Můj porod broučínka

Porod

Nečekaný porod mojí lásky, musela sem sice podstoupit císařský řez, ale stálo to za to. Ve čtvrtek 7. 7. jsem šla jako vždy na gynekologickou kontrolu. Miminku měřili srdíčko a já si říkala, vše je v pořádku, půjdu domů. Pak mě Dr. ještě vzal ultrazvukem a ehjle... malý tam měl málo plodové vody a hodně dozrálou placentu. Dr. mi řekl, že hned zítra musím do nemocnice na pořádnou kontrolu a domluvit se, jak budu rodit (protože mám těžkou skoliózu páteře). Tak jsem s nervy pryč šla domů. Hrozně jsem se bála. Večer u mně spal přítel, aby mě utišil a moc mi to pomohlo.

Druhý den po porodu

Třetí den už mohl být u mě :-)

první den doma


1 komentář

Druhý den ráno jsem se ségrou a s přítelem jela do Brandýsa do nemocnice. Přijeli jsme tam v 11:30. Čekali jsme do 12:00 na doktora. Pak si mě vzal a zkontroloval mě a řekl, tak placenta je moc dozrálá a aby miminko bylo v pořádku, musí ještě dneska ven. A bude to císařem pod celou narkózou. Já byla vykulená, úplně mimo. Myslela jsem si, že to nic nebude, že pojedu domů. Takže jsem musela podepsat veškeré papíry a říci, aby mi přinesli z auta tašku, že už tady musím zůstat.

Jenom mě hrozně mrzí, že přítel nemohl být u porodu. Sestra a přítel jeli domů a já sem šla na klystýr, tam jsem byla asi přes půl hodiny :-D A šla sem na čekárnu, protože jedna mamina rodila. Zatím mi napíchly kanylu a daly cévku. Čekala jsem od 14:45 do 16:30. Mezitím se mně ptali na různé nemoci. Tak a už jsem byla na řadě. Došla sem na sál, lehla na lehátko a čekala. Začaly mě potírat dezinfekcí, přikryli mě a už jsem spala :-) Probudila jsem se v 18:45, byla jsem úplně mimo :-D Okolo 8. večer mi přinesli mímo ukázat. Byla jsem v sedmém nebi, jak byl nádherný, mohla jsem si ho na chvilenku pochovat. To byl ten nejkrásnější pocit, jaký sem poznala. Dopoledne přišly dvě sestřičky a řekly, že se zkusíme postavit. Já byla zhrozená, že už se mám stavět. Tak jsem to zkusila, taková bolest, to bylo hrozné. Ale dalo se to přežít.

Pak mi přinesly malého, aby se zkusil přisát. Byl strašně šikovný :-) Každý den jsem musela takhle vstávat. Třetí den mi malého už nechaly, sice mě to břicho ještě šíleně bolelo, ale co neudělat pro cvrčka :-) Tak jsem běhala k postýlce za malým a pak zas hned lehnout :-D Každým dnem to bylo lepší. Ve středu večer přišla sestřička a vzala si malého, protože měl silnější žloutenku, tak musel do teplíčka :-) V tu noc byla šílená bouřka. Bez malého to bylo hrozné, ani jsem nespala. V tu středu se právě rodila moc dětí, takže jsme byli uplně plní :-D Doktorka řekla, že zítra už můžeme jít domů :-) Já byla štěstím bez sebe, že už se budu o malého starat sama :-) Volám přítelovi a mamce. Ráno pro mě přijel přítel, zase se sestrou, a jeli jsme domů :-)

Moc chci poděkovat nemocnici Brandýs nad Labem, sestřičky, jste úžašné a doktoři také prostě super. V Motole se takhle, jako v Brandýse, nechovají. V Brandýse poradí, chovají se k vám prostě suprově. Bylo to jako můj druhý domov. Vřele a moc doporučuji.

Stručně: Tomášek se narodil 8. 7. 2011 v 16:43, měřil 49 cm a vážil přesně 3 kila. Dělá nám samou radost.

Děkuji že jste deníček dočetly až do konce.

Hodnotilo 3 lidí. Score 3.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
martext
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 30.07.11 12:52

Moc gratuluji k miminku a preju hodne stesti :kytka:

 
Lucky.O
Kecalka 237 příspěvků 30.07.11 14:07

Hezký chlapeček,přidávám se ke gratulaci.

 
Mysulatko
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 30.07.11 14:33

gratuluji k miminku :srdce:

 
iríísek
Povídálka 49 příspěvků 30.07.11 20:58

Tak já rodila letos na konci dubna v Motole a mám jen samé pozitivní zkušenosti...­........a to jsem měla problémy s kojením tak jsem za sestřičkama neustále běhala aby mě pomohly a nikdy nebyl problém…

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16903 příspěvků 01.08.11 12:38

krásný klučina

 
Pettynka
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 04.08.11 19:10

gratuluju k miminku :-) krásný deníček

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama