Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Maminky jarních miminek 2004, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1272
25.1.06 19:02

miroušku-já bych si pochutnala,ale kačenka ne…nemá ráda sladká jídla,ani puding,kaši…maso,to je její.já snad uvěřím na jídlo dle krevních skupin.s tátou jsou oba nulky+.

jano-jídla z jednoho hrnce či pekáče mám nejraději a nejen kvůli málo nádobí!a čím to kořeníš?
 luka

  • načítám...
  • Zmínit
1790
25.1.06 19:10

Luko - já jsem taky 0+, maso můžu, ale sladký miluju.
Maso jsme měli dneska, naložila jsem kotletky a zapekla v troubě.

Miroušek

  • načítám...
  • Zmínit
1272
25.1.06 19:20

miroušku-mňammmm,my je měli minulý týden,to je fakt mňaminka.

  • načítám...
  • Zmínit
1460
25.1.06 19:29

A podle MS jako já s Verunkou..... :o)

A.

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 19:37

Děvčata, děvčata, zase je večer, neměly by jsme už jíst a vy sem házíte recepty na takové mňamky :-))) Jinak jsem taky nula a maso nemusím moc často.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1460
25.1.06 19:39

To mi připadá zbytečné. Kdo deníčky nečte, tomu může být jedno jestli je v seznámku, je to přece naše interní věc. A pokud deníčky nečtou, nebudou číst ani žádný speciál.

Alice

  • načítám...
  • Zmínit
1272
25.1.06 19:57

juldo-pozdě,právě jsem se nacpala rizota a kačka taky…a to jsem celý den nejedla a držela se,chjo…
 luka

  • načítám...
  • Zmínit
12600
25.1.06 20:10

Luko-idealne davam koreni „smes Paella“ :)))), ale jinak dam sladkou papriku, cesnek a cibuli cerstvou, koriandr -zrnicka mleta a na zaver i listky, pepr, podravku, chilli, kmin mlety, kari, nebo aspon trochu kurkumy. Jinak moje dnesni lednicova smes bylo- natovy celer, rajsky, paprika cervena, chilli papricky thajske ze super prodejny zeleniny u nas v Kunraticich ve stodole ;), ostravska klobasa a z mrazaku kus kruty :)))))
Jo a ackoliv Eda cely den nejedl a proto ja mu nabizela same pochoutky , tak troska chilli Paelly mu vylozene jela…takze jestli se po.. tak si za to muzu sama, ale kdyz ja byla tak rada, ze aspon neco snedl…:)
 J.

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 20:12

Miroušku - já jsem ten seznámek okopčila od Kostičky a nekontrolovala jsem ho, tak jsem si ani nevšimla, že tam Petr není :-)))). Takže ho tam dopíšu. A i ostatní.

Diny - tobě a Tanině tam ještě dopíšu kolonku TĚHULINKY :-))))). A ta Lenka s Matýskem jsem myslela, že je Asha, nebo ne? Viděl jsem ji na jarním srazíku, ale jinak moc myslím nepíše, viď?

Kostičko - doufám, že ti nevadí, že jsem se vložila do úprav seznámku, ale vím, že moc času na netu trávit nemůžeš, tak jsem si myslela, že ti trochu ulevím. I když by samozřejmě bylo lepší, kdyby jsi měla stálé připojení na net a mohla tady s námi být častěji.
A díky za rady ohledně batikování. Výsledky jsi viděla v galerce a taky mě to dost chytlo, ale zatím končím :-))). Fakt je to dost jednoduché a díky tobě mám tři zánovní trička :-)).

Takže tady je další verze seznámku:

ÚNOR
Evásek 1. 12.2.2004 9:15 dvojčátka Monika 44cm / 2450g 36TT BRNO
12.2.2004 9:20 Terezka 44cm / 2250g
2. 15.9.2005 2:55 Martin 52cm / 3450g
Magráta 16.2.2004 12:30 Kryštůfek 49cm / 2930g 36TT TP 14.3. PRAHA Trója
Jendys 1. 25.2.2004 3:35 Ema 52cm / 3550g TP 29.2. UHERSKÉ HRADIŠTĚ záhlavím spontánně
2. 30.8.2005 11:00 Alan 50cm / 3850g
Jantarka/Lenka 27.2.2004 9:27 Petr 51cm / 3660g 39TT PRAHA (Apolinář)

BŘEZEN
Mart 18.3.2004 5:54 Tomášek 50cm / 3850g 40TT TP 18.3. PRAHA 5 Lužiny
Smokie 22.3.2004 7:43 Tobiášek 50cm / 3450g TP 20.3. Praha Podolí přirozený porod
Maky 26.3.2004 6:45 Terezka 48cm / 2500g 38TT TP 6.4. ČÁSLAV

DUBEN
Wej-Maruš 2.4.2004 4:00 Vládík 49cm / 3580g TP 9.4. ÚSTÍ N. L.
Alex 4.4.2004 10:30 Christian David 52,5cm / 3800g 40TT TP 5.4. USA
Baghira 13.4.2004 14:42 Eliška 50cm / 3600g
Kikinka 16.4.2004 9:25 Tedýsek 46cm / 2600g 38TT TP 7.5. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Pavla 22.4.2004 2:30:00 Klárka 49cm / 3050g TP 30.4. Praha - Apolinář záhlavím spontálně

KVĚTEN
Senti 1.5.2004 11:16 Karolínka 51cm / 3000g TP 4.5. PRAHA
Lentilka 4.5.2004 15:26 Viktorka 50cm / 3430g TP 14.4. PRAHA-Podolí
Alice 6.5.2004 7:35 Kubíček 53cm / 3500g 40TT TP 7.5. BRNO
Kostička 6.5.2004 9:25 Ellenka 53cm / 4090g 40TT TP 7.5. PŘEROV císař ve spinální analgezii
Helena2 6.5.2004 14:01 Vojtíšek 50cm / 3400g TP 1.5. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Jola 1. 10.5.2004 1:45 Ondřej Jakub 52cm / 3900g 38TT VYŠKOV
2. 27.10.2005 Daniel Jan 52cm / 4050g
Peg 11.5.2004 10:45 Anetka 52cm / 3630g TP 7.5. PRAHA - ZÁPAD
Simča 12.5.2004 Anetka 50cm / 3180g
Almerka 15.5.2004 Radimek 51cm / 3200g TP 13.5.
Marcela 18.5.2004 Adrián 54cm / 4440g Martin, Žilina císařský řez v plné anestezii
Diny 18.5.2004 20:32 Davídek 50cm / 3400g TP 6.5. PLZEŇ
Pomyšlenka 18.5.2004 Honzík TP 15.5.
Makýš 1. 19.5.2004 17:58 Vašík 50cm / 3800g TP 12.5. PRAHA
2. 30.11.2205 Jiřík 53cm / 3820g Thomayerova Krč
Julda 1. 21.5.2004 11:00 Martin 53cm / 3750g TP 24.5. TURNOV
2. 20.9.2005 11:40 Petr 50cm / 4050g
Tanina 22.5.2004 13:42 Julinka 48cm / 3390g TP 23.5. PRAHA
Vega 25.5.2004 4:10 Adámek 51cm / 3500g TP 20.5. LIBEREC
Hanula 26.5.2004 13:00 Hanička 51cm / 3600g TP 23.5. CHRÁST U CHRUDIMI císařským řezem
Slniecko 27.5.2004 17:58 Lukášek 51cm / 3420g TP 23.5. PRAHA
Dandis 30.5.2004 19:58 Valuška 50cm / 3300g KYJOV vyvolávaný
Miroušek 31.5.2004 22:25 Pepča 50cm / 3500g TP 13.6. TŘEBÍČ císařským řezem
Lenka 05/2004 Matýsek

ČERVEN
Mája80 9.6.2004 4:39 Zuzanka 49cm / 2860g TP 15.6. PŘEROV
Luka 9.6.2004 Kačenka 50cm / 3750g
Kačí 10.6.2004 8:10 Lukášek 50cm / 4000g TP 15.6. KARLOVY VARY

ČERVENEC
Janat 9.7.2004 12:00:00 Eduard 52cm / 3900

TĚHULKY //
Diny TP 15.6.2006 dle MS, 13.6.2006 dle UTZ
Tanina TP 30.6.2006 dle MS, 9.7.2006 dle UTZ

Očekávám vaše připomínky a budu to upravovat :-))). Docela mě to baví . hlavně když už umím používat HTML značky, hi, hi. Napište i koho ještě třeba zrušit. Např. Simča docela dost psala v létě, ale teď už dlouho nic, tak nevím?

Jdu zatím koukat na náměstíčko.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 20:14

Jani, Eda čekal na nějakou pořádnou mňamku. Je po tobě viď? Ty ,máš přece taky ráda kořeněná jídla :-))).

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 20:17

Edik je proste po mame a miluje palivky:))) M.

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 20:19

Ještě jsem se vás chtěla zeptat na názor na Mirenu. Brala jsem teď 3 měsíce Cerazete a měla jsem 6× menstruaci!!! Tak teď nevím co dál a bez antikoncepce být nechci. Na sterilizaci se ještě necítím a Depoproveru jsem sice kdysi brala 5 let a byla s ní téměř spokojená, ale dr. mi ji nebude chtít dát. I tenkrát jsem si ji vynutila. Takže asi půjdu příští týden do Mireny. Máte jí někdo a jste s ní spokojený? Díky za rady.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 20:25

hezky vecer :)))

tedy vy jste toho dneska nakecaly, trvalo mi nez jsem to prelouskala :))

dite uz spi, Filda ma zkousku a ja mam konecne pocitac jen pro sebe :)))

dopo jsme koukali na Krtka, bohuzel uspech ma jen Krtek a auticko, videla jsem to asi 8×, pak jsme s revem vypnuli :)). Po vyspinkani jsme jeli za kamaradkou MHD a zvladli jsme to bez kocarku. Krystufek krasne sedel, jedine co mi kazilo naladu, byli smrdici kaslajici bezdomovci :(((. U kamaradky si krasne hrali, obcas se bouchli, Kaja ho kousla do prstu, ale krasne to uteklo. Domu jsem privezla krasne unavene mimi :)))

a ted reakce :)))

JANI chjo tak to chapu, ze se ti zitra bude tezko odchazet, ale neboj Edik to urcite zvladne a treba uz mu bude rano lepe. jinak co se tyce jidla, mozna zacina stavkovat, moje dite kdysi bastilo nadherne, ted ma uspech jogurt, polivka a kase, tim koncime

EVASKU super super super :))), ja jsem ti rikala, ze Martinek strhne vahu :)

SENTI tak budu drzet palce, at mas zase v brisku fazolku, ktera bude krasne sosat tvoje mlicko :). A tenhle denicek je krasne plodny na //, tak se brzy dockas :))

LUKO jen at tatinek pekne pise sms a dela si starosti :). Jo a ja jsem taky 0 a nejradeji mam sladke :)), maso moc nemusim

MIROUSKU dekuji za vysvetleni co jsou to kulifrony :))). A co Pepca, uz se mu posunula vecerka?

MAKY hele zacni se zivit tim pletenim, ja myslim, ze by si se brzy krasne uzivila :)), mas fakt peken veci

JULDO batikovana tricka se ti moc povedla :). Jinak k seznamku Asha pise k PSTM a Matysek je lednovy, takze v seznamku ani nebudou :)

DANUS ta maminka z MC je fakt kravka :((. jinak delfinek ma aspon 5 x vice veci nez ja s Fildou :)) a dneska jsem zase privezla plnou tasku od kamaradky :))

JANTARKO vcera jsem jela autem a vzpomnela si na tebe, na krizovatce vydavalo divne zvuky, ale nastesti nezklamalo a jelo krasne. jinak doufam, ze jste zdravi

jo a jeste jsem zjistila, ze do konce brezna musim podat zadost k registru sester, jako ze jsem schopna pracovat bez dozoru. musim si vyridit vypis z trestniho rejstriku, od dr papir ze jsem zdrava, dojit na osobni a koupit kolek za 500,–. GRRR, fakt na MZ nevadi co delat :(((

jdu to poslat, protoze uz takhle to bude desne dlouhe :))

a jeste konecne jsem se dokopala, od unora zacneme chodit s delfinkem cvicit, hodina stoji 55,– uz se moc tesim

market a spinkalci

  • načítám...
  • Zmínit
1460
25.1.06 20:26

Ahoj holky!

Využívám opět chvilky, kdy jsou děti relativně hodné… Marek ještě není doma. Máme za sebou rušnou noc. Děti sice velice bzro usnuly, usedla jsem k počítači s vyhlídkou, že se i já dostanu brzo spát. Jenže… Verunce se asi něco zdálo, vzbudila se kolem jedenácté s pláčem a naříkáním, to probralo i Kubu a řvaly svorně duo… Průšvih byl v tom, že oba chtěly mě… Takže jsem napřed kojila, Marek měl Verunku vedle v pokoji, kdy celou dobu velice naříkala a nedalo se z ní dostat proč. Pak jsem unikla Kubovi, sice se vzbudil, ale šel k němu Marek. Verunka byla velice lítostivá, myslím, že měla zážitky s tou pusinkou, pak si nechtěla nechat vyčistit večer zoubky a jančila, takže slízla na zadek… V té její hlavičce se to nějak sečetlo a promítlo do snu. Chodila jsem s ní kolem okna, pak z ní vypadlo, že jsem jí nedala buchtičku… :o) Žádnou jsme ani neměli… Nakonec usnula u nás v posteli.

Kuba už pochopil, že KO nebude vždycky na požádání jako dřív a řeší to svérázně, začne do mě mlátit pěstičkou. Ale taky pochopil, že si místo kojení může říct od PAPU nebo BUMBU a nebude odmítnut. Dneska jsem kojila dvakrát, naposledy v 15 místo poledního kojení a zatím nic nepožaduje. Vyžahnul skoro půl litru kefíru.

Seznámek podle Juldy je pěkně vyselektovaný, já bych dala bokem ještě
Peg, Simču, Marcelu, Pomyšlenku a Lenku. Bude to přehlednější. Možná by bylo lepší dávat všechny další údaje za jarní miminka - další děti a těhulkovství. Ale nechci vymýšlet, vím koilk to dá práce a cením si každého, kdo se do toho pustí!!

Janat kdybys chtěla nějaký deníček, můžu Tě zařadit. Je to na Tobě, jestli se chceš napřed rozkoukat nebo se přihlásíš hned.

Diny o Náglových byl natočený velice zdařilý amatérský film od Lucie Pracné Na větrné Hůrce, je k dostání na www.telepace.cz Můžu všem vřele doporučit. Najdeš tam víc informací, než bych Ti poskytla já. Náglovi znám, tak, že o nich vím, viděla jsem ten film a byla jsem na jejich přednášce, kde byl Luboš s manželkou. Kolik má Katka netuším, nevím ani kolik má ten kolega, co si jí vzal… :o), ale je to moc milá holka.

Miroušku ty kulifrony mi připomínají jabkance z Toulavé kamery, ty se plnily tvarohem, jinak stejný postup.

Jdu vařit kaši.....

Alice

  • načítám...
  • Zmínit
1790
25.1.06 20:27

Juldo - tak já si chtěla dát k večeři jen jablíčko po Pepčovi, ale pak manža vylovil BERSI no a jak to dopadlo? Nic nezbylo. Takže ať žije dieta.

Miroušek

  • načítám...
  • Zmínit
2096
25.1.06 20:28

Juldo, to určitě nejsou, Matýsek je lednový a jsou mu už dva roky:)

Diny

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 20:30

ahojky:)

Mirenu brala kamaradka, byla s ni moc spokojena, na nic si nestezovala

market

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 20:32

posilam verunce foukani na pusinku, dokazu si predstavit, ze z toho mela nocni mury:(, kazdopadne drzim palce, at je dnesni noc lepsi

market

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 20:38

docela dlouho se neozvala Kikinka a marcela

  • načítám...
  • Zmínit
1272
25.1.06 20:50

juldo-tak aktualizuješ seznámek ty?všimla jsem si,že většinou píšete tp,místo narození a typ porodu.a to my ještě nedodaly…takže kačenka 9.6.2004,tp 28.6.2004,37tt a klešťový porod,klatovy.

jináč koukám na čt2 na historický o cromwellovi,to já můžu.kačenka se po mě válí a mazlí se,je to kulíšek.
 luka

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 20:52

OK, mažu :-))).

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 20:53
:-)))))))

Já jsem dnes měla k večeři toustíky z chleba a teď si dávám vínko s minerálkou :-))).

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 20:58

Alice to s tím úrazem Verunky muselo být hrozný, děsím se toho až se něco takového stane u nás. BRRRR.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:04

Luko, napiš tedy ještě čas narození a původní TP.

  • načítám...
  • Zmínit
2096
25.1.06 21:04

Juldo,

tak a je to tady:))) Já bych teda Peg nechala, sice nepíše už aktivně, ale v době narození a těhotenství byla hodně aktivní, což se o jiných vyřadivších říct rozhodně nedá. I zakladatelka Alex se odmlčela velice záhy…a nikdy bych si nedovolila jí navrhnout na vyřazení a tímto zdravím tuším na Floridu:)))

Jinak jsem pro, aby v seznámku nebyly:

Simča, Marcela, a dále ona neznámá Lenka s Matýskem. Pomyšlenka se nám teď ozvala a dala krásnou fotku Jendy do galerky, paráda, tak doufám, že budeš chodit častěji:) Já si na tebe pamatuju a máme obě synáčky narozené ve stejný den:)

Tak to je zase můj tip:)

Diny za chvíli vypínající net a věnující se manžílkovi

PS: POZOR, důležité info. Po tel. hovoru s Missorkou jsem se rozhodla k radikálnímu kroku ve spaní našeho batolete, dnes poprvé šel spát zároveň se ségrou (ta vždycky čekala, až zabral a chudinka pak šla třeba i později a přitom brzy vstává do školy…) Vydolovala jsem z hlavy dvě básničky z 1. třídy ZŠ, pak jsem dala oběma pusu a dala jsem si záležet na stejném proslovu, hihi. Dveře klaply, klika letí, máma mizí ve dveřích…a 20 minut bylo TICHO!!! Po této době mě robátko zavolalo a protože jsem mu slíbila, že jsem jen v kuchyni, tak jsem přišla, straaašně jsem ho pochválila, že tak dlouho hajal sáááám, rozzářil se, zatleskal si nadšeně, jak je šikovnej a vyjádřil přání spinkat s autíčkem, líbilo se mu teda až páté nabídnuté a to Formule, a už je zase 20 minut KLID!!! Holky, já to teda nechci zakřiknout, ale že bychom než se miminko narodí najeli na nějaký rozumný systém uspávání???:)))) Držte nám prosím palečky, díky:)

Ufff, to bylo nejdelší PS v mém životě:)))

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:05

oMLOUVÁM SE tp JSEM PŘEHLÍDLA - vykojená hlava :-)))).

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:08

Diny, ty to s těma dětma tak hezky umíš. Měla by jsi si jich pořídit ještě několik, ať se ten tvůj hezký přístup využije :-)).

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 21:17

holky :))

budu chlubilka, dala jsem ted do galerky delfinka v novem pyzamku, ja jsem z nej nadsena :)), holt posahana matka :)))))

market

  • načítám...
  • Zmínit
615
25.1.06 21:20

ÚNOR

Evásek 12.2.2004 9:15 dvojčátka Monika 44cm / 2450g 36TT a 12.2.2004 9:20 Terezka 44cm / 2250g BRNO
15.9.2005 2:50 Martínek 52cm / 3450g 40TT
Magráta 16.2.2004 12:30 Kryštůfek 49cm / 2930g 36TT TP 14.3. PRAHA Trója
Jendys 25.2.2004 3:35 Ema 52cm / 3550g TP 29.2. UHERSKÉ HRADIŠTĚ záhlavím spontánně
Alánek
Jantarka/Lenka 27.2.2004 9:27 Petr 51cm / 3660g 39TT PRAHA (Apolinář)

BŘEZEN

Mart 18.3.2004 5:54 Tomášek 50cm / 3850g 40TT TP 18.3. PRAHA 5 Lužiny
Smokie 22.3.2004 7:43 Tobiášek 50cm / 3450g TP 20.3. Praha Podolí přirozený porod
Maky 26.3.2004 6:45 Terezka 48cm / 2500g 38TT TP 6.4. ČÁSLAV

DUBEN

Wej-Maruš 2.4.2004 4:00 Vládík 49cm / 3580g TP 9.4. ÚSTÍ N. L.
Alex 4.4.2004 10:30 Christian David 52,5cm / 3800g 40TT TP 5.4. USA
Baghira 13.4.2004 14:42 Eliška 50cm / 3600g
Kikinka 16.4.2004 9:25 Tedýsek 46cm / 2600g 38TT TP 7.5. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Pavla 22.4.2004 2:30:00 Klárka 49cm / 3050g TP 30.4. Praha - Apolinář záhlavím spontálně

KVĚTEN

Senti 1.5.2004 11:16 Karolínka 51cm / 3000g TP 4.5. PRAHA
Lentilka 4.5.2004 15:26 Viktorka 50cm / 3430g TP 14.4. PRAHA-Podolí
Alice 6.5.2004 7:35 Kubíček 53cm / 3500g 40TT TP 7.5. BRNO
Kostička 6.5.2004 9:25 Ellenka 53cm / 4090g 40TT TP 7.5. PŘEROV císař ve spinální analgezii
Helena2 6.5.2004 14:01 Vojtíšek 50cm / 3400g TP 1.5. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Jola 10.5.2004 1:45 Ondřej Jakub 52cm / 3900g 38TT VYŠKOV
27.10.2005 Daniel Jan 52cm / 4050g
Almerka 15.5.2004 Radimek 51cm / 3200g TP 13.5.
Diny 18.5.2004 20:32 Davídek 50cm / 3400g TP 6.5. PLZEŇ
TP 15.6. MS / 13.6. UTZ
Makýš 19.5.2004 17:58 Vašík 50cm / 3800g TP 12.5. PRAHA
30.11.2205 Jiřík 53cm / 3820g Thomayerova Krč
Julda 21.5.2004 11:00 Martin 53cm / 3750g TP 24.5. TURNOV
Petřík
Tanina 22.5.2004 13:42 Julinka 48cm / 3390g TP 23.5. PRAHA
TP 30.6. MS / 9.7. UTZ
Vega 25.5.2004 4:10 Adámek 51cm / 3500g TP 20.5. LIBEREC
Hanula 26.5.2004 13:00 Hanička 51cm / 3600g TP 23.5. CHRÁST U CHRUDIMI císařským řezem
Slniecko 27.5.2004 17:58 Lukášek 51cm / 3420g TP 23.5. PRAHA
Dandis 30.5.2004 19:58 Valuška 50cm / 3300g KYJOV vyvolávaný
Miroušek 31.5.2004 22:25 Pepča 50cm / 3500g TP 13.6. TŘEBÍČ císařským řezem

ČERVEN

Mája80 9.6.2004 4:39 Zuzanka 49cm / 2860g TP 15.6. PŘEROV
Luka 9.6.2004 Kačenka 50cm / 3750g 37TT TP 28.6. KLATOVY klešťový porod
Kačí 10.6.2004 8:10 Lukášek 50cm / 4000g TP 15.6. KARLOVY VARY

ČERVENEC

Janat 9.7.2004 12:00:00 Eduard 52cm / 3900g 41tt Thomayerova Krč

  • načítám...
  • Zmínit
966
25.1.06 21:22

Ahojky. děti spí, já jsem chrupčila přes poledne s nima, tak jsem krásně čilá. možná se budu i vinout okolo manžela, hihi. Vašek dnes neměl ani jeden vztekací záchvat a vůbec byl děstě sladkej, takhle by mu to mohlo i zůstat.

MARKET - To je děsnej vopruz s tou registrací. není to kvůli Evropský unii? A co maminka?

ALICE - jojo, tak přesně takové noční scénky, jakou jste si prožili jsme prožívali i my. Dokonce i se zvracenim. tak přeju, ať se to neopakuje. A Pomyšlenku bych nemazala, teď se znovu ozvala, tak snad jí to vydrží

DANI - no to byla ale kravka v tom MC. bezstresová výchova pch… To mi připomíná ten fór o mamince s bezstresovým dítkem v tramvaji, který kope do protisedící babičky. matinka ho neokřikne, páč má bezstresovou výchovu. výrostek nad nimi stojící to sleduje a když vystupuje, vyndá si z pusy žvžkačku, nalepí ji zkoprnělé matce na brýle se slovy: Já mám taky bezstresovou výchovu…

LUKO - taky jsem navnaděná Dininým popisem hrátek s modelínou Vaškovi koupila. Dopadlo to tak, že musím dělat kuličky a Vašek je cupuje na kousky. taky děláme válečkem placky, které Vašek cupuje na kousky. občas je mi povoleno udělat kostku, kterou Vašek rozcupuje na kousky.....jak vidíš, on je velice tvůrčí typ. proklínám den, kdy jsem modelínu koupila, neb narozdíl od Diny vím, kam mizí. na podrážky, do křesel, je nalepená na židlích a na podlaze… Ovšem to vůbec neznamená, že by modelína už nebyla vhodná pro Kačku. Jen směle do toho, myslím, že ač já modelínu nenávidím, Vašek ji miluje.

Makýš a Tygříci

  • načítám...
  • Zmínit
615
25.1.06 21:26

Juldo, doufam, ze se nezlobis, tento denicek bude asi preseznamkovany, ale prosim timto Jendys o podrobnosti o Alankovi /na mail kosticka76@seznam.cz/, Petrika jsem tam prehlidla, takze na konecnym seznamku ho uz budu mit na 100 procent, uz je tam, ale ja to blbec prvni odklikla misto nahledu. Problem s internetem sice mam, ale tohle hrani s wordem a excelem me hrozne bavi, jsem silenec na tabulky a jine veci. jeste jednou se omlouvam, ze do toho zase zasahuju ja.

Kosticka

  • načítám...
  • Zmínit
1272
25.1.06 21:29

juldo-kačka se narodila v 19,50hod.

makýš-hihihi.bojím,že u nás by mimo zmiňovaná místa byla ještě v ledničce(tam cpe všechno) a b břiše.ale stejně to zkusíme!
 luka

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:29

Kostičko, to nic, klidně to nechám na tobě, když tě to baví a Alánka si můžeš okopírovat z toho mého seznamu, já jsem si ty údaje dohledala. A chtěla tam něco doplnit Luka, tak na to prosím mrkni, ju :-))).

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
966
25.1.06 21:32

Delfínek je boží, už jsem ho skoukla. A je děsně velikej, normální chlap.

Makýš

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 21:35

Makys

ta registrace neni uplne kvuli EU, vymysleli to na ministerstvu zdravotnictvi a fakt je to kravina :(. Chapu, ze se sestra ma vzdelavat, ale tady musis za urcitou dobu nasbirat tolik a tolik kreditu, jinak mas smulu a snizi ti kvalifikaci :(, sestry z velkych mest to maji jeste dobry, ale nechapu, jak to maji zvladnout sestry na malych mestech, proste to je na hlavu :((

co se tyce modeliny, me dite by z ni delalo podobne veci jako Vasik :))) a proto ji doma nemame:)))

market a brucilek

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 21:37

buuuu to mi nerikej :))), pro me to je porad mimi :)))

market

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 21:37

krasny seznamek :)))

  • načítám...
  • Zmínit
1128
25.1.06 21:39

Ahojky, tak já jdu také v rychlosti pozdravit, ale nějak to nestíhám, tady se toho vždycky tolik napíše, že se to snad ani nedá dohnat, takže se omlouvám, budu reagovat opravdu jen trochu.

Jinak my včera večer vyrazili s manželem od 6 do kina a pak na večeři, Péťa porpvé usínal s někým jiným než s náma. Docela jsem z toho měla nervíky (no závislák, že jo?:))) ale krásně to tu zvládli, Péťa prý mámu dirigoval co a jak má dělat a běda když něco zapoměla. Dokonce když chtěla Zdeňkovi (její manžel) ohřát jídlo a zapálila hořák na sporáku, tak prý Péťa začal volat, že nééé, že máma! Já mu totiž říkala, že na ty kolečka můžu sahat jen já. No a pak že nás neposlouchaj, že jo? No měla jsem radost, že nás nehledal, jen prý před spaním říkal, máma není, táta není, babí, děda tadýýý.
Dneska jsme na chvíli vyrazili ven, ale i když je tam už zima menší, pořád je…takže jsme byli brzo zpátky. Péťovi se pěkně spustila rýma a ten kašel taky pořád máme, no snad už je to zlom a bude to dobrý. Naštěstí nemá teplotu a přes den je relativně v pohodě.Jen dneska neproběhlo polední spaní a tak to večer bylo dost znát. Ještě ke všemu jsme tu měli na návštěvě mýho tátou s jeho ženou( no máme to v tý rodině složitý:((( ) a já jí moc nemusím, no ona asi mě taky ne. A naše dítko jak bylo unavený tak se tu zase pěkně předvádělo, a kňouralo a tahalo mě za ruku, no fakt dobrý. A ona mi vždycky vypráví jak ta její dcera má ty děti takový šikovný a ble ble ble. No zkrátka budou pořád lepší, ale je to hold normální je to její dcera.
Akorát já pak jsem z tý návštěvy úplně přešlá…
Jo a ještě mám novinku, ale abych to teď nezakřikla, Péťa chodí od soboty na nočník a to celý den, máme na den 1 plínu a ta je večer suchá! Nechci tady teda prudit ale já z toho mám takovou radost. akorát ta radost mě opouští venku kdy mi oznámí „ee“ což znamená čůrat. No dneska jsme měli premiéru v tom mrazu. Povedlo se na podruhé, takže 2× jsem ho slíkala z oteplovaček, punčoch atd. No výsledek byl, hurá. A já k tomu ještě měla počůranou botu a kousek nohavice a Péťa trošku kšandu. No nic i tak byla pochvala, jen to musí mamka natrénovat. No nebylo to jednodušší s tou plenou? Kord když mám pocit,že čůrá pořád.
Tak uvidíme jak to dlouho vydrží.

JANI - koukám, že Eda je taky nějakej nemocnej…my taky bojujeme a s tim jídlem je to u nás dost podobné. Na zítřek držím palce ať je Eda v pohodě a můžeš odejít jakžtakž v klidu.

MARKÉT - držím palečky ať je to s mamčou brzo dobrý, já s tim teda zkušenost nemám, ale snad jí teď v tom týdnu rozptýlíte? A mamča je sama nebo jsou vaši spolu? Teda promiň že se ptám.
Jo a pak mě ještě zajímalo kam budeš chodit s Delfínkem cvičit?

MIROUŠKU - ty mi teda s těma sladkejma jídlama děláš chutě. Já sladký můžu…

K seznámku se nevyjadřuji, jelikož jsem tu moc krátce a znám opravdu jen Vás co sem píšete teď.

Jo a EVÁSKU - já mám takovou radost,že už Martínek přibral. To je super, uvidíš, že teď už to bude všechno v pohodě a ještě tu budete lámat rekordy a budeš psát jak jste veliký.

Holky jdu se vykoupat, ještě nakouknu, pa pa Lenka a Péťa.

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:40

Tak tady máš novější zdokonalenou vezri :-))).

ÚNOR
Evásek 1. 12.2.2004 9:15 dvojčátka Monika 44cm / 2450g 36TT BRNO .........12.2.2004 9:20 Terezka 44cm / 2250g .........2. 15.9.2005 2:55 Martin 52cm / 3450g
Magráta 16.2.2004 12:30 Kryštůfek 49cm / 2930g 36TT TP 14.3. PRAHA Trója
Jendys 1. 25.2.2004 3:35 Ema 52cm / 3550g TP 29.2. UHERSKÉ HRADIŠTĚ .........2. 30.8.2005 11:00 Alan 50cm / 3850g
Jantarka/Lenka 27.2.2004 9:27 Petr 51cm / 3660g 39TT PRAHA Apolinář

BŘEZEN
Mart 18.3.2004 5:54 Tomášek 50cm / 3850g 40TT TP 18.3. PRAHA 5 Lužiny
Smokie 22.3.2004 7:43 Tobiášek 50cm / 3450g TP 20.3. Praha Podolí
Maky 26.3.2004 6:45 Terezka 48cm / 2500g 38TT TP 6.4. ČÁSLAV

DUBEN
Wej-Maruš 2.4.2004 4:00 Vládík 49cm / 3580g TP 9.4. ÚSTÍ N. L.
Alex 4.4.2004 10:30 Christian David 52,5cm / 3800g 40TT TP 5.4. USA
Baghira 13.4.2004 14:42 Eliška 50cm / 3600g
Pavla 22.4.2004 2:30:00 Klárka 49cm / 3050g TP 30.4. PRAHA - Apolinář

KVĚTEN
Senti 1.5.2004 11:16 Karolínka 51cm / 3000g TP 4.5. PRAHA
Lentilka 4.5.2004 15:26 Viktorka 50cm / 3430g TP 14.4. PRAHA-Podolí
Alice 6.5.2004 7:35 Kubíček 53cm / 3500g 40TT TP 7.5. BRNO
Kostička 6.5.2004 9:25 Ellenka 53cm / 4090g 40TT TP 7.5. PŘEROV
Helena2 6.5.2004 14:01 Vojtíšek 50cm / 3400g TP 1.5. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Jola 1. 10.5.2004 1:45 Ondřej Jakub 52cm / 3900g 38TT VYŠKOV .........2. 27.10.2005 Daniel Jan 52cm / 4050g
Peg 11.5.2004 10:45 Anetka 52cm / 3630g TP 7.5. PRAHA - ZÁPAD
Almerka 15.5.2004 Radimek 51cm / 3200g TP 13.5.
Diny 18.5.2004 20:32 Davídek 50cm / 3400g TP 6.5. PLZEŇ
Pomyšlenka 18.5.2004 Honzík TP 15.5.
Makýš 1. 19.5.2004 17:58 Vašík 50cm / 3800g TP 12.5. PRAHA .........2. 30.11.2205 Jiřík 53cm / 3820g Thomayerova Krč
Julda 1. 21.5.2004 11:00 Martin 53cm / 3750g TP 24.5. TURNOV .........2. 20.9.2005 11:40 Petr 50cm / 4050g
Tanina 22.5.2004 13:42 Julinka 48cm / 3390g TP 23.5. PRAHA
Vega 25.5.2004 4:10 Adámek 51cm / 3500g TP 20.5. LIBEREC
Hanula 26.5.2004 13:00 Hanička 51cm / 3600g TP 23.5. CHRÁST U CHRUDIMI
Slniecko 27.5.2004 17:58 Lukášek 51cm / 3420g TP 23.5. PRAHA
Dandis 30.5.2004 19:58 Valuška 50cm / 3300g KYJOV
Miroušek 31.5.2004 22:25 Pepča 50cm / 3500g TP 13.6. TŘEBÍČ

ČERVEN
Mája80 9.6.2004 4:39 Zuzanka 49cm / 2860g TP 15.6. PŘEROV
Luka 9.6.2004 19:50 Kačenka 50cm / 3750g TP 28.6. KLATOVY
Kačí 10.6.2004 8:10 Lukášek 50cm / 4000g TP 15.6. KARLOVY VARY

ČERVENEC
Janat 9.7.2004 12:00:00 Eduard 52cm / 3900g 41tt Thomayerova Krč

TĚHULKY //
Diny TP 15.6.2006 dle MS, 13.6.2006 dle UTZ
Tanina TP 30.6.2006 dle MS, 9.7.2006 dle UTZ

  • načítám...
  • Zmínit
12600
25.1.06 21:41

Market- s tim registrem jsi mne to pripomnela, to se samozrejme tyka i me!!!!
A samozrejme jsem to zatim vysklila a pritom vim, ze k tomu potrebuju asi tisic veci!!! Notarsky overenou kopii diplomu, vypis z trestniho rejstriku (bohuzel nesmi byt starsi nez 3 mesice-byla jsem tam pred pulrokem, byla tam fronta asi 400 lidi!!!!), cerstvou prohlidku u zavodniho (vyhradne zavodniho jineho neberou) lekare a urcite jeste neco, na co si nevzpominam......tak jsem zvedava jak to s batoletem zvladnu :(((( Market diky za pripomenuti ;)

Alice- denicek klidne zvladnu, akorat pristi 3 tydny asi budu trochu zaneprazdnena, ale na konci unora uz me muzes v pohode zaradit (ja jsem takovy psavec, to uz jste asi pochopily;)

makys- to s tou bezstresovou vychovou si musim zapamatovat, protoze minule na plavani jsem se trosku nechala unest diky jedne matce s ditetem s bezstresovou vychovou, ktera naprosto sobecky vystupovala a okupovala pul bazenu a saten, terorizovala ty ostatni slusne a hodne lidi…, a tak jsem se neudrzela a rekla ji, ze -doslova: " chapu, ze ji to jeste asi nikdo nerekl, protoze se ji kazdy normalni radeji klidi z cesty, nicmene ji musim oznamit, ze je pekna megera…"
Efekt byl urcite horsi nez kdybych ji nalepila zvykacku na bryle ;)

No asi uz si pujdu lehnout, zitra mam narocny den.
Dobrou vsem Jana :)

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:44

Makýš, tak jsem si dnes myslela, že bych třeba taky mohla modelínu Martinovi koupit, ale po tvém popisu, to vzdávám. Na to bych neměla nervy :-))). Třeba se to Vašíkovi teď změní a už se nebude tak vztekat. A konečně si budeš dětiček s radostí užívat. No dnes večer i manžílka, že? :-)))

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1128
25.1.06 21:46

MAKÝŠ - musím se smát tvému popisu tvoření s modelínou, trochu mi to připomíná mě a Péťu když se snažíme malovat, taky mi všechno zničí. Máme takovou tu tabulku jak se to pak smaže, no a já než něco tvůrčího nakreslim tak mi to on tvůrčně smaže. Fakt dost dobrá zábava:))) Lenka.

  • načítám...
  • Zmínit
12600
25.1.06 21:46

Jo jeste dodam ke vsem „sladce hresicim“ , ze jsem prave snedla na posezeni taflicku cokolady Lind(t) ted nevim ja se to pise:) hruskova. A pritom jsem rano mela zavazek , ze nebudu uz nic sladkeho, protoze zacinam zase pribirat, coz nechci!!!!!! Myslim, ze to asi souvisi s temi mrazy protoze u nas doma s tim topenim to je na levacku a tak asi prirozene mam tendenci se obalit tukem ;) J.

  • načítám...
  • Zmínit
7463
25.1.06 21:51

Leni :))

a na co jste sli do kina? hihi jinak se musim smat, jak Peta komanduje mamku :))

nasi jsou spolu, tata je sice nemluva, ale kdyz byla mamka pred 5 lety hospitalizovana, hrozne moc ji pomohl, jezdil za ni kazdy den a tak. Tady je spis hrozba, aby se to zase nedostalo do toho nejhorsiho stadia, pak uz pomohly jen elektrosoky a to je des bes

gratulace k nocniku :))))))), pochopitelne zavidim, ale v dobrem :))))

market

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 21:53

Jani, myslím, že tvoje deníčky budou super, protože píšeš moc hezky a žádné nudné věci. Většinou se dost zasměju, samozřejmě kromě pasáží, kde popisuješ trable s Edíkem. Tak ať to zítra zvládnete a držím palce s dizertačkou.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1272
25.1.06 21:57

jdu popřát dobrou noc,kačka to před chvílí zalomila a bez kojení!!!ono to přijde,do rána nejmíň 4×.tak všem dobrou noc a edíkovi přejem,aby byl ráno fit a pustil mamku do práce.

a jani-a čokoláda je dobrá i na nervy,ne?v klidu dopíšeš dizertaci a budeš v klídku…kéž by to tak fungovalo!
 luka

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 22:05

Markét, víš že jsem ani nevěděla, jak hrozné můžou být deprese? Už nikdy nebudu říkat, že mám depku, když budu neštastná. Mrzí mě, že má tvoje mamka takovou hroznou nemoc a přála bych jí, aby se našlo nějaké řešení.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 22:07

Leni s nočníkem je Péťa mezi prvníma v deníčku a tak budeme věřit, že i ostatní dětičky na to brzy příjdou. Ale venku to musí být fakt otrava.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1033
25.1.06 22:23

Tak a konečně taky napíšu trochu k deníčku.

Nevím jak pospat jak se cítím jako mamina, protože maminou jsem už pár let, takže mi připadá, že odjakživa. Jen matně si vzpomínám, že byly doby, kdy jsem měla spoustu volného času a téměř žádnou odpovědnost. Strach mám hlavně z budoucnosti, ale vždy když nad tím začnu přemýšlet, tak začnu upadat do beznaděje a hrozného smutku. Takže se snažím na budoucnost moc nemyslet a říkat si, že nějak bylo a nějak bude a co se má stát se stane a pak teprve se k tomu nějak postavím. Samozřejmě chci své děti vychovat tak, aby co nejlépe obstály v tomto světě.

Odjakživa jsem věděla, že se chci stát maminou. Dodnes si pamatuji, jak se mě a mých kamarádek ptal jeden kluk, každé zvlášť, čím by jsme chtěly být - byly jsme tenkrát v hospodě a měly jsme před maturou. Všechny až na jednu jsme prý odpověděly, že určitě chceme být MATKOU. A i ta jedna má už dnes roční holčičku. Je teda fakt, že jsem tenkrát netušila, že budu matkou tří dětí. A jsem jako máma hrozně šťastná. Ale taky myslím i na sebe, takže často si napůl hraju s dětma a napůl sedím na netu a taky si chci najít čas na cvičení, časem na kolo (no to nevím, jak to technicky provedu, s Tomášem na sedačce jsem najezdila docela dost) a na ostatní záliby.

A už končím, jdu dospat včerejší ponocování.

Julda

  • načítám...
  • Zmínit
1128
25.1.06 22:26

Ach jo…tak ať je brzy líp, za chvíli bude jaro a to taky určitě pomůže.
Jinak do kina jsem šli na oddychovku, na Jak se loví krokodýli od Poledňákové. Rádi chodíme na český filmy. No spíš jsme chodili. Ještě by jsme rádi na to Štěstí ale nevim jestli to ještě vůbec hrajou. Lenka.

  • načítám...
  • Zmínit