mého drahého by byla jednou z věcí, které bych neodpustila.

P.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.05.04 15:48

baby nechcen aby ste si mysleli ze sa tu niak mlatime proste mi uz praskli nervy bolo toho na mna dost a jednoducho uz som sa neovladla a ruka isla no a pacico jasne ze sa neda zahambit pred kamosmi ved by ho vysmiali tak mi ju vratil-ona ta o dneho ani nebola taka niaka strasna ,skor to bolo gesto pred kamosmi ja sa jej nebojim ja jej ju vratim ,no ale taka aka som uz bola rozurena som sa fakt neovladla a uz to islo -no a ono ked vam niekdo chce vyskriabat oci tak sa branite nie?tak sa musel chudak branit aby o tie okale modre nedosiel,urcite by som mu ich nevyskriabala ale doskriabat by som ho doskriabala.nikdy viac sme nezazili nic podobne ,jasne ze na druhy den si pol mesta rozpravalo kovbojky ako sme tam lezeli v krvi dokopany ,ako mam zlomene rebra paco je v nemocnici a veci podobne no ale ked nas videli ist spolu tak klebety prestali.
hajinka poslem ti nieco z toho co som zatial napisala poryp sa v starych denickoch a povytahuj vsetky historky od vsetkych -ja myslim ze to stoji za to kazda sme nieco zazili,ja si fakt musim ist lahnut ja mi strasne ,zajtra poprisim doktoku ci by mi neurobila ultr.-aj ked viem ze mi ho neurobi koza jedna blba.

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 18.05.04 16:18

Ahoj holčiny!!!

Tak jsem dorazila domů, a představte si, že ten můj miláček sám od sebe šel mýt nádobí… Tak já přemýšlím, co sem na něho prásknout negativního :-D.
Dnes jsem zakoupila poslední a nejdražší test Clear Blue a sotva jsem přišla domů, tak jsem testovala. Sice je slabší, než kontrolní čárečka, ale JE TAM, holkýýý!!! Takže už nikdy žádné tt!!! Budu věřit těm 20ks z posledního celého týdne :-)) a tak za 14dní se vydám k doktroce. Chci něco mít z UTZ, takže si myslím, že hnát se tam teď, by bylo zbytečné!

Já ani moc negativního v našem vztahu nemám. Seznámili jsme se a už první den mi bylo jasné, že ten můj miláček je docela „škrt“ na peníze. A já pravý opak. Koupím každou blbost, co vidím a on nééééééé, vše zvažuje, zda je to potřebné či nikoliv, a tak je to se vším. I s jídlem. Nejvíc mě vytáčí, když jdeme na nákup a u pokladny platíme. A v tom se ozve: „Tolik??? Cos to zase koupila???“ Prodavačka se na nás dívá jako na zjev, protože asi tak působíme. Já se uculuji, jako že nic neslyším a Kájovo poznámku přecházím. Ale cestou do auta, když tlačí vozík, poslouchám, proč jsem koupila tohle a tamto… A tady to přece doma máme :-). Nyní už to přecházím, zpočátku jsem mu vrazila do ruky peněženku a povídám: „Víš, co? Tak si nakupuj sám!!!“ Peníze jsou u nás vůbec hrozné téma!!! Kolikrát si připadám, jako by mě živil a já si válela zadek doma. Ale jinak ho miluji a nedám na něj dopustit!!!
Magiko: Dej vědět, co bylo u doktora. Máme to přesně týden od sebe, tak jsem zvědavá, jestli na UTZ bude něco vidět :-)
Jinak, berušky matýskatý, moc jsem se u Vašich komentářů zasmála. Hajinko, napsala jsi deníček moooc pěkně!!!

Tak nevím, mám takovou chuť na cigárko a kávičku, a nevím… přestat - nepřestat :-(. U synka jsem kouřila, sice málo, a je zdravý, ale každé miminko je jiné :-D. Tak si jdu dát aspoň tu kávičku!!!

Mějte krásné úterní odpoledne a zítra dopoledne budu mít v práci emimi otevřené. Šéf odjel do Německa, tak to bude pohodička :-))).

Radka

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 18.05.04 17:11

Ahojdá!
No vy ste spisovatelky, o vikendu ani noha a když se pak 2 dny nedostanu na net tak to tu čtu hodinu :-))
Hajinko: moc mě mrzí že ti to nevyšlo zvlášť když to bylo taaakhle nadějné*pfuj pfuj posílám štěstíčko ať si to tvoje těliíčko s tebou už nehraje a konečně se umoudří a vynechaná MS ať příště znamená Matýska
Radko: tak já ted gratuluji no určitěěěěěěě!!!těch 20 testů přece kecat nemůže!! těšíme se s tebou na UTZ!!
Magiko: tobě taky obrovská gratulaceeeee­eeeee!!! ať jste pěkně v pohodě !!
Jinak super deníček, Hájí!!!
Já toho svého šmoulu taky moc a moc miluju a nedala bych ho za nic na světe..ale někdy no někdy,grrrr.
Nejčastěji se teď „hádáme“ (no je to spíš výměna názorů kdy já ječím a on se jen klidně usmívá) ohledně stavby a zařizování baráčku - on se většinou zeptá - chceš to tak nebo tak (třeba barvu koupelny) chvályhodné - leč po mé odpovědi jak to chci mi sdělí že takhle to být rozhodně nemůže, protže a protože a že to asi uděláme jinak.Načež já začnu ječet proč se mě vůbec ptá, když to ví nejlíp.
Ale čím mě asi nejvíc a nejčastěji točí je to že všechno dělá na poslední chvíli - já už stepuju u dveří s rukou na klice a on se teprv oblíká. Tuhle nám za pět minut jel bus a on teprve lezl z vany!! /že jsem to nestihli je jasné a on jen opáčil - já nevěděl že už je tolik hodin). Ráno ho nemůžu dostat z postele i když ví co máme práce..a říkám mu že je jak mimino (spánek 12hodin denně).
Ale jinak je to zlatíčko, zvlášť když se mě po každém milování zeptá - tak už jsem vyrobili mimi, nebo - tak co bude to kluk?A nebo s emi podívá na bříško a začne rukou ukazovat kam až poroste (už aby to bylo!!!)
Mno já jsem snažilka oficiálně teprve měsíc ale stejně..Už pomaličku začínám chápat jak vám asi je. Teď o víkendu jsem se snažili jak to šlo - ale protože mám zase nezvanou návštěvu jménem Candida tak to spíš nešlo. Ale kvůli matýskovi i zatnu zuby - a tehdy poprvé jsem poznala co je to milovat se ne proto že chci a pro radost ale spíš pro to dítě..
no budu radši končit a´t to není moc dlouhý
tak pa pa a užíejte slunce a já du mrknout na fotky
 Klaris

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 18.05.04 18:15

Ahoj Matýskandy,
dnes jsem v práci nemohla ani nakukovat, takže přelouskat všechny dnešní příspěvky i s novým (super) deníčkem mi dalo pořádně zabrat!!!
Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nemůžu si vzpomenout na nic, čím by mě manžel vytočil tak, že bych mu to nikdy nezapoměla. Tím netvrdím, že by se nic takovýho nestalo!! (pokud si vzpomenu později, tak dodám)
Zato mě vytáčí různýma maličkostma, a to velmi pravidelně:
1. nikdy si ráno po sobě nenatřepe peřinu, jak vyleze, tak to zůstane, pokud to neudělám já
2. nikdy si nesundá ponožky tak, abych je nemusela před praním převracet, a jen málokdy je dopraví až do koupelny (to pak před praním po bytě posbírám takových 5-6 párů)
3. když s ním nejvíc potřebuju mluvit, tak má vyplej mobil
atd. atd. Takhle bych mohla pkračovat donekonečna.
Jinak, jak jste některé psaly, při vyznání lásky se taky omezuje na tři slova - „já tebe taky“.
No pomluvila jsem ho dost, takže zase příště…
 Dadla

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 18.05.04 18:21

Nejdřív jsem nevěděla co napsat,ale dnešní fotbal v televizi mě i nspirovala.NE­NÁVIDÍM když hlasitě komentuje fotbal a řve jako debil Gól!!!!!.Mít po ruce nůž měl by ho vzádech.Vždycky se tak leknu že trpět na opary vypadám jak když mám mor.
Jinak nechává upatlané umyvadlo,nádobí vedla dřezu,krámy po stole apod.Já vždycky dopoledne uklidím a pán přijde z práce a je to tady jak po bombě.Co se týče nákupů,nemůžu číct ani popel.Chodí nakupovat klidně sám protože mě to nebaví.Taky mě irituje jak přijde z práce,svlékne se do trenclů nacpe si břicho a sekne sebou na gauč a teď příjde vrcholný číslo.Kontrola rukou jestli má obě koule v trenclích.To úplně nenávidím.
Jinak lásku mi vyznává několikrát denně a docela pravidelně nosí květiny.
Takže když to vezmu tak i přesto že jet o „míchač vajec“tak ho neskutečně miluju.
Binky+Bodo 15t.t

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 18.05.04 18:23

Přece jsem si vzpoměla: před rokem a půl odjel do práce v našem Favoritu a večer se vrátil s Felicií na leasing. Jsem ráda, že máme spolehlivější auto, ale neodpustím mu, že to se mnou předem nekonzultoval.
Jo, a taky zatloukl do úplně nové kuchyňské linky otřesněj hřebík, aby měl kam věšet chňapky!!!
Ještě jednou Dadla

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 18.05.04 18:43

Peťo, tak jsem se teď dívala na nové fotky Ondráška. Je vážně úžasnej !!!!!!!!!!!!
Holky, já chci taky takový krásný miminko !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!
 D.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 19:29

Čaute baby tak se hlásím po dlouhé době.Ms nepřichazí tt nepatrně pozitiv tak malá naděje je ve mě je fakt,že jsem testovala novým tt na proud močí odpoledne sice no,ale zkusím to ráno možna že je to tam sice nemám na Radku tolik tt jsem ještě za mou karieru neměla,ale jen at je dělá aspon má jistotu.Zítra hlidam bobky Holky jsem tak už v pohodě,že jsem byla s nima na nožičky na krev s prstíků tak mě už nic nerozhází jak skušená matka.Holky ,ale žeru paté přes devaté.Mam moc chutě na sladké kdyby jste viděly mé břicho jak v 5 ms.To je děs jestli jsem těhule tak bože muj.Holky pořad tomu nějak navěřím no uvidíme tak se mějte pápápá…havlička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 19:29

Čaute baby tak se hlásím po dlouhé době.Ms nepřichazí tt nepatrně pozitiv tak malá naděje je ve mě je fakt,že jsem testovala novým tt na proud močí odpoledne sice no,ale zkusím to ráno možna že je to tam sice nemám na Radku tolik tt jsem ještě za mou karieru neměla,ale jen at je dělá aspon má jistotu.Zítra hlidam bobky Holky jsem tak už v pohodě,že jsem byla s nima na nožičky na krev s prstíků tak mě už nic nerozhází jak skušená matka.Holky ,ale žeru paté přes devaté.Mam moc chutě na sladké kdyby jste viděly mé břicho jak v 5 ms.To je děs jestli jsem těhule tak bože muj.Holky pořad tomu nějak navěřím no uvidíme tak se mějte pápápá…havlička

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 18.05.04 20:05

Havličko,
já myslím, že je to jasný, a že se zařadíš mezi těhulky!!! Gratuluju, ale zatím jen hoooodně potichoučku, aby se mimísek nelekl.
No a teď tu budu já snažilka s nejdelší dobou snažení… Fňuk, fňuk!!
 Dadla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 20:09

Dadlinko určitě to neni tak dlouho jak já.Já už 7 let teda 6 protože loni to nedopadlo moc dsobče tak jen opravdu potichoučku.pá­pá…havli¨čka

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 18.05.04 20:13

No já se snažím 5 let, takže tě pomaličku doháním.
Tobě to miminko samozřejmě moooc přeju, kdo jinej by si ho zasloužil víc?
 D.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.04 20:26

dadlinko moc dík,ale není to moc 100 pro.Tak uvidíme pa havlička vždy na každou dojde.Pa havlička

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 18.05.04 21:48

Holky, teprve jsem dorazila, cestou jsme museli papkat, tak se to protáhlo. Jsem nějaká vyřízená, tak ráno..až budu svěží. Prolouskala jsem se příspěvky a nasmála se…nejsou ti naši chlapi všichni příbuzní???

Havličko, držím pěsti, co bt? Ráno udělej testík a dej vědět, jo?

Planetko, já tak trošku doufám, že se to povedlo, protože než tu ložnici ten můj složí, budu měsíc čekat, škemrat, pak ječet, pak i brečet a možná se koncem června dočkám :-)))

Všem krásnou dobrou
Pajdule

Sumenka
Povídálka 16 příspěvků 19.05.04 08:50

Ahojky Klaris,

nedá mi to neodpovědět Ti. I já byla na přelomu tohoto roku oficiální snažilka - a my to naše dělání miminka neprobírali s mužíčkem až po milování, kdy byl hrozně milý, ale už při tom. Upřímně: i když jsme poprvé v našem společném vztahu soustředili sexík „pro miminko“, tolik úsměvných situací jsem nikdy v sexu nezačila než právě v tomto jediném měsíci, kdy jsme si při sexíku neodpustili jeden druhého pošťouchnout třeba: tak taťko, zezadu (ani kapka nazmar :o)) nebo…tak co, budem dnes vyrábět Bramborku nebo Pepíka??? ..... taťko…snaž se :o)))) … a už na počátku února jsem zjistila, že se to povedlo během měsíce a půl :o)))

Víš, už předem: stresoval mne trochu zdravotní stav, taky můj věk (do 30ti jsem chtěla stihnout alespoň jedno mimčo) a taky mám dvě moc blízké kamarádky, které se o mimi snaží už 1- 2 roky. A protože jsme byli právě v polovině brutální rekonstrukce, rozumně jsme o tom s mužíčkem podebatovali a řekli, „hopnem“ na miminko: když to vyjde za půlrok, bylo by to skvělé, kdyby to vyšlo náhodou hned, tak ten domeček snad nějak zvládnem dorekonstruovat (bydlíme v něm totiž od počátku)…a ono to vyšlo hned, tak mám zase pocit, že příroda je zkrátka příroda a že tělíčko zkrátka ví, kdy se na něj „tlačí termínem“ a kdy ne.

Přeji Ti krásné snažení a dej vědět případné výsledky :o))) Páček!

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 19.05.04 09:05

Holky, tak kde se touláte?
Já se tak nasmála, když jsem četla komentář od Binky. Páni, ještě že jsem v kanclíku sama, jinak by na mě koukali jako na exota, co se tlemí na monitor :-DDDD
Byla tady řeč o převrácených ponožkách. To je snad nemoc nakažlivá pro všechny chlapy a to bez vyjímky. A to nemluvím o těžké klasice - záchodové prkýnko :-))))
Zrovna včera přišel můj drahý domů asi půl hodiny po mě a už ze dveří mě informoval, jaký má hlad. Dobře věděl, v kolik končím v práci a že jsem doma teprve chvíli, ale stejně spustil: Ty nemáš uvařeno? Ale JÁ mám hlad. JÁ už bych něco snědl. Jak dlouho ti to bude ještě trvat, JÁ už to dýl nevydržím… Ale co, já už si z těhle příprců (jak tyhle řeči nazývám) nic nedělám.
 P.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »