Kamilčin deníček - prehistorie aneb jak maminka nerodila a j

Rodičovství

Protože maminka neměla nejdřív připojení k internetu, potom náladu na psaní, potom pro změnu měla chuť psát, ale znovu neměla připojení a teď jí přišlo líto, že se nemohla podělit o své pocity (jak známo sdílená starost poloviční starost a sdílená radost dvojnásobná radost), rozhodla se, že vám v tomhle deníčku na pokračování napíše, jak to všechno bylo. Konečně, třeba se tu najdou i další maminy, co se přidali k emiminu později a rády se k nám přidají se svou historií. A teď už nechám psát mamku.

V jeskyni Sloupskošošůvské v Moravském krasu se kromě jiné výzdoby nachází záclona, která vypadá trochu jako vykotlaná dutá vrba. O této zácloně se traduje pověst, že kdo do ní zašeptá přání, tomu se do roka vyplní.
V jeskyni Sloupskošošůvské v Moravském krasu jsem se 22.6.2002 ve 12:00 vdávala. Mělo to hlubokou symboliku. S manželem jsme se poznali při jeskyňařině, s manželem jsme se zamilovali při jeskyňařině a v téhleté díře jsme se dokonce před pěti lety poprvé vedli za ruce. Venku bylo úžasný počasí. Dóm, kde se obřad konal, se jmenuje Eliščin. Mělo to jen jednu dost podstatnou chybu. Obřad se konal jen 24 hodin poté, co mě pustili z motolské nemocnice po potratu ve 12tt. I když na pověry nevěřím, po obřadu jsem hledala výše zmíněný dutý útvar, ale onu záclonu jsem nenašla. Co jsem tam chtěla zašeptat, to vám nemusím říkat. Ale asi to nevadilo, zřejmě stačilo jen tak strašně si to přát, protože to všecko nakonec skončilo happy endem........­...Abyste maminu moc nelitovali, tak vám už teď prozradím, že ve čtvrtek 12.6.2003 v 19:55 jsem se narodila ?u Apolináře? já a mamča s taťkou mně dali jmáno Kamila. Mamka svůj porod považuje za dobrej. I když ji možná budete mít za blázna, tak na něj má dobrý vzpomínky. A není to tím, že toho většinu za ten rok a půl zapomněla. Už, když opouštěla porodní boxík a porodní asistentka jí řekla nashledanou u příštího porodu, tak nabeton věděla, že do toho půjde znovu nejmíň ještě jednou a ráda. A to ještě nevěděla (jen matně tušila) jak krásný je být mámou.**To je dnes od nás všechno a snažilkám přejem bříška, bříškům zdravíčko, maminkám hodná miminka a miminkům hodné maminky Kamilka, toho času batole a maminka Eliška, toho času zase snažilka

Váš příspěvek
MataP
Závislačka 2619 příspěvků 19.01.05 11:00

Ahojky Kamilko a Elisko,

My jsme na tom hodne podobne :-) Rodili jsme 20.6.2003 v Podoli a taky jsem se hned po porodu tesila, az prijdu zase, tentokrat pro holcicku. My se jeste zatim nesnazime, neb mame po neuspechu zakaz,a le na konci jara se na to snazeni vrhnem po hlave ;-) no asi spis po jinych castech tela ;-))

Drzime palecky se snazenim

Mata a batole Roderick

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.05 12:19

Myslím, že i přes ten smutek to musela být úžasná a romantická svatba. Ta jeskyně takových moc nezažila, co? Nechceš nám poslat pár fotek? Peju ti hodně štěstí ve snažení. PS: já jsem byla už 2× těsně po porodu rozhodnutá, že do toho půjdu znova. Prostě se mi zdálo těžší tahat mimíska v bříšku, než ho pak během pár minut porodit.
 Radka

Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 19.01.05 14:04

Fotky určitě časem naskenuju, ale jak se znám, tak je budu líná dát na emimino, ale určitě dám aspoň do nějakého deníčku, až k tomu dojde, odkaz. Eliška

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 19.01.05 17:54

Ahojky Elisko,

bydleli jsme s manzelem nejaky cas v te oblasti.Je tam opravdu nadherne,do Sloupu jsme jezdili na skoleni.Sloupsko­sosuvske jeskyne jsme taky prochodili,tak zavidim jakou krasnou svatbu jste tam museli mit. Hodne zdaru k dalsimu mimiskovi!!!
 Arka

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 20.01.05 14:31

Ahoj Kamilko a Eliško,
váš příběh mi připomněl,jak jsme trávili dovolenou v srpnu 2001,ve východních čechách a byli jsme na zámku v Ratibořicích.Tam je zase v nějaké místnosti zrcadlo,před kterým vyslovíš přání a to by se ti mělo do roka splnit.Jelikož jsme v té době měli kluky 14.13 a 11 let ,tak asi jak tušíš mým velikánským přáním byla holčička.Ještě se o to postarala i sousedka ,která v té době měla malou 10.měsíční a taky po dvou klucích.Časem jsem na to v duchu vyřknuté přání zapomněla ,ale v listopadu 2001 jsem zjistila ,že jsem těhotná.To co prožívali kluci jsem na stránkách již popsala.Do poslední minutky jsme nevěděli co to bude (i když na špatně viditelném echu mi doktor mezi řečí ,že co asi můžu od stejného partnera očekávat).Já jsem se toho chytla a v duchu jsem miminku říkala Štěpánku.Ta radost se dodnes nedá popsat,tak asi tušíš co máme.Ano je to tak máme holčičku Elišku Annu narozenou 19.7.2002.A po­tom,ať někdo říká ,že taková přání nemají něco do sebe.Přeji ti moc a moc krásných dní a ať se brzy dočkáš přírůstu, s pozdravem Anna+ Eli (včera 2,5 roku).

Vložit nový komentář