Takhle jsem přišel na svět

Porod

11. 10. 2010 jsem šla do poradny do nemocnice a domluvit si termín nástupu (kvůli zdravotnímu stavu jsem měla plánovaného císaře). Ale vše nakonec dopadlo jinak.

Byl krásný podzimní den, svítilo sluníčko a bylo příjemné teplo. V noci jsem překvapivě spala, i když jsem byla na konci těhu, tak malý tam sebou mrskal čím dál víc. No prostě nádherný den. S Petrem (a zabalenou taškou, kterou jsem s sebou vozila pravidelně každý týden :-)) jsme vyrazili do nemocnice na poradnu.

Na monitor jsem musela 2× (nezdálo se jim malého srdíčko), museli jsme čekat až skončí vizita. Pak jsme ještě čekali na přednostu a na datum kdy už tedy konečně nastoupím. Nakonec přiběhla PA s lístkem a datem 17. 10. 2010 v 7:00 a jen podotkla: „Od půlnoci nic nejezte a nepijte“.

Tak celí šťastní jsme to volali Petrovým rodičům a mojí mamce, pro ostatní jsme to chtěli udržet v tajnosti. JENŽE… Potřebovala jsem strašně čůrat, tak jsme si odskočila, no bylo to asi tak jako když ze mě vytáhnete špuntík. Ale nějak jsme to zarazila a šlo se k autu, ale cestou jsem cítila podivný tlak v podbřišku, řekla jsem si že to nic není. Dosedla jsem do auta, Petr nastartoval a v tu ránu mi rupla voda. Řekla jsme mu to a on se mě jen zeptal: „Nepočůrala si se náhodou?“ Tak jsem mu řekla, že jsem se opravdu nepočůrala, to bych přeci poznala, ne? Jeli jsme zpátky a na vrátnici nás přivítal „příjemný“ dědek. Telefonoval asi deset minut, Petr se tam už pomalu hroutil. Pak chtěl moje jméno, Petrův techničák a občanku. Nakonec to završil otázkou ´A paní si to nemůže dojít sama? Petr na něj vylítl, že nemůže, že mi rupla voda a děda: „No tak to jeďte, na co tady čekáte?“ Petr byl pochopitelně vytočenej a vyklepaný strachy.

Na oddělení mě přivítala PA se slovy: „Vy jste ztratila ten lístek?“ Tak jí povídám: „Neztratila, ale asi mi rupla voda.“ PA: „Tak ukažte. No je to voda, změříme znovu monitor a já skočím pro lékaře. Zatím řekněte manželovi, ať vám přinese tašku a počká v čekárně“. No, nebudu vás zdržovat vyprávěním o vyplňování papírů. Přijali mě a já pořád neměla žádné bolesti, jen ze mě valila voda. Museli jsme počkat na sál. Když mě přišel vyšetřit dr. na pokoj, tak se zhrozil už jsem se začala otvírat, pořád jsem neměla žádné bolest a pořád nebyl volný sál. A já nesměla odrodit normálně. Nakonec přišel za dvě minuty s PA a anesteziologem, že už je volný sál. PA mě připravila za pět minut přesně a maža nakonec byl u porodu. No jestli se dá počítat prvních pět minut. Nakonec kvůli komplikacím mě museli uspat.

Petřík se narodil v 15:06 a počůral doktora, sestřičku a sám sebe do očíčka :-) Mě ho přinesli až večer na přiložení a bylo to něco nádherného. Byl krásný podzimní den a Petřík má i krásné datum narození :-*

Doufám, že omluvíte mé chyby. A také doufám, že to bude aspoň trošičku srozumitelné.

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 08.05.11 09:13

Krásný deníček! Tak malý určitě nechtěl čekat a asi se mu nelíbilo vybrané datum narození. Zkrátka si to udělal po svém, ale hlavní je, že to dobře dopadlo. Je to nádherný chlapeček! :potlesk: :mavam:

 
KPKristy
Hvězda diskuse 46620 příspěvků 08.05.11 09:54

Gratuluju k Petříkovi a datum narození je vskutku krásné - na moje třicátiny! 8-) :mavam:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 08.05.11 12:13

krásný deníček Petřík je krásný.. :lol:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 08.05.11 18:59

I já se přidávám k veliké Gratulaci a Petříkovi :wink: přeji je zdraví at vám dělá jen samou velikánskou radost.. :kytka: :kytka:
Moc pěkné sepsaní deníček. :kytka:

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 08.05.11 19:55

Gratuluju ke krásnému miminku :palec:

 
weendulka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 08.05.11 20:06

Holky děkuji, když jsem to odeslala tak jsem si říkala, že takhle sepsaný deníček ani nezveřejní a pokud ano, tak ho nikdo číst nebude :oops: Nikdy jsem neuměla moc psát…
Malej spěchal ven, už ho to v bříšku přestalo bavit :lol:
KPKristy, tak to mě potěšilo, že si prďolka vybral tak krásné datum. Dodatečně vše nej :kytka:

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 08.05.11 20:20

krásný :kytka: gratuluji

 
Marsi86
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 09.05.11 10:29

**velka gratulace k miminku :hug: **

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama