Štěstíčka díl 93 - Pětníček v 10 tt

Rodičovství

Hurá hurá hůůůůůůrááááá, hlásí se desátník Ed :o) Už jsem v desááááátéééém týýýdnůůůůů, nááá náááá náááá náááá........ béééééé, béééééé, fňuk, ještě 30 týdnů do konce :o)

Přestože jsme se přehoupli přes magických 10, můj strach o Pětníčka jaksi nepolevuje, mám pocit, že se zastavil čas. Cholky, budete to se mnou muset nějak vydržet, protože já plašan obecný, jsem úplně vyplašen a nemůžu se dočkat, až mi utz potvrdí, že je vše v pořádku. Proto odpočítávejte prosím se mnou - 20 dní do UTZ !!!!!!!!!!!!!!!!
Jo joooo, 28.7. v 11. hod nástup na sono a jestli to do té doby nějak vydržím, tak budu dobrá, nejraději bych jim tam vtrhla už teď. Ale to by ze mě asi moc velkou radost neměli, kdybych se tam přihnala a zařvala:
"Jestli mi hned teď neuděláte ultrazvuk, tak se neznám !! " :o)))) Nebo myslíte, že by to mohlo fungovat???

Pětníček v desátém týdnu přichází o svůj zadní ocásek :o)
Vše se zformovalo tak, že vypadá jako já či vy, jen je teda zatím plešatý, zhruba 50 x menší a je průhledný, takže je mu vidět vše co má v bříšku i hlavě :o)
Zda nakonec bude Pětníček ocáskový spiklenec pro tatínka (jak psala Marti V hihi) či další princezna, to zůstane opět tajemstvím ( to znamená, že to určitě neřekneme ani Apolence!!).
Holt vás budem napínat až do konce :o) Říct si to samozřejmě na utz necháme, pokud to půjde vidět, ale chceme si to nechat pro sebe a tentokrát tedy opravdu PRO SEBE, u Daisy jsem se nechala zlomit a pár lidem to prokecla :o)

Nakonec to vypadá, že jsme se shodli i na jménu pro bezocáskovou, ale to si necháme taky jako překvapení !!! :o) Jsem hrozná co? :o)

Řeším momentálně pěkné dilema. Večer jsem úplně na odpis, těším se do postele a kolikrát tam ani nedojdu a zapíchnu to na sedačce, schoulená do klubíčka u večerních zpráv. Už ani nevím kolikrát jsem takto vytuhla, ale pokud nejdu rovnou do sprchy a do postele, tak jsem jasná.
Jenže - když takto vytuhnu, tak se pak okolo třetí proberu, zajdu si na záchod a ...... pak už nemůžu usnout :o(
Takže se převaluju a „spí“ se mi až do rána hrozně špatně. Takový ten zvláštní spánek, kdy „spíte“ ale slyšíte každé prasknutí a prdnutí :o) Prostě ráno vstávám okolo sedmé a myslím si, jak nejsem vyspaná dokud nepříjde desátá hodina a já se sotva ploužím.
A takto dokolečka dokola.

Tak jsem párkrát zkusila ponocovat skoro do půlnoci s tím, že se mi pak bude spát celou noc mnohem líp a ono to jakž takž funguje, jenže vydržet teď vzhůru dýl jak do 23.00 hod je opravdu nadlidský výkon.
Co s tím?
Máte nějakou radu pro nespavce ? Teda spavce tak cca od 21.00 hod do 3.00 hod. Nespavec je ze mě až pak :o)
Varuju, že ovečky už mám dávno spočítané a ani jedna mi nechybí :o)

To je pořád něco že jo? Doufám,že se to všechno tak nějak v druhém trimestru srovná a já budu mít zase chuť na jídlo, zase budu na všechny milá a zase prospím celou noc !
Tu milost uvítá určitě Guz, už se raději ani neptá jak mi je, protože na tuto otázku jsem se stala silně alergická. Když mám barvu do zelena a pod očima kruhy, jak by mi asi mělo být? A vůbec, proč si netěhotní sám, když je tak chytrej ...... :o) Ale může si za to sám, neměl se mě ptát a raději měl vědět, že mi měl donést pití a natřepat polštář, že jo?? :o)

Řeknu vám, ty těhu hormóny, to je něco :o) Jednou dole, jednou nahoře..... jednou šťastná jako blecha a jednou nešťastný šafářův dvoreček, ronící slzy nad tím, že v obchodě vyprodali mnou zrovna tento týden milované třešně !

Dnes mi bylo celkem fajn, co se nevolností týče, otestovala jsem si to kafčem, protože to od 6. týdne opravdu nemusím ani vidět ani cítit, ale dnes jsem to riskla a ..... dobrýýýýýýýý !!!!!

Jestli mě můj seznámek neklame, tak má dnes (pátek), nebo zítra (sobota, pokud deníček výjde až o víkendu) narozeniny Marťula R !!!!!????
Marťulko, jestli ano, tak prosím příjmi ooooobrovskou virtuální čokošku a kytičku a pusinu od nás od všech. Krásně to oslav !

Tak, to by bylo od nás pro tento týden vše.
Příští týden ve středu máme technickou, tak na nás myslete, o tom bych vám pak napsala v novém deníčku.
Pokud mi už začíná být ovšem lépe, tak vám určitě písnu i komentář.

Mějte se krásně
Ed a princezny a Pětníček xxxx

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 09.07.05 11:16

Ed sláva, nemusím čekat do neděle :)))
Co kakao nebo mlíčko s medem? To by tě mohlo uspat :)
Teda taky bych byla celá vytřepaná než bych se dočkala UTZ, ale když jsi zatím v poho tak to bude DOBRÝ a pětníček jak vyšitej.
Krásný víkendík všem přeje Stefinka

 
Anonymní  09.07.05 17:05

Ahoj Edi!

Teda nejdřív se přidávám ke gratulaci Marťe k narozkám!

S tím spaním ti neporadím, já nespala ze začátku, co jsem měla Fildu a to jsem byla úúplně hotová a myslela jsem, že do postele nedojdu a usnu a ono prd. Dvakrát už jsem opravdu brečela, že nemůžu spát:) No hotovka:) Takže přeji, ať máš klidné a hlavně spavé noci:)

Pozdravuj doma, všem pusinku posílá

Teta Montička + Filípek, odmítající baštit zeleninu a bumbat cokoli krom mlíčka

P.S.: jsme u tchánovců, tak jen v cuku letu a prchám:))))

 
Vega
Kecalka 177 příspěvků 09.07.05 18:55

Ahojky!!!! To je co, já pořád žiju.:) Koukám ty překvapuješ, no jsme zvědavá,už teď jsme naštvaná,že nás budeš zase napínat…no nějak to z tebe třeba zase dostanu.;-) Jak to tak čtu, tak bych si s třetím mimíškem taky dala říct, no uvidíme. Adam se konečně naučil chodit šoumen, takže je to hódně veselo.:)
Ahoj vega, Natálka 28m, Adam 14m

 
MartulaR-2
Kecalka 153 příspěvků 09.07.05 21:54

AHojte, holky

móóóóć děkuji za přání k narozeninám! jinak jsem oslavu odložila o týden, protože moje mamka se teď někde toulá na kolách na dovolené v Jeseníkách-je mi ji líto, protože ji počasí nepřeje…
ale příští víkend pořádám rodinnou oslavu , takže určitě budu referovat:)))))))))

zatím pa, jdu vymyslet nějakej plán na zítřek, když prší…ach jo:(((((((((

Marťula

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 09.07.05 22:04

Martulo,vsechno nejlepsi k narozkam!!!!!! Hodne stesticka a hlavne zdravicka a splnena ta nejtajnejsi prani:-)))

Arka

 
Anonymní  09.07.05 22:44

Ahoj holky,

předně přeju Marťule všechno nej k narozeninám.

Ed, ty tvoje deníčky se tak hezky čtou :-)! Neboj, těch pár dní do UTZ uteče jak voda.

My máme za sebou týden strávený s manželem, bylo to fajn, ale bylo toho málo :-).
Minulou neděli jsme vzali Dandu na ruzyňský letiště, protože má rád letadla. Nakonec to byl spíš výlet pro mě, protože miluju cestování letadlem, odcházela jsem odtamtud smutná, že chci někam letět a záviděla jsem všem lidem kolem, co čekali na odbavení. Vyšli jsme na střechu garáží, kde je hezký výhled na přistávací runway a nadšeně ukazovali Daníkovi letadla. Jenže jeho víc zajímali autobusy, takže furt ukazoval dolů na silnici a místo autobus řikal „auto“.

V pondělí jsme jeli ke kolegyni na grilování (to už jsem psala minule,co máme na plánu). Přesunulo se to z úterka na pondělí kvůli počasí a udělali jsme dobře, v pondělí bylo krásně teplo. Grilování bylo bezva, popovídala jsme si se všema kolegama až na jednu holku, kterou jsem moc nemusela od začátku, co u nás nastoupila. Když přišla na party, tak jsem čekala, že si aspoň podáme ruce, když jsme se tak dlouho neviděly. Jenže ona dost chladně pozdravila a hned mi začala představovat svýho přítele a tu ruku mi nepodala. Pak se koukla na Dana, kterej seděl na bobku pode mnou a řiká:„Hele,tady je nějaký špinavý dítě.“ A co čekala, kráva jedna, když těsně předtim Dan spořádal sušenky a kyselý okurky najednou:-)))? Já jsem nepotřebovala, aby mi Dandu začala chválit, jak je krásnej a tak, ale mohla mu aspoň říct ahoj. Jsem asi chycená, ale od tý doby ,co mám dítě, tak hrozně sleduju ostatní lidi, jak se chovaj k dětem. A to pak člověk vidí, kdo má k dětem hezkej vztah a kdo ne, a to nemusí mít ani sám děti. A speciálně u ženský čekám trochu jinej (mateřštější) přístup než u chlapa. Tak mě nasrala a pak jsem se s ní až do konce nebavila. Ale jinak to bylo hrozně fajn.

Ve čtvrtek jsme konečně vyrazili s manželem do Českýho ráje. Byl to trochu risk, protože předpověd počasí nebyla nijak dobrá, ale řekli jsme si, že to zkusíme. Ubytovali jsme se v campu, postavili stan a hned začalo lejt. Naštěstí to netrvalo moc dlouho, ještě odpoledne jsme šli na pěší tůru na hrad Valdštejn, byla to krása, ta příroda kolem, začalo svítit sluníčko, paráda. Když jsme se vraceli do campu,tak nás zase stihla bouřka, zmokli jsme jak slepice, neměli to kde usušit, vzali jsem si málo oblečení, takže jsme se nemohli ani pořádně převlíknout. Druhý den ráno jsme se sbalili a jeli domů, déšť neustával, takže nemělo cenu tam čekat dýl, jestli se to nevybere. Daník to beze mě přežil na jedničku, babička ho chválila, jak je šikovnej, hrozně hodnej a naprosto bez problémů, tak jsem byla moc ráda, že to takhle báječně dopadlo.
Dneska jsme si ještě s manžou vynahrazovali předčasně ukončenou dovolenou a šli jsme do kina na Válku světů. Vřele doporučuju!!! Kdo má rád ufounskou tématiku, tomu se to bude stoprocentně líbit.

Jsem se nějak rozepsala:-))), jdu za manželem do postele a jdem spát.

Mějte se všechny moc fajn.
Jana+Daník

 
Anonymní  09.07.05 23:32

No nazdar svagrova:D:D To jwe sranda, kde Te Jani nenajdu:D:D Zrovna cumim jak blazen, ze je Ed znovu v tom tak ji jdu pogratulovat a narazim tu na tebe:D Pozdravuj Danika:D

Ed: Teda fakt jsi me dostala..moooc gratuluju..neni to takl davno, cos vlezla po dlouhe dobe na chat..s tusenim, ze jsem ja zase v tom..melas pravdu..asi mi nebudes verit..ale ja to tuseni o tobe mela taky:D Pozdravuj Apolenku a Daisy…tak co, bude to tentokrat kluk?

Pa,pa Bootgirl, Domisek, Elinka..uz 8 a pul mes:D

 
Lenna02
Povídálka 23 příspěvků 10.07.05 01:40

Pro Pískle,
chtěla jsem tě poprosit o zaslání fotek tvého kočárku,psala jsi mi do diskuse.Mohla bys mi ,prosím tě,vyfotit kočár i z jinýh úhlů pohledů,taky s taškou pro mimi?Moje adresa je lenka.prazako­va@seznam.cz
Děkuji mooc.Lenna
Ostatním maminkám se omlouvám,že jsem sem takhle vlezla.

 
Anonymní  10.07.05 08:42

Ahojte berusky

vsechny vas moc zdravim…:O))

Ediku jako vzdycky skvely denicek..;O))) Utika to vid ?! :O)

Martulo taky ti blahopreji k narozeninam!!!!! HOdne stesti a zdravi…Dobre to oslav…:O)))

Taky mate hrozne vedra ???
U nas se neda vydrzet…
Porad mame plno prace na baraku…Manza tam dneska dela cely den a jak to tak vypada tak i noc…Je pulnoc a jeste neni doma.....

Ja se jdu taky natahnout…to vedro me celkem zmaha…:O)

tak zatim pa Evca a Kubicek

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 10.07.05 12:07

Ahojky holky!
Tak jsem naštvaná, až to hezký není. Včera manžel mluvil s tchýní a teď zase, že prý nepřiletí, ať letíme my, atd, atd. Tkže tu Itálii jsme asi stornovali zbytečně + platili jsme storno poplatek + neustálé telefony do Ekvádoru. A aby toho nebylo málo, tak jsme dneska přišli k autu a zjistili jsme, že nám vylomili zámek u dveří do kufru a ukradli KRYT NA MOTOR! Celý ten ocelový nebo jaký přední kryt auta, takže náš motor se teď zubí na celou ulici. To jsme zjistili ráno v devět, teď je po dvanácté a policajti pořád nikde. Teď jsem zvědavá, kolik to bude u té Zafiry stát a jestli nám něco dá pojišťovna. Nezlobte se, že si tady tak stěžuju, ale musela jsem se vypovídat, protože je mi z toho fakt nanic.

Jindra + šelmičky

PS: Marťulo, všechno nejlepší k narozeninám, hezky si užij oslavu!!!!

 
Anonymní  10.07.05 13:33

AHojte holky,

hodila jsem do galerky pár fotek z minioslavy a na jedné jde vidět, jak jsem dost ostříhaná..om­louvám, se protože jsem tam dost připitá:)))))))))­))))

Jindřiško-ty lidi jsou svině…už neví co by ukradli…

Marťula

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 10.07.05 14:46

Ahoj holky,

tak ja teda Jindro zasnu co to je dneska za lidi!!! Fakt hnus:( co se vsechno krade.Hlavne ty neprijemnosti starosti kolem toho pak…

Jani,uzili jste si to hezky.A na kolegyni se muzes vis co!! Mozna se jim mimisek nedari a zavidi druhym? nebo jste si proste nepadly do oka a nema cenu to vice rozebirat.AKorat se budes zbytecne trapit.Zensky svet je mnohem slozitejsi nez primocary muzsky:-) A jak dlouho se snazite o sourozenecka?

Ed, do UTZ to utece jako voda a brzicko budes videt sveho Petnicka.Hlavne ze nevolnosti polevily a za chvilku si vse budes uzivat plnymi dousky!!

Simunko,kdypak se vracite z chalupy?myslim na tebe.

Evi,vy se s tim barackem pekne vyporadavate! Takhle narychlo ho plne vybavit a zaridit.Ale budete to mit moooc krasne a pak si tam budete uz jen lebedit,ze?:-) Vedra tu mame spise stridave.V jednom dni staci zaprset,byt dusno,zima vedro…A ten domecek co v nem jste ted prodate???

Holky,musim se pochlubit…ridim auto!Mam ridicak uz 12let!! ale poradne jsem nikdy neridila.Tak ted jsem se rozhodla,ze proste kdykoliv nekam pojedem,tak budu ridit ja.A fakt to dodrzujeme.Jela jsem tedy od tchanovcu asi 65km,pak do Karlovych Varu na Filmovy festival 45km a dnes k babicce asi 35km.A citim se za volantem dobre.No chybicky tam jsou,to zase jooo…obcas mi to chcipne,obcas skytne,ale jedu celkem v pohode.Kez bych s ekonecne nebala poradne ridit!! No snad se to taky jednou naucim.

Jeste k tomu Festivalu v K.varech.Tam jsme si udelali celodenni vylet a vazne jsme si to uzili.Nasali filmovou atmosferu,dali si obidek,prochodili kolonadu a park a bylo to fajn.
tak paaa

Arka a Bibonek 21mesicu a 10dni

 
Anonymní  10.07.05 21:57

Ahoj,

Martino, mohla bys mi, prosím, napsat, kde jsi kupovala ten tandemový Peg perego? Našla jsem ho jen na www.malli.cz. Chtěla bych si ho „osahat“. Mám Peg perego hluboký i autosedačku a golfáč a jsem s tou značkou moc spokojená. jak dlouhá je dodací lhůta?

Peto, máme úplně stejné kočky !

Olga, holčička 23 měsíců a kluk 5 týdnů

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 10.07.05 22:03

Trvalo to asi 14 dní, kupovala jsem ho právě v malli. Měli ho i v babystaru na černáku (dokonce i vystavenej a hned e koupi). V malli ho mají o něco levnější a hlavně - supr přístup :-). Rozbilo se mi něco na brzdě a žádná reklamace a vyřízení do měsíce, opraví mi to na počkání a bez nějakýho posuzování, jestli za to náhodou nemůžu já.

Já jsem s ním fakt na 100 pro spokojená. A chlapečci taky.

Martina

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 11.07.05 12:50

Tak za chvilku vyrážím podívat se na kapotu. Nová stojí 9500 tisíce + 5000 za metalízu, mají tam i jednu „z druhé ruky“, ve stejné barvě jako naše auto za 3000 + 1500 za přelakování jednoho škrábance. Pokud ten škrábanec nebude žádná hrůza, tak koupím tu. Parkujeme na ulici a co já vím, jestli nějaký cvok se nepokusí udělat něco podobného ještě jednou. Tak mi držte palce, ať něco koupíme a máme zase normální auto a ne příšeru s vystaveným motorem!!! Ahojky a mějte se,

Jindra

 
Anonymní  11.07.05 12:59

Ahoj Martino,
díky za odpověď, ještě bych měla jednu otázku. Vleze se vám do kufru auta? nemám kombíka, jezdím citroenem xsara.
Byla jsem dnes na černém mostě v babystaru a je vážně dobrý. Hned na to jsem měla v ruce i Jané a ten bych nebrala, jen jsem se s ním projela, skoro jsem ho překlopila. Holt, nejsem zvyklá na tříkolky.
Jen mi dělá starost ta velikost, prosila jsem prodavačky, jestli by se mnou nešly ven, že bych si to zkusila dát do kufru, prý jo, ale musím jim tam složit zálohu v plné výši ceny kočárku. 12.000,– jsem u sebe zrovna neměla, tak jsem utřela :-((((
Díky
 Olga

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 11.07.05 13:08

Do auta se nám vejde uplne v pohodě, ale mame kombika. Ale rekla bych, ze je celkem dost skladnej. Kdyby ti k necemu pomohly rozmery slozenyho - tak je to 45 cm na 108.
S tim, ze ti to nedovolili zkusit v aute - to je tedy servis :-(((. To se mi ještě nestalo.

Martina

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 11.07.05 13:48

Ahoj holky!
Tak už mi je snad vážně líp, včera i dnes se to dalo krásně vydržet a tak nějak divně mi sice je, ale už ne tak strašně zle, že bych se nemohla na jídlo ani podívat. Dokonce jsem si jedno jídlo včera s chutí udělala a zblajzla tak rychle, že mi z toho pak bylo blbě :o)

Jen ta únava, ta nějak nepolevuje. No však i na ni dojde,že jo. Bojujem :o)

Polinka tento týden končí ve školce a pak má tatík dva týdny dovolené, tak hurá někam pod stan! Jen nám snad vydrží počasí. Minulý týden jen pršelo a padaly šílené kroupy, to jsem ještě nezažila, málem nám to rozbilo okno.

Stefinko - díky za radu. Hned jak jsi napsala to o tom mlíku s medem, tak jsem si uvědomila, že jsem tuto radu kdysi někde četla, jenže mě se nespavost nidky netýkala, tak jedním okem tam, druhým ven :o) Nyní jsem to už vyzkoušela a dva dny po sobě jsem spala celou noc :o) Tak že by to vážně fungovalo???V kaž­dém případě děkuju!!

Montičko- tak tuhle „nespavost“ jsem zažila u Polinky, když byla mrně. Ona se hrozně moc ze začátku budila a tak jsem se vždy bála usnout, že mě stejně za dvě hodiny nebo i dřív vzbudí a není nic horšího než usnout tím úplně nejhlubším spánkem a být z něj po pár minutách vytrhnutá. Tak jsem tam tak ležela a bála se usnout, abych pak nemusela být probuzená..... no psycho :o) Však jsem taky měla vítr z toho, že bude Daisy stejný nespavec jako Polinka. Naštěstí se nad náma tam ten nahoře smiloval. Nic podobného jsem u Daisy nezažila, ta spí od malinka jako sen.

Vego - děkuju za gratulace :o) Koukám, jak ten čas letí - Adámek má už 14 měsíců a Natálka skoro 2,5 roku !!!! Páni.
Tak se opatrujte a do třetího určitě jdětě !!! :o)

Marťulo R- až budeš slavit, tak to pořááááááádně oslav :o)

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 11.07.05 13:50

Jani - z té kolegyně si vážně nic nedělej, někteří lidi prostě mají hubu tam, kde jiný zadek :o)
Třeba až bude mít sama jednou děti (jestli někdy, třeba je nechce), tak se ti ještě příjde omluvit :o) Pochopí, že mít je celé jako v pozlátku a bez šmouhy je nemožné :o) Ono se ne nadarmo říká, bordel v bytě šťastné dítě, s tím jestli je umazané to bude podobné - není nic horšího než mamina co lítá za dětma s ubrouskama a Vanishem a utírá každou skvrnu!!!

Jak já bych jela do Českého ráje ! Já to tam miluju, jedno léto jsme se tam dokonce chystali, ale sešlo z toho, prostě dovolená v ČR se většinou vztahuje k mému městečku a známým a rodině. Na to, abychom stihli cestovat ještě po rodné hroudě by nestačily ani ty dva měsíce.
A i ten déšt k tomu patří, ona to sice není sranda, když člověk zmokne na kůži, ale nakonec to je jen voda a uschne to. Děti náhodou déšt milujou :o)

Bootgirl- nazdááárek !!! :o) No vidíš, tak ty měla taky tušení a ono jo :o))))) Tak až já budu mít tušení zase o tobě, tak se poženu na chat :o) Pozdravy vyřídím a jestli to bude kluk, to se uvidí :o) Co nám příroda dá, to berem :o)

Evi- jsem ráda, že ti ta gynekologická vyšetření dopadla v pořádku tak držím pěsti na utz a pak ať vám už v tom snaženíčku nic nebrání !!! Ještě že jste se začli snažit když měl Kubík rok viď? Ono je vždy lepší začít dřív :o)

Jindřiško- jasně, až budete v Anglii, tak vás ráda uvidím a domluvíme se co a jak. Až to bude aktuální, ozvi se mi buď na majl edygrant@busy­bee1.fsnet.co­.uk nebo tady na soukromé zprávy.
A s tím autem - to je pech. Lidi by ukradli i nos mezi očima, kdyby to šlo - je mi z toho smutno. Tak snad vám to pojišťovna proplatí a škoda nebude moc velká :o( Zmije.

Arko- jak je možné, že máš řidičák už od 12??? :o) Jsem ráda, že jsi si našla nové hobby :o) Tu depku musíš zahnat - to je pak na nic, člověka nic nebaví ..... to znám. Tak sedni do auta a jeď, když ti to teď tak jde - důležité je, aby jsi pořád něco dělala a zabavila se, a taky třeba někomu „vykecala“, protože nevím jak tobě, ale mě to vždy uleví - nerada vše držím v sobě. Myslím moc na tebe a doufám, že ms ti už brzy příjde, ať víš, že se tělíčko dává dohromady.

Mějte se mooooc krásně a já zase příjdu :o)
Ed xxx

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 11.07.05 14:04

ahojky,

Jindrisko s tim autem je to fakt sila! JA myslela,ze je to naky vnitrni kryt…ale vam ukradli opravdu tu vnejsi kapotu? Snad vam pojistovna co nejvice zaplati!

S tim pocasim je to zvlastni,co?U nas uz je 3dny nadherne!Vazne 26st a slunicko a pritom hlasi,ze vsude prsi.Tak vsem preji at brzy prset prestane a uzivejte si leta!
pa
 Arka

 
Anonymní  11.07.05 15:18

Ahojky Ed:D..

Na chat prosim s tusenim zatim nelitej:D:D Zatim mi ty dve bohate staci..ikdyz nejakyho novorozenecka bych si klidne pochovala:D..ale nevim,co by tomu rekly moje protilatky:D.­.Stejne te obdivuju..bude to asi zahul, co? Me ty dve zatim vyhovuji..nekdy jsou k sezrani a nekdy na zabiti..ale aspon jsem si uvedomila rozdil mezi jednim a dvema detmi..myslim malinkymi:D..Tak az se ti to vykuli…budes vypravet..jestli dve, nebo 3 jsou taky takovy rozdil:D

Mej se moooc hezky a pozdravuj pupicka a princeznicky:)
Bootgirl, Eli,Domisek

 
Anonymní  11.07.05 15:21

Ahojky Ed:D..

Na chat prosim s tusenim zatim nelitej:D:D Zatim mi ty dve bohate staci..ikdyz nejakyho novorozenecka bych si klidne pochovala:D..ale nevim,co by tomu rekly moje protilatky:D.­.Stejne te obdivuju..bude to asi zahul, co? Me ty dve zatim vyhovuji..nekdy jsou k sezrani a nekdy na zabiti..ale aspon jsem si uvedomila rozdil mezi jednim a dvema detmi..myslim malinkymi:D..Tak az se ti to vykuli…budes vypravet..jestli dve, nebo 3 jsou taky takovy rozdil:D

Mej se moooc hezky a pozdravuj pupicka a princeznicky:)
Bootgirl, Eli,Domisek

 
Anonymní  11.07.05 15:21

Tak se omlouvam:D Nejdriv mi to neslo odeslat vubec..a pak to sem pisku rovnou dvakrat:D..paa Boot

 
Anonymní  11.07.05 15:22

Fuj to jsem jeste..a jeste k tomu neumim ani psat..melo tam byt :pisknu"..uz opravdu miziiiim Boot

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.07.05 08:10

Ahojte berusky

tak se zase hlasime…:O)))

JINDRISKO to je teda fakt sila s tim autem!!! Je mi to lito..:O((( Uplne me zarazi co dnes lidi neukradnou!!! Jsou to vazne hajzlici…

ARKO tak u vas je pocasi pekne ??? U nas je to stejne…vedro jak blazen…Jeste ze nam tady z hor fouka vitr…hned se nam dycha lip :O))))

Ediku jo snazime se uz od Kubulova rocku…ted to bude 7 mesic co se snazime…Mas pravdu, ma se zacit driv…Vis ze ja jsem tak trochu pocitala, ze nam to bude trvat dele......ale myslela jsem, ze se dockame do toho pul roku..:O(
No ale nevadi, vsak ono si to mimi k nam cestu urcite nejde…:O)))

Ted jenom nevim s kym se budu tulit, nebot manza je pracovne v L.A. a zustava tam asi mesic…Odjel vcera vecer a bude se domu vracet jen v nedeli......
Vcera jsem mela prvni premieru jako slamena vdova..:O)))) Jeste ze mam Kubicka, ale i tak.....porad my tady neco chybi......Hlavne jsem vic ve strehu…To vite, kdyz je chlap doma citis se mnohem bezpecneji…
Byla jsem zvedava jak to odlouceni bude zvladat Kubula, zatim je ok…ale po tatovi se shanel…Opravdu na nem dost visi…Trochu jsem mu vysvetlila, ze tata je pryc, myslim, ze me moc nepochopil ale dival se na me zkoumave......Jeste nez usnul tak nam manza volal, dala jsem maleho k telefonu, tak na nej porad kricel tata tata..;O)))) a smal se jak pominuty…:O)))))) Takze jeden den mame uspesne za sebou.....a zbyva prezit ten zbytek…:O)

tak berusky jdu spinkat…Vcera jsem toho moc nenaspala, kazde prasknuti me vzbudilo, fakt jsem byla ve strehu..:O)))) tak jsem cela dolamana..:O)

mejte se krasne a preju vam at se pocasi umoudri!! :O)

tak pa Evca a Kubicek ( uz 19 mesicni )

Jo malem bych zapomela…Kubicek jde tento ctvrtek na operaci.....Dneska my volaly a daly zakladni info…Musela jsem volat do nemocnice, zaregistrovat Kubicka......­.presny cas kdy operace bude, nam teprve zavolaji......Uz my daly instrukce co a kdy muze jist a pit......Doufam, ze Kubula pujde na operaci rano…to by bylo nejlepsi.....
Manza tu nebude, tak se trochu bojim, jak Kubicek bude vypadat po te narkoze.....Pri te prvni operaci, kdyz jsme ho vezly domu, chtel aby ho nekdo drzel za ruku a hladil.....no to mozna zvladnu i za jizdy…:O)

tak a ted uz letim paaaaaaaaa

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 12.07.05 14:26

Evi,to je mi lito,ze uz se snazite 7mesicu......ale prece nam to pak vyjde spolecne na podzim,ne??!! Tak nezoufej,dockas se urciteeee!!!

Budeme ve ctvrtek na Kubika moc moc myslet.Vse dobre dopadne a zvladnes to i sama.Ale nezavidim ti,ze manzel odjel na mesic pryc.Apson ze ty nedel budete spolu:-) Za chvilku uz se tak sama bat nebudes,zvyknes si trosku na jiny rezim a hlavne to rychle utece.
 pa

Arka

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.07.05 18:30

Ahojky Arko

to vis, ze to nevzdavam…:O))))
Urcite se na nas jeste alespon jednou usmeje stesti a miminka se dockame..:O))

Mas pravdu, s Kubulou jsem busy…tak nam to utika…Navic mam nastarosti barak, takze vyrizuju veci kolem nej…Dneska v 11 nam ma prijit chlapek zmerit okna…tak za necelou hodinku musim vyrazit......Jeste me ceka zastavka do banky , na postu, nakoupit, a zajet do jednoho obchodu pro nejake stavebni veci.....
Takze nam to utece.....a v nedeli bude manza uz doma…Kubicek se po nem hodne pta…dneska je to cele rano…myslim ze to nabira na intezite, to ze mu dochazi, ze tady neni.......

tak ja letim at vsechno stihnu…:O)))

Dekuji za drzeni palecku!!! :O)

tak paaa Evca

 
Anonymní  12.07.05 22:25

Ahoj Evi, moc drzim palecky, at to s Kubikem dobre dopadne a at to mate rychle za sebou. To s manzelem ti nezavidim, znam to sama, kdyz manzel jezdil na dlouhy sluzebni cesty, jednou byl 3 tydny v Irsku, to jsme meli tesne pred svatbou, pak 14 dni v Londyne, to jsem pro zmenu mela tesne pred porodem. Vzdycky mi odjel pred nejakou dulezitou udalosti. Ted pracuje jinde, na sluzebky nejezdi, ale mozna se vrati zpatky do ty firmy, kde se hodne jezdilo do zahranici, takze se to asi bude znova opakovat, tentokrat s tim rozdilem, ze tu mam Dandu. Tim padem by mi ty dny o samote mohly rychlejc utikat. Nebo budu jezdit otravovat svagrovou s detma, vid Jito :-DD.

Dobrou noc.....
Jana+Danik

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.07.05 23:18

Ahojky Jani

taky ti dekuji za drzeni palcu…:O))))
Vidim, ze i tebe postihlo odlouceni od manzela…mas s tim taky sve zkusenosti…Je pravda, ze s Kubickem my ten den rychle utika..clovek neni sam a porad ma co delat.....Kdybych byla sama, asi bych se unudila k smrti ..:O))))))))
Takhle mam vystarano…Kubula i hafani me zamestavaji…:O)))) Zrovna vsichni spi, odpoledni spanek…zase neberou sily a budou me „trapit“ az do vecera…:O)))) hi, hi........Ale diky bohu ze je mam......Porad mame doma veselo…:O)))

tak dobrou noc !!

pa Evca a Kubula

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 13.07.05 13:37

Ahojky holky,

kde jste vsechnyyyy???? Karolinko??Si­munko??Martulo? atd atd atd.....mne se po vas styska:o)

Jani,teda koukam,ze to nemas s manzou taky jednoduche:-)A to jeste ma tu kapelu a hraje,vid? No jsou ti nasi chlapi teda vytizeni! Manza dela kazdy den od 8 do 19hod a tak je se Simou jen po vecerech a o vikendech.A to jsem vzdycky fakt rada,ze vecer prevezme stafetu a hraje si se Simonkem.Jinak jous ty dny moooc dlouhe.

Evi,s tim barackem toho mate teda nad hlavu.Fakt vsechno skvele zvladas!Jsi sikulka:-)Zitra na Kubicka budu moc a moc myslet a pakhned pisni jak to zvladal.

Dneska je zase krasny letni den.Ja jsem tak spokojena,kdyz je teplo a sviti slunicko.Na vikend jsme si naplanovali vyletke znamym do Prahy.Prespime tam a budem grilovat…uz se moc tesim.Jeste pak zajedem do Podebrad za dalsimi prateli,kteri ziji v Izraeli,tak je take casto nevidame.
 pa

Arka

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 13.07.05 22:18

Ahoj holky,
chlapečc mě zamestnavaji a od doby co je Petr zase ve 100% pracovnim nasazeni nejak net nestiham :-( ja porad kojim nebo jsme venku…

Evco, drzim palce s Kubikem, je to hrozny, takovej malej chlapecek a narkoza a operace :-(((. A se snazenim taky drzim palecky. Nam Matej „trval“ 11 mesicu a Kuba byl na 1. pokus. Zajimavy, ne???

Zitra odjizdim do domecku k rodicum, jsou na dovolene ve spanelsku tak ho budu s chlapeckama a kamaradkou okupovat.

Tak paaa
Martina, Matek a Kubik zroutik (7 tydnu)

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 14.07.05 02:11

Marti toto utika…:O))))
A kluci jsou tak hodnoucci..to mas skvely..:O)))

Jste holky hodne, ze na nas budete zitra myslet..Zrovna my volaly z menocnice…tak operace je v 7 hodin rano…ale nastup do nemocnice mame uz v 5:45 .....to je teda neco…Ja uz budu vztavat ve 4 protoze musim vyvencit hafany nez odejdu a taky cesta tam trva nejakou dobu…navic ja ani nevim kde to presne je, tak to budu chvili hledat…:O))) No to bude sranda..:O)))) Jo a jeste musim na benzin.....:O))))

tak se mejte krasne, zitra az prijedeme domu z nemocnice , vam napisu co a jak..:O)))

zatim pa Evca a Kubicek

 
Anonymní  14.07.05 20:30

ahoj holky,
já jen že žiju:)..teď jsem se vrátila z „mejdla“ co pořádali kámošky:)))) né popravdě byli jsme si jen sednout taková partička 6 kámošek na kafíčko…no, abych se přiznala, tak se mi tam vůbec nechtělo..už z toho důvodu, že jsem věděla, že ta jedna kámoška, tak bude oznamovat svoje „těhotenství“..no holt a já jaksi ještě na tyhle věci nejsem prostě „vyrovnaná“-…prostě to špatně psychicky nesu…ale nakonec jsem se tam dokopala a bylo to dobrý…takže jsem ráda, že jsem nachvilku vypadla ze stereotypu…

Evi- zítra moc držím pěstičky, budu na vás myslet celý den..až to budete mít za sebou tak se co nejdřív ozvi

Arko-..na psaní bohužel nemám moc času protože Kuba to nesnáší a zvláště dneska mi dal zabrat..jaksi psala že u vás je krásně, tak mi dnes měli od 13,30 až do 20h bouřky s lijákama…bylo to asi z dusna, ale byli dost „hlasitý“..Kuba se bál a tak plakal a já nahonem vymýšlela náhradní plán..když se nedá jít ven..nakonec jsme se snažili kreslit, tancovat a piplat v plastelině:)))­..po večer se snažím sehnat na netu nějakou chatu na ten sraz emiminaček, ale zatím je to pasé..dokonce i celé září je už od konce května zamluvené…SImunka měla ještě nápad na westernové městečko na jihu Moravy, ale tam je zas problém s ubytováním…je to hhhhhhhoooodně drahé…Chtěli bysme aspoň ten víkend aby se zadařil a setkali bysme se a poznali…a tak po nocích místo psaní na emimino, hledám nějaký objekt:)..nemáš něco v merku?:)

HOlky, jdu uspávat..mějte se

nepřihlášená Marťula

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 14.07.05 21:20

Ahojky,

Martulo,ty jsi zlaticko,ze shanis tu chatu!To westernove mestecko znam! a je to vazne super.Je to v Boskovicich?Vedle v mestecku Jevicko jsme 2royk bydlela aje tam vsude fakt naaadherne!Tam bych to brala hned.ALe je tam fakt dost drahe ubytovani.Nevim kam nas tam pichnout.To je skoooda.Zkusim tam jeste popatrat.....

Uz se na vas vsechny tesiiiim:o)))
Evi,hned rano zapinam PC a doufam,ze si prectu jen a jen dobre zpravicky o Kubickovo operaci.

My tu mame fakt furt vedro!Ani kapka deste a slunicko pere a pere.Dneska jsme stravili cely den u dedy na zahrade,na pisku a bylo to fajn.Do mesta se skoro v tom vedru neda jit.

pa pa
Arka

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 14.07.05 22:14

jsem zjistila,ze uz mi jdou davat fotky do galerky! jupiiii!!!tak jsem to tam hned navalila:o))))))

Arka

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 14.07.05 22:33

Evi - taky na Kubíčka budeme moooc myslet a věřím, že to zvládne. Hodně štěstí !

Karolínko - vše nejlepší k svátku !!!

Pááá páááá já se ozvu až s novým deníčkem, teď jsem nějak nestíhací - venku je kráááásně!
Ed x

 
Anonymní  14.07.05 22:39

Jani:D..

Nas neotravujes…my te moooc radi vidime:D…navic za chvli uz k nam muzes litat s Danikem pres pole:D
 Boot

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.07.05 06:20

Ahojte berusky

tak se vam hlasime z domova…:O))) Operace dopadla dobre…:O)))
Chtela jsem vam napsat hned jak jsme dorazily domu, ale vazne jsem byla TAK unavena, ze jsem se zmohla jen na vyvenceni hafiku a pak rovnou do postele i s Kubikem…:O))

Rano jsme vztavaly uz ve 4 h…presto, ze jsem mela budik nachystany, tak jsme se vzbudily bez nej…:O))) Moc jsem toho nenaspala a v postely se porad prevalovala..Ku­podivu i Kubula se vzbudil sam od sebe, ale duvodem byl hlad.:O))) ..Chudatko nic nesmel dostat a pri tech vedrech co tady mame to bylo vazne muceni..........
Vsechno jsem si vcera pekne pro Kubicka pripravila, sbalila…i oble­ceni…:O)
Vyjely jsme v 5 h. , a cestou jsem se musela zastavit jeste na benzin......Kubicek celou dobu byl OK, jen se porad upominal na snidani, kterou nedostal..:O))) Takovy mel hlad, a hlavne zizen…:O)))

Dojely jsme jeste za tmy, zaparkovala jsem auto a vzala maleho dovnitr…Zrovna nemocnici predelavaji, tak v tom byl zmatek…Dostala jsem valentyra - pomocnika, ktery me zavedl na oddeleni ........Maji to tak schovane, ze bych to vazne nenasla......Proto jsem vyjela i driv, abych mela nejakych tech 15 minut na pobihani po nemocnici..:O)))))) No ale vsechno slo hladce…Lidi byly moc ochotni a tak jsem nemela zadny problem…Na oddeleni jsme prisly brzo, jeste mely zavreno, otviraly az v pul sesty.....no a ja tam byla za 10 minut pul......:O))))
Sestra nas pustila a zavedla hned do pokoje.....Kubicka jsem prevlikla do nemocnicni kosilky.....a zacly vyplnovat ty nekonecne papiry…:O)))) Si predstavte , chteli po me abych svymi slovy rekla duvod proc tam jsem, coz nebylo tak „divne“......do papiru museji napsat, ze vim o co se jedna.....Ale zarazilo me, ze jsem sama musela Kubickovi fixem na telicku oznacit misto , kde se bude operovat a musela jsem se tam podepsat…teda dat jen sve inicialy, ale i tak me to dost prekvapilo...­...Proste chteji mit jistotu, ze vic o cem je rec…a co se bude dit.....No jeste jsem se s necim takovym nesetkala.....Toto nechtely ani u te prvni operace…:O))))

Po vyplneni papiru, se obratila pozornost na Kubulu…vazil se , meril, napojily sondu na poslech atd.......kolem 7 h. dostal lek -oblbovak, po nem vazne byl hrozne malatny a nevedel co a jak se deje......Mezitim prisel doktor i anasteziolog ( ten si Kubicka potom odnasel v naruci :O) ) a vse my vysvetlily.....Kdyz lek zabral naplno, Kubicka si vzaly ( to bylo kolem pul osmy ) a ja sla cekat do cekarny.......
Musim rict, ze to maly snazel mnohem lip nez tu prvni operaci, vubec neplakal.....­.dokonce se dival i na televizi na Disney :O) a i usnul…:O))) Cely nemocnicni personal byl skvely , citila jsem se pohodlne, v klidu......

Ja jsem si odskocila koupit kavu, protoze na me hrozne padla unava.....a kdyz jsem se v 8 vratila, setkaly jsme se s doktorem ve dverich..:O)))) Prisel my rict, ze vse probehlo hladce, zadne komplikace…No proste to bylo skvely.....Za 10 minut na to prisla sestra, ze muzu jit za malym.......jeste spinkal, mel napojene kapacky, sondy a kyslik, ale vypadal spokojene.......asi po 20 minutach se probral, kdyz me videl chtel jit hned ke me.....Pokousel se vstat, ale podlamovaly se mu nozky..:O))))
No ale i presto si dokazal takovym malatnym zpusobem rict o jidlo, vazne byl hrozne hladovy a ziznivy…Tak jsem mu dala housku, kterou jsem mu koupila v kafeterii a ten bastil panecku…I caj vypil na posezeni…:O))))
Kdyz se trosku nadlabnul, tak jsem ho prevlekla a cekaly jsme na to az vypisou zbytek papiru......Domu jsme se dostaly v pul jedenacte....­.....Kubicek byl a porad je hodne utahany, ale myslim, ze ho ta rana trapi, boli.....Asi to zacina prichazet k sobe, protoze my tady ze spani porad poknourava.....Budu mu muset dat neco proti bolesti......

Na kontrolu jsem ho uz objednala dnes, jak nakazal pan dr..:O)…Ma jit za 14 dnu......Ranu mu zalepily takovou vodotesnou folii, ktera se nesmi sundat po dobu jednoho tydne…Ale koupat se, i do bazenu s tim muze jit.....

Jsem moc rada, ze to mame za sebou a ted uz nas snad nic podobneho nepotka......zadne operace…:O)))
Se my opravdu ulevilo…Nejvice jsem se bala te narkozy, ale zvladnul to v pohode a myslim, ze ho to nijak chutove ani rustove neovlivni....­...Chut k jidlu ma a aktivni je taky…:O))))
Ani nevite jak velky sutrak my spadl ze srdce.....:O)))))))

Na zaver vam vsem chci podekovat za podporu!!!!!! :O)))) fakt dekuju!!!! :O))) Ikdyz to neni nic strasneho, ale clovek ma stejne strach…a vy jste me uklidnily! Tesi me vas zajem…:O)))

tak a ja letim do hajan.....jsem unavena a navic zitra me ceka na baraku nejaka prace, dovezou okna, prijede chlapek a budeme vybirat znova hlavni dvere.......chce nam ukazat novy katalog ve kterem jsou nove typy......
Uz tam mam byt v 9 rano…

tak pa Evca a Kubicek :O) posilame vsem velikou pusinu!!!!! :O)

 
Anonymní  15.07.05 11:07

Ahoj Evi, to jsem ráda, že všechno dobře dopadlo. Dej za mě Kubíkovi pusu, je to statečnej kluk.

Arko, já jsem taky asi před necelým rokem začala řídit (z nutnosti) a je to paráda. Jezdim s Dandou na výlety, všechno si zařizuju sama, nemusim čekat na manžela až se uráčí mě někam odvézt a tak :-)).
S tou kapelou to teď naštěstí není tak horký, na to že je léto,má pár koncertů, nemůžu si stěžovat, že by bych ho vůbec neviděla. Se služebkama se teprve uvidí.

Mějte se holky, dneska je zase pařák, odpol. jedu za švagrovou a za dětma, půjdeme na procházku do lesoparku.

Jana+Daník

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 15.07.05 12:35

Ahojky všem!
Kajko, všechno nejlepší ke včerejšímu svátku.
Evo, Kubíček je šikula, že to tak dobře zvládnul a ty samozřejmě taky.
U nás je vše při starém, práce spousty a dědeček si užívá prázdnin, takže tak často nechodí, tudíž já nevím, kde mi hlava stojí. Už se těším, až za dva týdny vyrazíme na chalupu. Snad se mi podaří sem ještě nakouknout večer, chci vám napsat jednu příhodu se Sofinkou v Delvitě, ale teď fakt netíhám. Mějte se krásně a užívejte si sluníčka, Jindra

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 15.07.05 12:51

Ahojky,

Evi jsem moc rada,ze vse mate tak skvele za sebou!Zvladli jste to s Kubickem statecne! Ja,videt Simu pripojenyho na kapackach atd…tak sna dzkolabuji.Desne tezce ted vse nesu.Jsem fakt precitlivela.Uz se nemuzu dockat az ta moje MS konecne dorazi a „vysvobodi“ me:(

Jani,taky chodim do lesoparku,ale asi do jineho nez vy:o)))
S rizenim auta se stale statecne drzim!Kdykoliv nekam vyrazime,i jen na nakup,tak sedam za volant.Samozrejme delam male chybicky,ale verim,ze se vypiluji.

Karolinko,tak preji vse nej nej k svatku! A tobe uz vydali ridicak? a ridis?MUSIS! Kdepak jsiiiiii???

fakt je dneska parak,Simu to uplne odrovnalo a usnul po obede do minuty
pa
 Arka

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 15.07.05 13:39

Evi - tak už můžu držení povolit ! To je skvělé, že to tak dobře dopadlo a přeju Kubíčkovi rychlé zotavení, ať to moc nebolí a pak už nikdy žádné problémy !!

Poslala jsem holčinky nový deníček (dnes jsem velmi aktivní hihi).

Zatím páááááá
Ed x

Vložit nový komentář