Můj dnešní adenalinový výlet

Rodičovství

Deníček na odlehčení, jak jsme si chtěli užít výlet v přírodě a jak to nakonec dopadlo.

Chtěla jsem dnes děti vzít vláčkem jednu stanici na výlet, aby se manžel prospal po noční. Takže klasické vypravování. Naložit obě děti do dvojkočárku, uvázat za něj psa na vodítko, na korbu posadit motorku odrážedlo, nabalit svačinu pro mě, batole, mimčo. Pití pro mě a batole. Pleny pro oba, ubrousky, peníze, náhradní tepláky a mikinu, klíče, košík pro psa.

Došli jsme 1 km k nádraží. A jak tak nastupujeme do vlaku, tak přední kolečko mé trojkolky se zaseklo v té díře mezi perónem a vlakem. A jak jsem se snažila ho urputně vyprostit, tak jsem hodně zabrala a kolo se ulomilo! Nicméně jsem myslela, že třeba jen vypadlo, a tak nám příchozí průvodčí pomohl do vlaku, dveře se zavřely a my jeli.

Teprve jsem zjistila, co se stalo, ale už se vlak rozjel. Jako na potvoru manžel po noční vypnutý mobil a všichni známí sousedi někde v trapu na víkendu. No tak na zastávce vystoupit, jet po dvou kolech podchodem na nájezdech nejdřív dolů a pak kočár vyrvat nahoru a tam počkat na vlak zpět. Starší syn celou dobu plakal, protože musel jít pěšky a ani jsem ho nemohla vést za ruku. Hrozně se bál, chudinka. A holky, on se tak dral do kočáru, že jak jsme vystoupili, tak jsem ho vezla na těch dvou kolech celou cestu z nádraží až domů. Těch 30 kg, co obě děti s kočárem mají, se teda fakt provezlo. Doteď nechápu, jak jsem to mohla ujet.

A cestou nás napadl cizí pes, vyběhl ze vrat a nikde nikdo. Takže jsem musela odložit kočár, vzít pejska do náručí a skopávat ze sebe toho cizího. No ale dojeli jsme a od jedenácti si hovíme doma. Stejně tam fouká a je zamračeno. Hlavně, že jsme dojeli. :lol: :lol: :lol: Celkem jsem si posílila trapézy a břišní svaly. Doma jsem vyždímala tričko, naložila si kopec jídla k obědu a je dobře.

Hodnotilo 17 lidí. Score 3.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Itany
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 03.11.13 07:45

No hlavne ze vsechno dopadlo dobre.. :D

 
Baby86
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 03.11.13 11:06

To byl ale pech :cert: :D Ale zvládla si to bravurně :pankac: :potlesk:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 03.11.13 14:45

Takovýhle dny jsou fakt super… já jsem jednou píchla kolo u kočáru a domu to byl pouhý kilometřík a v kočáru jen jeden kojenec, takže to bylo oproti tobě ještě fááákt na pohodu.
To si teda nedovedu představit tvojí situaci :roll: :mrgreen:
No hlavně, že to dobře dopadlo a jídlo? To pomůže na všechno :pankac: :mrgreen:

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8648 příspěvků 03.11.13 16:28

No představa, že mám obě děti a psa vláčet na rukách kilometr pěšky byla fakt docela zoufalá. Motorku bych si asi hodila na hlavu nebo rovnou do popelnice. Hlavně batole se tak bálo, že odmítalo chůzi.

Příspěvek upraven 03.11.13 v 16:37

 
Mišalí
Kelišová 6014 příspěvků 04.11.13 11:23

Aspoň jste se nenudili :mrgreen:

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8648 příspěvků 04.11.13 17:57

@Mišalí :lol:

 
Lucík 25
Závislačka 4783 příspěvků 05.11.13 11:38

@MartinaIrena :mrgreen: :mrgreen:

 
madden
Kecalka 216 příspěvků 07.11.13 08:13

@MartinaIrena doufám že mě tohle nepotká… zrovna si plánuju, jak budu do města jezdit vlakem protože je to nejlepší varianta co se týká prostoru a dvojkočáru… mno, možná změním názor abudem pár let zapíchnutí u nás na vesnici, která čítá 150 lidí… :zed:
ale zvládla jsi to skvěle, klobouk dolů :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8648 příspěvků 08.11.13 11:40

@madden Ono většinou třeba někdo nastupuje, takže pomůže. Dneska jsem jela na nákup busem a tam i zpět se našel ochotný člověk, který mi naprosto sám bez zeptání pomohl. Lidi jsou většinou zlatí (většinou)
A je teda fakt, že když mi pomáhali přizvednout těch 40 kg, co kočár s nákupem a dvěma dětmi má, tak nevěřili, co to váží :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama