Jak to cítím já

Těhotenství

O snažení asi nemá cenu psát, protože jsme se nesnažili moc dlouho. Hned první měsíc se zadařilo. Když jsem to ještě nevěděla, šla jsem znechuceně na noční a bylo mi zle, jako bych měla dostat chřipku. Měla jsem rýmu a byla jsem hrozně unavená.

Rozrazím dveře v práci a potkám odpolední směnu, co právě končí a najednou mi zaťuká na rameno jedna paní a říká mi, ty jsi těhotná, to já poznám. Sedla jsem si a tak si nad tím přemýšlím. Když jsem byla u našich před prací (máme tři pejsky, dobrmana Britta a dva trpasličí pinče Mafinku a Safirku), tak mě Mafka začala olizovat a nechtěla přestat, ani jsem ji skoro nemohla odtrhnout. Pak jsem si řekla NEBLÁZNI, že by to vyšlo hned první měsíc je snad nereálné při mém životním štěstí, teda spíše neštěstí, to je jasné.

Pustila jsem vše z hlavy a v klidu se dala do práce. Když už se blížilo to období MS, tak jsem měla bolesti a byla jsem nervózní a měla jsem i pěkné výkyvy nálad, chudák můj méďa, tak trpěl.

Nakoupím balíky tampónů a čekám, břicho pořád bolí a nic, přítel říká, ty jsi těhotná a já ne. Vždyť už to cítím, že to dostanu. A on mi říká, s tím už vyhrožuješ skoro týden :-D a měl pravdu. Ráno jsem letěla pro test a musím říct, že se mi klepaly ruce jako nikdy. A po chvilce se začaly rýsovat dva prožky, každou vteřinou sílily a šla do pokoje za miláčkem a nela mu ten tenoučký proužek. Právě se vzbudil a mrká na test a říká, a co já s tím? Já tomu nerozumím. Říkám, když jsou dvě znamená to, že jsem těhotná. Řádně jsme se objímali až do oběda. Zatím vše ok.

Kdo dočetl až sem věřte, nejsem spisovatel, jen si krátím večer před prvním ultrazvukem ze kterého jsem moc nervózní. Určitě dám vědět, jak jsme s fazolkou dopadli a všem přeji příjemné snažení a pohodové těhotenství s dobrým koncem.

Děkuji, Pavlína

Hodnotilo 5 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
bořková
Extra třída :D 10690 příspěvků 23.09.11 06:34

Moc gratuluju a přeji štěstí na UTZ! Je krásné, objevit 2 čárky :-) :kytka:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 23.09.11 10:16

jj, to je úžasný okamžik, zapamatuj si ho dobře :hug:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 23.09.11 12:43

:palec: :palec: :palec: Gratulacee veliká!!!

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 23.09.11 13:28

Gratulace!!!! :potlesk: Taky znám pár takových paní co poznají těhuli téměř ihned, aniž by to sama věděla … akorát nevím jak :nevim:
Hezky si užívejte těhotenství :kytka:

 
beruška123
Povídálka 47 příspěvků 23.09.11 13:58

moc gratuluji :-D já už mám první fotečku z ultrazvuku doma a manžel se rozbrečel štěstím,když viděl,že čekáme dvojčátka :-D

 
Ropuška_M
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 24.09.11 08:58

Taky přidávám gratulaci, jsem si zrovna připoměla, že nějak podobně reagoval můj manža, když jsem mu proužek strčila pod nos… :mrgreen:
Hlavně ať máš pohodové těhu a celou dobu se jen těšíš, užívej si… :kytka:

 
Conny
Echt Kelišová 7674 příspěvků 24.09.11 20:49

Gratulace :kytka: !Nápodobná situace u nás - ukázání poz.těhutestu a přítel nechápal vůbec nic :mrgreen: ,ikdyž tušil :wink: !!!

 
Bobsh
Závislačka 3671 příspěvků 26.09.11 11:32

Tak vám tedy napíšu jak dopadl ultrazvuk,dr do obrazovky koukala a našla gestační váček o velikosti 6,3 mm měla jsem být podle posladní ms v šestém týdnu,ale podle ultrazvuku v pátém,velikostně je menší,tak stále nevím na čem jsem na další jdu až 5.10. Podotýkám,že jsem nedělala ovu testy a ani neměřila bazální teplotu.Tak snad byla ovulka později a fazolka je v pořádku.Trochu mě dr vyděsila. :cry:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama