Jsem kluk . . .

Těhotenství
  • andela
  • 02.09.05

Ahoj tety, nedá mi to a musím se vám pochlubit. Slyšel jsem že sem udělal mamince a tatínkovi veeelikou radost. Včera jsem byl s maminkou na vyšetření srdíčka.

Byl tam s námi i tatínek a koukal taky. Mám ho prý krásné a hlavně zdravé.To jsem si už myslel předtím, ale pan doktor tomu rozumí víc, tak jsem byl potichu, jen jsem si parkrát kopnul do té věci, co se na mě tlačila přes maminčino bříško. Pak maminka poprosila aby se pan doktor podíval mezi moje nožičky. Teda řeknu vám, docela jsem se styděl. Nechápu co je tam ke koukání.Ale nestačil jsem se rychle schovat. Tak se pan doktor podíval, a ukazuje mamince jedno stehýnko, druhý, a mezi nima malinkého pindíka. Maminka začla brečet. Až pak jsem pochopil že brečí štěstím že jsem kluk. já tedy nevím, co je na tom, já už to vím od začátku. Teď jsem tedy oficiálně kluk, a budu se jmenovat jaroušek. Docela se mi to zamlouvá, je to lepší než Anička :-)). A večer, když jsme šli spát (tedy mamka s taťkou, mě se ještě nechtělo) dostal jsem od táty velikou pusu. To byla sranda, ani nevěděl kam mi jí dal. Pak jsem se ještě parkrát protáhnul, zavrtěl a spinkal jsem taky.

Mějte se milé tety krásně, a dejte pozor na moje kamarády a kamarádky v bříškách, ať se mají stejně dobře jako já u maminky.

Pa pa jaroušek 22tt maminka Andělka


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 02.09.05 13:25

Moc hezky jsi to Andělko napsala,
mám slzičky v očích.
My budeme mít chlapečka na 70%:-). Dr. si nebyl jistý, zda vidí pindíka nebo kličku pupeční šňůry.
Zdravíme mimi v bříšku.
 Berča

 
MartinaK
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 02.09.05 14:03

Ahoj Andělko.

Chválím Jarouška asi z něj bude pěkný spisovatel :-)))

Taky čekáme chlapečka.Na velkém utz byla krásně vidět jedna nožička, druhá nožička a mezi nimi šourek a pindík. Takže u nás to asi určitě žádná klička není.

Máme to nahrané na kazetě i na DVD tak vždy když mám pochybnosti jako kdyby náhodou tak na toho našeho prcka mrknu a je to jasné.

MartinaK

 
Anonymní  02.09.05 19:45

Snad je podstatné, že je zdravé. Já bych teda spíš brečela, že má všechno tam, kde to být má, než že má moje dítě pindíka. Káča

 
MartinaK
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 02.09.05 20:24

Ahoj Káčo.

Samosebou že je podstatné že jsou naše miminka zdravá.
Akorát jsem nepochopila tu tvojí druhou větu.Zkus si to znova přečíst.
Nikdo tady nepsal že by brečel zklamáním protože má dítko pindíka. Asi ti uteklo to slovíčko ŠTĚSTÍM.

MartinaK

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 03.09.05 10:40

Moc gratuluji k chlapečkovi:-). Chválím Jarouška, jak krásně deníček napsal, jistě z něj bude PAN spisovatel:-))), až mě to rozplakalo.

Ještě jednou hodně štěstí, Andělko, a ať jste oba dva v pořádku!!!

Radka

 
jaruska75
Stálice 94 příspěvků 03.09.05 20:35

My budeme mit taky kluka!!! Vime to od ctvrtka a moooc se na je tesime Jarka + Hugo 20+3TT, at nam pekne rostou.

 
VeronikaR
Stálice 86 příspěvků 04.09.05 13:12

Ahoj,

zdravím vás, sice sem akosi nezapadnem.

Podla man je hlavné, nech sa to miminko narodí v ten pravý čas a nech je to zdravé.

My budeme mať na 70% holčičku, a presne sa to dozviem v 30 tt na UTZ.

Veronika 26tt

 
andela  04.09.05 16:55

ahojky,

s taťkou jsme samozdřejmě moc rádi že je naše mimi zdravé.Docela jsem měla obavy ze srdíčka, kamarádka mi říkala, že její mimi tam mělo nějaké místečko a museli pak ještě kontrolovat, aby se to upravilo, a jiná zas musela na potrat, protože mělo mimi vážnou vadu a nepřežilo by.
Ale to že to je kluk mě potěšilo ještě víc. Taťka má z prvního vztahu holčičku, a po klučíkovi toužil. A všicí mě říkali že to bude holka, až jsem ten vtíravý pocit měla taky. Tak mám strašnou rados i za taťku. Teď už jen hádáme, kdy jukne na svět.Jestli opravdu na ty vánoce (psala jsem ježíškovi o mimi :-)) ) nebo to vydrží do ledna na taťkovi narozky :-).
Ale i kdyby to byla holčina, jsem šťastná, že mimi je v bříšku a má se k světu a nic mu nechybí, a že budeme mít moc hodného taťku i ostatní, a snad nám nic chybět nebude. Později jen snad spánek. :-))
Andělka a Jaroušek

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 13.09.05 19:05

Nedá mi to, ale… Nechci vám kaxit radost, ale UZ není nikdy jistý :-)
My čekali na 80 % holčičku, dle UZ ve 20tt, 26tt, 31tt. No nakonec na svět vykoukl kluk jak buk :-) Takže berte to pohlaví s rezervou a těšte se na obě možná pohkaví (ještě, že jsou jen 2, co?
Zuzka a Alešek 4,5m

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama