Pořád na Tebe myslím

Těhotenství

I když Tě mám zatím jen v bříšku, je to už krásných 27. týdnů a ještě spolu pár týdnů budeme. Už teď se těším, až Tě budeme držet v náručí, já, tatínek a tvé sestry.

Je to tak týden zpátky, kdy jsme ti opět vybírali s tatínkem jméno, začalo to Ondrou, Danem, Danielem, Daliborem a Matějem, já jsem měla celkem jasno, ale tvůj tatínek se nemohl rozhodnou, ale nakonec se zadařilo a jsi Matěj, i když pro mě budeš pořád mrňousek.

Nikdo z rodiny neví, že jsi kluk, budeš po 2 holčičkách překvapení, vytoužený syn, tatínek už se na tebe moc těší. Zrovna včera jsem ho přistihla, jak když jsme dcerám kupovali dárek pod stromeček, okukuje auta, vlaky a letadla, strašně se na tebe těší, až budete dělat spolu vše možné, né, že by to s holkama nešlo, ale kluk je kluk.

Máme v záloze i holčičí jméno, a to je Tereza protože nemáme 100% jistotu, že jsi opravdu kluk, i když máme doma Tvoji fotku s pindíkem, ale dokud Tě nebudu držet v náruči, nic není jisté. Termín máme až 14. 2. 2013, takže nás čeká ještě 13. týdnů, ale věřím, že to uteče jako voda, když to tak utíkalo doposud.

A ještě jedna věc, v prosinci se mi splní mé velké přání, ale o tom, až to bude, ať se nic nezakřikne. Tak a další deníček bude už jen o porodu.

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Paja R
Závislačka 3739 příspěvků 19.11.12 11:39

Tak to teda ne, dalsi denicek bude o tom tvem velkem prani :pankac: :cert: :hug:, jinak preji pekny zbytek tehulkovani :-)

 
ikyki  19.11.12 13:54

Moc hezké… :pankac:

 
emari
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 19.11.12 15:43

Hezky si užívej těhotenství a těš se na miminko, trošku závidím (i když bych teď další mimino asi nedala :mrgreen:) a hodně přeju :kytka:

 
diiitik
Kecalka 179 příspěvků 19.11.12 16:52

Dobře tak o mem velkem přání ale to až v prosinci :)

 
Šmouli88
Echt Kelišová 7543 příspěvků 21.11.12 23:50

Neboj to ti uteče jako voda :mrgreen: Moc Vám přeju Matýska, snad tam opravdu bude ať máte v rodině dalšího chlapa :potlesk: Hodně štěstí a užívej si to dokud to jde :) Budu čekat na to překvápko v prosinci :think:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama