Jak se snažím já

Snažení

Dobrý den milé těhulky(vám závidím), snažilky(vás chápu) i nesnažilky(taky chápu). Je mi krásných 25 let a s manželem jsme se rozhodli mít miminko (no není to zas až taková pravda, mimi jsem chtěla já ,muž rezignoval na mé stesky), naivně jsme si mysleli, že to bude hned.

Mám totiž v okolí kamarádky,kde jedné stačilo po vysazení otřít se o trenky a byla v tom hned první měsíc, no a ta druhá to zvládla do 3 měsíců. Takže jsme na to s úsměvem na rtech skočili. První měsíc , kdy se nezdařilo, jsme přešli mávnutím ruky. Druhý jsem už trochu psychicky nezvládala,ale ten třetí to začalo. Vzala jsem si do hlavy, že něco děláme špatně. Jen by mě zajímalo, co.
Takže jsem zavedla pevný systém. Pravidelně co tři dny sex( to se manželovi líbilo), okolo ovulace co dva dny( to se mu líbilo ještě víc :-). Po každém tulení nohy nahoru a držet, držet mršky rychlé co nejdýl ve mně. To manžel pozoroval s pobaveným úsměvem, ale bez komentářů.
Pak jsem objevila někde na diskuzi měření BT. Tak že šup do toho. Každé ráno měřit ve stejnou dobu se mi stejně nepovedlo, tudíš mi vycházely nesmyslné teploty stylu, jednou jsem měla hluboké podchlazení neslučitelné s životem atd. Takže teploměr putoval zpět do zásuvky a nastoupilo zkoumání cervikálního hlenu. Jelikož jsme ale měli tak čilý sexuální život, tak jsem na něm stejně nic nepoznala, neb ze mě pořád vytýkalo něco úplně jiného:-)
Jelikož se ani pod stromečkem mé vysněné dvě// neukázaly a jako na potvoru jsem dostala MS na Nový rok a tudíš je budu mít po celý rok… rezignovala jsem.
Sexuji jak se mi zachce( což už se manželovi zas tak moc nelíbí), maximum co dělám je, že si vypočtu ovu a okolo ní si to pojistím.
Už se nestresuju z každého vypitého piva, ba naopak vyloženě si je vychutnávám . Taky se už necpu a nedělám miminku místo. Jo a obloukem se vyhýbám diskuzím, kde se probírají všechny znaky a příznaky možného těhu.
Shrnuto, jsem docela normální snažilka, která dospěla k názoru, že se až tak snažit nemusí.
Děkuji za pozornost, ktero jste mi věnovali a všem držím palečky. Těhulkám ať jim TO dobře dopadne no a nám snažilkám už konečně to malinké štěstíčko.

Hodnotilo 1 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 10.01.06 19:00

pěkně napsáno:) myslím, že to je ta správná cesta počít miminko-milovat se s chutí a ne z musu a moc na to nemyslet a nestresovat se. Nejlépe si ještě naplánovat nějakou lyžovačku, stavbu baráku či tak něco, myslet úplně na něco jiného a // budou hned:) hodně štěstí:)
Kristýna

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 10.01.06 19:05

Dočetla jsem s úsměvem…
Elhano, moc ti fandím, máš k tomu skvělej přístup :o)))) Prošla jsem si tím samým, až na to, že já začala později a skončili jsme na IVF, ale to je jiná kapitola…

Hodně štěstí do snažení nesnažení a pod stromečkem, když ne rovnou miminko, tak aspoň // :o))

Dadla

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.01.06 20:47

Elhano, moooc Ti fandím a držím palečky, aby se to co nejdřív povedlo.
Já jsem ke Tvému rozhodnutí - přestat se tak hlídat - dospěla po 2,5letém snažení a hned se to povedlo!

Moc držím palečky nejen Tobě, ale všem těhulkám, aby co nejdřív našly pořádně // na těhu testíku:-)

Radka a štěstíčko 9tt+6

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 11.01.06 22:07

Tak jsem se na dobrou noc ještě zasmála, moc pěkně napsané :-)

Nic si z toho nedělej, my jsme se u prvního mimča snažili 8měsíců a teď se nám pod stromeček zadařilo s druhým, po 6měsících! Ono se to dobře řekne, nemyslet na to, ale vím, že to nejde…Já na to myslela pokaždé. Ale sama vím, jak je to nepříjemné, pořád počítat, čekat, doufat a zase nic…takže ti přeju moc štěstí a brzy // !!!

Fifík+Tomík+fazolka

 
Elhana
Povídálka 21 příspěvků 13.01.06 10:48

Holky jsem ráda, že se Vám mé psaní líbí. Bylo to vůbec poprvé, co jsem se odvážila někam napsat. Jinak samozřejmě, že asi začnu hysterčit, jestli se to nepovede do toho tzv. běžného roku.Ale momentálně je mi dobře takhle. Ano určitě nejde na to nemyslet, nevěřím nikomu, kdo tvrdí, že na mimi přestal po určité době myslet, to prostě nejde, když ho tak moc chceme, že jo ?Dnes mám narozeniny, k tomu ovu, takže se s manželem opijem(proč ne) a hupsnem na to. A uvidíme:-)))
Kdyby něco dám vědět…

 
kativas
Stálice 60 příspěvků 13.01.06 11:12

Blíží se mi třicítka, takže jsem se manželem dohodli, že je čas splodit syna (mmch ..bude to holka). Z článků na internetu jsem věděla, že důležitá je psychyka a nemyslet na to.
Tímhle pravidlem jsem se řídila…a vyšlo to na poprvé.

Mám i kamarádku, která poprvé moc chtěla nedařilo se. Byli oba zdraví chodili na umělé oplodnění..Teď se rozhodli pro druhé. Věděli, že nespěchají…a ono se to povedlo na poprvé.

Takže to chce hlavně klid a pozitivní myšlení

..už jsem měla od doktora potvrzeno těhotenství, ale 2 čárky se na testu neobjevily. :-(

Katy + 30tt

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 13.01.06 12:16

ahoj,

ja uz ani neviem ako dlho sa snazime, snad cez 3 roky? tiez mam 25. raz na to kaslem raz stresujem. nyni ma cakaju dalsie vysetrenia v car. nuz tak to chodi at se nam to libi nebo ne ;o)

takze ti prajem to same co sebe
danka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.01.06 21:41

Elhana,
vše nej , nej k narozeninám, moc ti přeju, aby se ti splnil tvůj sen a nosila v bříšku vaše mimčo!
Je pravda, jak píšeš, že nejde na to nemyslet! Já byla vždy v poho, doufala , že se to povede (2× IVF a 1X KET) a nevyšlo, teda po KET jsem byla těhu, ale bohužel jen měsíc! Je to rok co jezdíme do centra a 2,5 roku co se snažíme a až teď mám pocit, že to na mě doléhá. Asi se to u každého vyvíjí jinak!

Hodně štěstí a pozitivní myšlenky! Kati

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 16.01.06 11:49

Ahoj holky, hlavně Elhanko, jsem na tom téměř podobně jako ty, i když to „bláznění“ mám ještě před sebou, zatím jsem celkem střízlivá a říkám si, že až to přijde, tak to přijde. Opravdu snažit se hodláme s manželem po příští MS (už zítra…), nepředpokládám, že by se mi to povedlo hned jako kamarádce, která metodou „dneska otěhotním“ už čeká druhé ksichťátko, ale pro jistotu jsem si na gyndě nechala předepsat kyselinu listovou, protože co kdyby náhodou… a já těch zelených potvor moc nepolykám…
Takže se přidávám (po roce znovu) do klubu snažilek a budu vám taky držet palce…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama