To je život

Těhotenství

Jak mi život hodně dal a hned nato vzal.

Mám skvělého přítele, se kterým prožíváme oba ty nejnádhernější chvíle v životě. Pár měsíců po nádherném zasnoubení jsme se rozhodli, že bychom chtěli miminko. Začali jsme se snažit a zanedlouho poté se nám zadařilo. Byli jsme oba moc šťastní a nedočkaví. Již na 1. utz v 6. týdnu byla vidět srdeční akce miminka a my byli oba velice dojatí. Na 2. utz v 11 týdnu začíná náš smutný příběh. Ihned, jakmile doktor kouknul na utz se zachmuřil, že asi nebude něco v pořádku a dlouho se snažil najít srdeční akci. Ta už bohužel nebyla.

Oba jsme se v ordinaci šíleně rozbrečeli a vyslechni si ortel. Miminko už nežije a stejně mělo vrzenou vadu neslučitelnou se životem. Byli jsme odesláni do nemocnice na potvrzení a objednání na revizi. Po dlouhém čekání nám mladá paní doktorka sdělila, že srdíčko normálně vidí a objednala nás na genetiku s tím, že můj pan doktor se určitě spletl a že je vše v pořádku. Po tolika slzách přišlo náhle hrozné štěstí. Všechno to s námi prožívali i moji rodiče, kterým tímto děkuji za obrovskou podporu.

Přijeli jsme domů a mě to nedalo a tak jsem se objednala do jedné privátní kliniky a to až na následující den. Nadešla bezesná noc plná nadějí. Následující den mi opět při již 3. utz paní doktorka potvrdila smutnou diagnózu zamlklého těhotenství a byla jsem objednána na revizi. Následovaly 3 šílené dny a noc čekání, strachu a smutku.

Nebýt mých rodičů a přítele, asi bych se složila. Zákrok proběhl bez komplikací, já se vzbudila a tím mi začal nový život. Všechno to, co jsme si prožili mi ale dalo jeden dobrý poznatek a to, že člověk si musí všeho více vážit. Protože nikdy nevíme, kdy nás život zase dostane na kolena. Ale já ctím jedno heslo a to mi nikdo nevezme. A to heslo zní: OSUD MÍCHÁ KARTY, ALE HRAJEME MY!

Protože já to stejně zkusím znovu.

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
BohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 06.11.10 08:09

Držím palce, příště se určitě zadaří a bude všechno v pořádku! :kytka:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 06.11.10 11:40
:huban: :srdce: :hug:
 
Havraní
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 06.11.10 15:28
:hug:
 
Honey 80
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 06.11.10 18:26

Hodně štěstí!!!!

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 06.11.10 19:11

Určitě do toho jděte znovu, štěstíčko se už musí usmát i na vás :wink: :kytka:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 06.11.10 21:07

Věř že vše bude dobry :hug: Hodně štěstííí!!!

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jako matka jsem zklamala


Reklama