Jak byl Markýsek poslední kapkou aneb všechno zlé je pro něc

Ostatní

Bylo nebylo... Úplné začátky eMimina jsou už téměř zahaleny bájemi a pověstmi, ale mohu prozradit, že si kdysi před rokem klidně s pokojeně žil byl jeden server pro těhulky současné, budoucí a minulé. Zaznamenával smutky a radosti a dokázal pomáhat. Server rostl, měnil se a vyvíjel, hledal si vlastní cestu, zkoušel tohle a támhleto, něco přijal za své, něco opustil.

Jenže, a tady začíná potichoučku náš příběh, se objevil parazit. Někdo, komu dělalo radost poslouchat slova podpory a útěchy a aby jich měl dost a ještě víc, prožíval čím dál větší dramata…

Nakonec, tak jak to bývá - a je vcelku otázkou, zda naštěstí nebo naneštěstí, měla i zde lež krátké nožky a celé to prasklo. Radost z relativně dobrého konce v podobě dalšího těhotenství hlavní aktérky se změnila v hořkou pachuť podvodu a jen málokdo dokázal zůstat nestranný a mimo… Zdá se, že tady by mohl příběh skončit, ale v životě je to už tak, že všechno souvisí se vším…

Díky zájmu o nešťastnou kauzu Markýsek se nárazově zvedla návštěvnost serveru, což na první pohled vypadá zcela báječně, kdyby to ovšem neznamenalo také to, že se eMimino začalo zpomalovat. Bylo na čase překonfigurovat server. To jsme na začátku týdne udělali a čekali, co se bude dít - zdálo se, že jedinou chybou bylo špatné zobrazení snažilkovských deníčků a tak jsme si spokojeně oddychli. Dnes jsme měli všichni nabité programy, nikdo ze zákulisí eMimina nebyl u svého počítače, když se objevila větší chyba a všechno spadlo jako hrušky na podzim.

Chyba je už pryč, eMimino jede a je rychlejší, další testy a opravy plánujeme na dnešní noc - ovšem pokud vše půjde dobře, nikdo nic na první pohled nepozná :) Až na ten druhý si možná všimne, že je vše ještě rychlejší, krásnější a barevnější (aha, to už asi přeháním, že?)

A co dalšího se změnilo? Možná jste si všimli, že zmizela intextová reklama, která zde nebyla příjemným společníkem (spíš se stala nepříjemným prudičem), připravujeme další soutěže a vymýšlíme co dál. Mě osobně čeká souboj se zamčenými fotogaleriemi a prohledávání mého poštovního klienta - nejmladší Kunhůtka se naučila mamince mlátit do klávesnice, takže přečtená pošta je občas nečtená a uniká mi víc věcí než obvykle - takže když se neozývám, chyba má přesně deset kilo a umí se báječně vztekat.

V souvislosti s prudiči pracujeme i na opatřeních, které běžný uživatel sice nezaznamená, ale nám pomohou lépe hlídat, co se kde nekalého šustne… Když nám přesto něco unikne, prosím, pomozte a upozorněte nás - v této souvislosti děkuji i matce Holmesové :)

Nejstarší Kunhůtka má dneska přesně pět, jdu se nostalgicky rozněžnit k detektivce :)

Lesina

Hodnotilo 2 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Efa
Kecalka 208 příspěvků 25.09.08 22:12

Diky za vylepsovani a vedeni celeho webu! Nas zaskodnik umi mne neznamym chvatem na klavesnici v mziku zcela vypnout pocitac, takze plne soucitim a rozumim ;o). Nejstarsi Kunhutce prejeme vse nej nej!
Efa a Maxik 13m

 
makina
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 25.09.08 22:31

Ahoj Lesi,
já jsem si spíš všimla, že dopoledne nejelo e-mimi, což mě jako správného závisláka dost rozhodilo :-)), a že nás bylo víc rozhozených… Ale když vím, že to bylo pro dobrou věc, ráda odpouštím a těším se na novinky a změny tady.
Díky za tvou práci a za tvůj čas věnovaný nám.
Kunhůtě starší všechno nejlepší a nejmladší vlastní klávesnici! M.

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 25.09.08 22:50

Vlastní klávesnici? To víš, že ji má. A myslíš, že ji zajímá? Ani náhodou, chce mlátit do stejné jako maminka… Ona je totiž největší paličák mezi Kunhůtkami.

L.

 
hanucha
Závislačka 3327 příspěvků 25.09.08 23:01

Jé - tak taky přeju vše nej nejstarší Kunhůtě!!
Ta moje měla narozeniny v neděli… a na klávesnice je expertka, netuším, jak to dělá, ale minule mi tu nastavila takové zobrazení, že jsem doteď nepřišla na to, jak to spravit.
Taky jsem si závislačka všimla, že e-mimi nejede… po dlouhé době spala v poledne doma, tak mě to nepatrně rozhodilo :D
Spíš jsem se ale chtěla zeptat - párkrát to tu zaznělo v souvislosti nejen s Markýskem - jestli se uvažuje o tom, že by do diskuze mohli přispívat jen registrovaní uživatelé? Zdá se mi to docela k věci… Ale asi je to otázka do diskuze.
Jinak díky za vše co pro nás děláš/děláte všichni!!!
Hanucha

 
saryk75
Závislačka 3785 příspěvků 25.09.08 23:34

Lesi,
a co takhle ZOUFALÉ MANŽELKY? ;-)
To je jediný seriál, který teď stíhám a ujít si nenechám.
Všechno nejlepší 5ti ročce k narozeninám :-)!
P.S. A já nikam tedy nejdu, no… :-) Šaryk

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 26.09.08 09:11

Ahoj,
no Lesino, už jsem se podle názvu lekla, že kvůli Markýskovi tady všechno balíš a aspoň budeš mít víc času na rodinku ;-))) Ufff… Taky jsem závislák a nestydím se za to, díky Emiminu máme s holkama ze Severomoraváčku fajnou partyju, nikdy se mi nestane, že bych se neměla s klukama kam pozvat :-D    

Takže taky díky za vylepšení emimi a už žádné výpadky, prosííííím :-DDD  

Fifíci

 
katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 26.09.08 12:13

Ahoj Lesino :-)
už jsem se lekla, že to balíte :-( to bych si na Markýska pořádně došlápla :-) :-) :-) Také už jsem na emiminu nějaký pátek a hodně mi toto fórum pomohlo, za to MOC MOC DĚKUJI :-)
K 5-tým narozeninkám VŠECHNO NEJLEPŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ .O))
díky za tento server všem ADMINŮM

 
petrch
Stálice 73 příspěvků 26.09.08 20:44

Ahoj všem,

před chvílí jsme měli druhý výpadek. Byl jsem nucen půlku konfigurace (webový server) vrátit do původního nastavení před výpadky. Nový server se zaseknul z neznámého důvodu a za běhu není moc možností bez dalších výpadků zkoumat, co je přesně špatně. Vrátíme se tedy do toho, co roky fungovalo, než si otestujeme nějakou jinou variantu.
Z hlediska funkčnosti a rychlosti emimina by tohle neměla být zá:,–(ní změna, ale kdybyste narazily na to, že někde něco nefunguje, určitě budeteme rádi, když nám dáte vědět. Klidně piště SZ a nebo na webmaster@emi­mino.cz.
Kdyby někoho zajímaly technické detaily, rád na ně odpovím, ale pevně věřím, že zajímat nebudou :-)

Omlouváme se všem, díky za pochopení a držíme si palce, že už se to zase dlouho nestane.

Petr - webmaster

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 03.10.08 10:43

Omlouváme, chápeme a hlavně DĚKUJEME :-) jsem tu už pře 4 roky a nevim, co bych si bez emimča počala!  

Lesino - Kunhůtce posílám opožděné přání všeho nejlepšího k jejím narozeninám  

Sandra

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 03.10.08 10:53

Díky díky!!! :)

L.

Vložit nový komentář