RŮZŇATA č.15 *** Život před životem a život po životě

Rodičovství

Utíkám... Větve mi cuchají vlasy a lýtka mám ošlehaná od ostružiní až do krve. Na chvilku se zastavím, opřu se zády o statný strom a prudce oddechuji.. Je jaro??? Ne ne, je podzim, teplé sluneční paprsky se derou skrz místy opadané větve stromů a pod nohami leží barevný koberec ze spadaného listí... Je opravdu krásně! říkám si a mhouřím oči oslněné sluníčkem... Z přemýšlení mne vytrhnou rozzuřené hlasy... Ach ne! Už jsou opět tady... Dávám se do běhu, ale vím, že je to marné... za chvíli mne mají... Proč mne vlastně honí? Co jim vadí? Příliš krásná?, příliš chytrá?... prý čarodějnice?!... taková hloupost!!! ... Utíkám! Běžím svůj závod o život... Ale síly mne už opouštějí ...

:-)))) raději už nebudu pokračovat, protože další mé reálné vzpomínky na tento konec života „před životem" nejsou příliš humorné ani zábavné … Faktem ale je, že jsem si 100% jistá, že se to stalo… Znám každý kámen, každou větvičku, každý strom v TOM lese, který mi byl kdysi osudným. Tento „sen" se mi vrací už odmala… nejdřív mne děsil, později jsem v něm už hledala poznání a dnes jej beru jako nedílnou součást mého života…

Dnešní deníček bych ráda věnovala okultním vědám a mém vztahu k nim… Co vy na to? Už vám naskakuje husí kůže????!!!! Myslím, že ano, protože dle mého každý člověk dříve nebo později na něco HODNĚ ZVLÁŠTNÍHO NARAZÍ :-)

Nebudu tady teoretizovat o tom, co je dobré a co ne… Každý má jiný náhled na věc a já se s Vámi pouze chci podělit o ten svůj… No a to už by asi na úvod stačilo, ne? ;-)

V první řadě věřím na život před životem a život po životě… Nedokážu tedy jasně popsat, jak to konkrétně funguje :-), ale věřím, že podstatná je vždy a v první řadě duše, jež smrtelná tedy rozhodně není … jak by taky mohla být, že? :-) Kde a kdy se duše bere a kam a kdy odchází to tedy taky netuším, ale myslím si, že mezi začátkem a koncem (což teda taky nakonec nemusí vůbec existovat) je nějaká cesta, kterou si musí každé „Já" projít… Tím, jak prožívá své životy, si v podstatě vybírá další cesty poznání… a bohužel tím, jaké dělá chyby a nepravosti, patrně hodně ovlivňuje kvalitu svých dalších životů… Pozitivní ovšem je, že pokud se podaří v některém z dalších životů chybu analyzovat a napravit, další život po životě tím nabývá dalších možností :-)
Co tím chci říct? Ač taky bojuji a zatím se neumím smířit se smrtí, opravdu VĚŘÍM, že smrt NENÍ KONEČNÁ… je to začátek dalšího poznání a dalšího života po životě.

S tím jak duše přichází znovu a znovu na svět sbírat poznání a zkušenosti jistě souvisí, kdy, kde a kam přijde…

Všechno samozřejmě záleží na tom, co bylo před životem… Nasbírané zkušenosti i rány osudu můžeme dle mého odhalit jednak sebepoznáním (cesty do minulých životů, hypnóza a spol.) a pak nám můžou napovědět symboly v rukou „odborníků" :-)))) - tzn. astrologie, numerologie, karty, taroty, atd. atd. …

Vzhledem k faktu, že opravdu k tomuto tématu tíhnu, lecos jsem již vyzkoušela a jak mnohé víte, docela intenzivně se věnuji numerologii. No a jaké jsou tedy zkušenosti, dojmy a důkazy???

Astrologii věřím jen v případě, že bych se někdy dopracovala ke skutečnému horoskopu na míru (což se mi tedy ještě bohužel nepodařilo, protože mi jaksi nestačí zadat si do vyhledávače „horoskopy" a obeslat dopisem a bankovkou prvního člověka na seznamu - musím najít někoho s kvalitními referencemi, atd. … jakmile se tak stane, dám vám vědět ;-) ).
Horoskopy typu slunečních a měsíčních znamení jsou sice patrně (snad) pravdivé, ale velice nekonkrétní, protože nejsou šité na míru a pouze analyzují výskyt shodných vlastností v jednotlivých skupinách lidí… Totéž platí i o čínských, indiánských a dalších horoskopech… protože se vždy nedokážu zbavit dojmu, že si tam prostě vždycky člověk najde, co potřebuje :-) No a o těch horoskopech v časopise se snad ani nebudeme bavit, ne? :-)))))))

Numerologie - má oblíbená disciplína, je už o dost konkrétnější, i když aby byla opravdu na míru, musí se člověk věnovat analýze hooodně dlouho a musí pracovat se všemi čísly a písmeny, které mohou člověka nějakým způsobem ovlivňovat. Navíc nehledě na fakt, že by se to samé mělo ještě provést i se všemi lidmi, se kterými ta posuzovaná osoba přichází výraznějí do styku, protože se navzájem ovlivňují :-)))) No, jak říkám… krásná věc, ale zdokonalím to patrně až v důchodu :-)))
(zde jsem si právě vzpomněla na to, že jsem slíbila udělat rozbor sanynce, jenomže jsem data někam pečlivě schovala … a tímto se tedy velmi omlouvám a prosím o zaslání dat.nar. do SZ)
Jinak tedy numerologie je fajn, sedí, ale moje první zkušenost je velmi negativní, protože jsem se od jisté paní numeroložky v podstatě nic nedozvěděla a po dvou návštěvách jsem byla pouze o 600,– Kč lehčí :-((( Takže pozor na to !

Karty & taroty - báječná záležitost !!! Neumím, neovládám, ale hooodně na tyto výklady věřím. Působí to na mne až hypnoticky, protože to skvěle zapadá do mého náhledu na životy před a po životě… všechno souvisí se vším, všechno má svou příčinu a důsledek, nic se neděje jen tak… atd.
Zkušenosti mám 2 … jednu teoretickou a jednu praktickou.
Teoreticky jsme zkoušely tarotové karty s kamarádkou asi tak před 3 lety u ní na chatě. Výsledky výkladů jsou nepodstatné, ale co nás opravdu ZARAZILO, byl fakt, že ať jsme dělaly, co jsme dělaly, pořád jsme si tahaly stejné karty… Bylo to velmi zvláštní… Každá jsme měly okruh zhruba 1/3karet (přičemž u obou převládala tak z 95% jedna z „barev") a ty jsme si tahaly pořád dokola. Zkoušely jsme míchat různými způsoby, všechno možné… ale ty karty byly pořád stejné - no záhada!!! Miluju záhady :-))))

Ta druhá - praktická - zkušenost s tou první samozřejmě úzce souvisí… Protože jsme od té naší „příhody" začaly intenzivně pátrat po kartářce, která by měla dobré reference, byla v okruhu naší působnosti a nestála „majlant" :-)))) A netrvalo dlouho a měly jsme ji ! - resp. byl to tedy kartář (zvláštní, co?) a podle zjevu dost podivný týpek (typ - sňatkový podvodník) :-) Ale reference super, cena příznivá, tak jsme do toho šly…
Nebudu se zde rozepisovat konkrétně, ale faktem je, že jsme odcházely vcelku zklamané a otrávené.. Ovšem - ač se nám to zdálo být VELMI NEPRAVDĚPODOBNÉ - věřte nebo ne - všechno do posledního slova se vyplnilo… Naprostá záhada !!!
Chtělo by to nějaký důkaz místo slibů, že? ;-))) Tak tady máte dva …
Kamošce řekl, že se v nejbližších týdnech rozejde s přítelem a jejím přítelem se stane někdo, koho zná, bude patrně z Prahy (to jsme ale usoudily tenkrát u piva my podle indicií) a ona se za ním přestěhuje… ha ha ha :-))) to jsme se nasmály… Realita??? - za 6 týdnů se po 5letech společného soužití ze dne na den rozešli s přítelem a nyní je do uši zaláskovaná do jednoho „Pepíka" a bude se za ním do konce roku stěhovat do Prahy…
Mně řekl (mimo jiné samozřejmě), že na přelomu května a června (2005) se mi radikálně změní pracovní náplň života… S kamoškou jsme usoudily, že asi změním práci nebo se stanu ředitelkou :-)))) Realita??? Byly jsme tam v srpnu 04, v září 04 jsem zcela neplánovaně otěhotněla a 31.5.2005 se mi narodil náš Pavlík…

No a tím bych protentokrát skončila :-) Moc se těším na Vaše zkušenosti a názory na toto téma !!! Není to - pravda - deníček ryze miminko- a maminkovský, ale snad jste se alespoň na chvíli zastavily v tom každodenním shonu a chvilku si popřemýšlely nad „nesmrtelností brouka" :-))))

Peťula + Pavlík 10,5měs

AKTUÁLNÍ SEZNÁMEK „RŮZŇAT" -------------------------------------------------
Anďílek - Nicolka 2. 1. 2005, Lipník nad Beč. ( Jana,23)
Anděla -Jaroušek 11.1.06, Děčín
Dalif - Vitek 25.10.2005, Brno, 29
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, ( Dáša-30)
Fendy -Lukáš 1.6.1989, Kačenka 27.11.04, Mor.Buděj.(Hana-37)
Gabka - Stázinka 9.11.2005, Praha, 31
Ikaika - Vítek 1.5.2005 Ondra 9.4.2003 Žďár,( Ilča-28)
Iriss - Eriček 26.10.2001, Adámek 18.01.2005 Jihlava, 30
Jedule -Anežka 27.8.05,Jičín (Jitka 30)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005 Žďár ( Jitka 29)
Jitulina - Terezka 23.9.2005, mimi TP 10.10.06 (23),České Meziříčí u HK
Maty01-Jakub 15.6.2004, Terezka 23.3.2006, Brno (Martina-25)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť, ( Péťa 24)
Mirijak- Linda 23.11.2005, Kanada, (32)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (26)
Oluska-Martínek 4.6.2005,Velká Šitboř,(1981)
Packa -Honzik 1.1.2005 , ( Šárka -25)
Petula - Pavlík, 31.5.2005 , Žďár, 30
Ruza(Millik)termin 9.6.06, Plzeň (1985)
Salecka -Vojtíšek 8.3.2005, Brno,(Míša, 30)
Simpanova - Matyáš 10.1.2005 Praha (Tereza, 32)
Valli - Martínek -22.6.05,Třebíč, (Eva 1982)
Vinona - Sára -12.10.2005,(29)
Violet - Matyáš 15.1.05, Most (Denisa-24)

Kačula - Verča-25.3.2005 (Katka-1979) Praha, „HOST DENÍČKU“

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 17.04.06 14:15

Ahoj holky, odpustte, ze vam lezu do denicku, ale toto tema me zaujalo, taky se o tyhle veci tak trochu zajimam. Pred lety jsem byla u vestkyne a tenkrat jsem si myslela, ze ten blabol, co tam vede - rozumej o mem budoucim zivote - je absolutni nesmysl.
A vida, do peti let se vsechno, co mi na pristich pet let vyvestila splnilo. Jsem zvedava, jak se to bude vyvijet dal:-)))
Zdravi MirusE od Spuntiku

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 17.04.06 14:51

Ahoj…

juchů druhá… jdu číst.

Oluska a Martínek 10 měsíců

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 17.04.06 14:54

ahojky holky,
Ty blaho sem tu jedna z prvnich:-)) tose mi jeste nikdy nepovedlo.sem ted na chvilku u nasich.
v sobotu sme byly na vel.rod oslave(cca 30lidi)prasatko atak.Sem se tam nastydla takze vcera sem cely den prolezela s teplotama.ne­ubranila sem se a musela si vzit paralen.ale dnes uz jen ryma a boleni v krku.piju sipkovy caj-NEVADI TO MIMISKOVI?a nemate nake zarucene rady a skrabani v krku?
az ted dorazim tak zas zalehnu.Musim byt na zitra fit-jedeme si uz konecne pro tu postylku .v patek sme byly nakupovat s manzilkem a nakopili supr hadriky pro mimiska(nas lumpik-porad kope,divoch jeden)bude je mit az bude vetsi.bude fesak!!hotovy fraja:-)jinak se mame dobre.
Ruza a Kubik 33tt

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 17.04.06 16:28

ctvrta hura!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!§jdu cist.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 17.04.06 16:59

AHOJ PETULO:super denicek.o mych minulych zivotech nic nevim.ale zajima me jak vis take numerologie,jen si to tak procitam doma a zkoumam jak to sedi.a doufam ze to co se pise ze deti narozene po roce 2000,kdyz jim zmizi z ciselne mrizky 1(narozeni lidi 19..) tak ze to budou lepsi lidi a uz nebude tolik valek a bude mir a svet lepsi,tak opravdu doufam ze se to splni,zacinam s vychovou martinka aby mel lidi rad a nemstil se na osatatnich za jejich spatne ciny.
jinak na astrologii take verim,ale vylozene-na to ze zajdes k atrologovi ktery ti vytvori tvuj graf-a vzhledem k tomu ze vim(od mamky z porodnice) ze se minuty presneho narozeni pisou 5minut sem 5 minut tam, tak to asi tak presne byt nemuze.:-)
na zivot po sice take verim, ale bohuzel smrti se stale bojim a dost me vyvadi z miry.
Ukartarky jsem byla jednou, kdyz jsem se nedostala na VS a nevedela co mam delat,zacala jsem cfhodit na VOS zdrvaku ktera me vubec nebavila a po mesici jsem sla ke kartarce jestli mam jet nekam pryc do ciziny, kdy prijde nejaky chlap… no vedela toho hodne…kamaradka chodi dost casto ke kartarce i byla u atrologa a vse se plni jak rekli:-)
Docela by ME ZAJIMALO-kdyby budu mit dalsi mimi:-)))))

zatim se mejte holky a petulo DIKY ZA DENICEK.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 17.04.06 17:07

jinak velikonoce jsem objizdela dnes s myma chlapama,martinek mel mini zilu ale nevedel co s ni,spis myslela ze je to na papani:-)))
teda jitulino-vazne posel spatnyxch zprav.

NIKKOL:at jste brzy v poradku.!!!!!!!!!!!­!!
MAMULINKA?no to si das.ja mam slepaka uz pryc od 2. tridy.nastes­ti.snad to brzy rozchodis:-) (des se narovnat co?)

IKAIKA: gratulace ke kruckum, ja nestale cekam u nas kdy to vypukne:-)) bude mu 10mesicu tak ma jeste cas:-) nekdy ale vydrzi tak 2 vteriny stat,ale pak pada.:-)) jo a uz se docela i boji ze spadne je opatrnejsi coz je fakt zazrak!driv si lezl jak chtel a hlavne stoupal:-)
pekny zbytek odpoledne. u nas bylo celkem pekne a ted byla prehanecka:-)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 17.04.06 18:39

tak na nas s manzelem dnes dolehla jarni unava.to se vazne neda vydrzet-v noci jsme normalne spali,ale ted na nas padla spava ze snad jdeme spat uz ted v 7!!martinek uz spi:-)))(odpoledne spal malo).

HALO lidicky dejte o sobe vedet.copak porad delate?ja taky porad nekde litam, ale sem se vzdy aspon na chvilku juknu jestli neco nepribylo:-)
to je teda samomluva.achjo.
martinek(skoro 10m.) VALLI

 
andela  17.04.06 19:17

osmá, taky dobrýýý.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 17.04.06 19:20

andelko jswi pata-ja psala vic vzkazu:-)
IKAIKO:pekne fotky.
DALIF:panecku vitek ma ale tvaricky:-) fakt je kus chlapa:-))

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 17.04.06 19:26

Ahoj,
tak zdravím, vybuchaná a totálně přežraná. Že si nedám pokoj, když ono to tu leži všecko na stole(letos jsem se překonala-samý mňamky) a volá to na mě-Sněz mě,neztloustneš,věř tomu…no nic, od zítřka hu bnu. Teda,až se sní ty čokoládky,tak začnu,vážně.
Petulko, k deníčku-teda teda,já taky miluju tajemno,mám z toho trochu respekt a snažím se reálně si to vysvětlit. Četla jsem,co šlo, od Moodyho, a chci věřit tomu,že nsěco bylo a bude, mám jako každý přirozený strach ze smrti. Ale zas tak moc tomu nevěřím,snažím se užít ten život,co mám teď a tady a zatím se daří(ťukťuk).Určitě NĚCO je, třeba u nás ten duch v Borové. Nevím o svým minulým životě nic,ale občas mám pocit déžaví(nevim,jak se to píše), že už jsem tohle zažila,tady byla a není to možné,tak nevimnevim.
Na karty moc nevěřím,i když jsem na výkladu nebyla,myslím,že stejně jako v horoskopu je to všeobecné a můžeš si do:,–(it,co chceš.Moje kamarádka jezdí pravidelně ke kartářce,málokdy se to splnilo,ale hrozně ji to ovlivňovalo(kluk ji bil a ona se s ním nechtěla rozejít,že se s ní podle kartářky rozejde on kvůli blondýně,nakonec byl sprostý tak,že se s ním rozešla ona asi půl roku poté).Asi by mě to podvědomě ovlivňovalo. Jsem fatalista a věřím,že co se má stát se stane. Tak aspoň nejsem polomrtvá strachy,že mohla malá vlítnout pod auto atd.Snažím se předcházet,ale ne vždy to jde.
Ta numerologie mě zajímá, slyším o ní nějak podrobněji v podstatě od tebe-na jakým principu to pracuje? Oblíbený čísla a tak?

Jinak, dnes to byla pohoda, Bára se nebála mrskačů,jak jsem si myslela, že bude, střídali se chlapi jak na běžícím pásu a měla jsem z některých,co jsem rok neviděla,dost radost. A málokdo pil,většinou byli autem,takže žádná ostuda.

IKO, do Standy jsem nalila jen 2 Plum vodky,je statečnej a odmítal. Takový mrňavoučký.

NIKKY,ať se Filda vyzdraví,ať vás to už netrápí,dej pak vědět. A trvej na podrobným vvyšetření krve,máte to chudinky tak často.

Mamulinko, na starý kolena slepák,jo? Aspoň si můžeš zajet do lázní nebo se pletu?

sEM se rozepsala, musím končit, jdu koupat a do hajan,jsem mrtvá.

Dobrou. Jitka, Bára(3R) a Vojta(5M)

 
andela  17.04.06 19:30

jo prdlsajs - pátá :-))

 
andela  17.04.06 19:41

Petulko - moc se ti to povedlo :-)). Jsi holka šikovná, a z fleku bys mohla být spisovatelkou :-))

Nevím nevím, jesli je něco před a po, a nějak to neřeším. Horoskopy v novinách si čtu, a bavím se u nich - někdy to jsou fakt hovadiny. Možná bych věřila astrologii nebo numerologii, ale takovým kartám ne. Jsou věci, které nikdy nepochopíme, a myslím, že to, co se stane je už někde dané…

Jdu mrknout na min.deníček … nečetla jsem kom.

Mamulinko - ať jsi brzo v pohodě :-))

Andělka a Jaroušek 3měs.6 dní

 
andela  17.04.06 20:07

Jitulino - ta Mirka je fakt na hlavu … já bych ssebou chlapa nevzala. Ani bych nešla s ním … Chudák její přítel(či manža) - fakt mu muselo být trapně. Úklid je již dokončen.Přijela mamka, tak mi s tím pomohla, zapojil se i Jára a zchán vozil a hlídal Jáju :-)). Nám vyměnili okna na jedný straně baráku už v létě. Tchánovci mysleli že se udělůá vždy jedna strana.Ale když viděli co je to za bordel, tak rozhodli, že se udělá všechno najednou.:-))

Olusko,Daso - taky se mi stane že vlezu do mamin, a nikdo si mě nevšimneč :-(, to u nás je to lepší :-))

Nikkol - ať jste brzo zdraví

Andělka

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 17.04.06 20:14

Hooj ani nevim kolikata jsem, no to je fuk jdu na to a pak hned haji, jsem tuhos, budu se snazit holkam vzkazy vyridit od vas urco je potesi…

Jitulina,Cervicek 14+3 a Terinka 6m+25

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 17.04.06 20:17

Jo a rada bych si vzala pristi denicek jestli se nikdo nehlasi tak mi pisnete jestli s tim mam pocitat…jo a termin mam holciny 13.10 ale to neva…terku jsem stejne 5 dni prenasela :))))))

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 17.04.06 20:29

toz JSEM na hranici prvni desitky, taky dobry !!!

byli JSME u M.rodicu v Pelhrimove, Vitek se nam rozkecal, vykecal i to co nevedel ;)
Vcera JSME byli poprve plavat, pry seznameni s vodou a jestli mu nebude vadit voda v usich, chacha, vubec mu nevadila, kopal do vody,instruktorky a vubec vsech jak divej, vubec se neboji -super.

Mamulinko,Nikkol brzke uzdraveni !!!

Andelko diky za pochvalu,kojim kojim a Vitek ma faldicky snad vsude, ale je to nespravedlive,sprav­ne by mel on tloustnout a ja hubnout a ve skut. tloustnem oba -asi ze solidarity ;)

Millik- na bolest v krku muzes v tehu stopangin ci tantum verde,nebo jen slanou vodu kloktat a pij hodne Vincentku -do nosu do krku nebo stary recept -vlazne mliko+med+vin­centka,ale ne kazdy tu chut snese.

toz jdu cist denicek.
pa Dali a Vitek 5,5m

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 17.04.06 20:30

jo a taky jsem koukam mela pravdu sem napsala komentar jeste do staryho a uz je tu novy a nikdo mi skoro ani neodpovedel,ja se na to vyprnu sakras.. :))))))))))
Mam to ale stesti :(((

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 17.04.06 20:47

Petulo- denicek zajimavy. ja rozhodne verim ze je zivot po zivote, je to asi divny,ale tesim se,ale presto si uzivam i tento zivot. Kdyz jsem byla mala,premyslela jsem jaky to je v raji,pak jsem cetla par knizek o klinicke smrti - peklo pro „zle“ lidi bylo ,ze byli neviditelni a byli tady s nama,oni mluvili ale my je neslyseli,napr­.omlouvali se za neco,ale dotycny je nevidel,neslysel -to musi byt muka.. no neumim moc psat.
Kazdopadne zivot ma nejaky smyl pro me,jen kdyz neco bude po nem. nejvic o tom zacne premyslet clovek,kdyz mu nekdo blizky umre.
U kartarky JSEM nikdy nebyla, horoskopy v cas.ctu pro pobaveni.
ale ta numerologie -fakt vypada zajimave.
no nic koncim.Dali

 
Eliya
Povídálka 24 příspěvků 17.04.06 21:40

Ahoj, občas nakukuji na emimino a až Tvůj článek mě přinutil se zaregistrovat.

S životem před životem a po životě Tě potěším.

V létě roce 2002 jsme koupili s přítelem zahradu s chatou od majitelky, která ji zdědila po jisté paní. V září jsme si zahradu i chatu fotili, abysme ji mohli ukázat známým. Fotky jsme zběžně prohlédli (…zahrada, chata zvenku, chata zevnitř - nic zajímavého, stejně ji zbouráme…) a strčili do šuplíku. Po půl roce jsme fotky náhodou znovu vyndali a prohlíželi. Na fotce zevnitř chaty jsme objevili tvář staré ženy (hodně zřetelnou tvář, ne jen nějaké stíny). Vůbec jsem nepochybovala, že je to někdo jiný než první majitelka, kterou jsme nikdy neviděli a která zemřela v té době asi před pěti lety. Ta žena se netvářila příliš přívětivě - no, prostě jsem to obrečela (co je to za znamení? co se může stát? Vždyť chatu chceme zbourat a postavit si tam dům?).
Za několik týdnů jsme jeli na zahradu a fotku ukázali několika sousedům, kteří první majitelku znali. Soused okamžitě vykřikl: no to je Jarmila!!! I ostatní sousedé včetně jejího lékaře ji poznali. Sousedka na té fotce našla i její kočku. Tu já tam ale fakt nevidím. Nedaleko od zahrady bydlí „čarodějnice“. Sousedka jí fotku ukázala se slovy: co se ti na té fotce nezdá? Čarodějnice aniž by cokoli věděla fotku s odporem vrátila a řekla, že na ní je mrtvý člověk, který nemá po smrti klid, a ať v chatě zapálíme svíčku. Snad to pomohlo, ale chata ještě stojí. Takže kdo ví, co se bude dít pak. O té ženě jsme se toho dozvěděli hodně, ale bylo by to na dlouho.
A ještě jsem si vzpomněla:
Kupní smlouvu jsme podepisovali v té chatě, a když jsme vzali do ruky propisky, že to teda všichni podepíšeme, začali z lustru nad stolem padat červi (tak asi 10). Na lustru ale nic podezřelého nebylo.

A ještě něco: večer po dni, kdy zemřel přítelův tatínek, slyšely jeho matka se sestrou kroky v prvním patře nad sebou (stará chalupa, dřevěné stropy). Maminka, která v té chaalupě bydlí sama ty kroky slyšela jěště několik dnů a k tomu ještě klepání na dveře.

Takže něco asi existuje před životem i po životě.

Míša.

 
Maty01
Kecalka 245 příspěvků 17.04.06 21:42

Ahoj holky,

takpresne nastalo to ceho jsem se bala…Jak jsem vam napsala ze je u nas v vsechno ok a ze na vas budu mit vic casu,tak opak je pravdou..
ZACALY NAM PRDIKY :((( ALE BRUTALNE..
Kubik ma Terezku porad rad , porad ju pusinkuje a hladi ale nesmim ju dlouho chovat.. to se pak po me sape a chce nosit..Nase oblibena poloha je ja chovam rvouci, tlacici a prdici Terezku a Kuba mi vlaje na noze a stahuje teplaky.. takovej malej cirkus..

Timto dekuju Petune za nabidku ale uz jsem si napsala Jirimu Pechovi o zapujceni babyvaku na zkousku ,napsaly mi ze ho poslou asi zitra , tak pak uvidim.. Satek je asi lepsi ale ja nemam v planu Terku moc nosit..( myslimdlouho ) Kuba by to asi nevydychal a ja nechci aby zacal vic zarlit..

Jo Petulo denicem moc chvalim… Taky me takove tema zajima.. ( koho ne ) ale jen tak amatersky..

Holky to bude vsechno pujdu padnout za vlast.. za hodinu me ceka kojo a prdy..takdobrou­ noc..

Maty a deti

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 17.04.06 21:44

Krásný večer…

Jdu jen na chvilku, komentář k deníčku napíšu zítra, páč ho musím přečíst ještě jednou pečlivě…

Nikkol - přeji Vám rychle uzdravení a ať Vás brzo pustí z nemocnice.. Moc jsem na Vás poslední dobou myslela…

mamulinka - Tobě též přeji rychle uzdravení…

jitula - teda to je informovanost, jen kdyby to byly lepší zprávy…

A tak jsme dneska byli na rychle procházce, bylo docela hezky, ale kolem sedmé večer se udělalo tak hezky, že teprve by to byla pořádná procházka, no ale bohužel, teď zase leje jako z konve. Malý dneska absolvoval první koledování a měl z toho fakt radost…

Oluska a Martínek 10 měsíců

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 17.04.06 22:04

Petula_ - a tak jsem znovu přečetla deníček. Moc za něj díky… Teda já na předpovědi nevěřím… Na něco před životem a po životě mám svůj vlastní názor.. Zažila jsem pár situací a věcí, že asi fakt něco existuje. Hlavně teda se mě už hodněkrát stalo, že jsem si vzpomněla, že už jsem tohle někdy zažila, prostě se mě to zdálo.. A víckrát se mě zdály věci, které se pak vyplnily.. Dál to rozebírat nebudu, páč mě to připomíná špatné vzpomínky.

Oluska a Martínek 10 měsíců a 13 dní

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 18.04.06 06:54

Ahoooooj holky.
Tak mam dalsi zpravy jen o trochu veselejsi konecne.
Mamulinka mi vecer psala ze se nechala propustit na vlastni zadost a stara se o ni pry rodinna doktorka, tak snad bude vse o.k.
Letime delat hami mnamky a pak ven a veliky uklid dnes, protoze to tady vsude okolo me vypada jako po vybuchu…a to jsem vcera uklizela cele dopoledne pomalu - tatka asi rano hledal…no hruza
Pacek pa a ahoj.

Jitulina, Cervicek 14+4tt a Terezka 6m+26dni

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 18.04.06 09:02

Tak zase ja…pred chvili psala NIKKOL ze je to uz malicko lepsi a jak se ji moc styska po pc, je tam pry desna nuda.....
To jsou ty holky zavislacky na emimi :))))

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 18.04.06 09:41

ahoj:tak to je dobre ze uz se to u NIKKOL lepsi.
AHOJ ELIYA-teda to je strasidelne co pises.tak to jsem zatim videla jen ve filmech.
JITULINA ja myslim ze si denicek klido vzit MUZES:-)
MATY:at ty prdiky brzo prejdou,je to des, kdyz tomu malemu clovicku nemuzes pomoct.
Tak koukam Jitulino:ze uz jsi ted posel dobrych zprav, tak holky zase pozdravuj.

dovolila jsem si neco vyskrknout:-)

Anďílek - Nicolka 2. 1. 2005, Lipník nad Beč. ( Jana,23)
Anděla -Jaroušek 11.1.06, Děčín
Dalif - Vitek 25.10.2005, Brno, 29
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, ( Dáša-30)
Gabka - Stázinka 9.11.2005, Praha, 31
Ikaika - Vítek 1.5.2005 Ondra 9.4.2003 Žďár,( Ilča-28)
Iriss - Eriček 26.10.2001, Adámek 18.01.2005 Jihlava, 30
Jedule -Anežka 27.8.05,Jičín (Jitka 30)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005 Žďár ( Jitka 29)
Jitulina - Terezka 23.9.2005, mimi TP 10.10.06 (23),České Meziříčí u HK
Maty01-Jakub 15.6.2004, Terezka 23.3.2006, Brno (Martina-25)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť, ( Péťa 24)
Mirijak- Linda 23.11.2005, Kanada, (32)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (26)
Oluska-Martínek 4.6.2005,Velká Šitboř,(1981)
Petula - Pavlík, 31.5.2005 , Žďár, 30
Ruza(Millik)termin 9.6.06, Plzeň (1985)
Salecka -Vojtíšek 8.3.2005, Brno,(Míša, 30)
Simpanova - Matyáš 10.1.2005 Praha (Tereza, 32)
Valli - Martínek -22.6.05,Třebíč, (Eva 1982)
Violet - Matyáš 15.1.05, Most (Denisa-24)

Kačula - Verča-25.3.2005 (Katka-1979) Praha, „HOST DENÍČKU“

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 18.04.06 09:59

Ahojky při úterku. Už úterý, jo? to to letí

No deníček ještě nemám přečtenej, ale chci využít chvilku klidu. Ondra jel s tatí na garáž a Vítek kupodivu ještě spí.No včera, to byl den. Mohla bych si otevřít z fleku cukrárnu, kolik toho Ondra donesl, to né od každýho vajíčko, to byly balíčky, normálně když to vidím, tak na to ani nemám chuť. Má 6 velikých zajíců, tečh 150g, potom asi 15 malých, plno vajíček malých, delinky, fidorky, tatranky, kinder vajíčka, všelijaký tičinky, bonbóny… NO FUJ. Já byla ráda že jsem tou angínou dala dolů 4 kila, ale s takovouhle naberu asi 8 kil, ach jo. No a ještě že nám chutná vajíčková pomazánka, na tu jsem se těšila.

NIKKOL A MAMULINKO, přejeme brzké uzdravení. Filovi ať je brzo fajn, ať už zase můžem pokecat na ICQ, a ať ti neuteče plno hezkých věciček na MMB.:):):) Jo, čekám teď na tu mikinku s Pů co jsi mi dala avízo, snad bude hezká.No a Mamulinko, to je děs, návštěva u rodičů a takovej konec, no potěš. Snad mě to taky někdy nepotká, já taky ještě slepák mám. Takže ať seš brzo fit.

JITUŠKO - Ty asi víš jak na Standu, takovou vodku, tu bych si hned taky dala, tam ty švestky tak krásně voní, já chci taky, ale teď ju doma nemáme.Asi budu muset dorazit, nezbyla? Né, tak hrozný to se mnou naštěstí není. No a Ondra taky mluvil furt o Barči, ale Standa byl z něj vytočenej, protože prý nikde nechtěl mrskat, tvářil se jak kakabus, prý hrozný. Už se teda těším na příští rok, až dorazí Honza s Vojtíškem.

No nic, budu končit, Vítek si tam vedle už povídá. Tenhle týden snad mrknu na chat, kdy tam kdo budete, abych věděla :):):). Manža má noční, tak snad konečně pokecáme.
Mějte se a čauky.

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 18.04.06 10:01

Jo ještě jsem zapoměla, tak ELIYO když už si se kvůli tomu zaregistrovala, tak se můžeš k nám do drbacího kroužku přidat, nechceš? Jo a jinak fakt takový strašidelný.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 18.04.06 11:14

Ahoj Petulo,

super deníček. Také se mi více líbí numerologie, protože si nemohu nechat udělat astronomický horoskop neb neznám čas svého narození. Ale k té numerologii znám vše co je potřeba.

Nijak se tím nezabývám, ale když se k nějakým výpočtuům dostanu sedí jak pr…na hrnec.

Jen pro zajímavost pár čísel: moje datum narození je přesnou polovinou narození mého muže. Brali jsme se 20.01.2001. Ještě jsem chtěla ve 20:01 hodin, ale to už neprošlo. Číslo zalat svatebních prstýnků je 585. Přesně takovou částku nám vraceli po zaplacení.

K tomu všemu se mi první dítě narodilo v pondělí ráno, druhé v pondělí po obědě a třetí v pondělí v noci.
Můj manžel je ze 4 dětí, nejstarší holka a pak kluci, on je druhý nejmladší. Já jsem ze 4 dětí samé holky a nejmladší kluk a já jsem druhá nejstarší.

Tak jsem si z toho nějak vydedukovala, že jsme si opravdu byli souzeni. A život po životěa před životem? Doufám a pevně věřím, že existuje. Kdysi dávno jsem byla u nějakého senzibila, potřebovala jsem vyřešit jeden dlouholetý vztah, který neměl budoucnost . Dával mi sílu vše zvládat, ale i mne dost vysával. Několikrát jsem se snažila to ukončit, ale nešlo to. Onen senzibil mi řekl, že si dlužíme něco z minulých životů, proto bez sebe nemůžeme být. Až ten dluh vyrovnáme tak vše skončí. UBěhlo půl roku a stalo se, mi jsme se bez jakýchkoliv problémů rozešli. Pravda je, že mi ale zůstal hluboko v srdci. A i když svého muže bezmezně miluji, mám v srdci i toho druhého.
Zajímavé, že jsou oba štíři.

Tak to jen tak jako reakce na ten Tvůj deníček. JO a mimo jiné nám se MArjánka narodila též 31.5.2005. Chtěla jsem si jí původně dát k narozkám (13.5.) tak má aspoň stejná čísla.

Ahoj Hamina od květňátek 2005

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 18.04.06 12:01

Ahojky:) tedy spis bodre podoledne :)))
VALLI: Jeee prosim prosim mi tam oprav i TP, mam ho totiz 13.10.A holkam vse vyridim,memulka mi psala ze zitra uz bude na netu :) takze dalsi dobra zprava.
A jeste jedna Terinka se pomalu zacina stavet na rucky i kolinka dohromady, ze by zacala lezt??? Zatim jen legracne vystrkovala zadek.
Tak ahojky ja jdu obedvat.

Jitulina, Terezka 6m+26 dni a Cervicek 14+4tt

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 18.04.06 12:22

Anďílek - Nicolka 2. 1. 2005, Lipník nad Beč. ( Jana,23)
Anděla -Jaroušek 11.1.06, Děčín
Dalif - Vitek 25.10.2005, Brno, 29
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, ( Dáša-30)
Gabka - Stázinka 9.11.2005, Praha, 31
Ikaika - Vítek 1.5.2005 Ondra 9.4.2003 Žďár,( Ilča-28)
Iriss - Eriček 26.10.2001, Adámek 18.01.2005 Jihlava, 30
Jedule -Anežka 27.8.05,Jičín (Jitka 30)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005 Žďár ( Jitka 29)
Jitulina - Terezka 23.9.2005, mimi TP 13.10.06 (23),České Meziříčí u HK
Maty01-Jakub 15.6.2004, Terezka 23.3.2006, Brno (Martina-25)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť, ( Péťa 24)
Mirijak- Linda 23.11.2005, Kanada, (32)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (26)
Oluska-Martínek 4.6.2005,Velká Šitboř,(1981)
Petula - Pavlík, 31.5.2005 , Žďár, 30
Ruza(Millik)termin 9.6.06, Plzeň (1985)
Salecka -Vojtíšek 8.3.2005, Brno,(Míša, 30)
Simpanova - Matyáš 10.1.2005 Praha (Tereza, 32)
Valli - Martínek -22.6.05,Třebíč, (Eva 1982)
Violet - Matyáš 15.1.05, Most (Denisa-24)

Kačula - Verča-25.3.2005 (Katka-1979) Praha, „HOST DENÍČKU“

tak jsem to JITULINO poopravila ,snad je tzo uz vse v poradku.
SIMPANOVA kde se toulas?uz jsem te dlouho nevidela a MIRIJAK co v kanade??

JEDULE jak jste si o svatcich zapracovali:-) ??to vjen prace a prace co?ja jsem rada ze jsem v byte,ten jsme ale take prestavovali takze taky byla prace:-)

HAMINA:to jsou teda osudy a nebo snad nahody??

PETULO:kdyz uz se tady pise o tech shodach, tak ja jsem zkoumala manzeluv rodny list-a nasla jsem tam take dobrou vec.jeho rodny list byl vydan(nejspis podruhe-prvne vydani ztratili:-) ) v den meho narozeni!!taky nahoda??
ja kdyz byla u kartarky, tak mi rikala ze tam je nekde osudovy muz-ale tvrdila ze prijde za dlouho-tak tedy nevim co je dlouho-ale martina jsem potkala asi za mesic a dohromady jsme se dali asi za dalsi 2 mesice.a jinyho osudovyho chlapa necekam ani nechci:-))

JINAK PRO TY CO NEVI JAK SE DELA NUMEROLOGIE,tak si dovolim rict za petulo, ze se sestavi takova mrizka z data narozeni-zadne stastne cisla,jak si nekdo myslel-pak se take v numerologii tvrdi ze tve jmeno je ti osudove a kazde pismeno ma urcite cislo-ktere te ovlivnuje-tim pedem se ze jmena(bez diakritiky)da zase neco vycist:-)) je toho tam spousta,ja jsem si (kdyz jsem byla tehu) udelala mrizky svych pribuznych(ne vsech-tech co jsem s nimi hodne v kontaktu) a znamych a kamaradu a tak zkoumam s kym bych si mela rozumet,a jaci ti lidi podle cisel by meli byt.u nekoho se hodne divim.

jeee a jeste jedna zajimavost-jeden muj spoluzak chodi s holkou(take moji spoluzackou) kterea ma skoro stjenou mrizku jako-akorat ma o jedno stejen cislo min-no a proc to pisu, byla jsem kdysi do tohoto kluka zamilovana:-)) a je to ted muj dobry kamarad.on totoiz hrozne rozumi zenskym dusim:-)) kdyz jsem dfo nej byla zamilovana tak jsem si myslela ze uz nikdo takovy neni-ale je:-)))
to jsem se rozkecala,ale vazne toto tema me zajima.kdybych uz nedelala tu blbou skolu tak bych si zase hrala s cislama:-)) achjko ta skola..tak ja se jdu ucit.
VALLI24+MArti­nek9m.3t6dnu

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 18.04.06 12:51

Ahoj

jitulina - tak ode mě Nikkol moc pozdravuj a ať jsou brzo doma a zdraví… Na mamulinku číslo mám, už je doma a už i v klidu…

No nic venku docela hezky pak půjdeme ven…

Oluska a Martínek 10 měsíců a 14 dní

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 18.04.06 12:56

DALIF:kolik ze mas sourozencu?rozejla se zde diskuze-https://www.e­mimino.cz/modu­les.php?name=Fo­rums&file=view­topic&t=9305&p­ostdays=0&pos­torder=asc&star­t=30
treba bys mela co prispet ja se uz vyjadrila:-)
a co vitek uz spinak lip?
ja dnes vstavala tak5×,ale jinak spal dobre.od pul7az do7:-)

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 18.04.06 13:37

Tak konečně chvíle klidu. Jsem tu asi beznadějně poslední!!!

PETULI,
super deníček kápl mi do noty! Já na minulé životy věřím. Něco na tom bude. No horoskopy nečtu a numerologii nerozumím. Taky znám několik historek z okolí, co se podivného stalo, nevím ale, jestli je to pravda. Každopádně k věštkyni se jít bojím, nevím proč, ale bojím. Jedna moje kamarádka má známou věštkyni a ta mi říkala, že jsem se narodila v magickou noc - noc ze 30.4. na 1.5. minutu po půlnoci (moje maminka se dívala na hodiny). Maminka mě měsíc přenášela. Jakoby to někdo chtěl přesně v tu dobu. V tu noc je prý nějaký rej čarodějnic, které tancují s čertem. No nevím, co je na tom pravdy. Třeba si to jen vymyslela. Každopádně někdy mívám tušení něčeho-to ale více lidí, nejen já :))) To je asi normální. Každopádně by mě zajímalo, jak jsem žila v minulých životech. A taky se ti stává, že ti někdo představí někoho nového a ty máš pocit, úplně to cítíš, že ho ale znáš?

Celé Velikonoce jsme byli po návštěvách. Přežraní jsme, no děs. Já teda budu vypadat! Doma čokolád…Jo a seminárku už mám. Huráááá!

Andilek+Niki

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 18.04.06 14:00

Ahoj holky,

Andílku, poslední nejsi - já deníček vyhlížela a pak stačil jeden den bez PC a poslední jsem já :-)

Mamulinko, přeji brzské uzdravení.

Všem marodům - doufám, že už je líp a budete brzy fit.

Ještě k deníčku : Peťulo, super napsané. Já věřím v osud - co se má stát, stane se. Možná tomu někdy trošku dopomůžeme, ale to je například důvod, proč nechodím ke kartářkám apod. Nechci vědět, co mě čeká, protože bych asi pak s tím výkladem spojovala a snažila se to najít nebo tomu pomoci. Numerologie je dobrá, horoskopy - čtu spíš, abych mohla porovnat, jestli to, co píšou sedí s danou osobou. No a k těm horoskopům v časopisech - jak píšou holky, je to pěkné tak pro pobavení.

Komentáře jsem prolítla jedním okem, takže nebudu dnes moc reagovat.

Zatím Papa Dáša a Lukášek 15m za 5 dnů.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 18.04.06 19:12

dalif,salecka,pe­tule-vy jste se videly?jake to bylo??
DASA:prosim te je mozny ze ty plinky supsup mohly blbe balit??ty jsi mi poslala dva baliky velikost 3,no a kdyz jsem davala prvni balik tak se mi zdaly ty plinky male-ze jsem mu je zapla tak tak a mel je zaryte ve speku,ted jsem rozdelala nove baleni a ty jsou vetsi???to je zajimave ze.ty ma volnejsi. u tvych plinek bylo vse v poradku?to je jen dotazek,ne obvineni ze bys mi neco blbe poslala:-)))

jinak jsem poslala na meil nove foto ze vserejsiho mrskani:-)

holky co je s vama ze sem nechodite???vzdyt jsme meli rekordy v poctu komentaru a ted nic.asi jste venku kdyz je tak pekne.ale chtelo by to vysvetleni ja tady pak porad premyslim jestli jsem nekomu neco neudelala.vazne jsem trochu paranoik.
tak se ozvete.

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 18.04.06 19:29

Celé odpoledne jsme řádili na zahradě našeho baráčku, bylo to fajn. Nevím, jestli jsem více špinavá já nebo Nicolka, každopádně Nicol má pusu jak černoušek! Boty asi hodím rovnou do pračky. Děda nám udělal pískoviště, ale ještě musí uschnout lak. Teď se umyjem a bude papu. Tak se mějte a marodkům přejeme brzké uzdravení!!!

Andilek+čertík Niki

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 18.04.06 19:34

ciao,
toz dneska bylo fakt aprilove,cek aby se furt oblikal a svlikal …
Jo videla jsem dneska „dvojcatka“ Petulu a Salecku, a jsou to fakt dvojcata, premysli stejne, maj stejne veci…kluci jsou nadherni,no matky ujdou ;)

o nasem nocnim spani skoda mluvit, kazdopadne ptacky rano stihame s prehledem ;)))

MIRI- co se deje - mate prazdniny,dovolenou ?? Vitek nevi zadny novinky o Linde a pritom je taaaak zvedavy, nevim po kom ;)

mejte se vsici pekne, maj se blizi - ach mesic lasky …

ciao Dali a Vitek brzy pulrocak

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 18.04.06 19:35

berte to s nadhledem, matky byli pekne,ale proste na krasu svych deti nemaj ;)

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 20.04.06 06:44

ciao,

no o nasi minule noci skoda mluvit, nevim ale jestli vite,ze ptacci zpivaj uz ve 3:20 !!! parchanti !!! no on ma Vitek i rymu,takze ve 3h oci jak baterky, odsavali jsme, rvali, uspavali,no nakonec od 4:30 do 7:16h!! spal v autosedacce,a dnesni den byl ve znameni rozmrzelosti,ach jo.
a dnesni pres kopirak,ale uz v 1h,bez ptaciho stebetani…a ted od 5h vzhuru…beze slov

v nedeli jsme byli s Vitkem poprve plavat, pry at si zvykne na vodu v usich atd. ,Vitek byl jak ryba ve vode,skoro se nudil…

pekny den Dali a skoro pulrocak Vitek

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 20.04.06 06:44

ciao,

no o nasi minule noci skoda mluvit, nevim ale jestli vite,ze ptacci zpivaj uz ve 3:20 !!! parchanti !!! no on ma Vitek i rymu,takze ve 3h oci jak baterky, odsavali jsme, rvali, uspavali,no nakonec od 4:30 do 7:16h!! spal v autosedacce,a dnesni den byl ve znameni rozmrzelosti,ach jo.
a dnesni pres kopirak,ale uz v 1h,bez ptaciho stebetani…a ted od 5h vzhuru…beze slov

v nedeli jsme byli s Vitkem poprve plavat, pry at si zvykne na vodu v usich atd. ,Vitek byl jak ryba ve vode,skoro se nudil…

pekny den Dali a skoro pulrocak Vitek

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 20.04.06 06:45

nejak to furt blbne toz sorry,je to 2×, aspon mate na vyber ;)

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 20.04.06 07:42

Dobré ránko,
tak to konečně funguje!! Takový román jsem napsala,než jsem zjistila,že je zádrhel.
Hlavně jsem se rozplývala nad tím,že je JARO!!! Juchuchů!Ptáci řvou,kytky smrděj(teď smrdí Bára na nočníku) a konečně můžem na písek. To miluju, Bára v písku(rozvíjí kreativitu,sociální cítění a samostatnost),Vojta v kočárku spící(na čerstvém vzdoušku), a já-čtoucí si na lavičce a drbající s matkami.Hned dnes to jdu na to.
Dneska jdeme ke kámošce na oběd,střídáme se-vždy jdu já k ní,pak ona k nám,tak si můžem aspoň pořádně pokecat.A nemusíme vařit jednou týdně.Vřele doporučuju!
Dnes jdeme Báře vybírat kolo,s našima,budem zas jak Hujeři. No ale oni ho platí,Barušce k narozkám,tak to budu muset zkousnout. My pro ni máme hluboký kočárek na panenky, CD-přehrávač do pokoje a knížky.CD dostal za levno Honza z práce, kočárek mám z MMB za 300,– a knížky z levneknihy.cz.No ale dítě se bude radovat stejně jako kdyby to bylo za plnou cenu(aspoň doufám).
Vojta už je zdravej ťukťukťuk, je tomazel, hrozně hodnej,budí se 2× za noc,tak je to super. Akorát si našel nový hrdelní zvuk,docela hlasitý,Ika ví,o čem mluvím,je to jak když řve akorát se u toho usmívá. Docela mi z toho hučí hlava,když do toho Bára ještě celý den žvaní.

Mějte se krásně,nemocníčci ať se uzdraví a dnešek si užijte-nejlíp venku.
Jitka, Bára(3Rú,Vojta(5M)

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 20.04.06 07:55

a pak že nepritéhá, co? Huráááá má droga opět funguje!

Včera jsme byli očkovat do zadečku, já na infarkt, že mé dítě bude trpět, malá v pohodě, plakala jen půl minutky, pak lítala po ordinaci, nechtěla jít ani domů.

Venku krásně, no bájo…Musím vařit, ach jo, nechce se mi, má přijít kámoška, tak ať mám hotovo.

Andilek+Niki

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 20.04.06 08:12

Ahoj všem,

hlásím, že jsem opět online…deníček ještě nepřečten,natož komentáře, takže vyjádření dodám později. Jen na vysvětlenou - už v pátek Matýsek moc nejedl, trošku průjem, ale jinak byl v pohodě. Ale v sobotu nepozřel ani sousto a hlavně nechtěl nic pít :-( Tudíž jsem se odpol. sebrala a jela na pohotovost, ať se mi na něj kouknou a poradí, co dělat. No a samozřejmě si ho tam chtěli nechat. Dělali cavyky, že tam pro mě nebude místo, že ho tam mám nechat…haha, říkám, že to není žádný problém, že když je to na hospitalizaci, že si beru syna a jedeme jinam, že jim ho samotného nenechám. Najednou se míst na dětském našlo i pro mě. Nedělali s námi vůbec!! nic, dostával jen 2dny Hylac a tím to haslo. No byla jsem vzteklá jako pes, proč tam musíme trčet. Na dvoulužáku s paní tmavší pleti taky s 15měs klučíkem, ten ale neměl potřebu spát v noci, natož přes den, takže se tak týden budu léčit z nevyspání, Matý to samé. Naštěstí byla opravdu slušná a v pohodě, tak se to dalo. Pustili nás v UT odpoledne po všech možných testech, které nám dělali samozřejmě až v to UT ráno!, tak jsem si dupla, že do ST na výsledky už nečekám, že když s námi do teď nic nedělali, asi mu nic není a jdem domů…
Ještě tolik - to, co jsem tam zažila, bych nepřála žádné z vás - vidět na vlastní oči, jak se sestry chovají k mimískům a dětem, které tam leží bez mamin… no brečela jsem večer co večer, hrůza.

Nevím tedy, jestli tu jsou nějací marodi, každopádně přejeme brzké uzdravení!!!

Violet a Matý 15m+4dny

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 20.04.06 08:44

ahoj holky,tak dnes se martinek vzbudil v noci jen jednou hura.
ja myslela ze ty vcerejsi neviditelne vzkazy pujdou pak zobrazit.to me teda stve ja pisu jak magor a nic zde neni:-(
vcera jsem se cely den ucila-teda delala BC a tak no hlava me z toho pekne bolela.
VIOLET at jste v poradku.
pa jdu zase neco delat.tatinek ma dnes narozeniny tak musim neco pripravit:-)
VALLI+MARTINEK(za2dny10­mesicu)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 20.04.06 08:47

dalif:nas ma ted taky rymu, vsude mu tece:-) a kdyz mu to hcci jen setrit tak dela jak parchantik:-) cuka se a vzteka.teda ty za chvilku budes vedet ktery ptacek venku driv zpiva:-)) to je des ze.
jo nas v plavani taky radi o106, jine deti rvou a on si plave a ze by jako nejaka voda v usich nebo ocich mu vadila to se rict neda:-) tak jste na tom podobne:-)
MARTINEK(hrajici si s dratama a snurama)

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 20.04.06 09:43

Tak ahoja.
No to že včera nešly kometáře mi naštěstí ani tak moc nevadilo, alespoň vás teď stíhám. Včera jsme dopoledne venku 2,5 hodiny, odpoledne 4!!! a mezi tím rychle uvařit, zapnout pračku, hrůza. No ještě že jak jsem se vracela z venku, tak jsem děti nechala tak hodinku za barákem na hřišti holkám od sousedů. Naštěstí už mám důkladně vyzkoušeno, takže alespoň to kafe jsem si v pohodě dala. Normálně jsem musela zavřít okno, abych toho Ondru alespoň chviličku neslyšela.On je tak uřvanej, no potěš, hlavně když kolem něj lítá dalších 20dětí a on se může předvádět.
Jinak dneska jsem musela k Dr. na krev a znova na výtěr z krku, tak jsem musela vzít zlatíčka sebou, no vyjet s kočárem v 7 hodin, řeknu vám žádná sláva.No potom samo se muselo jít na bagry, to už snad vycházka bez bagrů ani být nemůže. Když jsme dorazili v 9.15 domů, tak Vítek šel hned chrupat a já zavislák hned k počítači. DĚS.

Jinak PETULO_ Tak deníček je přečten, a musím říct že zajímavej, jak jsem říkala v uterý na chatu.

Teda VIOLET, co mi to děláš, takový informace se špitálem, hrůza. No ještě že jste už doma, tak ať je to všechno OK.

JITKO, no jsem zvědavá na Báru a na kolo, budou si pak s Ondrou dávat závody, kdo bude víc odřenej, ale už se taky chystám kupovat rukavice, přece jen, mít pořád odřený dlaně asi není moc příjemný.

No nic, holky jdu něco dělat. Dokud Vítek spí a Ondra si podezřele klidně hraje. Že by klid před bouří? Snad ne.
Mějte se Ilča ( Sama nevím ) Ondra (3r. a pár dní ) Vítek ( za pár dní 1r. )

 
jitulina
Kecalka 329 příspěvků 20.04.06 10:03

Tak se hlasime ze je u nas moc krasne.snad zadny dest nebude dnes.
Deniček mame napsany jen ho musim pak zitra poslat at mate co cist.
letime uklizet a jsem moc rada ze emimi zase funguje…
jupiiiiii taj pa holky jdeme pracovat,rukama
budem odpo

jitulina,terezka-skoro 7m a cervicek-skoro 15tt

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 20.04.06 10:26

ahoooooj,tak konecne to funguje!!
tak malem sem uz to zapomela co sem sem chtela napsat.
Tak v utery sme si jeli pro tu postylku,ale kdyz sme dorazili tak nam zdelili ze se moc omlouvaji ale ze neni moment.nikde v ČR.byly ztoho uplne zoufaly ,vic nez my.a na vse nam dali 50%slevy-tak sme nakupovali jak zbesilli.Jeli sme s narvanym aute m jako bysme vezli postylku.ta dorazi behem pristiho tydne postou.vse poradili,ukazaly a dali slevy-no prece se cesta vyplatila:-)) tak uz mame vse co nam zchazelo-prebal.podloz­ka,matrace,po­vleceni,pol+de­ka,souprava do kocarku(deka +pol.)atd.uz jen postylka.no a pristi tyden si koupim jen ty kremiky a veci pro me do porodnice.
Vcera uz sem to nevydrzela teda denda a vzal me o krAMU PRO TEHU-tak sem si kopila tehu saticky s laclem kratke(porad sem totiz prohlasovala ze uz to nak doklepu ze nemame moc penizek).uz v nich drajdam.v man­zestrakach se to uz nedalo vydrzet.tak sme jeste nakoupili nake vecicky pro mimiska.
Jinak vcera sem se fotila s briskem-zaslu na mailik.akorat se tam teda moc netvarim-nejsem fotogenicky tip:-))
v Utery 25.jdeme na Ko a uz na monitor.Zas sem pribrala 1,5:-)) a brisko je zase o neco vetsi.
no zatim se poroucim papa
Ruza(Millik) a Kubik 33tt nebo 34?ted nevim

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 20.04.06 10:30

Ahoj holky!!

Vypadá, že jaro je tu :-) A s ním méně času, hlavně, když je večer na netu ten můj chlap…

deníček jsem přečetla jen v rychlosti, zajímave téma…Petulo, vyjádřím se později..

Mám Any na klině a ze všeho nejvíc ji zajíma myš…jezdí sní, bouchá…točí s kolečkem …a u toho nejde nic napsat!!!!

Snad vas stihnu dočíst.....nebo stihnu nový deníček :-) jelikož zítra jedem do Litiče (u Jaroměře)za kamarády, mají křtiny a chtěji pomoc vyzdobyti kostel a jestli vyjde počasí, tak i nachystat venkovní posezení… budeme tam až do neděle. Snad bude hezky.

At sluníčko vyžene všechny nemoci a jste všichni zdraví!!!!!!! Na mě klesá jen jarní únava :))))))))

Jinak konečně si mi vdává sestra!!!! Včera do telefonu skoro fnukala, že ji leze práce na nervy, aby už bylo po svadbě a mohli se snažit o mimi! A šla na mateřskou:-) Jeho rodina je katolicky založena a nepřežili by, kdyby nevěsta byla těhotná:-))) V dnešní době....... a to jsou spolu už 10 let a 9 let bere antiko… Já se těším......jen nevím co na sebe.....Any už jsem vyřešila :-))

Budu se snažit přečíst kometáře po kouscích abych mohla reagovat!!!! Nějak mi to chybí, že nejsem v obraze, co se vámi děje!!!

Jitka a po myši se sápající Any :-) No ´ta je oslintaná!!!!!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama