Jak přišel na svět náš maličký ♥

Porod

Po týdenní hospitalizace, kdy se můj syn rozhodl v 7. měsíci, že už chce jít na svět s pouhými 1700 gramy (naštěstí se mu to nepovedlo), jsem čekala porod snad každým dnem, ale nebylo to tak...

Náš malý fialový šmoulíček ♥

Nešťastný, že už není v maminčině bříšku ♥
2 komentáře

První fotka vyfocená mnou z okamžiku, kdy jsme byli spolu poprvé sami ♥

Můj malý zázraček ♥

Můj malý synáček se přes všechny komplikace narodil jen 5 dní před termínem 8.3.2012 (což jsem mimochodem vyhrála sázku, které se zúčastnila celá rodina a zrovna já z těch mnoho možností jsem vybrala zrovna datum 8.3. :))Den před porodem jsem už dojela k mamce, protože se nabídla, ať u ní po porodu na týden zůstanu. V ten den jsme všichni netrpělivě čekali v obýváku, dokonce přijela i moje sestra…Kontrakce jsem měla co 10 minut, pak co 5 a pak úplně přestaly. :( Takže 7.3. se porod nekonal. :D

Večer jsem nemohla ani usnout, protože jsem se už viděla přes jako ve filmech, jak okolo 1 ráno budím přítele se slovy „Miláčku, je to tady, praskla mi voda.“, ale nestalo se. Ráno jsem vstala a okolo 11 opět přišly bolesti, a tak jsme jeli.

Po prohlídce poslali přítele domů a mě na hekárnu. Bolesti jsem měla jen mírné, tak si říkám, že porod bude hračka. Okolo 4 jsem šla porodní sál, tam mi praskli vodu a už to začalo - TY PRAVÉ PORODNÍ BOLESTI. Přítel dojel a oba jsme se těšili, až konečně uvidíme našeho malého synáčka. Malému hrozně rychle bilo srdíčko, takže jsem nemohla ani do sprchy (no stejně bych tam asi nedošla :D).

Bolesti čím dál větší, po škrcení přítele a prosení o pomoc jsem se snažila vyžádat si tedy epidurál, který jsem kvůli svým problémům se zády raději odmítla. „Bohužel maminko, už je pozdě.“ Když přišel doktor se slovy „Kočičko, tak to vypadá na císařský řez, ještě chvilinku počkáme“, řekla jsem si, jen honem do toho.

Ale pak to přišlo, cítila jsem, že je to tady, že malý už se konečně tlačí ven. Když už to skoro bylo, stahy prostě přestaly a malý byl hlavičkou přesně na krajíčku. Už jsem si přestavoval klešťový porod, ale naštěstí se to nestalo. Při porodu jsem na chvíli i ztratila vědomí a v domnění, že je to můj přítel, jsem začala mladého pana doktora chytat za ruku. :D Stahy se konečně rozběhly a já konečně v 18:25 poprvé viděla svého malého miláčka. ♥ Byl celý fialový a vůbec neplakal. Hrozně jsem se polekala, ale nakonec se rozplakal. Když mi ho dali do náruče, byla jsem nejšťastnější na světě a byla jsem na sebe neskutečně pyšná, že jsem něco takového dokázala. A konečně vím, že opravdu každý vděčí své mamce za život, protože to je dřina.

Po hodinovém spánku na sále jsem byla převezena na pokoj, tam mi přivezli malého, abychom se spolu trošku pomazlili. To bylo tak nádherná, že už mě snad nic nádhernějšího nečeká (samozřejmě, že mě čeká - u druhého miminka). Bohužel nástřih hráze jsem měla hrozně zauzlovaný a týden jsem se nemohla postavit na nohy. Za to musím poděkovat mé mamince, že mi pomohla, a příteli.

Porod je bolestivá, hodně bolestivá věc, ale žádná jiná bolest se neskončí tak krásně jako stvořením nového života. ♥

Hodnotilo 13 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 3 inzeráty 25.10.13 10:58

Moc gratuluju ke krásnému chlapečkovi. Taky jsem po prvním porodu měla blbý nástřih a nemohla si pomalu celé šestinedělí sednout, ale u druhého porodu jenom dva stehy a za dva dny jsem seděla a běhala :-) Podle zavinovačky tipuju, že jsi rodila na Fifejdách? :)

 
vaplus
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 25.10.13 13:56

Poslední odstavec je svatá pravda! :hug:

 
MamuškaLuci
Kecalka 243 příspěvků 25.10.13 14:24

@Lucka ova ano ano Fifejdy :) @vaplus :hug:

 
nikina3
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 25.10.13 14:49

Ta věta „každý vděčí své mamce za život, protože to je dřina“ mi vehnala slzy do očí, krásně napsané :srdce:

 
MamuškaLuci
Kecalka 243 příspěvků 25.10.13 14:55

@nikina3 Děkuji moc :srdce:

 
Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 25.10.13 16:01

Krásný chlapeček, statečná maminka a hezký deníček :kytka: Přeji hodně radosti a zdraví :srdce:

 
IamSherlocked  25.10.13 21:15

Moc krásné!! Mě čeká v dubnu druhý porod a už se na něj celkem těším ;) a to jsem po tom prvním prohlašovala že už nikdy :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama