Nechal mě tady, když jsem ho potřebovala

Rodičovství

A teď si hraje na skvělého tátu? Můj první deníček byl o porodu, o tom, jak mě přítomnost otce malé (říkejme mu třeba Dan) u porodu podpořila, ale jak mu také otevřela oči a vypadá to, že je vše na dobré cestě. To, že je to nezodpovědné mladé tele, ví v mém okolí asi každý, a proto jsem na jeho otázku: dokážeš si představit náš partnerský život?, odpověděla radikální ne.

Početí naší Kačky bylo naprosto neplánované. Malý naoko nevinný úlet se vyklubal ve hru na šťastnou rodinku. Otěhotněla jsem a neměla jsem o tom (vinou těžké nemoci) ani páru asi až do 17 tt., ano… teď se bude většina z vás asi divit, ale je to tak. Když jsem tuhle neplánovanou novinku oznámila Danovi, byl už jednou nohou pracovně v zahraničí a mně bylo jasné, že tohle nebude lehké.

Ze dne na den jsem neměla ani korunu a bohužel díky těhotenství ani práci. Měla jsem dluh na zdravotním, na sociálním a Provident mi taky udělal čáru přes „rozpočet“. Neměla jsem ani na jídlo a kolikrát ani na cestu k doktorovi. Z bytu jsem se musela odstěhovat bohužel nebo bohudík k mojí mámě, které však vydělává tak možná dost pro sebe, a tak se stalo, že nám na měsíc chyběly permanentně minimálně 3000 Kč, a kde byla výbavička pro miminko?

Dan se ze zahraničí skoro ani nezajímal a před odjezdem mi jen nasliboval co všechno koupí, čekat ještě teď tak nemá malá kde spát a ani v čem jezdit ven. Po jeho slavném odjezdu jsem se začala dozvídat všechny ty hnusné věci, které o mně říkal, že jsem nejednou brečela, vlastně skoro každý den – lítostí a vzteky! Například: „ona si za to může sama, já jsem děcko nechtěl, tak ji v tom nechávám, ať si všechno zařídí sama“.

Potřebovala jsem peníze na kalhoty, protože už jsem vážně neměla v čem chodit a gumička nezachrání všechno. „Ano, pošli mi účet, pošlu ti tam nějaké peníze, něco pěkného si kupte holky.“ Tak jsem jak trubka chodila každý den k bankomatu s naivní vidinou toho, že tam ty peníze budou. Nic. Potom, co jsem se asi po 14 dnech zeptala, co se děje, mi bylo řečeno, že on vlastně nemá jistotu, že je otec, a tak proč by mi něco posílal a, že se udělají testy otcovství. Neměla jsem s tím problém, ale pořád se nic nedělo.

Domluva nám naprosto vázla, a tak jsem vyrukovala s žalobou o otcovství. No najednou to šlo. Z čista jasna už se testy otcovství dělat nemusejí (protože by je platil on) a najednou: „Ahoj Zuzi, jak se máš?“ Když se vrátil, chtělo se mi brečet. Tak já tady nemám pomalu na chleba a on se nechal potetovat. Hezké.

Byl tady den D. Už ráno jsem měla malé bolesti, ale myslela jsem, že to jsou ti poslíčci, co se o nich pořád mluví, ale i tak jsem mu napsala, jestli by mohl být přes den v pohotovosti. „Určitě, kdyby něco, tak volej.“ No a když jsem zavolala bylo mi řečeno, že už měl dvě piva, ať si vezmu taxi, že mi ho zaplatí. Když v hospodě prohlásil, že Zuzana asi rodí, tak se ho jeho naše společná kamarádka ptala, jestli se mám jak dostat, že by pro mě zajela a on jí řekl: „Ona si to nějak zařídí“. A taky, že zařídila.

Rozmýšlela jsem se, jestli ho chci u porodu nebo ne ale opravdu jsem tam nechtěla být sama a chtěla jsem, aby si to vytrpěl se mnou. Jak se ukázalo, nebylo to špatné rozhodnutí, najednou byl do mě zamilovaný, jak všem říkal, a najednou z něj byl táta. Do porodnice za mnou chodil každý den, dokonce mě tam seznámil i s jeho maminkou (po půl roce).

Odvezl nás z nemocnice, byl s námi první noc, a potom ještě pár dalších. Papíry otcovství mi však stále nepodepsal. Jednou neměl rodný list, potom občanku, a když už měl konečně vše, byl čtvrtek, den před jeho návratem do zahraničí. Naštěstí z protekce jsme mohli dojet i mimo úřední dny, takže po opravdu dlouhém a vyčerpávajícím přemlouvání a doslova prošení mi je konečně podepsal.

Na řadě bylo opět nakecávání, co všechno nekoupí, kolik peněz mi nepošle, jak věří, že si k sobě najdeme cestu. Kromě tří balení Nutrilonu, lihu na pupík, ohřívačky lahví a termoobalu na lahve nic nekoupil a peníze mi nedal. To, že si k sobě najdeme cestu, jak doufá, vykládá i jeho mamce, ale je to lež. Mezitím co jsem já doma, obracím každou korunu, stresu mám až nad hlavu a měním podělané plíny, on si vesele užívá s prsatou blondýnkou, se kterou plánuje vztah, nebo už spolu nějaký mají, ale já jsem před jeho mamkou a našimi společnými známými ta špatná, protože já s ním nechci být, jak on říká. A diví se mi někdo?

Nejhorší na tom všem je to, že jsem tak hnusně naletěla. Teď doufám, že až se vrátí, tak mi to alespoň nějak vynahradí a koupí Kačence alespoň další balení Nutrilonu.

Děkuju, že jsem se mohla aspoň takto vypsat.

Hodnotilo 7 lidí. Score 3.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
prudusinka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 13.10.12 07:43

Možná by nebylo od věci, nechat soudně určit alimenty, ať na malou nejsi sama s maminkou. A když už otec dítěte nedá na malou ani korunu, tak co jeho maminka, jak se k tomu staví? Nemohla by alespoň ona něco přidat, když její syn toho není schopný. Držím palce, ať se situace zlepší, a jednou bude mít malá třeba i lepšího a starostlivějšího tatínka než toho biologického. :hug:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 13.10.12 08:18

Nezlob se na mě, je to čistě můj názor, ale o takovýho chlapa bych si ani kolo neopřela, natožpak žádala po něm otcovství. Radši žádný otec, než takový. Zachoval, vlastně chová se s prominutím jako vůl. Určitě si zažádej o alimenty, jinak budeš obracet každou korunu pořád. Doufám že potkáš slušnýho zodpovědnýho chlapa a bude Kačence dobrým tátou. Moc vám to holky přeju :kytka:

 
Anonymní  13.10.12 08:39

Taktéž se přidám… Rozhodně si nech soudně stanovit výživné - jinak od něj neuvidíš nic. A rozhodně se nenech od něj ukecat…

 
Petra2829
Echt Kelišová 7875 příspěvků 13.10.12 09:01

Nelitovat se…Udělala si chyb dost.Ale ještě vše se řešit dá. začni jednat a stáhni ho zmetka…Já bych mu ukázala :pocitac: A ty a maličká určitě potkáte za čas nějakého schopného partnera, který vás bude mít rád a budete se mít dobře. Moc Vám to přeji :hug:

 
pst007  13.10.12 09:19

Všechny tu partnera autorky berete jako nejhoršího, ale napadlo vás, že on patrně podle deníčků neplánoval dítě ani vztah s ní? „Byl to jen úlet“, takže nejspíš spolehl, že ona bere antiko a teď se cítí asi hnusně podveden. Přečtěte si i ostatní příspěvky. On i ten muž, ať je jaký chce, je člověk.

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 13.10.12 09:38

Asi je opravdu na čase to řešit ale soud mi přijde hodně.. asi se toho jenom bojím. Jeho mamka je zlatá, Kačku nadevše miluje ale sama mi řekla, že je to její syn a tak jej bude vždy bránit.. :zed:. PST007 dítě jsme nechtěli ani jeden a jestliže jsem se nechránila já - měl se chránit on.. nezodpovědní jsme byli oba :nevim:

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 13.10.12 09:41

Tak proč bych měla za naši společnou nezodpovědnost a chybu platit jen já? :nevim: ano, je to jen člověk - to nepopírám.. ale tak ať se tak začne i chovat

 
rybana75
Extra třída :D 10663 příspěvků 13.10.12 09:41

V dnešní době se má člověk spoléhat jen sám na sebe. Pokud na toto nebyl připravený, měl se pojistit hlavně on a jinak, má taky pusu. Mohl se ujistit, že se partnerka chrání a sám to mohl podpořit, chudák jeden. :cert:
Do postele s ní lézt, to jo, ale nést pak následky, to ne, že? :roll:

Pokud rodinu neplánoval, měl to říct hned a ne se pak zachovat takto zbaběle! Co zbaběle, nechutně! :poblion:

 
rybana75
Extra třída :D 10663 příspěvků 13.10.12 09:44

Ano, nezodpovědní jste byli oba, to máš pravdu. :cert:

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 13.10.12 09:46

Já vím, já vím..

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 13.10.12 09:58

@labilniveverka nemá cenu si něco vyčítat, rozhodně bych ho dala k soudu, když už to máš podepsaný. přece to nebude vaše děťátko odnášet taky, to už tuplem za nic nemůže! a opravdu ho nechápu, ano, mimčo jste nechtěli, ale když už tu jednou ten malinkatej človíček je, každej DOBREJ rodič by udělal maximum, aby bylo zaopatřený. Vím, o čem mluvím, čekáme neplánovaně už druhý :kytka:

 
Anonymní  13.10.12 11:58

Soud je opravdu nepříjemná záležitost :? Takže bych si první zkusila promluvit s jeho matkou, která je babičkou teda kromě toho, že je jeho matkou! Snažila bych se jí jako matce vysvětlit tvou situaci, že potřebuješ pomoct se zaopatřením základních potřeb pro „její vnouče“. A pokud její syn ti nepomůže, tak se budeš nucena to řešit soudní cestou… Taky by si měla uvědomit, že nejsi povinna ji tu malou vůbec ukazovat, že je to tvoje dobrá vůle (hlavně to ale říci opatrně, aby to nebrala jako výhružku) :mrgreen: Zkus jí ukázat mateřskou stranu…jako matka by to měla pochopit a svému synovi „vysvětlit“ ;)
Jinak potom neváhej se soudem - určitě se můžeš obrátit na nějakou organizaci s bezplatnou právní poradnou, tam ti pomůžou :palec:

 
spravedlivazena  13.10.12 12:29

Jen ať se mu soudně určí alimenty, ať hošánek platí, dítě je taky jeho. To by se mu tak hodilo, abys ty zůstala na dítě sama, nezaopatřená a on si mohl v zahraničí vydělávat jen sám na sebe. Jeho chování je naprosto strašné. :cert:

 
jannina1
Závislačka 3266 příspěvků 13.10.12 12:46

Proč nemá soudně určené alimenty? To tedy nechápu, vůči dítěti je to blbé. Mohlo by mít trochu větší životní standart.

 
lopata
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 13.10.12 14:55

Draha zuzko, neda mi reagovat.. tak si to shrnme.. bydlet jste nemeli kde, penize jste nemeli, praci jsi nemela, ale vlezla jsi do postele s prvnim hospodskym individuem, ktery jsi potkala a jeste jsi si nechala udelat decko… jako nezlob se na me, ale tohle je skutecne dost zodpovedne.. :potlesk:

Příspěvek upraven 13.10.12 v 14:58

 
Daša 2
Generální žvanilka 24392 příspěvků 13.10.12 15:19

Soudně určené alimenty - může si zažádat kdykoliv a on jí je musí zpětně uhradit.Tak holka na nic nečekej a jednej. Soud ohledně dětí se neplatí. Můžeš být v klidu (aby sis neřekla že na něj nemáš). Na ty kecy, musím reagovat- prostě stalo se. Teď, ale jednej ať máte z čeho žít. Dítě je jeho i tvoje, tak ať platí. Držím palce, aby se vše v dobré obrátilo.

Příspěvek upraven 13.10.12 v 15:19

 
janina13
Kecalka 443 příspěvků 13.10.12 15:50

Já bych taky reagovala, bydlet jste neměli kde, peníze jste neměli, práci jsi neměla, asi nezodpovědnost, ale buď ráda že máš zdravé miminko. Ono všeho moc škodí, Já byla až moc zodpovědná a pořád se na někoho a něco ohlížela jestli je už ten správný čas na mimi. A teď mám zázemí ale skoro 35 let a mimi nepřichází. Takže buť šťastná a užívej si mimi, určitě se vše spraví i když na tu osobu co má s Tebou mimi bych už nespoléhala a nečekala na něho.

 
janina13
Kecalka 443 příspěvků 13.10.12 15:51

To není reakce na Daša 2ale celkově na článek :oops:

 
teďanonymni  13.10.12 16:10

@labilniveverka

Zakladatelko, udělala jsi obrovskou chybu a teď za ní platíš.
Píšeš, že ze zdravotních důvodů jsi do 17tt o těhotenství nevěděla.. jaké to byly důvody, ty jsi nevěděla, že ti vynechala MS, že se cítíš jinak, že ti rostou prsa, bříško..?
Zapsání otce do rodného listu.. když už se choval tak, jak se choval.. proč jsi trvala na tom, aby byl jako otec uvedený? Navíc, jak sama píšeš - byl to jen úlet.. opravdu jsis myslela, že kluk, který jen z chtíče vleze do postele s první, která se mu namane, bude pak nadšený z toho, že je postavený před hotovou věc, že bude táta??
Píšeš, že nemáš nic, jen dluhy a podělané plínky.. nepřemýšlela jsi o vzdání se maličké? Možná je to hnusné, ale je hodně rodin, které by jí nabídly mnohem víc než můžeš nabídnout ty a které zoufale na nějaké miminko čekají.
Jakou budoucnost jí můžeš připravit?
Nebo zapracuj na vlastním životě.. máš někoho, kdo ti může nějakým způsobem pomoct, tj. rodinu, přátele.. prostě kohokoliv, kdo by ti pomohl s péčí o malou tak, aby ty ses mohla začít stavět na vlastní nohy a dát si život do pořádku po všech stránkách, tj. najít si práci, začít vydělávat, splatit dluhy a pak začít tak nějak normálně žít?

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 13.10.12 17:11

Jak jsem pročítala tady ty komentáře, tak je pravda že by jsi se měla obrátit na soud, aby určil pro malou alimenty, a také je pravda že jste byli nezodpovědní oba dva, ale na to je už pozdě tohle řešit. Jinak ti přeji, aby to vše dobře dopadlo a aby jsi si brzy našla nového partnera, který ti bude oporou a pro malou dobrým tatínkem, když biologický otec stojí za starou bačkoru :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Alenaxxxx
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 13.10.12 21:42

Zajdi na sociálku. Požádej o svěření dítěte pro sebe a alimenty na dítě. Alimenty by měli odpovídat životní úrovni otce. Pokud v zahraničí dělá za 50 000 Kč, klidně žádej na dítě 10 000 Kč i více. Soud Ti to třeba stejně nedá, ale spíš Ti to sníží z 10 000 Kč na 8 000 Kč než aby Ti to zvyšoval když si požádáš jen o 3000 Kč.

V jiném soudním řízení požádáš o příspěvek neprovdané matce. Ten Ti bude platit pouze po dobu 2-let. Soud Ti klidně přiřkne stejnou částu pro Tebe jako pro dítě (moje vlastní zkušenost).

Musíš popsat, že žijete u matky jen dočasně, protože na vlastní bydlení nemáš, ale určitě ho plánuješ, až tu bude finančně možné a že společné bydlení s matkou je nevyhovující. Já jsem měla ve zprávě soc. prac. že žiju s rodiči (nebyla to úplně pravda) a kvůli tomu odvolací soud snížil alimenty, neboť moje náklady neměly být tak velké…

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 13.10.12 21:54

Myslím, že jste to moc dobře nepochopila. Já jsme práci měla, měla jsem byt a peníze taky nebyly problém. S ním jsem se nějaký ten rok znala.

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 13.10.12 22:00

Před silvestrem si selhaly ledviny, ležela jsem měsíc a půl v nemocnici. Protože mi dělaly CTčka a všelijaké vyšetření tak by mě to ani ve snu nenapadlo.To ,že jsem neměla menzes bylo v tu chvíly naprosto normální jelikož jsem zhubla 13kg.Byla jsem na kapačkách, chutě jsem neměla, nezvracela jsem břicho mi začalo růst až po odchodu z nemocnice a to jsem začala normálně jíst takže přibívání na váze jsem brala jako normální věc. Ano o adopci jsem přemýšlela ale nemyslím si, že nejsem schopná se o ni postarat jenom prostě jí nemůžu nabídnout nadstandart! Svou dceru miluji a to, že je její otec blbec není důvod se jí vzdát :think:

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 13.10.12 22:02

Děkuji moc, po víkendu na tom zapracuji :palec:

 
girlie sage
Kelišová 6258 příspěvků 13.10.12 22:23

Já nechápu proč váháš :nevim: :nevim: Ty obracíš každou korunu a on očividně vydělává. Dítě bylo sice neplánvané, ale je jeho a tudíž i jeho zodpovědnost. A až budeš v tom vyřizování tak si zajisti i příspěvek pro sebe na který máš právo taky.
Je sice hezké, že ji babička miluje, ale z lásky ji nenakrmíš.

 
Anonymní  13.10.12 23:01

Jsem na tom hodně podobně. S expřítelem jsem se rozešla po třech letech za né moc dobrých okolností a 4 měsíce na to jsem zjistila, že jsem těhotná. Také až ve čtvrtém měsíci! Měla jsem hrozně náročné období,(v práci a ve škole…) kdy jsem skoro nespala a nejedla a měla úplně rozházené hormony. Doktorka mi diagnostikovala zvýšenou hladinu prolaktinu, jelikož jsem neměla menzes a tvořilo se mi mateřské mléko a říkala mi, že budu mít asi jednou problémy otěhotnět :roll: (otěhotněla jsem nechtěně hned další měsíc…) No a musím říct, že mi to pořádně zamávalo se životem. Bydlela jsem v krásném bytě v centru Prahy s přáteli, dokončovala studium mého vysněného oboru, měla luxusní práci, spoustu koníčků a naplánovanou velkou část budoucnosti v zahraničí… Místo toho jsem teď po dvou letech ve starém domku na vesnici, kde vůbec nikoho neznám a počítám každou korunu, abychom s malým mohli přežít. Byla jsem zvyklá vydělávat celkem dost peněz a rozmazlovat se a teď jsem ráda, že mi zbyde na jídlo, potom, co koupím vše mimču. Já to bývalém ani neřekla. Když se to dozvěděl, hrozně se snažil, ale všechno byly jen řeči, kterým jsem nevěřila. O syna by měl zájem, ale představuje si to tak, že by si jednou za měsíc přijel „pohrát“ a smrknul mi pár stovek (pracuje v rodinné firmě, kde má udaný příjem minimální možné mzdy, přitom si vydělává mnohonásobně víc) takže by z něj stejně nic nedostali… Takže jsem s tím nesouhlasila a nezapsala ho ani do rodného listu, nestýkáme se s ním a nedostala jsem od něho ani korunu. Je to nespravedlivý a některý chlapy jsou hovada :pocitac: :poblion:… Je vtipné ho vidět každý víkend na jiné akci, kupovat si nové auto, kytaru a motorku, když vy nemáte skoro ani na rohlík…Přeju hodně síly, prožívám to samé a vím, že to zvládneme a děti nám to všechno vynahradí. :kytka: :hug:

 
Anonymní  13.10.12 23:20

Mimochodem jsem si všimla, že jsi moc hezká holka, takže bych tohodle blbečka navždy vyškrtla ze svého života, ale nejdřív ho pořádně oškubala… Určitě se pro malou tatínek najde a bude mnohem lepší.

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 14.10.12 07:31

Moc děkuji za přízpěvek, moc mě podpořilo, že na tom nejsem takhle jenom já a, že je někdo kdo to nějakým určitým způsobem i zvládl. :srdce:

 
rybana75
Extra třída :D 10663 příspěvků 14.10.12 17:38

@labilniveverka Bude zas dobře, uvidíš. :kytka:

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 14.10.12 17:59

Díky za oporu

 
žampion
Závislačka 3434 příspěvků 15.10.12 13:26

Tak jako říkat někomu ať se vzdá dítěte jen proto, že se momentálně netopí v penězích je teda na mě trochu moc 8o 8o. Zakladatelko určitě zajdi na OSPOD poradí ti jak dál :hug: :hug:

 
Monynka.s  16.10.12 22:54

Co se pisatelce stalo je asi oboustraně nepříjemné, jí jako matce co je na dítě sama a jemu jako „klukovi“ který nechtěl ani ji ani dítě. Stalo se, neptalo se, neprosilo, je tu. neměla by se hrnout do předem stejně odepsaného partnerství.
Pokud je on ta nezodpovědný jak píše, tak se na něj měla vykašlat hned, nebo teď. Zažádat o alimenty je snad samozdřejmě nutnost a povinost (už vůči dítěti).

Taď k ostatním komentářům, omlouvám se za názor, ale naprosto mě zvedly ze židle názory typu - měla by přispívat (platit) jeho matka, měla by platit jinak neuvidí malé a pod. Na to mám milé pisatelky reakci jedinou: DĚLÁTE SI PR**L!!! 8o!!! nechápu jakou má jeho matka s tím spojitost!!! (omlouvám se velice pisatelce deníčku ale ) copak jeho matka jí kázala roztahovat nohy, copak ona jemu u toho sekundovala?! jste zcela při smyslech?! Takže vy máte své matky jen na to aby vám přispívaly a pokud ne nesmějí být babičkami?? To jako znamená, že ona má dítě připravit o babičku proto, že otec je nezodpovědné prase, ikdyž by to mohla v budoucnu být nejlepší babička na světě?? Nechápu vaše měřítka na babičku ale podle mě nejlepší babička je ta která je vždy k dispozici právě dítěti, dává pamlsky a dárky na vánoce/narozeniny, bere na procázky a čte pohádky, hladí po vláskách a vypráví příběhy, je ochotná pohlídat a vyzvednout ve školce, a nechá si malé přes noc kdykoliv to jde a oni chtějí. NE ta která pošle výživné za nepovedeného syna a víc nic. Povinnost starat se mají rodiče! (třeba k tomu dohnané soudem) obdivuji všechny prarodiče, kteří se postarají když rodiče nemohou (nemoc, smrt) uvědomte si, že to není jejich povinnost, oni si své odvedly - vychovali své děti, co když nemají prostředky a možná jsou nemocní, staří nebo už jen unaveni životem? Většina to v případě nemoci nebo bohužel úmrtí stejně udělá a je to krásné. Ale nemělo by se to brát jako samozdřejmost.
Vy které tohle napíšete by jste si to zasloužily - děláte co umíte, dítě se dá vlastní cestou (třeba partička a chlast) udělá si dítě a Ony (matky vnoučat)pak budou chít výživné po vás (vydírat vás) a Ony jim to na netu jiné šikovně i poradí - ne nejsem zlá a NEPŘEJI vám to. NIKDO si to nezaslouží!! - právě proto, že se to může stát každé mámě. Holky zamyslete se :nevim:.

 
bjetuschka
Závislačka 4021 příspěvků 17.10.12 11:39

Já si ten deníček pamatuju a budu se tedy i opakovat. Je to nezodpovědné tele, nemá cenu se jím vůbec zaobírat.
Soudem bych si nechala určit alimenty, ať máš aspoň nějakou finanční pomoc, ale žádný druhý. třetí nebo čtvrtý šance bych mu nedávala.

 
Jannica
Závislačka 2575 příspěvků 17.10.12 12:57

Páni, po přečtení tvého deníčku a pár příspěvků jsem moc ráda že jsi si stála za svým a nechala ho napsat jako otce protože máš alespon tak šanci na alimenty a korunky se určitě hodí!! Pevně věřím, že si za chviličku najdeš toho pravého tatínka pro své děťátko a budete šťastné a ty bez nervů :) ale o ty alimenty zažádej a to co nejdřív, nevěř v jeho sliby a jednej! :hug:

 
skrudzz
Kecalka 259 příspěvků 30.11.12 19:10

Konečně mě nějaký deníček přesvědčil, že v tom nejsem sama. Zatím tedy ještě s přítelem jsme, sice už se se mnou stačil rozejít, a vrátil se ke mě až ve dvou měsících, ale teď nám dělá akorát zle. Dělá si ze mě slušku, nalhává mi jak vše jednou bude lepší.. Ale to že mě v pátem měsíci opustil, a nechal mě samotnou, mu nikdy neodpustím. Bere mě jako tlustou kouly co mu sedí doma, a nikam mu neuteče. Přemýšlím, že vztah ukončím, ale zatím jsem tolik odvahy nenašla. Je mi teprve 18, a malá se ještě nenarodila. A bez něj vůbec nevím.. jak bych to zvládla… :(

 
labilniveverka
Kecalka 147 příspěvků 30.11.12 20:08

Kočko uběhla už nějaká doba. ex mi ještě ani nedal velice žádné peníze o malou se ani nezajímá a já jsem si našla přítele, který miluje i mě i moji dceru a jsem šťastná. Mě každý říkal, že jsem mladá a, že si určitě někoho najdu a já jsem tomu nevěřila a brala jsem to jenom jako útěchu a teď se to fakt stalo a mělo to tak být. Držím palec :palec: ať vše dobře dopadne.. pro jedno kvítí slunce nesvítí
:*

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama