Jak jsem hledala // čárky

Snažení

Jsem jasný důkaz toho, že člověk vidí jen to, co chce aneb hledání druhé čárky na těhotenském testu. Jednoho krásného zimního dne mi opět v mozku naskočil signál, že jsem těhotná. U předchozích dvou dětiček to fungovalo naprosto 100% a těhotenský test mi mé vize vždy jen potvrdil.

Zavládla lehká panika. Manžela jsem ihned informovala a nastalo jeho neskutečné zděšení „Bože, kdo to bude živit“? A protože je to muž činu, okamžitě zajel pro těhotenský test. Povinně jsem šla čurat a pak jsme oba zkoumali ten kousek plastové hmoty, který nám měl odpovědět na otázku. Já zkoumala nadšeně, manžel hodně nervózně.

Po uplynutí testovací doby - nic, všehovšudy jedna čárka, hm, tak nic. Jenže za půl hodinky, když jsem šla test vyhodit, koukám, druhá čárka a jasně viditelná, hurááá. Volám manželovi, ten vyděšen přijíždí domů, kouká, také vidí, znatelně zezelená a moje upřímné nadšení absolutně nesdílí, což mi ovšem náladu zkazit nemůže. Ještě se ho snažím uchlácholit, že to muže být také falešný výsledek, načež mě upozorní, že u dcery to bylo také tak a nakonec máme maličkou doma v postýlce.

Takže… rozjásaně zasedám k počítači a hledám, hm, budeme potřebovat tandemový kočárek, protože malé bude teprve 18 měsíců až se to narodí, také musíme sehnat dětskou malou postel do ložnice, dáme ji pod okno a miminko bude v postýlce, možná by bylo dobré ty postýlky koupit rovnou dvě, protože starší se pravidelně stěhuje v noci z pokoje k nám do ložnice, a jak je to vlastně s mateřskou, mám nebo nemám nárok, rodičák se změní a do porodu si nechám vyplácet nejvyšší. Vše vymyšleno, vše vyřešeno, tak už jenom potvrdit to moje těhu a hurááá do toho.

Jenže… digitální Clearblue negativní, manžel si viditelně odechne, ale mě to nedá, usedám k eMiminu a hledám. Hmmm, jedna mamča psala, že po vykuchání měla tři čárky, kuchám taky a také tři čárky na jednom testu, čtu dále, je nespolehlivý, má citlivost 25 jednotek. Hmmm, radost se mi vrací a manžela informuji, že test určitě neukázal výsledek správně. Nedá mu to a druhý den na mě čeká obyčejný proužek mamatestu.

Čurám, zkoumám - negativní. Opět usedám k eMiminu - může být vadný, „těhotenská čárka byla schovaná za nalepeným přechodem, měla jsem vadný test“. No jasně, to je moje hledaná odpověď, mám také vadný test, jak jinak, úspěšně o tom přesvědčím i manžela, který dnes ráno, celý zoufalý, jede pro další. Tentokrát jsem si poručila obyč mamatest a tyčinku. Ráno, než přijel, mi málem prasknul močový měchýř, ale vydržela jsem, jen aby moč byla snad ještě čerstvější než čerstvá. Hurááá, už je tady, popadám tyčinku i proužkový test a utíkám na onu místnost. Namáčím, čekám - oba negativní a ani náznak nějaké druhé čárky.

No, asi mi nezbývá nic jiného než přijmout ten fakt, že těhotná nejsem. Ach jo, vůbec by mi to nevadilo, zato manžel pěkně pookřál, ještě mě chlácholí - „neblázni, vždyť by nás jednou sežrali :-), bude později, až Kája vyroste, je moc brzy na třetí dítě“. Hm, asi má pravdu. Co jiného také mohu říct, ale zklamaná stejně jsem…, zítra si udělám ten poslední, co doma mám, co kdyby se tam ta druhá čárka objevila :-)

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
balestra
Závislačka 4655 příspěvků 11.01.12 07:25

:* Klasika, každá žena si tím buď prošla nebo projde. Já také pořád neveřila, že ty negativní testy jsou správné a hledala každého ducha.

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 11.01.12 08:14

tak aŤ to vyjde ;)

 
zrustice
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 11.01.12 08:51

Tak jak to dopadlo :mrgreen: ?

 
bombdina
Extra třída :D 10679 příspěvků 11.01.12 13:21

Přeji ať se ti co nejdřív objeví // :palec: Já to mám teď podobně,sice tolik netestuji…ale doufám že se nedostaví MS. Při každý MS,jsem víc a víc zklamaná :? ,tak uvidím tento měsíc :D
Tak hodně štěstí :kytka:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 11.01.12 14:58

Super počtení… :palec: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
kalinichta
Kecalka 411 příspěvků 11.01.12 15:30

stejna situace jako u nas :lol: :lol: :lol: Hrozne moc si preju tretatko. Jenze penez neni, maly je malicky, manza uz tretatko taky nechce, same proti. Pred menstruaci tajne doufam ve zpozdeni :oops: Hormony se mnou teda pekne mavaji :D

 
BettyB.
Echt Kelišová 9027 příspěvků 5 inzerátů 11.01.12 17:13

Trochu mi to připomíná mě, při čekání na první těhotenství :-) Krásně napsané a úplně se v tom vidím :mrgreen:

 
Monynka_p
Stálice 58 příspěvků 12.01.12 06:48

:oops: Já bych občas na to že jsem konečně těhu přísahala i čertu. :cert:

 
mingvil
Nováček 3 příspěvky 13.01.12 21:27

Tak to je fakt všude stejné. :lol:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

2x a pokaždé jinak


Reklama