JARŇULKY 2005: AKO NEZOŠALIEŤ

Rodičovství

Ahojte ženy, matky, manželky. V tomto denníčku sa budem venovať výlučne nám tým nenápadným, ale nepostradateľným osobám v životoch našich detí, manželov, priateľov. Je to akési rozšírenie toho mojho predošlého denníka. Takže: Jasné, že si tu nechodíme len sťažovať, ale i tak tu stále do nemoty rozoberáme: ako na uplakané dieťa, čo robiť, keď má horúčku, keď sa rozčuľuje, keď nechce papkať. A čo robiť, keď nám manžel /priateľ/ nepomože, neporadí, keď nás naštve.

Takže milé dámy: Ako z toho všetkého nezošalieť? Ako na naše depky???
Lovím v myšlienkach a snáď vypotím aj pár správnych typov:

Po prvé: najlepším liekom je dobrý pokec s priateľkou. Je tak? Každá to poznáme. Kamoška povie pár tých správnych slov, priateľsky pobúcha po rameni. V najhoršom prípade si s nami vypije aspoň tu kávu.

Po druhé: poriadne sa vyrevať - vyplakať, niekde v kúte, samozrejme. Sme predsa silné, neporaziteľné osoby, tak nech si netrhneme ostudu pred celou rodinou.

Po tretie: niečim dobre tresnúť. Ponúka sa hneď pár skvelých možností: tanier, hrnček, váza, dvere, stolička.......ale pozor - tak isto treba nenápadne a potom sa vyhovoriť na vietor, nešikovné dieťa a podobne.....

Po štvrté: nákupy - to už sme tu raz riešily. Ale taká krásna kabelka, alebo topánky.......to sa vždy hodí, no nie? Odvážnejšie z nás možu samozrejme pokračovať pri kúpe auta, chaty…

Po piate: dostávame sa k našej obľúbenej činnosti - KINOOOOOOO! Taký dobrý slaďák s babami s emimina a s popcornom v jednej a colou v druhej ruke - to je fakt balzám na dušu. Kto pozná - dá mi za pravdu, kto nie - chyba - treba vyskúšať!!!!! /ďalší termín dáme vedieť, už sa niečo chystá/.

Po šieste: bazén. Teraz vážne - nežartujem. Mne pomohol fakt veľa ráz. Jednoducho zo seba vyplávate všetku zlosť a zlú náladu - doporučujem Praha Letňany - ten tobogán tam vás tak odzbrojí, že si v tej tmavej rúre /diere/ aj zakričíte - som živým príkladom.

Po siedme: pedikúra, manikúra, masáž /priznám sa - tú som ešte neskúšala/. Ale už pri samotnej predstave sa rozplývam a meknem. Aaaaaach!

Po osme: dobrá kniha. Tu však musím upozorniť, že po jej odložení zistíte, že depka vobec nie je fuč, ba čo viac - ešte máte v hlave o depku viac - tú hlavnej hrdinky.

Po deviate: odcestovať. Jednoducho sa zbaliť na pár dní, deti nechať tomu bezchybnému mužovi, čo s vami býva a vyraziť niekde ku známym, k sestre a podobne. Odporúčam pribaliť jedny neodolateľné šaty - človek nikdy nevie...........

Po desiate: a myslím - že toto je naprosto najistejšie k zbavení sa veškerých depresií a šialených myšlienok - zájsť sem k nám na emimino a vypísať sa z toho. Mám pravdu?

Takže nech žije internet - skvelý to vynález a vzdávam hold všetkým nám - skvelým maminám!!!!!

Pa a pusu Eva

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 28.08.06 18:12

První a jdu číst

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 28.08.06 18:14

že by první?
dík za tipy, šílím každodenne..:-)  

Klaris

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 28.08.06 18:14

potvora jedna, všude vleze ..:-)))))))  

Klaris

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 28.08.06 18:16

tedy Dana, kdybyste to nepochopily :-))
buu a já chtěla tolik být první, to se dělá těhuli s depresí ? :-)  

K.  

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 28.08.06 18:19

Evi,skvělý deníček.
Vy víte,že stejně zpravidla praktikuji bod 10.Vypíšu se vám.Vždycky si říkám,že to rozchodím a vždycky zjistím,že to nejde.

Já jsem se v neděli po naší zatím poslední výměně názorů dokonce nedokázala ani vyřvat bokem.Ale sedla jsem uprostřed předsíně,seděla a řvala jak kráva.Takový hysterák už jsem dobrých pár let neměla.A hádka byla kvůli Mirdovi:-((

Kluci se mi zatím nevrátili,doufám,že nezabloudili..-).A Vojtulka spí.Jsem zvědavá kdy půjde v noci.
Dom opět brakjgl a já sedím u PC.Zas to budu dohánět večer.

Zatím pa

Dana a Vojtulínek

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 28.08.06 18:21

Klaris,ty naše depresivní těhulko,co tě trápí??
Já tě nechtěla rozesmutnit:-(

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 28.08.06 18:29

to co posledně - tedy nic a všechno..Vlastně je všecko OK, manža hodnej, Bianka většinou taky, mimi ukázkově kope, břicho roste, rodiče jezdí pomáhat, sousedi se starají..a stejně je mi furt jaksi na nic, nic mě nebaví, všecko mě štve, připadám si taková nějaká - jak to pojmenovat - vyhořelá, měla bych se těšit na mimi (ale jó těším se..) ale taky přemýšlím kdy už mi konečně přestane být zle jestli vůbec..A pak taky jak to zvládnu..Minule byl muž nezaměstnaný a se mnou doma.A i tak jsem byla kolikrát pěkne v pr..i .A teď to budu mít ještě duo a s mužovou dovolenou to moc nevidím..
No prostě se třepu dopředu co bude, i když vím,že to nemá smysl.
A nemám si komu jinému postěžovat než vám a i tak je mi to trapné tu furt fňukat, vždyť mi vvlastně nic není. Proto ani moc nepíšu, bylo by to furt o tom stejném..

Klaris

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 28.08.06 18:35

Klárko,to přejde.
Já byla při Vojtíkovi přejetá mrazem první půlku těhu a taky jsem nevěděla proč.Prostě hormony jsou sfina.

Zatím to vypadá,že si zajedem některý den do Bystřice.Plánuju to jako výlet vláčkem a šup do Venduly na zájusek:-)).A já trochu povzpomínat kde jsem jezdila do školůy.Nechceš se přidat?

d

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24746 příspěvků 28.08.06 19:47

Ahoj v novém,
díky Skorolan, trefila jsi se. U mě v takovém případě zabírá sežrat něco hodně, hodně sladkého. Zrovna včera jsem měla náladu pod psa, spravila to jedna Margotka. Jasně nebylo to tak nejhorší, ale měla jsem zlost skoro na celej svět.    Štval mě jen manža a synátor. Lib. totiž rostou trojky dole, je ukňouranej a ubrečenej. Vím nemůže za to, ale už jsem toho měla plný zuby. Tak jsem ho v šest vykoupala a po sedmý už spal. Obvykle chodí až po osmé. A dnes šel taky dřív, sám a dobrovolně. Jo a ráno vstával až po půl osmý, to jsem vůbec nečekal.
O víkendu jsme byli na oslavě 50tin. Nejvíc se líbilo Lib. Nacpal se všemi zakázanými potravinami, slaný tyčky, Mattonka, řízek. A při večeři si vůbec nemusel hrát jako obvykle. Pusu měl pořád dokořán a řízek /byl kuřecí/ do něho padal jako nic.
Dotaz jaký dáváte jogurty kromě bílých a bio? Myslím nějaký ochucený, Lib. mi ty bio už moc nechce.
Pavčo můžeš mi sem hodit odkaz na tu podložku na malování vodou? Ráda bych se na to mrkla, díky.
Marťa+Liborek

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 28.08.06 19:50

Třetí a mám přečteno :-)  

Evi - sqělý deníček, přesně jsi to vystihla, na mě teda bazén nepomáhá, ale dřív, než jsem byla těhu, resp. mamina, tak jsem sedla na kolo a jela to vyšlapat, jó kde jsou ty časy … ono totiž plvání kolo ajiné vyžaduje hlídání pro Anetku a když je depka tak obvykle není ani nikdo, kdo by pohlídal  

já bych přidala ještě za 11: jít se z toho pořádně, nerušeně a dlouze vyspat, to zabírá v 50% a to z toho důvodu, že depka chodí spolu s únavou.  

Dani - no co, tak ses vyřvala v předsíni, jen ať vidí, že je toho na tebe moc … a neboj ono to bude zas dobrý a ještě 100× líp    Klaris - ale no tááák, klidně nám tu fňukej, když budeš mít náladu, až toho budeme mít dost, tak ti dáme vědět ;-) Pozdravuj malou i pupíka  

Sandra

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 28.08.06 19:51

No dobře, tak čtvrtá bramborová :-))) S.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 28.08.06 19:54

Mavo - Anetka miluje bílou Hollandii, takže nemám důvod dávat jiný, ale už ochutnala u tchýně Floriána a taky ještě jeden český ovocný, nevim už jméno … padá do ní všechno, takže asi nejsme ty praví na porady :-) S.

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 28.08.06 20:35

Mavo,chtěůa jsem ti dát odkaz na tu podložku,taky o ní přemýšlím,ale bohužel mi nejdou vkládat odkazy:-(
Ale našla jsem ji na www.broucci.cz v sekci Znáte z TV a podsekce Hitovky.Tam je na první straně asi uprostřed.

Tak kluci přijeli skoro v sedm.Přivezli pět kukuřic.Našli dvě bedle a ty Roman nechal známým páč se mu nelíbili:-)).Stavili se ve Fryštáku na Pizzu.Mirda byl spokojený tatínek už míň.Ale aspoň něco udělal pro dítě.

Ještě peru pračku.Mirda měl na sobě posledníčistý gatě,tak aby měl v čem chodit.Ale zašpinil mně maskáče od borůvek.Tak doufám,že to pustí.

Sandři,nerada se sypu před chlapem.Nechcu ukazovat jak mně umí srazit,ale to prostě nešlo.Tal strašně jsem naposledy brečela před osmi rokama po potratu:-(((.
Ale snad si uvědomil,že se tentokrát seknul.Taky jsem mu dneska na téma „holčička“řekla,že další dítě už s ním nebude.

Už se dneska fakt loučím.

Dobrou noc

Dana

 
pavča1
Kecalka 300 příspěvků 28.08.06 20:57

Ahojky,
tak před chvilkou odjela návštěva, dítě už snad usíná v postýlce, manža kouká na telku, tak je konečně trocha klidu na net.

Evi - bezvadný deníček, budu se jím řídit, až na mě zase nějaká depka vleze. Mně ještě docela pomáhá, když mě manža nas…, že se pustím do úklidu, pak mám dobrý pocit, že sem teda něco udělala a depréze je pryč.

Marťo - objednávala jsem jí z http:/svethra­cek.cz na googlu, seznam mi to nějak nechtěl najít. Je to na té hlavní stránce po levé straně pod nejprodávanější hračky, tak snad jsem to napsala dobře. Jo a jmenuje se Aqua Doodle.
A k jogurtům, Barbucha taky zatím baští  bílé jogurty, ale občas se s ní rozdělím o Florijána, moc mi ten jogurt chutná a jí taky. Jiné jsem jí zatím nedávala, takže taky moc neporadím.

Klaris - jsi bezvadná maminka a máš můj obdiv a stejně tak i ostatní těhulky a maminky co už máte tak brzy druhé miminko. Já si to neumím představit.

Tak hezký večer, dneska to zabalím brzy, včera jsem to nějak přepískla a ráno to bylo docela krušný.
Dobrou noc
Pavlína

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 28.08.06 21:03

Zdravím Klaris  

hele myslím že je to přelomová depka… já to měla s michalem okolo 20 a ted taky okolo 20 tt… zajímavý že:o)))  byla jsem na tom krom těch nevolností stejně jak ty…  ¨Zakopanýho psa jsem nevyřešila… prostě jsem si řekla že se s tím stejně nedá nic dělat a upnula jsem se k tomu, že se strašně těším až bude mimi 6 měsíců:o)))))  - no a za toho půl roku, kdy to bude zřejmě nejšílenější si plánuju že hezky zhubnu:o)
Ad vztekání… se máte že vám to prcci dělají doma… Michal je doma zlatej a předvádí to venku…  když už je unavenej… dnes jsme se šourali okolo půl sedmé domů a dítě si náhle vzpomnělo že jdeme okolo stadionu, ktde j príma hospoda s obr píškoviště a erárníma hračkama - zejména bagrama, traktorama atd…  slibovala jsem horydoly ale běsnící stvůrečka se nedala uklidnit… naštěstí jsme potkali strejdu, kterýmu jsem ho chtěla jako předat.. tak přestal řvát a soustředil se na to abych neutekla…
včera večer jsme jeli taky se sirénou a mohutnejma vzlykama…
Ještě že nejsem na rizikáči, páč ho stejně furt tahám (v kočárku se záchvaty násobí asi tak desíti)  a to by mě asi jeblo…
až ted doceňuju výhody oplocených zahrad…  

no nic počkám až ho to přejde… nejsu žádný vořezávátko aby měl co si zamane…  

tak pá  

M+M+M

 
skrolan
Extra třída :D 12299 příspěvků 28.08.06 21:21

Ahoj maminy.  

Super ďalšie typy od vás - ako na depku, takže pridávam do zoznamu:

  • zožrať nejaku dobrú mlsandu
  • jazda na kole
  • dať si šlofíka /vyspať sa z toho/ - to u mňa ovšem vobec nezabera - keď som rozčúlená a nasratá  nezaspím.
  • vyzúriť sa pri upratovaní - no fuj - ktorá ste to navrhla? hihihi
 

Inak čo sa týka jogurtov: u nás vedie stále aktívia biela - pridávam presnidavku.  

Klaris - určite bude zasa lepšie. Stále to trvať nemože. Vypni. Urob nejakú totálnu hovadinu, nejaký poriadny úlet.  Možno treba fakt len trošku adrenalínu. No ale v tvojom tehu stave...........a, uz to mám, čo takto vyhliadkový let? To je dosť adrenalinové pre tehulu, čo?Možno by to zabralo, aj za cenu pozvracania sa. Hm?  

Dani - sme len ľudia, takže si z toho nič nerob.
Každopádne všetkým len dobrú náladu a čo najmenej depresií.  

Príjmame ďalšie návrhy ako na ňu!!! Sem s nimi.  

Dobrú noc.
Eva a Kubík          

 
pavča1
Kecalka 300 příspěvků 28.08.06 21:34

Jé ještě jsem nakoukla do předchozího deníčku, tak ještě krátce.

Irias - jmenuji se Pavlína, je mi 27, bydlíme v Jihlavě. Máme holčičku Barborku, narodila se 29.4.2005.....no jo zítra už jí bude 16 měsíců, ježíš, to to letí. Vtírla jsem se asi před týdnem a jste tu bezvadně zajetá parta.
Tak ještě jednou dobrou noc
Pavlína

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 28.08.06 21:39

ahojky e-maminy :-))  

nemám přečtený ani deníček, ani komentáře… Telecom nás na 5 dní vyřadil z provozu jak s pevnou linkou, tak i s netem a nahodili to teprve před chvílí… Tak jen pár postřehů…  

Byli jsme na roční a půl poradně - Sandro, do tabulky - 86 cm a 13,5 kg (doufám, že nás aspoň někdo předhoní, ať nejsme nejtlustší, ale asi na to aspirujeme, co?), hlava 48 cm, zubů 14 a další 2 se klubou už měsíc. Asi nejhůř mluvíme, Ondra říká POUZE!!! 7 slov!!!!, ani o jedno víc. Prý je zlomová hranice 2 roky, jinak nás požene na logopedii. Ach jo! Dobrý to je ale s ORL, shodly jsme se dr., že tam ani na kontrolu nepůjdeme, takže to trhání mandlí zatím nehrozí, to se mi trochu ulevilo. Dostal pigáro, 3 dny pořád brečel, ale bez horeček, a už je ok.  

Sandro, opožděně vše nej k svátku. S odvozem na Vysočinu to neva, buď to vymyslíme jinak (buď Krista nebo bych poprosila Solcku - co?, zatím to vypadá v pohodě), ale horší to je s penězma a termínem, objednáváme teď ty skříně a jsou šíleně drahý a navíc to vypadá na říjen, tak nevím… a budu vědět asi až těsně před tím :-(( Ale jestli to nevyjde, tak mě to bude šíleně mrzet.  

Skrolan a Máťo, kino bylo super super super. Musíme brzy zopakovat, už se těším na tu Sandru Bullock :-)) A Máťa má obr pochvalu za účast!!!  

Julko, myslím, žes to byla ty, kdo sháněl obrázky Medvídka Pú? Viděla jsem je teď v Asku, pěkný, všechny možný rozměry, ceny od 300 do 1000 a výběr velký.  

Na srazík tento týden asi nedorazím, pořád lítáme po těch skříních, už aby byly hotové!  

Tak končím… si vás skopčím a dočtu a snad o víkendu se ozvu.  

Mějte se krásně
páček Hajdula

 
MaKacka
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 28.08.06 23:01

Ahoj holčiny,

po delší odmlce vás zdravím! Vynechala jsem jeden deníček, tak nevím o co běží a kráčí a příspěvky rozhodně dočítat nebudu, to bych tu byla do rána…

Jen jsem postřehla nějakou novou tvář, též s Baruškou, tak tě vítám mezi námi :-)

K deníčku: u mě platí bod jedna (občas večer utíkám na kafe s kámoškou) a spojuju s dalším bodem - s nákupy.  Doslova nejdřív všechno zkoupíme a pak to navršíme dobou kávou :-)
Pak relax u knížky a nějaký tý činnosti co dělá za vás někdo jiný a vy pak po ní krásníte :-))

Momentální čas u nás: dnes očkování, které bylo odloženo z července kvůli neštovicím (které jsme stejně nakonec nedostali). Docela to zvládla, jsem zvědavá na reakci. Raději bych teda néé! V sobotu jedem do Chorvatska… Jinak dítko zváženo na deset a půl kila a přeměřeno na necelých 80 cm. Zubů +- dobrý, 13 celkem…zatím.  Na 1,5 roční prohlídku jdem koncem října po Vysočině…
Tím přecházím dál…
teď jedu na týden do toho Chorvatska, pak cca 14-14 dní doma a pak snad nějaký Last minute a pravděpodobně snad stihnu Vysočinu. Takže Borůfko - jo :-)

Vložila jsem nějaký fota do alba a spešl pro Sandru teď ještě vložím ty ušitý batikovaný šaty :-))

Zítra asi sraz nestihnu, jdu k zubaři!

Se mějte, snad je to vše

MaKačka s Baruškou 17,5m

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 29.08.06 08:39

Ahojky holky,

Evi super deníček,mi pomáhá zanechat dítko doma muži a jet buď za a)nakupovat nebo za b)na nějaké drinky na Stodolní :-)

Včera tady byl švagr s manželkou,kámoška s dětma a dorazila i tchýně.Malý byl u vytržení a pak usnul i když tady všichni byli-položila jsem ho do postýlky,vrazila do ruky čaj a odešla.Ani nepípnula spal.
Tchýňka a švagr mě lanařili na Stodolní ale mi se tentokrát f akt nechtělo-i tak jsem šla spát v 01,30h.Naštěstí Štěpík spal až do 8h.Jinak bych asi nefungovala :-D

Klaris-hormony jsou sviňky tak mysli na to že bude brzy líp.Zažila jsem si nervy a depky v šestinedělí a nerada na to dodnes vzpomínám-místo abych se radovala z krásného,zdravého mimča,jsem bulela!

Dneska je tu teda hnusně,vůbec netuším co budeme dělat :-O

No určo začneme kafíčkem,jdu na to.....G.

 
solcka
Kecalka 243 příspěvků 29.08.06 10:04

Ahojky,  

píšu opět v rychlosti. Stihla jsem přečíst poslední deníček. Je super. Asi si ho budu muset vytisknout a dát na lednici.  

Chtěla jsem jen říct, že na vás myslim a nezapomněla jsem na vás. Dneska odjíždíme do podkérkonoší, takže do konce týdne nebudu vůbec napříjmu. Bojím se, že až se vrátím, tak zas nebudu stíhat číst.  

Děkuji za tel. na toxikologii.  

Klaris: hormony jsou sviňa. Mohla bych o tom psát romány. Vydrž, určitě bude líp.  

Hajdulo: na Vysočinu s tebou budu počítat.
Jen doufám, že nám to taky vyjde. Manžel zatím bojuje v práci. Už podal přihlášku do interního výběrového řízení. Jsem zvědavá, jak dopadne. Pokud nám vezmou služební auto, které můžem používat i k soukromým účelům, tak jsme v pr…, protože favorit, jako rodinný auto prostě nestačí. Navíc už má skoro odslouženo a mám ho jen na popojížďky.  

Tak jsem si stihla i trochu postěžovat. Už musím vyrážet. Jedu k našim pro Ondru a hurá do světa.  

Mějte se hezky. Petra  

 
MataP
Závislačka 2619 příspěvků 29.08.06 10:35

Ahojky,  

Evi super denicek. Me nejvic pomaha se zavrit v kuchyni a skladat puzzle nebo neco tvorit, obrazky na okna, vcera jsem cely den prubezne skladala Origami, Roderick uz dve noci po sobe prudi, takze mi budi i Frederiku  :-(  Pred chvilkou mi volala reditelka MS kam ma Roderick ted nastoupit, ze nestihnou dodelat tu cast, kde maji byt nejmensi detia je tam kuchyne, takze tyden bude fungovat jen odd vetsich deti a jidlo s bude vozit. Tak jsem souhlasila, ze nastoupime o tyden pozdeji. Bude to lepsi pro vsechny, Roderick nebude zabirat misto potrebnejsim a pak pujde uz rovnou do SVE tridy ke SVE pi ucitelce :-)  

Se srazikem dneska nevim, je tam dost skarede a mame po pul pate poradnu se Frederikou, takze bych se tam jen mihla… Uvidim, jak deti po o vytuhnou :-)  

Hezky den  

Mata  

 
skrolan
Extra třída :D 12299 příspěvků 29.08.06 10:49

Ahoj vsem.  

Teeeeda, tam je priiiserne hnusne. Byli jsme ted venku. Koupit mlicko, cajik , nejake ovoce a fakt des - bes , skoro nas odfouklo.
Myslela jsem, ze vas vyzpovidam, kdeze to na te Letne ten srazik je a snad bych to nasla a prisla, ale kdyz je tak hnusne, tak fakt nevim.  

Mato - tak Roderika ceka veeeelka zmena. Ale urcite se mu tam bude libit a myslim, zes to vyresila dobre. Radsi at jde rovnou ke sve ucitelce a do sve tridy. Jeeeee, ja mu taaak zavidim. Ted jsou ty skolky taaak barevne a vesele. Ne jako za nasich casu, co? Vzpominate holky?  

Eva

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 29.08.06 10:50

Dobré ráno,

v noci pršelo a já jsem včera nechala u kámošky na balkoně prádlo.Takže suším znova:-((

Ale snad se vyčasí.Pěkný den

Dana

 
pavča1
Kecalka 300 příspěvků 29.08.06 11:03

Ahojky,

no to počasí je fakt hrůůůůza, chystáme se do města koupit našemu lohníkovi zásobu pití. No třeba se to vyčasí, v dálce už začíná trošičku vykukovat sluníčko.
Tak všem hezký den.

Pavlína

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 29.08.06 11:38

Ahojky,

taky hlásím ošklivý počasí až hrůza - vítra a zima a sluníčko v nedohlednu :-/ ještě nevim, co s tím srazíkem, přijde teda někdo bo ne?

Máťo - to víš, že je lepší, když nastoupí do SVÝ třídy a to pruzení v noci - to je že nemůže spát nebo proč?

Kačko - ty máš novu barvu na hlavě? nebo to je někdo jiný na tý fotce s Barů? Ty šaty se ti moc povedly, já teď dlouho už nic netvořila, nějak neni síla. Ale je pravda, že tyhle aktivity mi taky zabírají na depky, zvlášť když udělám něco pěknýho pro sebe.

Dani - já to asi tušila a tak jsem včera sundala ještě mokrý prádlo a dala na sušák v koupelně, ale schne to v tomhle počasí strášně pomalu a my máme ke všemu ještě rozbitý větrák

Solcko - snad vám autíčko zůstane a uvidíme se na Vysočine. Penízky už pomalu dávám stranou (už mám celých 500,–) :-)))

Gabčo - já jít spát tak poudě, tak celý den nefunguju, ale máš super tchýňu se švagrem, že tě tak lanaří

Hajdulo - doufám, že to vyjde a budou skříně i Vysočina. Z nemluvícího Ondráše si nic nedělej, však on se ještě rozkecá až toho budeš mít plnou hlavu, neboj. Jo a Telecom jsou hajzli vím o čem mluvim :-/ Míry doplnim až dorazim domů.
Jak jsem tu v srpnu nějakou dobu nebyla, tak nevim, kdo všechno mi ty míry už posílal, takže asi za nějakou domu napíšu, od koho je mám a koho prosím o doplnění, mějte se mnou trpělivost, nejjistější je posílat mi to SZ.

A ještě dotaz - myslíte, že můžu přidat do tabulky taky Pavču? Já bych byla pro :-) a Tyndu až se vrátí z dovolenkování …

Sandra

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 29.08.06 11:57

ahojky,
Skorolan, mooooc pěknej deníček a opět jsi mě potěšila.....umíš prostě psát…hihi
Většina bodů mi zabírá taky, nejlepší je prostě se vykecat…ale nejde to tady…holky uvědomujete si že je to veřejné forum a že si to může přečíst takřka kdokoliv??? jsou to naše osobní věci…a ti co si tady stěžujou třeba na manžu......napadlo vás co když si to přečte??? .....že ho to může hodně ranit? nebo že to může vést k další hádce, jakože proč naše soukromé věci zná půlka Prahy atd.....tzn. až já budu mít příště depku nebo vtek na chlapa tak to určitě nebudu filtrovat tady.....the end.....  

ted k našemu malímu Ríšulkovi…je poslední dobou zlatíčko nejzlatíčkova­tější.....mám pocit že ho mám čím dál víc ráda a to sem si myslela že to už víc ani nejde…i když se mi v noci budí a fnuká kuli zubům a občas se mi někde vztekne......jéžiš holky já měla dneska v noci táááák šílenej sen, že sem se z toho nemohla vůbec vzpamatovat..­...fuj......a­ni to sem nebudu psát…určitě si dokážete představit jak hnusnej sen o mým malím chlapečkovi to musel bejt.....  

ha Gabčo už vím kdo mi vyfoukne vždycky bezva věci z MMB.....hihi…nééé už mám co sem potřebovala, ale vždycky mě dokáže naštvat když mi někdo vyfoukne nádhernou kombinézku o sekundy nebo tááákkk.....o­teplováčky i bundička sou super…Štěpík bude fešákk…jo a doufám že to bez netu zvládneš…nám tady budeš chybět…  

Dani jo, asi máš pravdu…srazík bude lepší až o týden později.....TAKŽE BRNĚNSKEJ SRAZÍK BUDE 19.9.2006 V 15:00 V LUŽÁNKÁCH U PÍSKOVIŠTĚ……TEDA JESTLI NĚKDO PŘÍJDETE…  

Písklátko, tak to je fajn, že Matýsek už bude mít pindíka ok…taky se tak trošku bojím co zjístíme u Dr. mi…nenechá si na to šáhnout a tak se s ním o to nechci prát…  

SAndři…prej vylít psí misku a projít se v tom v ponožkách…Anetka mi silně připomíná Ríšu..,…ale ten strká nožičku rovnou v bačkůrce do plné psí misky s vodou…:o)))…takže jeho nový bačkůrky už se několikrát sušili v troubě aby to bylo rychle suchý a nechodil mi tady bosky…od té doby co sem měla zánět močáku tak nechodím bosá doma ani já a to sem papuče na doma nikdy nechtěla.....hmmmm tak už je mám…  

Pavčo, tak Barča je taky tyranka pejsků??? Ríša též…snaží se ze Sindy udělat koníčka.....jenže naše Sindy je Jezevčík.....tož tak…a nedávno sme měli štěnátka a tos nezažila jakou měli spartanskou výchovu od toho našeho prevítka…ještě že už sou v klidu někde u starších lidí…páč sme se mu snažili a snažíme se vysvětlovat že pejsek je MALÁ.....ale jak píšeš.....nepomáhá…  

Lujo, téééda Krištůfek je teda podle tý váhy fakt cvalík…musí mít úžasný stehýnka…miluju naducaný miminkovský stehýnka.....su úchylná co…:o)))…ale když vono je to tááák rozkošný.....  

holky co se jedete dovolenkovat přeju at si to užijete co nejvíc apak podat podrobný hlášení.....  

no nic…páááá
L+R

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 29.08.06 11:59

SAndří.....že se ptáš…Pavča a Tynda už sou naše né???

 
iv-ka
Kelišová 5165 příspěvků 29.08.06 12:02

ahoj v novém:)
skrolan, ty jsi šikula!!!! nový deníček a opět ve slovenštině, mmmm to si libuju:)) Na depky mě zabírá pokaždé něco jiného - podle druhu. Pokud se pohádám s RAdkem, tak neusnu, ale nejlepší je to ve dne - to potom dokonce uklidím, to se vyzuřím:) no v poslední době se moc nehádáme, tak je tu furt bordel:) Jinak z toho, jak si furt něco dávám dobrýho na depky ze školy že nestíhám vznikla moje tlustá depka.. a tak dále, znáte to.  

Sandro, myslím že klidně můžeš nové tváře přidat do tabulky:)
my jdem na 1a1/2 letou prohlídku 14.9. tak pak se ozvu. Budem mít sice zpoždění no ale co se dá dělat.
NA chalupě bylo super, grilovačka, na oběd smažené praváky (přinesli z lesa plný stůl, to jsem viděla zatím jen v TV) - MŇAM, ale dala jsem je se salátem, takže rozhodě to bylo zdravé:)))
Klaris, myslím že první 3 m budou trošku krize, ale sama vidíš, jak to rychle běží s Biankou, dřív nebo později se to srovná a pak zase si budou spolu hrát, jak budou mít k sobě blízko.. no bude to asi záhul, ale myslím že to zvládneš:)))
musím končit,  

ahoj iv-ka a Lukin včera 18m  

jooo a Hajdulo - Lukin taky nemluví, můj dr. je naštěstí rozumnej a řekl, že někteří kluci nemluví třeba do 3 let.. tak se vyprdni co mluví ostatní, hoď se do klidu a užívej si to - jak to začne naplno, tak nás bude bolet hlava:)))

 
MataP
Závislačka 2619 příspěvků 29.08.06 12:04

Sandro, to jako ze na vcerejske se za noc trikrat probudil s hysterak a nesel utisit, musel s nim spat Michal na te jeho pidi postylce a reegulerne ho uspavat zpivanim.. Na dnesek si zase pr zmenu prelezl k nam, vzal si sebou i svuj polstar a perinu, uz bez nich ani nechodi, Lezel mezi nami  a ne aby spal. Ne, porad me onufaval, osahaval, lezl mi po hlave, stouchal do me… trvalo to snad pul hodiny, mezitim jsem trikrat kojila :-( Naknec Frederika musela vypit dve prsa a dovykecat se v postylce a Rodericka jsem vykazala na tvrdo do jeho. Pak spal az do deviti… Asi ho dneska nedam spat po o…  

M. 

 
iv-ka
Kelišová 5165 příspěvků 29.08.06 12:05

jo Lidu, my dorazíme:)
akorát to ještě prosím připomeň jsem skleróza.
iv-ka a Lukin

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 29.08.06 12:42

Konečně jsem se doplácala k fotkám a nějaké jsou v Jarňulkách na emimi.Gabka

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 29.08.06 15:02

Ahojte v novém:)

Evi, deníček je super. Bezva nápad a fakt trefně vystiženo. u mně funguje také kombinace věcí. Nákupy, vykecat se kámošce, zuřivý úklid, vybrečet se a tak podobně. Je fakt, že nechat se hýčkat za manželovy peníze sexy masérem by taky nemuselo být špatné. Zkusím co nejdřív:)))

Dnes už mám lepší náladu. Včera mě z depky vytáhla Iv-ka po telefonu, takže díky, Yvonko:) Jsem totiž zase nemocná. Pro změnu opět angína a další antibiotika. Už mě z toho jebne. Teda pardon, ale fakt jsem si musela ulevit. Takovou dobu jsem se držela zdravá a teď tohle.

Včera jsem Lei pochválila přes ICQ Bertíka, že už 3 dny spí celou noc a bez dudlíku a pouze ve své postýlce a ruptyboty, dneska v půl jedné řev a musel ke mně a zůstal tam až do rána. Vzhledem k tomu, že táta chytil tu angínu o den dřív něž já, máme teď oddělené ložnice, takže se tam mohl rozvalovat. Obávám se, že chytá nějaké nachlazení. Začíná pokašlávat, posmrkovat a myslím, že v noci ho budila právě rýma a plný nos. Takže jsem fakt happy, že budeme nemocní všichni 3. Naštěstí si ho mamka vzala včera poo a dnes taky. Bohužel ve dvě ještě nespal, takže už asi ani nebude, ale co. Aspoň půjde dřív večer a já stihnu Ordinaci od začátku.

Omlouvám se, že nebudu reagovat na komentáře, ale utkvěla mi jen Makačka, že se chystá na dvě dovči. holka, užij si to! A Klaris s depinou. Bude líp, pořád si to opakuj a mysli na ty děti v Africe, jak mají hlad a nemají co na sebe a tak:)

Zatím čau. Sice máme oba stejnou angínu, ale scénář je takový, že Jarda se válí od rána do večera u DVD a já lítám kolem domácnosti. Kupříkladu dnes jsem si poprvé sedla až teď. Tož tak se má angína pořádně vyležet:)

papa Julie a Bertík, t.č. u babi.

 
LUJA
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 29.08.06 15:05

ahoj,
tak dnes v 11:43 se Monice narodil syn Filipek. ma 50cm a 3380g.
moc gratulujeme a prejeme jen to krasne do zivota
Lucka a 2K

 
MataP
Závislačka 2619 příspěvků 29.08.06 15:12

Moniko, velika gratulace k Filipkovi !!! A prej ze az v pulce zari ;-) Hezky si to psolu uzivejte!
 Mata

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 29.08.06 15:12

Gabko, ty fotky z Dinoparku jsou super a Makačce to s Bájou taky moc sluší . Jste duhové víly:)
Dala jsem tam Bertíka se Štěpánkem u Gabky a pak taky ještě fotky z Lužánek, tak koukněte, kdo jste tam ještě nebyl.

j.

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 29.08.06 15:14

Mončo a Filípku, gratulujeme k dnešnímu výkonu. Přejeme jen to nej celé rodince!

j+b

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 29.08.06 15:57

Mončo a Filípku, obr velká gratulace, hodně zdraví štěstí a lásky.....

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 29.08.06 15:58

Jinak Juli, nedá mi to abych nereagovala na váš scénář při angíně…jak myslíš že je to u nás…mi ženský prostě odskáčeme všechno.....

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 29.08.06 16:51

Monči oooobr gartulece k chlapákovi :) Hlavně ať jste zdraví a vše zvládáte na 1*
 GaŠ

 
skrolan
Extra třída :D 12299 příspěvků 29.08.06 18:55

OOOOOObr gratulace Monice a Filipkovi. hahaha - jsi to necekala - takhle rychle - no bude to kluk sikovnej.
Hodne zdravicka a stesticka!!!!!  

Holky - s tim mluvenim - kliiiiiiiid. Akorat ted jsme se poradne nasmali, jak tu byla u nas segra a vypravela - ze Mirek - jeji manzel - zacal mluvit az ve ctyrech letech. Pry si do te doby vystacil s tremi slovy: luhli - prší, jahjo - maso, ihi ihi - čúrat.
No rechtali jsme se na tom celej vecer a jeste rano - hnedka potom, co Mirek zahlasil :  „Tuhle noc celou luhlilo“. No je to komik. A ted je z neho inzenyr a fakt dobrej ve svem oboru. Takze, klid, nic jim neuteceeeeeee.  

Julko - hlavne, at jste rychle zdravi a v pohode. Tuky-tuky-tuky - ale anginu jsem snad jeste ani nemela, musi to byt des-bes.  

Jinak - Borufkooooo - dneska jsem na Palmovce videla na jednom kramku napis: Krejčovství u Borůfky. hihihi. Hnedka jsem si na tebe vzpomela. Jak se mate?  

A uz nevim co jsem chtela, tak zase pozdeji.  

papa
Eva

 
skrolan
Extra třída :D 12299 příspěvků 29.08.06 18:56

Jo a Iriaaaaaas, dost bylo odpocinku - piiiiiiiis!
 Eva

 
pavča1
Kecalka 300 příspěvků 29.08.06 20:16

Ahojky, tak ještě píšu než začne večerní program,
a ještě jednou moc děkuju za hezké přijetí od vás všech.

Připojuju se ke gratulaci Monice k Filípkovi a přejeme hoooodně moc zdraví a štěstí.

Liduško - tak to jsme na tom podobně, akorát my máme pudla hudla Pepana, kterej už je pořádně zarostlej a potřeboval by ke kadeřnici.

Dneska byl den, Barča byla protivná už od rána a završila to večerním obr řevem. Tak toho mám za celý den plný zuby, teď už snad chrní, no hlavně že je klid.
Tak si jdu načnout něco dobrýho na nervíky a sledovat Ordinaci.
Hezký večer všem.
Pavlína

 
iv-ka
Kelišová 5165 příspěvků 29.08.06 20:21

Gratulace Monice k Filipkovi!!!!!! Ať jste oba zdraví, vlastně všichni čtyři:)
no a samo že se řehtám - luhli a ihi ihi :)))))))))) tak to jsme na tom lepe  

iv-ka a Lukin

 
iv-ka
Kelišová 5165 příspěvků 29.08.06 20:22

Pavli, tak já mám RPčka:)
iv-ka

 
Borufka
Kelišová 5417 příspěvků 29.08.06 20:26

Ahoj hoky,

Mončo GRATULACE veliká, Filípek má ukázkové míry :-) Ať se vám daří.

Klaris to znám taky moc dobře, stejně tak jsem to měla i v těhu i po porodu, jen na to teď není tolik času. Ale zachraňuje mně čokoláda, občas dobrý film v telce (kino holky zatím nezvládnu, ale jinak ho miluju a jen co to půjde tak se přidám!!). A pak taky přidávám horkou voňavou vanu, jen na to člověk potřebuje klid…hahaha, teď stíhám jen rychlou sprchu.

Jsem slaměná ale na:,–(il mi sem špeha, mám tu celý týden staršího synátora, navíc včera a dneska se stavovala tchýně a zítra přijedou naši takže žádnej vegáč. Ale s klukama zvládáme v pohodě, dokonce mám vyžehleno a vcelku naklizeno. Holt tu není ten největší bordelář :-)

Sraz asi tenhle týden vynecháme co, Ale mohli bysme zase najet když bude hnusně na človíčkov…

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 29.08.06 21:16

Moniko GRATULACE!!!!!!! Ať je prcek i ty v pořádku, přeju vám spoustu štěstíčka a zdravíčka.

Nestíhám reagovat víc. Dokoukala jsem RP a akorát dorazil manža, tak ho jdu sprdnout, že ho Anetka od neděle neviděla, protože chodí do práce, když malá spí a přichází, když už zase spí .. grrrrr

Pěkný večer všem
Sandra

 
skrolan
Extra třída :D 12299 příspěvků 29.08.06 21:26

Liduuu, zapomela jsem reagovat na tvuj komentar, ted me to napadlo. Jak jsi psala, ze se tady stezujem a vykladame soukrome veci a ze si to kde-kdo muze precist, nebo treba i manza.
No - ja to tak neresim. Mam ciste svedomi. O manzovi vzdycky rikam, ze mam toho nejlepsiho na svete a kdyz neco vypustim - spis soukromeho - tak je to to - co muzou vedet i ostatni. Takze takovyhle problem neresim. Myslim, ze zadna z nas tu nehaze nejake pomluvy, nebo „sprostarny“, takze muzeme byt v klidu, no ne?  

Borufka mi pripomela to kino - takze holky, co pristi „levne utery“, nebo - Sandri - streda, ctvrtek?
Hrajou ten ROZCHOD - uz jsem to tu jednou zkopla. Kdyz tak, hodim jeste jednou. Piste! Dejte vedet.  

Jooooo, hodila jsem fotky do alba - Domcin dort a frkacku za kacku, hihihi. To spravne mejdlo nas ale teprve cekaaaaaaaaa. Jeeee, to bude babineeeeec.    

dobrou
Eva a spol.

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 29.08.06 21:32

Mončo,gratulace:-)))).Přejeme všechno nejlepší,hodně zdravíčka a doufá,že tě prcek moc netrápil

Julko,já myslela,že máte ty nemoce vybrané.Tak ať jsi brzo zdravá.A scénář u nás stejný.

LIdu,o sraz se pokusím,ale znáš mně raději neslibuju

Dana

 
pavča1
Kecalka 300 příspěvků 29.08.06 21:59

iv-ko - dneska jsem stíhala obojí, nějak jsem si přes prázdniny rozkoukala i RP, ach jo, to teď bude dilema :-))))
Tak dobrou
Pavlína

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama